Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 SERIÁLOVÉ VIANOCE: Dr. House [i] 12:05 SERIÁLOVÉ VIANOCE: Monk [i] 13:00 SERIÁLOVÉ VIANOCE: Kobra 11 [i] 14:05 SERIÁLOVÉ VIANOCE: NCIS - Námorný vyšetrovací úrad [i] 15:05 SERIÁLOVÉ VIANOCE: Kurz sebaovládania [i] 15:30 SERIÁLOVÉ VIANOCE: Dva a pol chlapa [i] 16:00 SERIÁLOVÉ VIANOCE: Mentalista [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 Reflex [i] 18:15 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Kocúr v čižmách (HD) [i] 22:10 Doktori 10/10 - FINÁLE SERIÁLU [i] 23:55 Mentalista [i] 00:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad [i] 01:40 Dr. House [i] 02:25 Kurz sebaovládania [i] 02:45 Dva a pol chlapa [i] 03:10 Správni chlapi I. 10/10 [i] 03:50 Kobra 11 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Repete repete [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Počasie [i] 07:05 McLeodove dcéry II. 1 [i] 07:50 Doktorka Quinnová VI: Zápas [i] 08:35 Správy RTVS "N" [i] 09:25 Poklady sveta II.: Zámok Blenheim - zámok a park vojvodu z Marlborough [i] 09:45 Poklady sveta II.: Segovia - kulisy pre mocenské hry [i] 10:00 Uragán [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Šikana [i] 14:55 Pošta pre teba [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Ávila, mesto svätcov - mesto kameňov [i] 16:35 Poklady sveta II.: Weimar - mesto v parku [i] 16:50 Uragán [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Láska prichádza na Vianoce [i] 21:50 Film o filme - Tajné životy [i] 22:20 "Sněženky a machři" [i] 23:45 Nikto nie je dokonalý [i] 00:50 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 01:35 Inšpektor Rocca: Smrť pre lásku [i] 03:05 McLeodove dcéry II. 1 [i] 03:50 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Polícia [i] 06:40 Profesionál [i] 07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Dohviezdny večer [i] 09:05 Trpaslíci: SMAJLIHIT - zvieratká [i] 09:10 Fokus právo "N" [i] 10:05 Príroda zblízka: Netopiere v ohrození [i] 10:35 Tvárou v tvár [i] 11:05 Slovensko ADVENT 2014: Ansambel Quasars a Dalibor Karvay z Domu kultúry v Skalici [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Vinšujeme Vám [i] 13:20 Pod lampou [i] 15:45 Hokej - Švajčiarsky pohár [i] 18:25 Nebojme sa slovenčiny [i] 18:45 Večerníček: Strigôňove Vianoce [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - zvieratká [i] 18:55 Garfield II. [i] 19:05 Škaredé káčatko [i] 19:30 Geolino [i] 19:45 100 názorov 2014: Hana Fábry [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko ADVENT 2014 [i] 21:10 Umenie [i] 21:40 Homolka a tobolka [i] 23:05 BJD 2013: The Brand New Heavies (Veľká Británia) [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Počasie [i] 01:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Podvodníci IV. 7 [i] 05:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Pomsta kľúčom [i] 08:50 Súdna sieň: Odišla z domu [i] 09:55 PANELÁK XIV.: „Vtipné a veselé“ 67 [i] 11:00 Vianočný Dom snov: Rodina Johnson-Gosleeovcov 2/2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 OCHRANCOVIA: Tri deti, žiadne prachy [i] 14:00 Extrémne prípady: Týraný Kevin [i] 15:20 TV ŠANCA [i] 15:55 Nákupné maniačky [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:30 TOP STAR [i] 17:55 Súdna sieň: Si úchylák! [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Snežné psy [i] 22:45 PIATKOVÁ NOC HRÔZY: Votrelci vs. Predátor 2 [i] 00:50 Najlepší z Brooklynu [i] 03:15 Votrelci vs. Predátor 2 [i] 04:45 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 DA VINCI [i] 06:25 Faktor strachu V. 8 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Nespravodlivo odsúdení [i] 10:50 SVET ZÁZRAKOV [i] 11:40 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 7 [i] 12:55 Kutyil s.r.o. [i] 13:55 Profesionáli IV.: Ali a Profesionáli 14 [i] 14:50 Simpsonovci XIV. 21,22/22 [i] 15:45 Ničitelia mýtov 7 [i] 16:50 Faktor strachu V. 9 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 8 [i] 18:50 Simpsonovci XV. 1,2/22 [i] 19:45 Profesionáli V.: Mikiho pes 1 [i] 20:45 Záhada bermudského trojuholníka 1,2,3/3 [i] 02:00 Nespravodlivo odsúdení [i] 03:35 Sladký život PLAYMATE IV. [i] 04:20 Kde bolo, tam bolo II. 21,22/22 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Drzá Jordan V. 21 [i] 08:05 Vražedná čísla IV. 13 [i] 09:00 Posel ztracených duší V. 10 [i] 10:00 Dívka odjinud III. 12 [i] 11:00 Tajemství Pravdy I. 8 [i] 12:00 Jak prosté II. 10 [i] 13:00 Posel ztracených duší V. 10 [i] 14:00 Drzá Jordan V. 21 [i] 15:00 Jak prosté II. 11 [i] 16:00 Dívka odjinud III. 13 [i] 17:00 Tajemství Pravdy I. 9 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 11 [i] 19:00 Drzá Jordan VI. 1 [i] 20:00 Vražedná čísla IV. 14 [i] 21:00 Úkryt 1 [i] 23:05 Vražedná práva I. 7 [i] 00:05 Spartakus: Pomsta 10 [i] 01:20 Úkryt 1 [i] 03:15 Vražedná práva I. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Války kontejnerů 4 [i] 05:35 Jak to dělají? 13 [i] 06:00 Jak se to dělá: Koberce, pitná voda a akustické kytary [i] 06:25 Králové aukcí: Pláštěnka Evela Knievela/starožitná telefonní budka [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 07:15 Megastavitelé: Potopení lodi [i] 08:10 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 09:05 Lety po divoké Aljašce: Jedna létající rodina [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Chamtivci [i] 10:50 Dvojí přežití 2 [i] 11:40 Rození obchodníci: Mercedes SLK [i] 12:35 Rození obchodníci – 5 nejoblíbenějších vozů: Výkonná auta [i] 13:30 Fantom Works: Chevelle 1970 a Velle 1926 [i] 14:25 Válka skladů v Kanadě: Totální válka [i] 14:55 Válka skladů v Kanadě: Narůstající spory [i] 15:20 Válka skladů v Kanadě: Soupeřivost nade vše [i] 15:50 Válka skladů v Kanadě: I zkušení obchodníci mají špatnou náladu [i] 16:15 Válka skladů v Kanadě: Sedm zvyků nesmírně úspěšných vyšetřovatelů [i] 16:45 Válka skladů v Kanadě: Zlaté časy na Wedgiemont High [i] 17:10 Likvidátor: Příliš mnoho kupujících [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 15 [i] 18:35 Králové aukcí: Periskop/dopis od Helen Kellerové [i] 19:00 Jak se to dělá: Vysoce přesné řezací nástroje, barevné sklo, návěsy [i] 19:30 Jak to dělají? 15 [i] 20:00 Co se dělo dál? 15 [i] 20:30 Co se dělo dál? 16 [i] 21:00 Jak funguje vesmír: Jupiter [i] 22:00 Dynamo: neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 23:00 Superlidé: Síla mysli [i] 00:00 Setkání s mimozemšťany: Proroctví [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 15 [i] 01:25 Králové aukcí: Periskop/dopis od Helen Kellerové [i] 01:50 Co se dělo dál? 15 [i] 02:20 Co se dělo dál? 16 [i] 02:50 Jak funguje vesmír: Jupiter [i] 03:50 Dynamo: neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 04:45 Superlidé: Síla mysli [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Postřehy odjinud [i] 05:05 Bydlení je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Hobby naší doby [i] 09:15 Neobyčejné životy [i] 10:15 Toulavá kamera [i] 10:40 Dovolená [i] 11:05 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Dívka s mušlí [i] 13:55 Princ a já: Sloní dobrodružství [i] 15:25 Banánové rybičky [i] 15:50 Na cestě po Podhorácku [i] 16:15 Tak neváhej a toč speciál [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Šťastný smolař [i] 21:40 Všechnopárty [i] 22:35 Vladimír Menšík nonstop [i] 23:34 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:35 Zlaté rybky [i] 01:05 MI5 VI 10/10 [i] 02:00 AZ-kvíz [i] 02:25 Postřehy odjinud [i] 02:30 Průhonice [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Pastorále aneb Vánoce v Čechách [i] 05:25 Moje rodina VIII [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Písečné duny v Brazílii [i] 09:30 Věda na vlastní kůži [i] 10:20 Lítost [i] 11:25 Václav Havel: Věčný buřič [i] 12:10 Bitvy starověku: Hannibal [i] 12:55 New York - jablko, které se nepřejí [i] 13:50 Ve znamení želvy [i] 14:45 Bojovníci s klimatem [i] 14:55 Chcete mě? ZJ [i] 15:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:10 Harley Davidson [i] 16:55 Věda na vlastní kůži [i] 17:50 Zapomenuté výpravy [i] 18:15 V rytmu řeky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Fenomén Underground [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 2012 - Mayská proroctví a kruhy v obilí [i] 21:00 Jeruzalém, město vášní a naděje [i] 21:55 Mandolína kapitána Corelliho [i] 00:00 Sny a skutečnost Hanzelky a [i] 01:00 Babylon [i] 01:30 Cesty k sousedům [i] 02:20 Z očí do očí [i] 02:45 Šaštín [i] 03:05 Klub přátel dechovky [i] 03:40 Tajemství ikony [i] 03:55 Vánoce s Hutkou [i] 04:15 Jak jsme se seznámili [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2729 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Ježíšek je génius 540 [i] 11:25 Dva a půl chlapa IV 22 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Vzpomínky II 3 [i] 13:25 Odložené případy IV: V osm hodin tři minuty [i] 14:20 Mentalista: Nitky ke zločinu 20 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Dárek k narozeninám 180 [i] 16:35 Dva a půl chlapa IV 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami VI: Chůva [i] 18:30 Ulice 2730 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Legendární parta [i] 22:10 Hellboy [i] 00:10 Kriminálka Miami VI: Chůva [i] 00:55 Mentalista: Nitky ke zločinu 20 [i] 01:40 Novashopping 02:10 PRÁSK! [i] 03:15 Kolotoč [i] 03:40 DO-RE-MI [i] 04:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Dárek k narozeninám 180 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Gormiti I - Vládci přírody: Churavý den 12 [i] 07:10 Gormiti I - Vládci přírody: Vládci osudu 19 [i] 07:35 Winx Club VI: Winx navždy 26 [i] 08:10 Zvonilka a velká záchranná výprava [i] 09:55 M*A*S*H 5 [i] 10:45 M*A*S*H 6 [i] 11:15 Diagnóza vražda I: Mor 18 [i] 12:10 Místo činu: Brémy: Stíny minulosti 8 [i] 13:55 Walker, Texas Ranger VI: Malá požehnání 12 [i] 14:45 Wolffův revír VII: Mumie 10 [i] 15:40 Castle na zabití V: Smrt přichází ze záhrobí 17 [i] 16:30 Komisař Rex V: Sisi 8 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Slavnosti sněženek [i] 21:50 Prázdniny [i] 00:35 Soudce Bartoli III [i] 02:20 Wolffův revír VII: Mumie 10 [i] 03:10 Prázdniny [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Tisíc a jedna noc 182-183/183 [i] 06:35 Dr. Oz [i] 07:30 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:45 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Perla Orientu 95-96/142 [i] 12:35 Feriha 132/160 [i] 13:55 Skrytá vášeň 149-150/188 [i] 15:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov [i] 18:00 Priatelia [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:25 Smotánka [i] 21:00 Ako prežiť Vianoce [i] 22:45 Dokonalý manžel: Skutočný príbeh Laci Petersonovej [i] 00:30 Podozrivý [i] 02:30 Priatelia [i] 02:50 Bez servítky [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Jak vykrást banku [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Tom Sawyer [i] 14:05 Odyseus: Cesta do temnoty [i] 15:45 Extrakt [i] 17:25 Prázdná kolébka [i] 19:15 Zátah [i] 21:25 Hlava v oblacích [i] 23:30 Deník mrtvých [i] 01:10 Američan [i] 02:50 Kon-Tiki [i] 04:50 Maturitní sex [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 09:15 Skoky na lyžích [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:45 Alpské lyžování [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 14:30 Biatlon [i] 15:45 Biatlon [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 17:45 Biatlon [i] 19:00 Skoky na lyžích [i] 19:30 Jezdectví [i] 20:15 Dřevorubecké sporty [i] 21:15 Silové sporty [i] 22:15 Watts [i] 23:15 Motorsport [i] 23:30 Biatlon [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Agentura Jasno 4: Zmatek od začátku do konce 15 [i] 06:20 Po stopách legend 1: Excalibur/ Ztracený kámen z Cintanami 2 [i] 07:20 Městečko Haven 4: Odpočítávání 6 [i] 08:20 Agentura Jasno 4: Zmatek od začátku do konce 15 [i] 09:20 Dobrá manželka 3: Po pádu 16 [i] 10:20 Cokoliv, jen ne Vánoce [i] 12:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde na svatbu 7 [i] 13:20 V utajení 2: Berlín 12 [i] 14:20 Skandál 2: Zhrzená žena 20 [i] 15:20 Dobrá manželka 3: Dlouhá cesta domů 17 [i] 16:20 Kdo rozsvítí Vánoce [i] 18:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a malý Monk 8 [i] 19:20 V utajení 2: Holka jako ty 13 [i] 20:20 Agentura Jasno 4: Pan Yin uvádí ... 16 [i] 21:20 12 opic [i] 00:00 Dobrá manželka 6 10 [i] 01:00 Knihovníci 1: Meč v kameni 2 [i] 02:00 Skandál 2: Sedm padesát dva 19 [i] 03:00 Skandál 2: Zhrzená žena 20 [i] 03:45 Dobrá manželka 3: Dlouhá cesta domů 17 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sportovní vozy 10 [i] 06:00 Potřebujeme malou, bohatou zahradu 5 [i] 06:15 Mravenci vědí všechno 10 [i] 06:30 Zaostřeno na záchranu 2 [i] 07:00 HungaRock z prvni ruky 21 [i] 08:05 Sběrači: Linda a Todd 7 [i] 09:00 Utajený šéf - USA 18 [i] 09:55 Supersystémy: Americké uhlí 9 [i] 10:50 Farma pro mě 5 [i] 12:00 Život s Amiši 6