TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 10:50 Dr. House VI. 6-7/22 [i] 12:50 Kobra 11 XV. 6/14 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania 62/100 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. 22/22 [i] 16:00 Mentalista V. 20/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 FARMA - FINÁLE [i] 22:35 Kazateľ [i] 00:20 Dva a pol chlapa XI. 22/22 [i] 00:45 Kurz sebaovládania 62/100 [i] 01:10 Mentalista V. 20/22 [i] 01:55 Dr. House VI. 6-7/22 [i] 03:25 Správni chlapi I. 9/10 [i] 04:05 Kobra 11 XV. 6/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Repete repete [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 McLeodove dcéry 22/22 [i] 07:45 Doktorka Quinnová VI: Život v rovnováhe [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:15 Poklady sveta II.: Katedrála v Durhame [i] 09:35 Poklady sveta II.: Edinburg, hlavné mesto Škótska [i] 10:00 Uragán [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Víkend [i] 14:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:05 District III: Opäť v sedle [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Zámok Blenheim - zámok a park vojvodu z Marlborough [i] 16:40 Poklady sveta II.: Segovia - kulisy pre mocenské hry [i] 17:00 Uragán [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nevera po slovensky 3/3 [i] 21:30 Reportéri [i] 22:00 Banditi 13/13 [i] 22:45 District III: Opäť v sedle [i] 23:30 Nevera po slovensky 3/3 [i] 00:45 Banditi 13/13 [i] 01:25 Reportéri [i] 01:55 Svet v obrazoch [i] 02:20 Dámsky klub [i] 03:45 McLeodove dcéry 22/22 [i] 04:30 Doktorka Quinnová VI: Život v rovnováhe [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - rozprávková trojka [i] 09:00 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 09:40 Pred rokmi... [i] 10:10 Osudy umeleckých diel: Sandro Botticceli - Madona s girlandami [i] 10:35 Reportér [i] 11:05 Slovensko ADVENT 2014: Dano Heriban z Divadla Jána Palárika v Trnave [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 12:55 Tak nekonečne krásna [i] 13:25 Kamarátka Jana [i] 14:20 Krkavčie matky ? [i] 14:50 Senior klub [i] 15:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:20 Polícia [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Príroda zblízka: Netopiere v ohrození [i] 18:25 Halali [i] 18:45 Večerníček: Strigôňove Vianoce [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - rozprávková trojka [i] 18:55 Garfield II. [i] 19:05 Škaredé káčatko [i] 19:30 Geolino [i] 19:45 100 názorov 2014: Daniel Pastirčák [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko ADVENT 2014: Ansambel Quasars a Dalibor Karvay z Domu kultúry v Skalici [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Família: Família - Recept na lásku [i] 22:05 Pod lampou [i] 00:10 Ambulancia: Ženy a ich bolesti [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Počasie [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Podvodníci IV. 6 [i] 05:40 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:40 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:30 Súdna sieň: Ohrdnutá milenka [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Manželka ma trápi zeleninou [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Zmätok v rodine 66 [i] 11:00 Vianočný Dom snov: Rodina Johnson-Gosleeovcov 1/2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 OCHRANCOVIA: Musíme sa ho zbaviť! [i] 14:00 Extrémne prípady: Kriplom si už bol [i] 15:20 TV ŠANCA [i] 15:55 Nákupné maniačky [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:30 TOP STAR [i] 17:55 Súdna sieň: Odišla z domu [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: „Vtipné a veselé“ 67 [i] 21:40 Zamrznutá zem [i] 00:00 Podvodníci IV. 7 [i] 00:50 Zločin II. 7,8 [i] 02:20 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 16 [i] 03:00 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 17 [i] 03:45 KRIMI 04:10 Hawaii 5.0 IV. 21 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Kde bolo, tam bolo II. 18 [i] 05:55 DA VINCI [i] 06:25 Faktor strachu V. 7 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Diablovo pokušenie [i] 10:50 SVET ZÁZRAKOV [i] 11:40 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 6 [i] 12:55 Kutyil s.r.o. [i] 13:50 Profesionáli IV.: Alkoholik 13 [i] 14:45 Simpsonovci XIV. 19,20 [i] 15:45 Ničitelia mýtov 6 [i] 16:50 Faktor strachu V. 8 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 7 [i] 18:50 Simpsonovci XIV. 21,22/22 [i] 19:45 Profesionáli IV.: Dedičstvo 15 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 16 [i] 21:45 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 17 [i] 22:40 Hawaii 5.0 IV. 21 [i] 23:40 Prostitútky 4 [i] 00:45 Ničitelia mýtov 6 [i] 01:40 Sladký život PLAYMATE IV. [i] 02:30 Prostitútky 4 [i] 03:15 SVET ZÁZRAKOV [i] 03:50 Kutyil s.r.o. [i] 04:30 Kde bolo, tam bolo II. 19,20 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Drzá Jordan V. 20 [i] 08:05 Vražedná čísla IV. 12 [i] 09:05 Posel ztracených duší V. 9 [i] 10:05 Dívka odjinud III. 11 [i] 11:05 Tajemství Pravdy I. 7 [i] 12:05 Jak prosté II. 9 [i] 13:05 Posel ztracených duší V. 9 [i] 14:05 Drzá Jordan V. 20 [i] 15:05 Jak prosté II. 10 [i] 16:05 Dívka odjinud III. 12 [i] 17:05 Tajemství Pravdy I. 8 [i] 18:05 Posel ztracených duší V. 10 [i] 19:05 Drzá Jordan V. 21 [i] 20:05 Vražedná čísla IV. 13 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 23 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 24 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 16 [i] 00:00 Havaj 5-0 II. 18 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 23 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 24 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 16 [i] 03:30 Californication VI. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 12 [i] 06:00 Jak se to dělá: Med, optická vlákna a cihly [i] 06:25 Králové aukcí: Mercedes Sugar Raye Leonarda/potápěčský oblek z 2. světové války [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 07:15 Megastavitelé: Stavitelé ledového hotelu [i] 08:10 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 2 [i] 09:05 Lety po divoké Aljašce: Nové letadlo nad Aljaškou [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Nelítostná honba za zlatem [i] 10:50 Dvojí přežití: Konec v nedohlednu, 1. část [i] 11:40 Rození obchodníci: Ford Mustang [i] 12:35 Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem: Klamání času [i] 13:30 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 2 [i] 14:25 Sibiřský podíl 7 [i] 15:20 Sibiřský podíl: Udělej něco, nebo zmlkni [i] 16:15 Sibiřský podíl: Návrat domů [i] 17:10 Likvidátor: Přátelé s výhodami [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 14 [i] 18:35 Králové aukcí: Reproduktory z letního kina/královské sedlo [i] 19:00 Jak se to dělá 13 [i] 19:30 Jak to dělají? 14 [i] 20:00 Bitvy o zavazadla 10 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla: Toronto [i] 21:00 Co ukrývá stodola? 4 [i] 21:30 Poklady z garáží: Amorek a Earhartová [i] 22:00 Hledači pokladů na aukcích: Triky hledačů pokladů [i] 22:30 Hledači pokladů na aukcích: Tonův dobrý instinkt [i] 23:00 Války kontejnerů 3 [i] 23:30 Války kontejnerů 4 [i] 00:00 Lovci odpadu 7 [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 14 [i] 01:25 Králové aukcí: Reproduktory z letního kina/královské sedlo [i] 01:50 Bitvy o zavazadla 10 [i] 02:20 Bitvy o zavazadla: Toronto [i] 02:50 Co ukrývá stodola? 4 [i] 03:20 Poklady z garáží: Amorek a Earhartová [i] 03:50 Hledači pokladů na aukcích: Triky hledačů pokladů [i] 04:20 Hledači pokladů na aukcích: Tonův dobrý instinkt [i] 04:45 Války kontejnerů 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Vlašim [i] 05:20 Sváteční slovo biskupa ostravsko-opavské diecéze Františka Václava Lobkowicze [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Kluci v akci [i] 09:20 Objektiv [i] 09:45 Holubí andante [i] 10:40 Já a Karel [i] 11:05 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Do zubů a do srdíčka [i] 14:00 Princ a já - Královské líbánky [i] 15:30 Banánové rybičky [i] 16:00 Na cestě po Plzeňské pahorkatině [i] 16:30 Tak neváhej a toč speciál [i] 17:25 Cestománie [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Tankový prapor [i] 21:20 2 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 22:18 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:20 Svatba jako řemen [i] 23:55 MI5 VI 10/10 [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:15 Dobré ráno [i] 03:45 Designtrend [i] 04:00 Vystřiženo z Manéže Bolka Polívky [i] 04:35 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina VIII [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Hosté mého otce [i] 10:30 Vzestup a pád Versailles: Králův sen [i] 11:30 Auto Moto Revue [i] 12:00 Refreš/h/ [i] 12:30 Souboj vojevůdců: Dajan proti [i] 13:15 Křižácké hrady [i] 14:00 Chcete je? ZJ [i] 14:10 Bitvy starověku: Hannibal [i] 14:55 Lodě, které psaly historii: Britanis neboli plavba životem [i] 15:45 Zázračná planeta: Elsa - lvice, která změnila svět [i] 16:35 Václav Havel, vězeň číslo 9658 [i] 16:50 Václav Havel: Věčný buřič [i] 17:35 Václav Havel a Dominik Duka: společný výslech [i] 18:10 Moje rodina VIII [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vodní obři: Trnucha thajská [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 New York - jablko, které se nepřejí [i] 21:00 Václav Havel, Praha - Hrad [i] 22:00 Raport o Velké válce: Doma boj nekončí [i] 22:40 Ve jménu vlasti II: Mýtina 7/12 [i] 23:35 Queer: Proti proudu času [i] 00:00 Deník Tobruk [i] 00:50 Záhady DNA: Hledání bájného Adama [i] 01:40 Ta naše dechovka [i] 02:10 Chcete je? ZJ [i] 02:15 Z očí do očí [i] 02:45 Klub přátel dechovky [i] 03:15 Keltský šperk [i] 03:35 Nenechte nás dlúho státi [i] 03:55 Bakaláři 1977 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2728 [i] 10:10 Chceš mě, chci tě [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Vzpomínky II 2 [i] 13:25 Odložené případy IV: Výpadek proudu [i] 14:20 Mentalista: Tucet rudých růží 19 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Ať to sviští 179 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami VI: Drž se svých zásad [i] 18:30 Ulice 2729 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Ježíšek je génius 540 [i] 21:30 PRÁSK! [i] 22:10 Hadi v letadle [i] 00:05 Kriminálka Miami VI: Drž se svých zásad [i] 00:50 Mentalista: Tucet rudých růží 19 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Áčko: Proč zrovna já mám dítě s rozštěpem? [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Ať to sviští 179 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Gormiti I - Vládci přírody: Výpadek proudu 11 [i] 06:55 Gormiti I - Vládci přírody: Ropuší sonáta 18 [i] 07:20 Winx Club VI: Ašeron 25 [i] 07:50 Princezna a žabák [i] 10:00 M*A*S*H 4 [i] 10:45 M*A*S*H 5 [i] 11:15 Diagnóza vražda I: Zemětřesení 17 [i] 12:10 Místo činu: Brémy: Poslední zápas 7 [i] 13:55 Walker, Texas Ranger VI: Místo pro ženu 11 [i] 14:45 Wolffův revír VII: Třetí muž 9 [i] 15:40 Castle na zabití V: Jackson Hunt 16 [i] 16:30 Komisař Rex V: Štvanice 7 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Lotta a šťastná budoucnost [i] 22:10 Ano, šéfe! [i] 23:25 Právo a pořádek XVI 1 [i] 00:20 Policejní bažanti III: Školní hrátky 2 [i] 01:10 Šestej smysl: Život po smrti 8 [i] 01:55 Šestej smysl: Vesmírná záhada 9 [i] 02:40 Wolffův revír VII: Třetí muž 9 [i] 03:25 Receptář prima nápadů [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Tisíc a jedna noc 180-181/183 [i] 06:30 Dr. Oz [i] 07:20 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:35 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Perla Orientu 93-94/142 [i] 12:40 Feriha 131/160 [i] 14:05 Skrytá vášeň 147-148/188 [i] 16:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Torty snov 7-8/8 [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Myšlienky vraha III. 6/20 [i] 21:30 Feriha 132/160 [i] 22:30 Emilie Richardsová: Návrat na Nový Zéland [i] 00:20 Tudorovci: Sex, moc a intrigy IV. 9-10/10 [i] 02:20 Priatelia [i] 02:40 Bez servítky [i] 03:20 Smotánka [i] 04:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:30 Můj vůdce: Skutečně skutečná skutečnost o Adolfu Hitlerovi [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Škola života [i] 13:55 Trust [i] 15:45 Tom Sawyer [i] 17:40 Odyseus: Cesta do temnoty [i] 19:20 Extrakt [i] 21:00 Kon-Tiki [i] 23:10 Američan [i] 00:55 Noc oživlých mrtvol [i] 02:30 Poslední kondor