Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 10:50 Dr. House VI. 4-5/22 [i] 12:50 Kobra 11 XV. 5/14 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania 61/100 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. 21/22 [i] 16:00 Mentalista V. 19/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 FARMA [i] 21:45 Fízli zo zálohy (HD) [i] 00:00 Dva a pol chlapa XI. 21/22 [i] 00:25 Kurz sebaovládania 61/100 [i] 00:50 Mentalista V. 19/22 [i] 01:40 Dr. House VI. 4/22 [i] 02:30 Správni chlapi I. 8/10 [i] 03:10 FARMA [i] 04:05 Kobra 11 XV. 5/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Repete repete [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 McLeodove dcéry 21/22 [i] 07:45 Doktorka Quinnová VI: Nápadník [i] 08:25 Správy RTVS "N" [i] 09:15 Poklady sveta II.: Quasr Amra - púštny zámok kalifov [i] 09:35 Poklady sveta II.: Baalbek - Jupiterove stĺpy [i] 10:00 Uragán [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Vínne cesty Slovenska: Turnianska vínna cesta I. [i] 14:30 Reportéri [i] 15:00 District III: Úder pod pás [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Katedrála v Durhame [i] 16:40 Poklady sveta II.: Edinburg, hlavné mesto Škótska [i] 17:00 Uragán [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Policajt, alebo darebák [i] 22:00 Tiché deti [i] 23:30 District III: Úder pod pás [i] 00:15 Policajt, alebo darebák [i] 02:00 Dámsky klub [i] 03:35 McLeodove dcéry 21/22 [i] 04:20 Doktorka Quinnová VI: Nápadník [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - sedem sviečok [i] 09:00 Fokus zdravie "N" [i] 09:45 Ambulancia: Ženy a ich bolesti [i] 10:10 Tajomstvá všetkého 4/6 [i] 10:40 Rusínsky magazín [i] 11:05 Slovensko ADVENT 2014: SĽUK zo Synagógy v Leviciach [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:55 Piesne domova: Štefanko [i] 13:20 Večera s Havranom: Prečo sa počas Vianoc prejedáme? [i] 14:50 VAT: Slovenský elektromobil [i] 15:15 TU SME DOMA [i] 15:55 Reportér [i] 16:25 Tempo [i] 16:45 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 17:55 Osudy umeleckých diel: Sandro Botticceli - Madona s girlandami [i] 18:25 Test magazín [i] 18:35 (Ne)celebrity: Milan Zvada a Milan Slama [i] 18:45 Večerníček: Strigôňove Vianoce [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - sedem sviečok [i] 18:55 Garfield II. [i] 19:05 Škaredé káčatko [i] 19:30 Geolino [i] 19:45 100 názorov 2014: Stanislav Trnovec [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko ADVENT 2014: Dano Heriban z Divadla Jána Palárika v Trnave [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Krkavčie matky ? [i] 22:00 A pátý jezdec je Strach [i] 23:35 Polícia [i] 23:50 Profesionál [i] 00:10 Autosalón [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Počasie [i] 01:30 ArtSpektrum [i] 01:35 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Podvodníci IV. 5 [i] 05:40 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:35 Súdna sieň: Platí telom [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Nájomný dom [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Milenka 65 [i] 11:00 Hotelové Áno, šéfe! 6/6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 OCHRANCOVIA: Letuška [i] 14:00 Extrémne prípady: Musíš ma milovať [i] 15:20 TV ŠANCA [i] 15:55 Nákupné maniačky [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:30 TOP STAR [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Manželka ma trápi zeleninou [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Zmätok v rodine 66 [i] 21:40 Kosti X. 8 [i] 22:40 SHOW JANA KRAUSA [i] 23:40 Podvodníci IV. 6 [i] 00:35 Zločin II. 5,6 [i] 02:10 Dotyk II. 13 [i] 02:50 Kosti X. 8 [i] 03:30 Agent V. 9 [i] 04:15 Lovci väzňov 12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Kde bolo, tam bolo II. 17 [i] 05:55 DA VINCI [i] 06:25 Faktor strachu V. 6 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Detektív Extralarge: Pohyblivý terč [i] 10:45 SVET ZÁZRAKOV [i] 11:40 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 5 [i] 12:55 Kutyil s.r.o. [i] 13:50 Profesionáli IV.: Kasíno 12 [i] 14:45 Simpsonovci XIV. 17,18 [i] 15:40 Ničitelia mýtov 5 [i] 16:50 Faktor strachu V. 7 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 6 [i] 18:45 Simpsonovci XIV. 19,20 [i] 19:45 Profesionáli IV.: Ali a Profesionáli 14 [i] 20:45 Diablovo pokušenie [i] 22:50 Lovci väzňov 12 [i] 23:50 Smrtiace aférky 10/10 [i] 00:50 Ničitelia mýtov 5 [i] 01:50 Sladký život PLAYMATE V. [i] 03:30 100 rokov svedectiev [i] 03:45 Detektív Extralarge: Pohyblivý terč [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Drzá Jordan V. 19 [i] 08:05 Vražedná čísla IV. 11 [i] 09:00 Posel ztracených duší V. 8 [i] 10:00 Dívka odjinud III. 10 [i] 11:00 Tajemství Pravdy I. 6 [i] 12:00 Jak prosté II. 8 [i] 13:00 Posel ztracených duší V. 8 [i] 14:00 Drzá Jordan V. 19 [i] 15:00 Jak prosté II. 9 [i] 16:00 Dívka odjinud III. 11 [i] 17:00 Tajemství Pravdy I. 7 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 9 [i] 19:00 Drzá Jordan V. 20 [i] 20:00 Vražedná čísla IV. 12 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 13 [i] 21:55 Myšlenky zločince VIII. 14 [i] 22:55 Myšlenky zločince VIII. 15 [i] 23:55 Strážce pořádku V. 8 [i] 00:55 Myšlenky zločince VIII. 14 [i] 01:55 Drzá Jordan V. 20 [i] 02:40 Vražedná čísla IV. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Pátrání po klasických autech: Ostrov Amelia [i] 05:35 Jak to dělají? 11 [i] 06:00 Jak se to dělá: Uzávěry lahví, čokoláda, pilulky a těstoviny [i] 06:25 Králové aukcí: Výherní automat v podobě horala/motocykl BMW z divokého západu [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 26 [i] 07:15 Megastavitelé: Most odolný proti zemětřesení [i] 08:10 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 1 [i] 09:05 Lety po divoké Aljašce: Propan, problémy a úspěch [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Hodní hoši končí jako poslední [i] 10:50 Dvojí přežití: Sestup z mlžné hory [i] 11:40 Rození obchodníci: BMW Isetta [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Rychlý a zběsilý Fairmont [i] 13:30 Souboj motorek: Severní Karolína [i] 14:25 Načerno pálený alkohol: Tickle se osamostatní [i] 15:20 Načerno pálený alkohol: Neklidné vody [i] 16:15 Načerno pálený alkohol: Sbohem palírno [i] 17:10 Likvidátor: Krach [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 13 [i] 18:35 Králové aukcí: Stormtrooper z Hvězdných válek/motocykl Mustang [i] 19:00 Jak se to dělá 12 [i] 19:30 Jak to dělají? 13 [i] 20:00 Hra o kameny: Velký nález v Himálaji [i] 21:00 Zlato z džungle: Nouze v rodině [i] 22:00 Potápění za zlatem – pod ledem: Buldozery a draci [i] 23:00 Aljašská železnice 2 [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice: Na rybách [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 13 [i] 01:25 Králové aukcí: Stormtrooper z Hvězdných válek/motocykl Mustang [i] 01:50 Hra o kameny: Velký nález v Himálaji [i] 02:50 Zlato z džungle: Nouze v rodině [i] 03:50 Potápění za zlatem – pod ledem: Buldozery a draci [i] 04:45 Aljašská železnice 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Polopatě [i] 09:25 Herbář [i] 09:55 Velká holka [i] 10:50 Facka [i] 11:05 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Každý druhý týden [i] 14:05 Banánové rybičky [i] 14:45 Na cestě po Vitorazsku [i] 15:15 Svědkyně [i] 16:10 Televizní legendy [i] 17:25 Cestománie [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Cirkus Bukowsky II. 6/6 [i] 20:55 Kancl: Vysoký tlak 6/6 [i] 21:30 Vánoční hvězda [i] 22:39 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:40 Requiem pro panenku [i] 00:15 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:15 AZ-kvíz [i] 01:45 Dobré ráno [i] 04:15 Pod pokličkou [i] 04:40 Designtrend [i] 04:50 Etiketa [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina VIII [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tajemství mrtvých mužů: Co se stalo s Glennem Millerem? [i] 09:50 Mussolini a Hitler: Opera vrahů 2/2 [i] 10:40 Letecké katastrofy: Souboj s řízením [i] 11:25 Náš venkov: Už je tady přelidněno [i] 11:55 Ta naše dechovka [i] 12:20 Vesnicopis [i] 12:40 Folklorika [i] 13:10 Postřehy odjinud [i] 13:15 Evropa dnes [i] 13:45 Záhady DNA: Hledání bájného Adama [i] 14:35 Příchod barbarů: Langobardi [i] 15:25 Chcete je? ZJ [i] 15:30 Království divočiny: Písečné duny v Brazílii [i] 15:55 Klíč [i] 16:25 Poslední lovci v Mongolsku [i] 17:15 Ve znamení želvy [i] 18:10 Moje rodina VIII [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Křižácké hrady [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Skotsko, zrcadlo času [i] 21:00 Na cestě po jižní Albánii [i] 21:30 Bedekr [i] 21:55 Odcházení [i] 23:30 Na stojáka [i] 23:55 Kanadská soda II [i] 00:20 Expremiéři [i] 00:45 Expremiéři [i] 01:10 Křesťanský magazín [i] 01:40 Chcete mě? ZJ [i] 02:05 Náš venkov: Už je tady přelidněno [i] 02:35 Z očí do očí [i] 03:05 Klub přátel dechovky [i] 03:35 Zpívá Jožka Černý [i] 04:00 Porta Coeli [i] 04:15 Jak oplácíme rodičům [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2727 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Vánoční Anděl 539 [i] 11:25 Dva a půl chlapa IV 20 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Vzpomínky II 1 [i] 13:25 Odložené případy IV: Zatnout pěsti! [i] 14:20 Mentalista: Vražda a hypnóza 18 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Náročný den 178 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami VI: Doživotní prázdniny [i] 18:30 Ulice 2728 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chceš mě, chci tě [i] 22:10 Nebezpečné hry 4 [i] 23:55 Kriminálka Miami VI: Doživotní prázdniny [i] 00:40 Mentalista: Vražda a hypnóza 18 [i] 01:25 Novashopping 01:55 Dva a půl chlapa IV 21 [i] 02:15 Áčko: Odešel mi za mužem [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Náročný den 178 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Gormiti I - Vládci přírody: Kořen zla 10 [i] 06:55 Gormiti I - Vládci přírody: Tunelové vidění 17 [i] 07:20 Winx Club VI: Legendární souboj 24 [i] 07:50 Mamutí Vánoce [i] 08:15 Alfovy výjimečné Vánoce [i] 09:30 M*A*S*H 2 [i] 10:15 M*A*S*H 3 [i] 10:45 M*A*S*H 4 [i] 11:20 Diagnóza vražda I: Ukradené diamanty 16 [i] 12:10 Místo činu: Brémy: Nenápadná žena 6 [i] 13:55 Walker, Texas Ranger VI: Na konci duhy 10 [i] 14:45 Wolffův revír VII: Pondělní skupina 8 [i] 15:40 Castle na zabití V: Únos 15 [i] 16:30 Komisař Rex V: Vraždící hračky 6 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby podle Mary [i] 22:30 Telebazar [i] 23:35 Hawaii 5-0 II: Zúčtování 16 [i] 00:30 Policejní bažanti III 1 [i] 01:15 Vraždy v Kitzbühelu VIII: Plagiátor 6 [i] 02:05 Wolffův revír VII: Pondělní skupina 8 [i] 02:50 Alfovy výjimečné Vánoce [i] 03:40 Autosalon [i] 04:35 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Dr. Oz [i] 07:10 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Perla Orientu 91-92/142 [i] 12:25 Feriha 130/160 [i] 13:55 Skrytá vášeň 145-146/188 [i] 15:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 16:55 Ženy z rodu Gilmorovcov [i] 17:50 Priatelia [i] 18:20 Torty snov 5-6/8 [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Odložený prípad V. 1/18 [i] 21:30 Feriha 131/160 [i] 22:35 Katie Ffordeová: Keď láska bolí [i] 00:25 Tudorovci: Sex, moc a intrigy IV. 8/10 [i] 01:20 Priatelia [i] 01:40 Bez servítky [i] 02:20 Smotánka [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Útěk ze Sibiře [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Mýtus [i] 14:20 Vždy připraven! [i] 16:15 Škola života [i] 18:05 Trust [i] 19:55 GAL [i] 21:50 Poslední kondor [i] 23:35 Noc oživlých mrtvol [i] 01:15 Přímý kontakt [i] 02:40 Kauza CIA [i] 04:55 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Jezdectví [i] 09:45 Snooker [i] 11:45 Krasobruslení [i] 13:45 Watts [i] 15:00 Biatlon [i] 15:45 Biatlon [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 17:30 Krasobruslení [i] 19:30 Olympijské hry [i] 20:00 Jezdectví [i] 21:10 Jezdectví [i] 22:15 Jezdectví [i] 22:20 Golf [i] 22:35 Golf [i] 22:40 Jachting [i] 22:55 Skoky na lyžích [i] 23:30 Krasobruslení [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 4: Zlá krev 3 [i] 06:30 Fakta nebo fikce 2: Islandské monstrum a tajemství Stonehenge 24