TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 10:50 Dr. House VI. 2-3/22 [i] 12:45 Kobra 11 XV. 4/14 [i] 13:50 FARMA - SEMIFINÁLE [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. 20/22 [i] 16:00 Mentalista V. 18/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 FARMA [i] 21:45 Spolubývajúca (HD) [i] 23:30 Dva a pol chlapa XI. 20/22 [i] 00:05 Mentalista V. 18/22 [i] 01:00 Dr. House VI. 2-3/22 [i] 02:30 Správni chlapi I. 7/10 [i] 03:10 FARMA [i] 04:05 Kobra 11 XV. 4/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 McLeodove dcéry 20/22 [i] 07:45 Doktorka Quinnová VI: V bode nula [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Poklady sveta II.: Palmyra - kráľovná púšte [i] 09:35 Poklady sveta II.: Petra - nabatejské mesto mŕtvych [i] 10:00 Uragán [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Občan za dverami [i] 15:00 District III: Obete [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Quasr Amra - púštny zámok kalifov [i] 16:40 Poklady sveta II.: Baalbek - Jupiterove stĺpy [i] 17:00 Uragán [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:25 Grand hotel III: Cholera 14/14 [i] 23:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Pre dobro dieťaťa 16/23 [i] 23:45 District III: Obete [i] 00:30 Autosalón [i] 00:55 Vínne cesty Slovenska: Turnianska vínna cesta I. [i] 01:20 Dámsky klub [i] 02:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 03:40 McLeodove dcéry 20/22 [i] 04:25 Doktorka Quinnová VI: V bode nula [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - telefón [i] 09:00 Fokus práca "N" [i] 09:45 Športové ozveny [i] 10:15 Žena na konci sveta III. [i] 10:40 Ján Ilavský [i] 11:05 Slovensko ADVENT 2014 [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Piesne moje,piesne [i] 13:20 Šanca [i] 14:45 Família: Família - Závislí na láske [i] 15:25 Orientácie [i] 15:50 Rusínsky magazín [i] 16:20 Japonská mozaika VI [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Tajomstvá všetkého 4/6 [i] 18:30 Encyklopédia slovenských obcí: Miroľa [i] 18:45 Večerníček: Strigôňove Vianoce [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - telefón [i] 18:55 Garfield II. [i] 19:05 Škaredé káčatko [i] 19:30 Geolino [i] 19:45 Slovo [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko ADVENT 2014: SĽUK zo Synagógy v Leviciach [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Ambulancia: Ženy a ich bolesti [i] 22:05 Večera s Havranom: Prečo sa počas Vianoc prejedáme? [i] 23:15 Berlín Alexanderplatz: Berlín Alexanderplatz 8/14 [i] 00:15 On air [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Počasie [i] 01:30 Slovo [i] 01:35 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:35 Súdna sieň: Kto z koho [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Stíhačka [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Osudové stretnutie 64 [i] 11:00 Hotelové Áno, šéfe! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 OCHRANCOVIA: Nie som zlodejka [i] 14:00 Extrémne prípady: Očúrala ma opica [i] 15:20 TV ŠANCA [i] 15:55 Nákupné maniačky [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:30 TOP STAR [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Nájomný dom [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Milenka 65 [i] 21:40 Vtierka Castle VII. 6 [i] 22:40 Vtierka Castle V. 21 [i] 23:40 Podvodníci IV. 5 [i] 00:30 Zločin II. 3,4 [i] 02:05 Agent V. 8 [i] 02:45 Vtierka Castle VII. 6 [i] 03:25 Vtierka: Castle V. 21 [i] 04:10 Tučné rómske Vianoce [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 DA VINCI [i] 06:25 Faktor strachu V. 5 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Detektív Extralarge: Jo-Jo [i] 10:50 SVET ZÁZRAKOV [i] 11:45 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 4 [i] 13:00 Kutyil s.r.o. [i] 13:55 Profesionáli IV.: Miňov odchod 11 [i] 14:55 Simpsonovci XIV. 15,16 [i] 15:50 Ničitelia mýtov 4 [i] 16:55 Faktor strachu V. 6 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 5 [i] 18:50 Simpsonovci XIV. 17,18 [i] 19:45 Profesionáli IV.: Alkoholik 13 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 15 [i] 21:45 Tučné rómske Vianoce [i] 23:00 Letecké katastrofy XI. 5,6 [i] 01:05 Ničitelia mýtov 4 [i] 02:00 Sladký život PLAYMATE V. [i] 03:40 Detektív Extralarge: Jo-Jo [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Drzá Jordan V. 18 [i] 08:05 Vražedná čísla IV. 10 [i] 09:05 Posel ztracených duší V. 7 [i] 10:05 Dívka odjinud III. 9 [i] 11:05 Tajemství Pravdy I. 5 [i] 12:05 Jak prosté II. 7 [i] 13:05 Posel ztracených duší V. 7 [i] 14:05 Drzá Jordan V. 18 [i] 15:05 Jak prosté II. 8 [i] 16:05 Dívka odjinud III. 10 [i] 17:05 Tajemství Pravdy I. 6 [i] 18:05 Posel ztracených duší V. 8 [i] 19:05 Drzá Jordan V. 19 [i] 20:05 Vražedná čísla IV. 11 [i] 21:00 Nora Roberts: Posedlost ohněm 1 [i] 22:55 Myšlenky zločince IX. 17 [i] 23:55 Myšlenky zločince IX. 13 [i] 00:55 Nora Roberts: Posedlost ohněm 1 [i] 02:40 Jak prosté II. 8 [i] 03:25 Californication VI. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 10 [i] 06:00 Jak se to dělá: Jogurty, svíčky a neonové nápisy [i] 06:25 Králové aukcí: Motorka Michaela Jordana/svícnový telefon [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 25 [i] 07:15 Megastavitelé: Tunel do minulosti [i] 08:10 Nutné k přežití: Zambie [i] 09:05 Lety po divoké Aljašce: Dorty v letadle [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Mrtví muži nemohou těžit zlato [i] 10:50 Dvojí přežití: Vysoko ve Skalistých horách [i] 11:40 Rození obchodníci: Triumph TR6 [i] 12:35 Sibiřský podíl: Ledová výzva [i] 13:30 Mrazivé zlato: David a Goliáš [i] 14:25 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 15:20 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 16:15 Nutné k přežití: Území rudých skal [i] 17:10 Likvidátor: Kazové zboží [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 12 [i] 18:35 Králové aukcí: Kýbl stříbra/skříňka z lodi USS Yorktown [i] 19:00 Jak se to dělá 11 [i] 19:30 Jak to dělají? 12 [i] 20:00 Do extrémů: Nejmrazivější silnice [i] 21:00 Skuteční hrdinové 5 [i] 22:00 Rození obchodníci: Aston Martin DB7 [i] 23:00 Pátrání po klasických autech: Hudson Hornet [i] 23:30 Pátrání po klasických autech: Ostrov Amelia [i] 00:00 Zápasníci: Takhle to děláme my [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 12 [i] 01:25 Králové aukcí: Kýbl stříbra/skříňka z lodi USS Yorktown [i] 01:50 Do extrémů: Nejmrazivější silnice [i] 02:50 Skuteční hrdinové 5 [i] 03:50 Rození obchodníci: Aston Martin DB7 [i] 04:45 Pátrání po klasických autech: Hudson Hornet [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Po stopách hvězd [i] 09:15 Reportéři ČT [i] 09:55 A máte nás holky v hrsti [i] 10:35 Nejlepší scénka [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Jako chmýří pampelišek [i] 13:55 Kuchařská pohotovost [i] 14:25 Banánové rybičky [i] 14:50 Na cestě po Beskydech [i] 15:20 Pan Selfridge 10/10 [i] 16:05 Televizní legendy [i] 17:15 Postřehy odjinud [i] 17:25 Cestománie [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Škoda lásky [i] 20:55 Škoda lásky [i] 21:53 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Neobyčejné životy [i] 22:55 Křtiny [i] 00:10 Všechnopárty [i] 00:55 Na stopě [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Dobré ráno [i] 04:20 AZ-kvíz [i] 04:45 Postřehy odjinud [i] 04:50 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina VIII [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Dětský svět [i] 09:55 V rytmu řeky [i] 10:20 Vodní obři: Trnucha thajská [i] 11:15 Nedej se [i] 12:10 Letečtí stíhači v boji II.: Noční lovci [i] 12:55 Tenkrát o vánocích [i] 14:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:05 Souboj vojevůdců: Clark proti [i] 15:50 Tajemství 2. sv. války: Tajná mise v severní Africe [i] 16:45 Vesmír: Gravitace [i] 17:30 Raport o Velké válce: Návrat ztracených [i] 18:10 Moje rodina VIII [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Nukleární dynamit [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II.: Mustang [i] 20:50 Letecké katastrofy: Souboj s řízením [i] 21:40 Expremiéři [i] 22:05 Expremiéři [i] 22:35 In nomine patris [i] 00:10 Nesnesitelně lehký život [i] 01:40 Babylon [i] 02:05 Zapomenuté výpravy [i] 02:30 Bojovníci s klimatem [i] 02:40 Z očí do očí [i] 03:05 Nová Paka [i] 03:25 Poválečné období [i] 03:45 Klub přátel dechovky [i] 04:20 Člověk a geny [i] 04:35 Zvonařova huť [i] 04:55 Druhá tráva Roberta Křesťana [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2726 [i] 10:10 Hasiči [i] 11:25 Dva a půl chlapa IV 19 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Vražedná čísla VI: Příčina a následek 16 [i] 13:25 Odložené případy IV: Červení a modří [i] 14:20 Mentalista: Carnelian s.r.o. 17 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Budu s tebou 177 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami VI: Řetězová reakce [i] 18:30 Ulice 2727 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Vánoční Anděl 539 [i] 21:35 Víkend: Kdo si hraje, nezlobí [i] 22:25 Lovci zločinců III: Druhá možnost 19 [i] 23:15 King a Maxwellová: Divoká karta 3 [i] 00:05 Kriminálka Miami VI: Řetězová reakce [i] 00:50 Mentalista: Carnelian s.r.o. 17 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Lovci zločinců III: Druhá možnost 19 [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Budu s tebou 177 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Gormiti I - Vládci přírody: Zánik podmořské říše 9 [i] 07:20 Gormiti I - Vládci přírody: Plody hněvu 16 [i] 07:45 Winx Club VI: Hymna 23 [i] 08:30 M*A*S*H 255 [i] 09:10 M*A*S*H 1 [i] 09:45 M*A*S*H 2 [i] 10:15 Diagnóza vražda I: Nirvána 15 [i] 11:10 Místo činu: Brémy: Chladnokrevná zlost 5 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger VI: Pan Spravedlnost 9 [i] 13:45 Wolffův revír VII: Ve dvojím světle 7 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Samota 2/2 [i] 15:40 Castle na zabití V: Vyostřeno na nože 14 [i] 16:30 Komisař Rex V: Závěť 5 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Lotta a nečekaná změna [i] 22:10 Očima Josefa Klímy [i] 22:55 Myšlenky zločince VII 19 [i] 23:50 Spravedlnost v krvi IV: Město, které nikdy nespí 2 [i] 00:40 Vraždy v Kitzbühelu VIII: Válka Wilfertových 5 [i] 01:30 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Samota 2/2 [i] 02:15 Wolffův revír VII: Ve dvojím světle 7 [i] 03:00 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 03:30 Lotta a nečekaná změna [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Tisíc a jedna noc 176-177/183 [i] 06:30 Dr. Oz [i] 07:20 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Perla Orientu 89-90/142 [i] 12:35 Feriha 129/160 [i] 14:05 Skrytá vášeň 143-144/188 [i] 15:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Torty snov 3-4/8 [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Myšlienky vraha III. 5/20 [i] 21:30 Feriha 130/160 [i] 22:35 Inga Lindströmová: Cesta za láskou [i] 00:25 Tudorovci: Sex, moc a intrigy IV. 7/10 [i] 01:25 Priatelia [i] 01:45 Bez servítky [i] 02:25 Smotánka [i] 04:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:55 Tisíc a jedna noc 178-179/183 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Dokažte mi vinu [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Báječný život po životě [i] 13:55 Cvokař [i] 15:45 Mýtus [i] 17:55 Vždy připraven! [i] 19:50 Síla diamantů [i] 21:35 Kauza CIA [i] 00:00 Přímý kontakt [i] 01:35 Nevinná