TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Doktori 9/10 [i] 10:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:15 Dr. House VI. 1/22 [i] 12:15 Kobra 11 XV. 3/14 [i] 13:15 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania 60/100 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. 19/22 [i] 16:00 Mentalista V. 17/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 FARMA - SEMIFINÁLE [i] 22:20 Kredenc [i] 22:50 Dva a pol chlapa XI. 19/22 [i] 23:20 Kurz sebaovládania 60/100 [i] 23:50 Mentalista V. 17/22 [i] 00:45 Kobra 11 XV. 3/14 [i] 01:35 Správni chlapi I. 6/10 [i] 02:15 FARMA - SEMIFINÁLE [i] 03:35 Kredenc [i] 04:00 Kobra 11 XV. 3/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Slovensko v obrazoch [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 McLeodove dcéry 19/22 [i] 07:45 Doktorka Quinnová VI: Navždy šťastní [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Poklady sveta II.: Historická časť mesta Vilnius - Rím východu [i] 09:35 Poklady sveta II.: Aleppo - tisíc a jeden bazár [i] 10:05 Recept na život 65/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Svet v obrazoch [i] 14:30 Krotitelia dlhov 11/12 [i] 15:00 District III: Nedotknuteľný [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Palmyra - kráľovná púšte [i] 16:40 Poklady sveta II.: Petra - nabatejské mesto mŕtvych [i] 17:00 Uragán [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Effi Briestová [i] 22:10 Víkend [i] 22:40 Muž s poslaním: Keď príde čas odísť 15/16 [i] 23:20 District III: Nedotknuteľný [i] 00:05 Effi Briestová [i] 01:55 Dámsky klub [i] 03:30 McLeodove dcéry 19/22 [i] 04:10 Doktorka Quinnová VI: Navždy šťastní [i] 04:55 Repete repete [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:25 Národnostné správy [i] 06:35 Zamilované zvieratá [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Hviezdne dieťa [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - dotazník [i] 09:00 Fokus rodina "N" [i] 09:45 Biele vrany [i] 10:40 Tvárou v tvár [i] 11:05 Slovensko ADVENT 2014: Štefan Kocán z Kursalonu v Piešťanoch [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Tance a tanečné hry z Považského Chlmca [i] 13:10 Buky podpolianske [i] 14:25 Odpískané [i] 14:50 Magazín Ligy majstrov [i] 15:20 Športové ozveny [i] 15:55 Autosalón [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Žena na konci sveta III. [i] 18:25 GEN.Sk: Stanislav Vallo [i] 18:45 Večerníček: Snehuliacke rozprávky [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - dotazník [i] 18:55 Garfield II. [i] 19:05 Škaredé káčatko [i] 19:30 Geolino [i] 19:45 100 názorov 2014: Juraj Hipš [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko ADVENT 2014 [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 VAT: Slovenský elektromobil [i] 22:00 Zlodeji [i] 23:45 A predsa sa točí [i] 00:30 4 ŽIVLY [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Počasie [i] 01:40 ArtSpektrum [i] 01:45 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Chodník pravdy [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: On určite nie je otcom [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Nečakaný návrat 63 [i] 11:00 Hotelové Áno, šéfe! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 OCHRANCOVIA: Konkubinát [i] 14:00 Extrémne prípady: Čierna stavba [i] 15:20 TV ŠANCA [i] 15:55 Nákupné maniačky [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:30 TOP STAR [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Stíhačka [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:20 TELEROLO [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Osudové stretnutie 64 [i] 21:40 Cesta okolo sveta za 80 dní [i] 00:15 Farmár hľadá ženu 2 [i] 01:45 Zločin II. 1,2/13 [i] 03:10 KRIMI 03:35 Hannibal (13/13) [i] 04:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 6,7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 100 rokov svedectiev [i] 05:30 DA VINCI [i] 07:05 EUROMINÚTY [i] 08:25 Detektív Extralarge: Vrah z Miami [i] 10:50 "Víkend bez rodičů" [i] 13:00 Kutyil s.r.o. [i] 14:00 Profesionáli IV.: Profibomba 10 [i] 15:00 Haló 4 [i] 15:45 Ničitelia mýtov 3 [i] 16:50 Faktor strachu V. 5 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 4 [i] 18:50 Simpsonovci XIV. 15,16 [i] 19:45 Profesionáli IV.: Kasíno 12 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 6,7 [i] 22:40 Hannibal: Delikatesa [i] 23:40 Homeland - Zradca III. 9 [i] 00:45 Neumlčaní 11 [i] 01:10 V službách KGB [i] 02:00 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 02:40 Sladký život PLAYMATE V. [i] 04:20 Detektív Extralarge: Vrah z Miami [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan V. 17 [i] 08:00 Vražedná čísla IV. 9 [i] 09:00 Posel ztracených duší V. 6 [i] 10:00 Dívka odjinud III. 8 [i] 11:00 Tajemství Pravdy I. 4 [i] 12:00 Jak prosté II. 6 [i] 13:00 Posel ztracených duší V. 6 [i] 14:00 Drzá Jordan V. 17 [i] 15:00 Jak prosté II. 7 [i] 16:00 Dívka odjinud III. 9 [i] 17:00 Tajemství Pravdy I. 5 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 7 [i] 19:00 Drzá Jordan V. 18 [i] 20:00 Vražedná čísla IV. 10 [i] 21:00 Vražedná práva I. 7 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 17 [i] 23:00 Bez hranic II. 12 [i] 00:00 Havaj 5-0 II. 17 [i] 01:00 Vražedná práva I. 7 [i] 02:00 Bez hranic II. 12 [i] 02:50 Havaj 5-0 II. 17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Pátrání po klasických autech: Nejlepší americké vozy [i] 05:35 Vyrobeno v továrně 17 [i] 06:00 Jak se to dělá: Kopírovací papír, džíny a počítače [i] 06:25 Králové aukcí: Zákopový nůž z 1. světové války/povolení k prodeji opia [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 24 [i] 07:15 Megastavitelé: Závod o včasné dokončení [i] 08:10 Nutné k přežití: Namibie [i] 09:05 Lety po divoké Aljašce: Nehoda [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Stres ze zlata [i] 10:50 Dvojí přežití: Trosečníci [i] 11:40 Rození obchodníci: Nissan Skyline [i] 12:35 Vzestup strojů: Superloď [i] 13:30 Velká mozková soutěž: Odchyt aut [i] 14:25 Setkání s mimozemšťany: Zpráva [i] 15:20 Setkání s mimozemšťany: Přílet [i] 16:15 Mimozemské mumie [i] 17:10 Likvidátor: Ozbrojen po zuby [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 11 [i] 18:35 Králové aukcí: Jeffersonův stůl/jeu de course [i] 19:00 Jak se to dělá 10 [i] 19:30 Jak to dělají? 11 [i] 20:00 Berte to jako varování: Mistři tvořivosti [i] 21:00 Věda superlidí 1 [i] 21:30 Věda superlidí 2 [i] 22:00 Nazí a vystrašení: Člověk versus Amazonie [i] 23:00 Napospas osudu s Edem Staffordem: Botswana [i] 00:00 Nejhrůznější záběry 4 [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 11 [i] 01:25 Králové aukcí: Jeffersonův stůl/jeu de course [i] 01:50 Berte to jako varování: Mistři tvořivosti [i] 02:50 Věda superlidí 1 [i] 03:20 Věda superlidí 2 [i] 03:50 Nazí a vystrašení: Člověk versus Amazonie [i] 04:45 Napospas osudu s Edem Staffordem: Botswana [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 Zázraky přírody [i] 10:25 168 hodin [i] 10:55 Tchyně [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Můj život jako pes [i] 14:05 Kuchařská pohotovost [i] 14:35 Banánové rybičky [i] 15:05 Na cestě po Jindřichohradecku [i] 15:30 Pan Selfridge 9/10 [i] 16:15 Televizní legendy [i] 17:25 Cestománie [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Cirkus Bukowsky II. 5/6 [i] 20:55 Kancl: Baltik 5/6 [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:07 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Hercule Poirot XIII [i] 23:40 Řetěz [i] 01:05 Kalendárium [i] 01:20 Sváteční slovo biskupa ostravsko-opavské diecéze Františka Václava Lobkowicze [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:25 AZ-kvíz [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Bedekr [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Omán, tajemný [i] 09:55 Bitvy starověku: Caesar [i] 10:40 Babylon [i] 11:10 Cesty víry: Břevnovský klášter [i] 11:35 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:00 Příběhy neobyčejné energie - závěrečný večer [i] 12:30 Československý filmový týdeník 1964 1020/2379 [i] 12:40 Lodě, které psaly historii: Créole - jachta snů nebo prokletá loď? [i] 13:35 Tajemství 2. sv. války: Poslední dny Adolfa Hitlera [i] 14:25 Věda na vlastní kůži [i] 15:20 Vzestup a pád Versailles: Králův sen [i] 16:20 Nukleární dynamit [i] 17:15 Příchod barbarů: Langobardi [i] 18:00 Bojovníci s klimatem [i] 18:10 Moje rodina VIII [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Vesmír: Co je v kosmu největší? [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Mussolini a Hitler: Opera vrahů 2/2 [i] 21:00 Harley Davidson [i] 21:45 Francouzova milenka [i] 23:50 Plukovník Chabert [i] 01:35 Queer: Můj život naopak [i] 02:00 Uchem jehly [i] 02:30 Z očí do očí [i] 02:55 Dobrá Voda [i] 03:15 Klub přátel dechovky [i] 03:45 Nebojte se hlíny [i] 04:05 Když já byl ve tvých letech [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2725 [i] 10:05 Kriminálka Anděl IV: Boj o lodě 16 [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Vražedná čísla VI: Dospívání 15 [i] 13:25 Odložené případy IV: Navěky modrá [i] 14:20 Mentalista: Krevní msta 16 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Nevzdám se! 176 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami VI: Krém na opalování [i] 18:30 Ulice 2726 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Hasiči [i] 21:20 Kriminálka Las Vegas XIV: Let 111 12 [i] 22:15 Lovci zločinců III 18 [i] 23:10 King a Maxwellová: Druhá šance 2 [i] 23:55 Kriminálka Miami VI: Krém na opalování [i] 00:40 Mentalista: Krevní msta 16 [i] 01:25 Novashopping 01:55 Lovci zločinců III: Věrnost 18 [i] 02:35 Kolotoč [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Nevzdám se! 176 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:00 Gormiti I - Vládci přírody: Diamanty černé soli 8 [i] 07:30 Gormiti I - Vládci přírody: Dobré mravy 15 [i] 08:00 Winx Club VI: Hudební kavárna 22 [i] 08:45 M*A*S*H 253 [i] 09:25 M*A*S*H 254 [i] 09:55 M*A*S*H 255 [i] 10:25 Diagnóza vražda I: Anděl strážný 14 [i] 11:20 Místo činu: Brémy: Čtyři jezdci z Apokalypsy 4 [i] 13:05 Walker, Texas Ranger VI: Síla mozku 8 [i] 13:55 Wolffův revír VII: Au pair 6 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Samota 1/2 [i] 15:40 Castle na zabití V: Chránit vraha 13 [i] 16:30 Komisař Rex V: Jedovatý plyn 4 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Sám doma 2: Ztracen v New Yorku [i] 22:40 TOP STAR magazín [i] 23:45 Partička [i] 00:25 Nebezpečné pády [i] 02:25 Vraždy v Kitzbühelu VIII: Smrtelné rádio 4 [i] 03:15 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Samota 1/2 [i] 04:00 Wolffův revír VII: Au pair 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Dr. Oz [i] 07:00 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 87-88/142 [i] 11:55 Srdce ako dar [i] 14:00 Skrytá vášeň 141-142/188 [i] 15:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Torty snov 1-2/8 [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Odložený prípad VII. 22/22 [i] 21:30 Feriha 129/160 [i] 22:40 Rosamunde Pilcherová: Opustené dieťa [i] 00:30 Tudorovci: Sex, moc a intrigy IV. 6/10 [i] 01:25 Priatelia [i] 01:45 Bez servítky [i] 02:30 Smotánka [i] 03:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Tamara Drewe [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Létající dýky [i] 13:50 Neřízená střela [i] 15:35 Báječný život po životě [i] 17:20 Cvokař [i] 19:10 Utajený [i] 21:15 Ztráta paměti [i] 22:55 Nevinná [i] 00:35 Tři dny ke svobodě [i] 02:40 Odsouzení [i] 04:35 Ztráta paměti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Šerm [i] 09:30 Biatlon [i] 10:15 Biatlon [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i]