TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista V. 16/22 [i] 06:40 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 07:00 Tom a Jerry [i] 07:20 Pes, ktorý zachránil Vianoce 2 [i] 09:00 Alvin a Chipmunkovia 3 (HD) [i] 10:40 Johnny English sa vracia (HD) [i] 12:40 Vinnetou II. - Červený gentleman (HD) [i] 14:45 Jeho foter, to je lotor! [i] 17:15 Shrek Tretí *12Dolby Sur (Shrek the Third) Rodinná komédia (90'), USA, 2007. Réžia Ch. Miller. 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Neľútostný pomstiteľ (HD) [i] 22:30 Training Day [i] 01:05 Neľútostný pomstiteľ (HD) [i] 02:45 Training Day [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Drišľakoviny [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:15 Náš Timmy: Timmyho koláčik 4/26 [i] 07:25 Poštár Pat II 2 [i] 07:45 Franklin a priatelia: Franklin a fantastický cirkusový trik 37/52 [i] 07:55 Garfield III.: Garfieldova rozprávka - druhá časť 4/52 [i] 08:10 Bol raz jeden život 11/26 [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:10 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:40 Autosalón [i] 10:10 Alpy zhora: Svahy a údolie 4/10 [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:40 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Vraždiť je hračka [i] 15:15 Zlatá klasika: Cigáni idú do neba [i] 17:00 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Popoluška 1/2 [i] 22:00 Popoluška 2/2 [i] 23:45 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Vraždiť je hračka [i] 01:20 Popoluška 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín: Vstavané umývačky riadu [i] 09:50 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 10:50 Miško Drotár a naozajstná princezná [i] 11:55 On air [i] 12:15 Dejiny sveta: Obdobie impérií [i] 13:15 Orientácie [i] 13:45 Slovo [i] 13:55 Folklórny festival Heľpa 2014: Od kolieska do kolieska [i] 14:55 Rozmar starej dámy [i] 15:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Pavla Černáka [i] 16:20 Hokej - Extraliga [i] 18:55 Večerníček: Snehuliacke rozprávky [i] 19:05 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:10 Trpaslíci: SMAJLIHIT - strach má veľké oči [i] 19:15 Seržant Murko [i] 19:25 Škaredé káčatko [i] 19:50 100 názorov 2014: 100 názorov 2014 [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dielo z depozitára [i] 20:10 Dokumentárny klub: Zamilované zvieratá [i] 21:35 Odpískané [i] 22:00 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 23:00 4 ŽIVLY [i] 23:20 Dielo z depozitára [i] 23:25 Umenie [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:40 Počasie [i] 00:50 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI 05:40 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:25 Spy Kids 3: Game Over [i] 08:20 Gumkáči IV. [i] 09:20 VARÍ VÁM TO [i] 09:55 Ralph Rozbi-to [i] 12:20 Fantastická štvorka a Silver Surfer [i] 14:30 Cesta okolo sveta za 80 dní [i] 17:15 15 min. KUCHÁR [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 18:55 ZLATÉ VIANOCE [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 SRDCE PRE DETI 2014 [i] 00:00 Zakázaná láska [i] 02:05 Naša rodinná svadba [i] 03:45 KRIMI 04:10 15 min. KUCHÁR [i] 04:45 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Podvodníci vo Vegas 2 [i] 06:15 Kto prežije XIX. 6 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 Psí guru 3 [i] 09:15 Ničitelia mýtov IV. 5 [i] 10:30 Kravaťáci II. 12 [i] 11:25 Letecké katastrofy III. - Špeciál 2 [i] 12:50 Neumlčaní 10 [i] 13:10 100 rokov svedectiev [i] 13:35 DA VINCI [i] 15:00 ADVENTNÁ VÝHRA [i] 16:30 "Příště budeme chytřejší, staroušku!" [i] 18:55 Haló 3,4 [i] 20:15 Vykúpenie z väznice Shawshank [i] 23:15 Súboj cti [i] 01:20 Kto prežije XIX. 6 [i] 02:05 DA VINCI [i] 03:05 "Příště budeme chytřejší, staroušku!" [i] 04:30 Ničitelia mýtov IV. 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 17 [i] 07:30 Komisař Rex II. 8 [i] 08:30 Komisař Rex II. 9 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba VII. 20 [i] 10:30 Námořní vyšetřovací služba VII. 21 [i] 11:30 Na pomezí záhad II. 7 [i] 12:30 Drzá Jordan VI. 4 [i] 13:30 Námořní vyšetřovací služba LA V. 3 [i] 14:30 Havaj 5-0 II. 1 [i] 15:30 Havaj 5-0 II. 2 [i] 16:30 Dr. House VIII. 18 [i] 17:30 Kráska a zvíře I. 17 [i] 18:30 Láska ve hvězdách I. 6 [i] 19:25 Tajemná Calenda I. 10 [i] 21:00 Dům na špatné adrese 1 [i] 23:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 22 [i] 00:05 Společná terapie I. 12 [i] 01:05 Dům na špatné adrese 1 [i] 03:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Vyrobeno v továrně: Kuželkové koule/ Elektrické nástroje/ Ústní chrániče/ Foukací harmoniky [i] 06:00 Jak to dělají? 14 [i] 06:25 Opravna vraků 2012: Impala Carlose Gusmana z roku 1965 [i] 07:15 Megastavitelé: Město ve městě - MGM centrum Las Vegas [i] 08:10 Bořiči mýtů: Pod přísnou kontrolou [i] 09:05 Lidské tělo: dokonalý stroj: Síla [i] 09:55 Likvidátor 19 [i] 10:25 Likvidátor 20 [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 7 [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí 8 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 21 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 22 [i] 12:35 Hledači pokladů na aukcích: Do hlubin [i] 13:05 Hledači pokladů na aukcích: Záměna [i] 13:30 Hlavolamy: Přizpůsobivost [i] 14:25 Králové kouzel: Niagara [i] 15:20 Co se dělo dál? 1 [i] 15:50 Co se dělo dál? 2 [i] 16:15 Superlidé: Dovednost [i] 17:10 Kouzlo vědy: Instantní sladké košíčky [i] 17:40 Kouzlo vědy 14 [i] 18:05 Mimořádné projekty: Kuvajtské věže [i] 19:00 Pátrání po klasických autech: F jako Ferrari [i] 19:30 Pátrání po klasických autech: Nejlepší americké vozy [i] 20:00 Automobilové podzemí: Tajná mise [i] 21:00 Zkus přežít: Mrtvý na pochodu [i] 22:00 Divoký víkend Beara Gryllse: S Jonathanem Rossem [i] 23:00 Nejnebezpečnější úlovek: Blonďaté ambice [i] 00:00 Deníky 1. světové války 4 [i] 00:55 Automobilové podzemí: Tajná mise [i] 01:50 Zkus přežít: Mrtvý na pochodu [i] 02:50 Divoký víkend Beara Gryllse: S Jonathanem Rossem [i] 03:50 Nejnebezpečnější úlovek: Blonďaté ambice [i] 04:45 Pátrání po klasických autech: F jako Ferrari [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Český porcelán [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Okouzlení III 33/52 [i] 07:15 Sedm sestřiček [i] 08:00 Tchyně [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Bylo nás pět: Cesta do Indie a zpět 6/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Vápenička [i] 14:00 Malvína [i] 15:00 Ranč U Zelené sedmy [i] 15:25 Ranč U Zelené sedmy [i] 15:55 Kulový blesk [i] 17:25 Adventní koncert 2014 [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Osmy [i] 21:25 168 hodin [i] 21:57 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Bolero [i] 23:45 Komisař Moulin [i] 01:20 Manéž Bolka Polívky [i] 02:35 Sváteční slovo biskupa ostravsko-opavské diecéze Františka Václava Lobkowicze [i] 02:40 Pod pokličkou [i] 03:05 Bydlení je hra [i] 03:30 Designtrend [i] 03:45 Zahrada je hra [i] 04:05 Žiješ jenom 2x [i] 04:35 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sabotáž [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Grotesky: Buster Keaton [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:40 Malý rytíř Trenk [i] 07:00 Malý princ II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Špačkovi v síti času [i] 09:30 Československý filmový týdeník 1964 1020/2379 [i] 09:45 Hledání ztraceného času: Sníh, prach a popel [i] 10:05 Raport o Velké válce: Návrat ztracených [i] 10:50 Nedej se [i] 11:45 Letečtí stíhači v boji II.: Noční lovci [i] 12:30 Chcete mě? ZJ [i] 13:00 Království divočiny: Písečné duny v Brazílii [i] 13:25 Sváteční slovo biskupa ostravsko-opavské diecéze Františka Václava Lobkowicze [i] 13:30 Křesťanský magazín [i] 14:00 Uchem jehly [i] 14:25 Cesty víry: Břevnovský klášter [i] 14:55 Na plovárně s Stevem Golinem [i] 15:25 Vodní obři: Trnucha thajská [i] 16:15 Vzestup a pád Versailles: Králův sen [i] 17:15 Ve znamení želvy [i] 18:10 Příběhy neobyčejné energie - závěrečný večer [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příchod barbarů: Vandalové [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Melodie podzemí [i] 21:50 Člověk proti zkáze [i] 23:20 Fenomén Underground [i] 00:15 Interpol: Nebezpečný společník [i] 01:00 Křižácké hrady [i] 01:45 Kvarteto [i] 02:15 Folklorika [i] 02:40 O kraji kolem Lanžhota a také o hodech [i] 03:00 Památník Vítkov - danajský dar? [i] 03:30 Generace "0" [i] 03:45 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:10 Abeceda komunistických zločinů [i] 04:25 Exoti na českém dvorku [i] 04:40 Příběhy železné opony [i] 04:55 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Želvy Ninja IX 3 [i] 06:55 Král džungle 7 [i] 07:20 Liga Špačků II 1 [i] 07:50 Tom a Jerry III 17 [i] 08:15 Jak vycvičit draky II 15 [i] 08:40 Zničeno ve vteřině II [i] 09:05 Víkend: Kouzelné dobrodružství [i] 10:00 Přežít Vánoce [i] 11:40 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Zatáčka 10 [i] 12:55 Zlatá svatba [i] 14:50 Andělská tvář [i] 17:20 Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl IV: Boj o lodě 16 [i] 21:30 Comeback: Zlatá rybka [i] 22:05 Střepiny [i] 22:45 Kill Bill 2 [i] 01:00 Kriminálka New York III [i] 01:45 Novashopping 02:15 Volejte Novu [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Výměna manželek IV [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Gormiti I - Vládci přírody: Sklizeň 14 [i] 07:10 Dokonalý Spider-Man I: Odhalení 25 [i] 07:40 Jake a piráti ze Země Nezemě I: Vrána k vráně sedá; Přehlídka pokladů 18 [i] 08:15 Tajemství války: Sitzkrieg - Podivná válka 7 [i] 09:25 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Toy Story 2: Příběh hraček [i] 11:50 Božské dorty od Markéty [i] 12:25 Receptář prima nápadů [i] 13:35 Nedělní receptář extra 14:00 Big Ben III: Ideální svět 4 [i] 16:05 Vraždy v Midsomeru XIV: Nedokonale dokonalé vraždy [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Vinaři: Hody 16 [i] 21:30 TGM: Talkshow Geni a Míši [i] 22:45 Pláž [i] 01:10 Hawaii 5-0 II: Unesená 2 [i] 02:00 Tajemství války: Sitzkrieg - Podivná válka 7 [i] 02:55 Vraždy v Midsomeru XIV: Nedokonale dokonalé vraždy [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Zázračný lekár: Príbeh Bena Carsona [i] 08:10 Frasier I. 6/24 [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:40 Emilie Richardsová: Čaro druhej lásky [i] 11:50 Strieborné zvončeky [i] 14:10 Nezvestní III. 13-15/19 [i] 16:55 Doktorka Zoe III. - ZÁVER SÉRIE 22/22 [i] 17:50 Zlaté Vianoce [i] 20:00 Správa vo fľaši [i] 22:40 Skutočná láska [i] 00:45 Dosť! [i] 02:35 Skutočná láska [i] 04:10 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Kuře s ušima [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Tamara Drewe [i] 14:05 Můj vůdce: Skutečně skutečná skutečnost o Adolfu Hitlerovi [i] 15:50 Maturitní sex [i] 17:15 Síla odvahy [i] 19:20 Dokažte mi vinu [i] 21:30 Odsouzení [i] 23:30 Tři dny ke svobodě [i] 01:40 Snajpr [i] 03:15 Patro smrti [i] 04:50 Zvířátka z farmy díl 1 - 4. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:30 Biatlon [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 16:15 Biatlon [i] 17:00 Snooker [i] 19:00 Skoky na lyžích [i] 20:15 Biatlon [i] 21:00 Snooker [i] 23:00 Jezdectví [i] 00:30 Stolní tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Fakta nebo fikce 2: Bitevní loď a UFO na staveništi 17 [i] 06:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a druhý detektiv 1 [i] 07:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde opět domů 2 [i] 08:00 Jmelí nad Manhattanem [i] 10:00 Dobrá manželka 6: The Line 1 [i] 11:00 Dobrá manželka 6: Trust Issues 2 [i] 12:00 Dobrá manželka 6: Dear God 3 [i] 13:00 Dobrá manželka 6: Oppo Research 4 [i] 14:00 Dobrá manželka 6: Shiny Objects 5 [i] 15:00 Dobrá manželka 6 6 [i] 16:00 Dobrá manželka 6 7 [i] 17:00 Dobrá manželka 6 8 [i] 18:00 Dobrá manželka 6 9 [i] 19:00 Knihovníci 1: Koruna krále Artuše 1 [i] 20:00 Inteligence 1: Červ 11 [i] 21:00 Trhák pana Bowfingera [i] 23:00 Hledání Země - Nezemě [i] 01:10 Správná odpověď [i] 03:20 Vánoční výlet [i]