Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista V. 15/22 [i] 06:40 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 07:00 Tučniaky z Madagaskaru III. [i] 07:50 Tom a Jerry [i] 08:20 Snehová kalamita [i] 10:00 2 baby na mizine III. 10/24 [i] 10:30 Príbeh o rytierovi [i] 13:10 Happy Feet (HD) [i] 15:10 Legenda o sovích strážcoch (HD) [i] 17:00 Susedia [i] 17:50 Kredenc [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Johnny English sa vracia (HD) [i] 22:35 Len strieľaj! [i] 00:25 Vojna anjelov [i] 02:25 Len strieľaj! [i] 03:45 Nájomný zabijak [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Náš Timmy: Timmy lekárom 3/26 [i] 07:20 Poštár Pat II 1 [i] 07:35 Franklin a priatelia: Franklin a kúzla 36/52 [i] 07:50 Garfield III.: Garfieldova rozprávka - prvá časť 3/52 [i] 08:05 Bol raz jeden život 10/26 [i] 08:35 Fidlibum [i] 09:00 Trpaslíci [i] 09:30 Daj si čas [i] 10:05 Tanečná akadémia II.: Láska a vojna 17/26 [i] 10:30 Tanečná akadémia II.: Chyť ma, ak spadnem 18/26 [i] 11:00 On air [i] 11:30 Svätohor [i] 12:00 Toskánska vášeň II 14/14 [i] 13:35 Vínne cesty Slovenska: Turnianska vínna cesta I. [i] 14:05 Pomsta ružového pantera [i] 15:40 Vrásky z lásky [i] 17:20 Krotitelia dlhov 11/12 [i] 18:00 Postav dom , zasaď strom [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Šikana [i] 21:45 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:30 Rossella II 4/5 [i] 00:15 Pomsta ružového pantera [i] 01:55 Inšpektor Rocca: Súkromné násilie [i] 03:25 Rossella II 4/5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 Variácie slávy [i] 10:30 Separé [i] 10:55 Piloti [i] 11:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:50 Moja misia: Misia Honduras [i] 12:20 5 minút po dvanástej: ŽIVÉ DARČEKY [i] 13:20 Nebojme sa slovenčiny [i] 13:45 Dobrí ľudia ešte žijú 3/3 [i] 14:50 Kapura [i] 15:30 Farmárska revue [i] 15:55 Test magazín: Vstavané umývačky riadu [i] 16:05 Magazín Ligy majstrov [i] 16:40 Senior klub [i] 17:10 Oči plné snehu [i] 18:45 Večerníček: Lucia strážkyňa poriadku [i] 18:50 Rozprávky na dobrú noc [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - deti sú veľkí ľudia [i] 19:00 Seržant Murko [i] 19:10 Škaredé káčatko [i] 19:35 Geolino [i] 19:50 100 názorov 2014: Dana Žilinčíková [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dejiny: Dejiny sveta [i] 20:55 Anjeli strážni: Anjeli strážni Pavla Černáka [i] 21:30 Pred rokmi... [i] 22:00 Teorema [i] 23:35 Československý filmový týždenník [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i] 00:35 Počasie [i] 00:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:30 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 07:00 Gumkáči IV. [i] 08:00 Spy Kids 3: Game Over [i] 09:45 Zasmejme sa [i] 09:50 Hotelové Áno, šéfe! 6 [i] 10:45 V SIEDMOM NEBI [i] 13:15 Naša rodinná svadba [i] 15:25 Fantastická štvorka a Silver Surfer [i] 17:30 BUČKOVCI [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:10 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 KINOPREMIÉRA: Ralph Rozbi-to [i] 22:55 Súboj cti [i] 01:05 Ja, robot [i] 02:55 Borat: Nakúkanie do ameryckej kultúry na objednávku slavnoj kazašskoj národa [i] 04:15 BUČKOVCI [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 DA VINCI [i] 06:20 Faktor strachu V. 4 [i] 07:05 EUROMINÚTY [i] 08:25 Simpsonovci XIV. 13,14 [i] 09:20 Ničitelia mýtov 2 [i] 10:30 Terénne monštrá II. 3 [i] 11:55 Podvodníci vo Vegas 2 [i] 13:05 Sestřičky [i] 15:00 ADVENTNÁ VÝHRA [i] 16:25 Letecké katastrofy III.: - Špeciál 2 [i] 17:25 Svetové megaprojekty III. 2 [i] 18:30 Psí guru 3 [i] 19:30 Profesionáli IV.: Miňov odchod 11 [i] 20:30 Ja, robot [i] 22:55 Borat: Nakúkanie do ameryckej kultúry na objednávku slavnoj kazašskoj národa [i] 00:45 Čeľuste 2 [i] 02:55 Dôchodcovia vs. Zombíci [i] 04:20 KRIMI 04:40 Terénne monštrá II. 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 9 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 10 [i] 09:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 11 [i] 10:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 12 [i] 11:00 Na pomezí záhad II. 6 [i] 12:00 Komisař Rex II. 8 [i] 13:05 Komisař Rex II. 9 [i] 14:10 Jak prosté II. 23 [i] 15:10 Jak prosté II. 24 [i] 16:10 Havaj 5-0 II. 1 [i] 17:10 Havaj 5-0 II. 2 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba LA V. 3 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba VII. 20 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 21 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 11 [i] 21:55 Myšlenky zločince VIII. 12 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba VIII. 21 [i] 23:50 Bez hranic II. 12 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 20 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba VII. 21 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba VIII. 21 [i] 03:20 Californication VI. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 9 [i] 06:00 Jak to dělají? 13 [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Parádní Customline [i] 07:15 Pátá rychlost 15 [i] 08:10 Extrémní sběrači aut: Výstavní americké výkonné vozy [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Triky hledačů pokladů [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích: Tonův dobrý instinkt [i] 09:55 Opravdový podvod – v sázce je hodně 7 [i] 10:25 Opravdový podvod – v sázce je hodně 8 [i] 10:50 Patrick Dempsey: Závod Le Mans: Herec/závodník [i] 11:40 Patrick Dempsey: Závod Le Mans: Puf a peníze jsou pryč [i] 12:35 Patrick Dempsey: Závod Le Mans: Znovuzrození [i] 13:30 Patrick Dempsey: Závod Le Mans: Vytrvalost [i] 14:25 Jak to dělají? 13 [i] 14:55 Jak to dělají? 14 [i] 15:20 Vzestup strojů: Superloď [i] 16:15 Bořiči mýtů: Modrý led [i] 17:10 Skvělé špinavé stroje 4 [i] 18:05 Záchrana klasických aut 1 [i] 19:00 Automobiloví žraloci z Dallasu: Comeback vozu Model - A Tudor [i] 19:30 Automobiloví žraloci z Dallasu: Tommyho Fury: Restomod Richarda Pettyho [i] 20:00 FantomWorks 4 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 21:30 Králové aukcí: Chopper Ricka Fairlesse/plynový mixér [i] 22:00 Likvidátor: Krach [i] 22:30 Hledači pokladů na aukcích 2 [i] 23:00 Američtí kopáči: Odhalení nepříjemné historie [i] 23:30 Ropa za humny: Věda ve městě [i] 00:00 Deníky 1. světové války 3 [i] 00:55 FantomWorks 4 [i] 01:50 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 02:20 Králové aukcí: Chopper Ricka Fairlesse/plynový mixér [i] 02:50 Likvidátor: Krach [i] 03:20 Hledači pokladů na aukcích 2 [i] 03:50 Američtí kopáči: Odhalení nepříjemné historie [i] 04:20 Ropa za humny: Věda ve městě [i] 04:45 Záchrana klasických aut 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Okouzlení III 31/52 [i] 06:50 Okouzlení III 32/52 [i] 07:45 Na cestě po Ceutě a Melille [i] 08:10 Po stopách hvězd [i] 08:40 Pozor, vizita! [i] 10:05 Všechnopárty [i] 11:05 Ranč U Zelené sedmy [i] 11:30 Ranč U Zelené sedmy [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O moudré Sorfarině [i] 14:15 Čarovné dědictví [i] 15:35 Housata [i] 16:55 Stůj, nebo se netrefím [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Bídníci: Lino Ventura jako nezapomenutelný 2/2 [i] 22:44 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:45 Válečník [i] 01:00 MI5 VI 9/10 [i] 01:55 Manéž Bolka Polívky [i] 03:05 Bydlení je hra [i] 03:25 Pod pokličkou [i] 03:50 Chalupa je hra [i] 04:10 Zahrada je hra [i] 04:35 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete je? ZJ [i] 05:25 Moje rodina VIII [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:40 Malý rytíř Trenk [i] 07:00 Malý princ II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Už je tady přelidněno [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Bedekr [i] 10:55 Tajemství mrtvých mužů: Co se stalo s Glennem Millerem? [i] 11:40 Mussolini a Hitler: Opera vrahů 1/2 [i] 12:30 Bitva o Midway [i] 12:50 Babylon [i] 13:20 Refreš/h/ [i] 13:50 Děti sametu: Jakub Nepraš [i] 14:15 Kankán [i] 16:25 Kamera na cestách: Omán, tajemný [i] 17:20 Zázračná planeta: Elsa - lvice, která změnila svět [i] 18:15 Auto Moto Revue [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Země pod vodou [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hercule Poirot XIII [i] 21:30 Most 9,10/10 [i] 23:30 Oáza [i] 00:50 Pološero - I muži mají své dny [i] 01:20 Kůže [i] 02:15 Cesty víry: Jít za srdcem [i] 02:40 Uchem jehly [i] 03:05 Komu vadí Mašíni [i] 03:35 Generace "0" [i] 03:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:15 Abeceda komunistických zločinů [i] 04:30 Koliba na čtyřech kolech [i] 04:45 Příběhy železné opony [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci [i] 06:35 Želvy Ninja IX 2 [i] 07:00 Král džungle 6 [i] 07:25 Legendy Chima 39 [i] 07:55 Tom a Jerry III 16 [i] 08:20 Tučňáci z Madagaskaru II [i] 08:50 Dva a půl chlapa IV 18 [i] 09:20 Hodná a zlá čarodějka [i] 10:55 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:45 Rychlovky Ládi Hrušky [i] 12:00 Odvážná slečna [i] 13:30 Výměna manželek IV [i] 14:50 Made in America [i] 17:00 Tipy ptáka Loskutáka [i] 17:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:10 U Haliny v kuchyni [i] 18:45 Volejte Novu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Exmanželka za odměnu [i] 22:25 XXX [i] 00:40 Made in America [i] 02:30 Novashopping 03:00 Áčko: Do sekty mě už nikdo nedostane! [i] 03:45 Kolotoč [i] 04:30 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Gormiti I - Vládci přírody: Mlha 13 [i] 07:45 Dokonalý Spider-Man I: Beetle útočí 24 [i] 08:15 Jake a piráti ze Země Nezemě I: Trojský slon; Jakeův pirátský dupák 17 [i] 08:50 Autosalon [i] 10:05 M*A*S*H 252 [i] 10:35 Doba ledová 2 - Obleva [i] 12:30 Páni Edisoni [i] 14:05 Chobotnice z druhého patra [i] 16:10 Vraždy v Midsomeru XIV: Ozvěny mrtvých [i] 18:10 Karolína, domácí kuchařka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Překvápko! [i] 21:30 Mercury [i] 23:55 Černá vdova [i] 01:50 Vraždy v Midsomeru XIV: Ozvěny mrtvých [i] 03:20 Mercury [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Katie Ffordeová: Liečiteľka koní [i] 08:10 Frasier I. 5/24 [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Pestúnom proti svojej vôli [i] 12:05 Snívala som o Afrike [i] 14:35 Nezvestní III. 11-12/19 [i] 16:25 Zázračný lekár: Príbeh Bena Carsona [i] 18:15 Srdce ako dar [i] 20:00 Zlaté Vianoce [i] 22:00 Strieborné zvončeky [i] 00:05 Rande na jednu noc [i] 01:35 Zázračný lekár: Príbeh Bena Carsona [i] 03:00 Pokrvné puto [i] 04:45 Dr. Oz [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Soul Kitchen [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zvířátka z farmy díl 1 - 5. [i] 13:30 Nezlobte, když nemusíte! [i] 16:15 Útěk ze Sibiře [i] 18:30 Jak vykrást banku [i] 20:00 Patro smrti [i] 21:45 Snajpr [i] 23:30 Profesionál [i] 01:05 REC [i] 02:20 Tajemný muž [i] 04:05 Lidi, co znám [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:00 Biatlon [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 14:30 Biatlon [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:45 Watts [i] 18:00 Jezdectví [i] 20:15 Snooker [i] 00:00 Jezdectví [i] 00:15 Stolní tenis [i] 01:15 Skoky na lyžích [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Městečko Haven 4: Dopad 1 [i] 06:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk jde k volbám 15 [i] 07:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a malý chlapec 16 [i] 08:00 Vánoční přání [i] 10:00 Vánoční výlet [i] 12:00 V utajení 2: V nouzi poznáš přítele 4 [i] 13:00 V utajení 2: Cesta tam a zase zpátky 5 [i] 14:00 Inteligence 1: Červ 11 [i] 15:00 Trhák pana Bowfingera [i] 17:00 Jmelí nad Manhattanem [i] 19:00 Sněhurka bratří Grimmů [i] 21:00 Hledání Země - Nezemě [i] 23:10 Správná odpověď [i] 01:20 Hra pro jednoho [i] 03:20 Vánoční přání [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Lovci drahokamů 6 [i] 07:00 Klimatické výkyvy 4 [i] 08:00 Velrybí dobrodružství s Nigelem Marvenem 1 [i] 09:00 Mravenci vědí všechno 2 [i] 09:15 Kouzlo modrých hlubin 7 [i] 10:10 Život je boj 3 [i] 11:00 Vražedných top 10 3 [i] 11:30 Velká pětka Jižní Ameriky 3 [i] 12:00 Lidoop v nás 1 [i] 13:00 50 dobrodružství, která přivedou vaši matku do hrobu 4 [i] 13:55 Země: Planeta a její moc 2 [i] 14:55 Kód 3 [i] 16:00 Brutální biologie 3 [i] 17:00 Lovci vojenských pokladů 5 [i] 18:00 Planeta Země po vymření lidstva: Zanechaná těla 1 [i] 18:55 Vítejte v Indii 2 [i] 20:00 Objevy starověku 7 [i] 21:00 Těsné úniky 2. světové války: Operace Pedestal 12 [i] 22:00 Americká 60. léta 9 [i] 22:55 Pravdivé příběhy 10 [i] 23:55 Nacisté v hledáčku: Židovští mstitelé 8 [i] 00:55 Podzemí měst: San Francisco 13 [i] 01:50 Americká 60. léta 9