TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:40 Chlapi neplačú [i] 11:45 Dr. House II. 24/24 [i] 12:45 Kobra 11 XV. 2/14 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania 59/100 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. 18/22 [i] 16:00 Mentalista V. 16/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:35 Reflex [i] 18:20 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 FARMA [i] 22:10 Doktori 9/10 [i] 23:40 Mentalista V. 16/22 [i] 00:35 Kobra 11 XV. 2/14 [i] 01:35 Dr. House II. 24/24 [i] 02:25 Správni chlapi I. 5/10 [i] 03:05 Kurz sebaovládania 59/100 [i] 03:25 Kredenc [i] 03:50 Kobra 11 XV. 2/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Slovensko v obrazoch [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 McLeodove dcéry 18/22 [i] 07:45 Doktorka Quinnová VI: Sedem spôsobov samoty [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Poklady sveta II.: Sucre - odkaz Simona Bolivara [i] 09:40 Poklady sveta II.: Historický Tallin - staré obchodné mesto Reval [i] 10:05 Recept na život 64/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Zlatokopka [i] 14:55 Pošta pre teba [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Historická časť mesta Vilnius - Rím východu [i] 16:45 Poklady sveta II.: Aleppo - tisíc a jeden bazár [i] 17:00 Recept na život 65/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Vrásky z lásky [i] 22:00 Schôdzka so smrťou [i] 23:40 Nikto nie je dokonalý [i] 00:45 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 01:30 Schôdzka so smrťou [i] 03:10 Repete repete [i] 03:50 McLeodove dcéry 18/22 [i] 04:35 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Polícia [i] 07:10 Profesionál [i] 07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Čarovný nápev [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLIHIT - pieseň do vetra [i] 09:05 Fokus právo "N" [i] 09:50 Lesy Slovenska - Kríza v lesoch [i] 10:05 Príroda zblízka: Ostrov tuleních mláďat [i] 10:35 Rómsky magazín [i] 11:05 Slovensko ADVENT 2014 [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:55 Zbohom ostávajte [i] 13:35 Dobrí ľudia ešte žijú 2/3 [i] 14:40 Čavale [i] 15:25 Magazín Európskej ligy [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:20 Slovak Fashion Night [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Správy - Hírek [i] 17:50 Národnostné správy [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Nebojme sa slovenčiny [i] 18:45 Večerníček: Snehuliacke rozprávky [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - pieseň do vetra [i] 18:55 Seržant Murko [i] 19:05 Škaredé káčatko [i] 19:30 Geolino [i] 19:45 100 názorov 2014: Ivan Chorvát [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko ADVENT 2014: Štefan Kocán z Kursalonu v Piešťanoch [i] 21:00 Slovensko - Srbsko [i] 22:35 Hogo fogo Homolka [i] 23:55 Umenie [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Počasie [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:30 Súdna sieň: Štedrý večer [i] 08:50 Súdna sieň: Pán Dokonalý [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Nečakaný návrat 63 [i] 11:00 Hotelové Áno, šéfe! 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:05 OCHRANCOVIA: Škôlkárske galeje [i] 14:00 Extrémne prípady: Manipulátorka [i] 15:10 TV ŠANCA [i] 15:45 Nákupné maniačky [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:30 TOP STAR [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: On určite nie je otcom [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:10 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Vykúpenie z väznice Shawshank [i] 23:40 PIATKOVÁ NOC HRÔZY: PREMIÉRA: Vlkolak [i] 01:40 Walking Dead III.: - FINÁLE SÉRIE 15,16/16 [i] 03:05 Ostreľovač [i] 04:35 Adam hľadá Evu 11/11 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 DA VINCI [i] 06:25 Faktor strachu V. 3 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Detektív Extralarge: Čierna mágia [i] 10:50 SVET ZÁZRAKOV [i] 11:40 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 2 [i] 12:55 Kutyil s.r.o. [i] 13:50 Profesionáli IV.: Únosca 9 [i] 14:45 Simpsonovci XIV. 11,12 [i] 15:40 Ničitelia mýtov 2 [i] 16:50 Faktor strachu V. 4 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 3 [i] 18:50 Simpsonovci XIV. 13,14 [i] 19:45 Profesionáli IV.: Profibomba 10 [i] 20:45 Kravaťáci II. 12 [i] 21:45 Adam hľadá Evu [i] 22:40 Spartakus 1,2/2 [i] 02:00 Na doraz [i] 03:30 Kutyil s.r.o. [i] 04:15 Detektív Extralarge: Čierna mágia [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Drzá Jordan V. 16 [i] 08:05 Vražedná čísla IV. 8 [i] 09:00 Posel ztracených duší V. 5 [i] 10:00 Dívka odjinud III. 7 [i] 11:00 Tajemství Pravdy I. 3 [i] 12:00 Jak prosté II. 5 [i] 13:00 Posel ztracených duší V. 5 [i] 14:00 Drzá Jordan V. 16 [i] 15:00 Jak prosté II. 6 [i] 16:00 Dívka odjinud III. 8 [i] 17:00 Tajemství Pravdy I. 4 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 6 [i] 19:00 Drzá Jordan V. 17 [i] 20:00 Vražedná čísla IV. 9 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 14 [i] 22:00 Hostel 1 [i] 23:45 Vražedná práva I. 6 [i] 00:45 Spartakus: Pomsta 9 [i] 01:50 Hostel 1 [i] 03:20 Californication VI. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Zisk ze zabavených nemovitostí 6 [i] 05:35 Jak to dělají? 8 [i] 06:00 Jak se to dělá: Naslouchátka, trojrozměrné skládačky a toalety [i] 06:25 Králové aukcí: Puška M16/hudební židle reagující na posed [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 23 [i] 07:15 Megastavitelé: Extrémní surfování [i] 08:10 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 09:05 Lety po divoké Aljašce: Na vrcholku světa [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Hořký konec [i] 10:50 Dvojí přežití: Špatná situace [i] 11:40 Rození obchodníci: Willys Jeep – USA [i] 12:35 Rození obchodníci – 5 nejoblíbenějších vozů: Malá auta [i] 13:30 Fantom Works: Corvette 1963 a hotrod 1931 Model A [i] 14:25 Válka skladů v Kanadě: Bláznivý převlek [i] 14:55 Válka skladů v Kanadě: Láska k módě [i] 15:20 Válka skladů v Kanadě: Výsměch, vlastní rozhodnutí a policie [i] 15:50 Válka skladů v Kanadě: Nesnesitelné vedro [i] 16:15 Válka skladů v Kanadě: Napětí v Claireville [i] 16:45 Válka skladů v Kanadě: Nečekané problémy [i] 17:10 Likvidátor: Podivné zboží [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 10 [i] 18:35 Králové aukcí: Ohnivzdorná kombinéza z filmu Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec/hydroplán [i] 19:00 Jak se to dělá 9 [i] 19:30 Jak to dělají? 10 [i] 20:00 Co se dělo dál? 13 [i] 20:30 Co se dělo dál? 14 [i] 21:00 Jak funguje vesmír: Konec vesmíru [i] 22:00 Superlidé: Rychlost [i] 23:00 Obnažená města: New York [i] 00:00 Setkání s mimozemšťany: Zapojení [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 10 [i] 01:25 Králové aukcí: Ohnivzdorná kombinéza z filmu Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec/hydroplán [i] 01:50 Co se dělo dál? 13 [i] 02:20 Co se dělo dál? 14 [i] 02:50 Jak funguje vesmír: Konec vesmíru [i] 03:50 Superlidé: Rychlost [i] 04:45 Obnažená města: New York [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Bydlení je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 Hobby naší doby [i] 09:30 Neobyčejné životy [i] 10:35 Toulavá kamera [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:40 Na cestě po Znojemsku [i] 15:05 Profesionálové: Operace Susie 48/57 [i] 16:00 Na stopě [i] 16:25 Třída 8.A [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 Královský slib [i] 21:39 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:40 Všechnopárty [i] 22:35 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:30 Druhý tah pěšcem [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:15 Sama doma [i] 02:50 Postřehy odjinud [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina VIII [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Vranka třípásá [i] 09:30 Bez svatozáře [i] 11:10 Bitvy starověku: Caesar [i] 11:55 Poslední lovci v Mongolsku [i] 12:50 Madagaskar: Země horka a prachu [i] 13:40 Bojovníci s klimatem [i] 13:55 Chcete mě? ZJ [i] 14:20 Hrobka faraóna [i] 15:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:00 Věda na vlastní kůži [i] 16:55 Zapomenuté výpravy [i] 17:20 Dětský svět [i] 18:10 Moje rodina VIII [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Fenomén Underground [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Elsa - lvice, která změnila svět [i] 20:55 Pan Selfridge 9/10 [i] 21:40 Pan Selfridge 10/10 [i] 22:30 Machete [i] 00:10 Poslední adresa [i] 01:55 Babylon [i] 02:20 Kdo chce kam... [i] 02:45 Amerika v nás [i] 03:15 Generace "0" [i] 03:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:55 Špačkova vila [i] 04:20 Když přijede bigbít [i] 04:40 Příběhy železné opony [i] 04:55 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2724 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: To já jsem ji zabil 538 [i] 11:25 Dva a půl chlapa IV 17 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Vražedná čísla VI: A vítězem se stává... 14 [i] 13:25 Odložené případy IV: Osamělá srdce [i] 14:25 Mentalista: Scarlettina horečka 15 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Buď já, nebo on 175 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami VI: Zmrzlý na kost [i] 18:30 Ulice 2725 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Transformers 3 [i] 23:10 Intimní past [i] 00:50 Kriminálka Miami VI: Zmrzlý na kost [i] 01:40 Novashopping 02:10 Mentalista: Scarlettina horečka 15 [i] 02:50 PRÁSK! [i] 03:35 DO-RE-MI [i] 04:30 Ordinace v růžové zahradě 2: Buď já, nebo on 175 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Gormiti I - Vládci přírody: Prokletí koruny 5 [i] 07:15 Gormiti I - Vládci přírody: Churavý den 12 [i] 07:45 Winx Club VI: Zamilovaný netvor 21 [i] 08:25 M*A*S*H 250 [i] 09:00 M*A*S*H 251 [i] 09:40 M*A*S*H 252 [i] 10:15 Diagnóza vražda I: Lily 13 [i] 11:10 Místo činu: Brémy: Vypálené rány 3 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger VI: Poslední svého druhu 2/2 [i] 13:50 Wolffův revír VII: Chybami se člověk učí 5 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Vše pro sestru 2/2 [i] 15:35 Castle na zabití V: Hříšníkova smrt 12 [i] 16:30 Komisař Rex V: Smrtící tajemství 3 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 S tebou mě baví svět [i] 22:10 Náhlá smrt [i] 00:25 Soudce Bartoli II [i] 02:15 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Vše pro sestru 2/2 [i] 03:00 Wolffův revír VII: Chybami se člověk učí 5 [i] 03:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Tisíc a jedna noc 172-173/183 [i] 06:30 Dr. Oz [i] 07:25 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Perla Orientu 85-86/142 [i] 12:30 Feriha 128/160 [i] 13:55 Skrytá vášeň 139-140/188 [i] 15:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov [i] 18:00 Mamy tínedžerky II. 15-16/16 [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:25 Smotánka [i] 21:00 Dosť! [i] 23:30 Pokrvné puto [i] 01:15 Vrah modeliek [i] 02:40 Bez servítky [i] 03:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:45 Dr. Oz [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Django [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Barneyho ženy [i] 14:25 Adolf Eichmann [i] 16:15 Létající dýky [i] 17:55 Neřízená střela [i] 19:40 Lidi, co znám [i] 21:25 Tajemný muž [i] 23:20 REC [i] 00:40 Svatý boj [i] 02:20 Božská extáze [i] 03:50 Klíč k minulosti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:15 Skoky na lyžích [i] 10:30 Biatlon [i] 11:15 Biatlon [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 13:30 Biatlon [i] 14:15 Biatlon [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Snooker [i] 22:00 Dřevorubecké sporty [i] 22:30 Jezdectví [i] 22:45 Saně [i] 00:00 Motorsport [i] 00:15 Saně [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Městečko Haven 3: Díky za vzpomínky 13 [i] 06:20 Fakta nebo fikce 2: Světla na hřbitově a strašidelný motorest 21 [i] 07:20 Městečko Haven 4: Dopad 1 [i] 08:20 Agentura Jasno 4: Tenhle případ nevyřešíš 10 [i] 09:20 Dobrá manželka 3: Co bylo špatně? 11 [i] 10:20 Vánoční kauza [i] 12:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde opět domů 2 [i] 13:20 V utajení 2: Na druhém konci světa 7 [i] 14:20 Skandál 2: Whiskey Tango Foxtrot 14 [i] 15:20 Dobrá manželka 3: Odcizení 12 [i] 16:20 Svatba o Vánocích [i] 18:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk zůstává ležet 3 [i] 19:20 V utajení 2: Zachraňte planetu 8 [i] 20:20 Agentura Jasno 4: Adrenalinoví blázni 11 [i] 21:20 Spravedlnost v krvi 4: Vzadu a daleko 21 [i] 22:20 Spravedlnost v krvi 4: Vyhnanství 22 [i] 23:20 Dobrá manželka 6 9 [i] 00:20 Knihovníci 1: Koruna krále Artuše 1 [i] 01:20 Skandál 2: Whiskey Tango Foxtrot 14 [i] 02:20 Fakta nebo fikce 2: Světla na hřbitově a strašidelný motorest 21