TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:40 Chlapi neplačú [i] 11:45 Dr. House II. 23/24 [i] 12:45 Kobra 11 XV. 1/14 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania 58/100 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. 17/22 [i] 16:00 Mentalista V. 15/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Dva a pol chlapa XI. 17/22 [i] 23:25 Kurz sebaovládania 58/100 [i] 23:55 Mentalista V. 15/22 [i] 00:50 Kobra 11 XV. 1/14 [i] 01:45 Dr. House II. 23/24 [i] 02:30 Správni chlapi I. 4/10 [i] 03:10 FARMA [i] 04:05 Kobra 11 XV. 1/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Repete repete [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 McLeodove dcéry 17/22 [i] 07:40 Doktorka Quinnová VI: Vtáčí muž [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:15 Poklady sveta II.: Cordoba - od mešity ku katedrále [i] 09:35 Poklady sveta II.: Potosi - diablovo striebro [i] 10:00 Recept na život 63/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Víkend [i] 14:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:05 District III: Zbohom, Jenny [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Sucre - odkaz Simona Bolivara [i] 16:45 Poklady sveta II.: Historický Tallin - staré obchodné mesto Reval [i] 17:00 Recept na život 64/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nevera po slovensky 2/3 [i] 21:30 Reportéri [i] 22:00 Banditi 12/13 [i] 22:45 District III: Zbohom, Jenny [i] 23:30 Nevera po slovensky 2/3 [i] 00:45 Banditi 12/13 [i] 01:25 Reportéri [i] 01:55 Dámsky klub [i] 03:20 McLeodove dcéry 17/22 [i] 04:05 Doktorka Quinnová VI: Vtáčí muž [i] 04:50 Repete repete [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Správy v slovenskom posunkovom jazyku [i] 07:40 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - samé r [i] 09:00 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 09:45 Pred rokmi... [i] 10:10 Vianoce z poštových schránok [i] 10:40 Maďarský magazín [i] 11:05 Slovensko ADVENT 2014: Katarzia z Novej synagógy v Žiline [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Vydarený deň [i] 13:15 Dobrí ľudia ešte žijú 1/3 [i] 14:20 Slováci vo svete: Poľsko [i] 14:50 Senior klub-magazín [i] 15:25 Cesta: Úsmevy [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:25 Polícia [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Príroda zblízka: Ostrov tuleních mláďat [i] 18:25 Halali [i] 18:45 Večerníček: Snehuliacke rozprávky [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - samé r [i] 18:55 Seržant Murko [i] 19:05 Škaredé káčatko [i] 19:30 Moji zvierací priatelia [i] 19:45 100 názorov 2014: Miroslava Kernová [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko ADVENT 2014 [i] 20:45 Futbal - Európska liga [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Ambulancia: Reuma je ako ďalšie dieťa (materstvo a reuma) [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i] 00:25 Počasie [i] 00:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:35 Súdna sieň: Nezmieriteľní [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Bol to tvoj otec [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Skvelý nápad 62 [i] 11:00 Hotelové Áno, šéfe! 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:05 OCHRANCOVIA: Taliani z Oravy [i] 14:00 Extrémne prípady: Okradla ma biela [i] 15:20 TV ŠANCA [i] 15:55 Nákupné maniačky [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:30 TOP STAR [i] 17:55 Súdna sieň: Pán Dokonalý [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:10 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Nečakaný návrat 63 [i] 21:40 BUČKOVCI [i] 23:00 Tučné rómske Vianoce [i] 00:00 Podvodníci IV. 4 [i] 01:00 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 14 [i] 01:45 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 16 [i] 02:25 Hawaii 5.0 IV. 20 [i] 03:15 KRIMI 03:40 BUČKOVCI [i] 04:40 Podvodníci IV. 4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 DA VINCI [i] 06:25 Faktor strachu V. 2 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Detektív Extralarge: Čierne a biele [i] 10:45 SVET ZÁZRAKOV [i] 11:40 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 1/22 [i] 12:55 Kutyil s.r.o. [i] 13:50 Profesionáli IV.: Východniar 8 [i] 14:50 Simpsonovci XIV. 9,10 [i] 15:45 Ničitelia mýtov 1/16 [i] 16:50 Faktor strachu V. 3 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 2 [i] 18:50 Simpsonovci XIV. 11,12 [i] 19:45 Profesionáli IV.: Únosca 9 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 14 [i] 21:40 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 16 [i] 22:40 Hawaii 5.0 IV. 20 [i] 23:40 Prostitútky 3 [i] 00:40 Ničitelia mýtov 1/16 [i] 01:40 Sladký život PLAYMATE V. [i] 03:15 Kutyil s.r.o. [i] 03:55 Detektív Extralarge: Čierne a biele [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Drzá Jordan V. 15 [i] 08:05 Vražedná čísla IV. 7 [i] 09:05 Posel ztracených duší V. 4 [i] 10:05 Dívka odjinud III. 6 [i] 11:05 Tajemství Pravdy I. 2 [i] 12:05 Jak prosté II. 3 [i] 13:05 Posel ztracených duší V. 4 [i] 14:05 Drzá Jordan V. 15 [i] 15:05 Jak prosté II. 5 [i] 16:05 Dívka odjinud III. 7 [i] 17:05 Tajemství Pravdy I. 3 [i] 18:05 Posel ztracených duší V. 5 [i] 19:05 Drzá Jordan V. 16 [i] 20:05 Vražedná čísla IV. 8 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 21 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 22 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 15 [i] 00:00 Havaj 5-0 II. 16 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 21 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 22 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 15 [i] 03:30 Californication VI. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 7 [i] 06:00 Jak se to dělá: Jablečný džus, kosmetika a ocel [i] 06:25 Králové aukcí: Periskop/dopis od Helen Kellerové [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 22 [i] 07:15 Megastavitelé: Zaostřeno na tunel [i] 08:10 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i] 09:05 Lety po divoké Aljašce: Odvaha a uznání [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Špatný pocit [i] 10:50 Dvojí přežití: Vyhrocená situace [i] 11:40 Rození obchodníci: Jag MK II [i] 12:35 Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem: Vím, co si myslíš [i] 13:30 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 1 [i] 14:25 Sibiřský podíl: Ledová výzva [i] 15:20 Sibiřský podíl: Naprostý neúspěch [i] 16:15 Sibiřský podíl 6 [i] 17:10 Likvidátor: Na velikosti záleží [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Vúdú na prodej [i] 18:35 Králové aukcí 26 [i] 19:00 Jak se to dělá 8 [i] 19:30 Jak to dělají? 9 [i] 20:00 Bitvy o zavazadla 8 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla 9 [i] 21:00 Co ukrývá stodola? 3 [i] 21:30 Poklady z garáží: Jen opatrně [i] 22:00 Války kontejnerů 1 [i] 22:30 Války kontejnerů 2 [i] 23:00 Zisk ze zabavených nemovitostí 5 [i] 23:30 Zisk ze zabavených nemovitostí 6 [i] 00:00 Lovci odpadu 6 [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Vúdú na prodej [i] 01:25 Králové aukcí 26 [i] 01:50 Bitvy o zavazadla 8 [i] 02:20 Bitvy o zavazadla 9 [i] 02:50 Co ukrývá stodola? 3 [i] 03:20 Poklady z garáží: Jen opatrně [i] 03:50 Války kontejnerů 1 [i] 04:20 Války kontejnerů 2 [i] 04:45 Zisk ze zabavených nemovitostí 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zahrada je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Kluci v akci [i] 09:30 Andělé tě hlídají [i] 10:35 Objektiv [i] 11:00 Deset zastavení s mistry zábavy [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:55 Na cestě po Telčsku [i] 15:25 Kriminálka Paříž: Nové důkazy 2/2 48/92 [i] 16:15 Kufr [i] 17:05 Besipky: Pásy na zadních sedadlech [i] 17:10 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:50 Třída 8.A [i] 22:37 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:40 Na stopě [i] 23:05 MI5 VI 9/10 [i] 23:55 Tereza [i] 01:25 AZ-kvíz [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Chalupa je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Geomorfologie Beskyd [i] 05:15 Divnopis [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina VIII [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Omlazovací prostředek [i] 10:35 Vyšetřování leteckých nehod: Oheň na palubě [i] 11:30 Auto Moto Revue [i] 12:00 Benedikto! aneb Jak jsme vítali [i] 12:25 Deset století architektury: Santiniho Zelená Hora [i] 12:45 Refreš/h/ [i] 13:10 Souboj vojevůdců: Bradley proti [i] 14:00 Křižácké hrady [i] 14:45 Chcete je? ZJ [i] 14:50 Země pod vodou [i] 15:40 Bitvy starověku: Caesar [i] 16:25 Lodě, které psaly historii: Créole - jachta snů nebo prokletá loď? [i] 17:20 Zázračná planeta: Medvědí rodina a já [i] 18:10 Moje rodina VIII [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vodní obři: Jeseter bílý [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Poslední lovci v Mongolsku [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Pološero - I muži mají své dny [i] 22:00 Raport o Velké válce: Návrat ztracených [i] 22:40 Ve jménu vlasti II: Dům v Gettysburgu 6/12 [i] 23:30 Queer: Můj život naopak [i] 23:55 Nesnesitelně lehký život [i] 01:25 Kůže [i] 02:20 Ta naša kapela [i] 02:45 Chcete je? ZJ [i] 02:50 Jsem workoholik a kdo je víc? [i] 03:20 Generace "0" [i] 03:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:00 Vesnicopis [i] 04:20 Hurá za králem! [i] 04:40 Příběhy železné opony [i] 04:55 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:05 Ulice 2723 [i] 10:00 Jménem krále: Aby dopadl vraha, musí nasadit vlastní život... [i] 11:25 Dva a půl chlapa IV 16 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Vražedná čísla VI: Ďábelská holka 13 [i] 13:25 Odložené případy IV: Světlušky [i] 14:20 Mentalista: Casanova v šarlatové 14 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Fair-play 174 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami VI: Bum prásk, teď dlužíš ty [i] 18:30 Ulice 2724 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: To já jsem ji zabil 538 [i] 21:30 PRÁSK! [i] 22:10 Příkaz k popravě [i] 23:55 Kriminálka Miami VI: Bum prásk, teď dlužíš ty [i] 00:40 Mentalista: Casanova v šarlatové 14 [i] 01:25 Novashopping 01:55 Áčko: Nemůžu z něj dostat alimenty [i] 02:30 Kolotoč [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Fair-play 174 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Gormiti I - Vládci přírody: Přílivová vlna 4 [i] 07:20 Gormiti I - Vládci přírody: Výpadek proudu 11 [i] 07:50 Winx Club VI: Stellina oslava 20 [i] 08:30 M*A*S*H 248 [i] 09:05 M*A*S*H 249 [i] 09:50 M*A*S*H 250 [i] 10:15 Diagnóza vražda I: Schůzka se smrtí 12 [i] 11:10 Místo činu: Brémy: In flagranti 2 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger VI: Poslední svého druhu 1/2 [i] 13:50 Wolffův revír VII: Taxi na Měsíc 4 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Vše pro sestru 1/2 [i] 15:35 Castle na zabití V: Pod vlivem 11 [i] 16:30 Komisař Rex V: Slepá zuřivost 2 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Lotta a vysněná cesta [i] 22:10 Ano, šéfe! [i] 23:25 Slunečno, místy vraždy IV: Golfový sen 13 [i] 00:20 Sběratelé kostí VII: Smrt matematika 13 [i] 01:10 Šestej smysl: Rozhovor 6 [i] 02:00 Šestej smysl: Útěk 7 [i] 02:45 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Vše pro sestru 1/2 [i] 03:30 Wolffův revír VII: Taxi na Měsíc 4 [i] 04:15 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Tisíc a jedna noc 170-171/183 [i] 06:25 Dr. Oz [i] 07:15 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:35 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Perla Orientu 83-84/142 [i] 12:30 Feriha 127/160 [i] 13:55 Skrytá vášeň 137-138/188 [i] 15:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Mamy tínedžerky II. 14/16 [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Myšlienky vraha III. 4/20 [i] 21:30 Feriha 128/160 [i] 22:35 Emilie Richardsová: Čaro druhej lásky [i] 00:30 Tudorovci: Sex, moc a intrigy IV. 5/10 [i] 01:30 Priatelia [i] 01:50 Bez servítky [i] 02:30 Smotánka [i] 04:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Tajemství prstenu [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Šupák [i] 13:45 Highlander 5 [i] 15:20 Barneyho ženy [i] 17:35 Adolf Eichmann [i] 19:20 Klíč k minulosti [i] 21:20 Božská extáze [i]