Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:40 Chlapi neplačú [i] 11:45 Dr. House II. 22/24 [i] 12:45 Kobra 11 XIV. 14/14 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania 57/100 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. 16/22 [i] 16:00 Mentalista V. 14/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Dva a pol chlapa XI. 16/22 [i] 23:25 Kurz sebaovládania 57/100 [i] 23:55 Mentalista V. 14/22 [i] 00:45 Kobra 11 XIV. 14/14 [i] 01:40 Dr. House II. 22/24 [i] 02:30 Správni chlapi I. 3/10 [i] 03:10 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 XIV. 14/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Svet v obrazoch [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 McLeodove dcéry 16/22 [i] 07:40 Doktorka Quinnová VI: Návrat domov [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Poklady sveta II.: Merida - vodné a iné cesty [i] 09:35 Poklady sveta II.: Teruel - maorská architektúra [i] 10:00 Recept na život 62/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Vínne cesty Slovenska: Veľkokrtíšska vínna cesta II. [i] 14:30 Reportéri [i] 15:00 District III: Malé balíčky [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Cordoba - od mešity ku katedrále [i] 16:40 Poklady sveta II.: Potosi - diablovo striebro [i] 17:00 Recept na život 63/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Liga majstrov [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:10 District III: Malé balíčky [i] 00:55 Inšpektor Rocca: Smrť poľského dievčaťa [i] 02:25 Dámsky klub [i] 04:00 McLeodove dcéry 16/22 [i] 04:45 Doktorka Quinnová VI: Návrat domov [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - mám hlas [i] 09:00 Fokus zdravie "N" [i] 09:45 Ambulancia: Reuma je ako ďalšie dieťa (materstvo a reuma) [i] 10:10 Tajomstvá všetkého 3/6 [i] 10:40 Ukrajinský magazín [i] 11:05 Slovensko ADVENT 2014: AMC Trio z Reduty v Spišskej Novej Vsi [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:55 Piesne domova z Muránskej Huty [i] 13:20 Večera s Havranom: Život geniálnych ľudí [i] 14:50 VAT: Ako sa vyrába termo oblečenie [i] 15:25 TU SME DOMA [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:20 Energetika [i] 16:45 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy - Hírek [i] 17:50 Good Angels Košice 2014 [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku [i] 20:00 Slovensko ADVENT 2014: Katarzia z Novej synagógy v Žiline [i] 21:00 ME hádzana ženy: Slovensko - Čierna Hora [i] 22:20 Dovidenia v pekle,priatelia [i] 23:35 Polícia [i] 23:50 Profesionál [i] 00:05 Autosalón [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Počasie [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:30 Súdna sieň: "Psychoš" [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Biofarma [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Agátin návrat 61 [i] 11:00 Hotelové Áno, šéfe! 1/6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:05 OCHRANCOVIA: Kto je kto? [i] 14:00 Extrémne prípady: Andulka v trenkách [i] 15:10 TV ŠANCA [i] 15:45 Nákupné maniačky [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:30 TOP STAR [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Bol to tvoj otec [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:10 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Skvelý nápad 62 [i] 21:40 Kosti X. 7 [i] 22:40 SHOW JANA KRAUSA [i] 23:40 Podvodníci IV. 3 [i] 00:35 Dotyk II. 12 [i] 01:25 Lovci väzňov 11 [i] 02:10 Kosti X. 7 [i] 02:50 Dotyk II. 12 [i] 03:30 KRIMI 04:00 SHOW JANA KRAUSA [i] 04:45 Podvodníci IV. 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 DA VINCI [i] 06:05 Faktor strachu V. 1/35 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:25 Stratené duše IV. 23/23 [i] 09:30 Detektív Extralarge: Cannonball [i] 11:50 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 24/24 [i] 13:00 Kutyil s.r.o. [i] 14:05 Profesionáli IV.: Kšefty s deťmi 7 [i] 15:00 Simpsonovci XIV. 7,8 [i] 16:00 Ničitelia mýtov V. 30/30 [i] 17:00 Faktor strachu V. 2 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 1/22 [i] 18:55 Simpsonovci XIV. 9,10 [i] 19:50 Profesionáli IV.: Východniar 8 [i] 20:45 Ak sa nahneváme, budeme zlí [i] 22:55 Lovci väzňov 11 [i] 23:50 Smrtiace aférky 9 [i] 00:55 Ničitelia mýtov V. 30/30 [i] 01:50 Sladký život PLAYMATE V. [i] 03:50 Kutyil s.r.o. [i] 04:40 Stratené duše IV. 23/23 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan V. 14 [i] 08:00 Vražedná čísla IV. 6 [i] 09:00 Posel ztracených duší V. 3 [i] 10:00 Dívka odjinud III. 5 [i] 11:00 Tajemství Pravdy I. 1 [i] 12:00 Jak prosté II. 2 [i] 13:00 Posel ztracených duší V. 3 [i] 14:00 Drzá Jordan V. 14 [i] 15:00 Jak prosté II. 3 [i] 16:00 Dívka odjinud III. 6 [i] 17:00 Tajemství Pravdy I. 2 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 4 [i] 19:00 Drzá Jordan V. 15 [i] 20:00 Vražedná čísla IV. 7 [i] 21:00 Bez hranic II. 12 [i] 22:05 Myšlenky zločince VIII. 11 [i] 23:00 Myšlenky zločince VIII. 12 [i] 23:55 Strážce pořádku V. 7 [i] 00:55 Bez hranic II. 12 [i] 01:55 Drzá Jordan V. 15 [i] 02:40 Strážce pořádku V. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 6 [i] 06:00 Jak se to dělá: Cédéčka, punčocháče a mozzarella [i] 06:25 Králové aukcí: Reproduktory z letního kina/královské sedlo [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 21 [i] 07:15 Megastavitelé: Gautrain: vysokorychlostní železnice Jihoafrické republiky [i] 08:10 Nutné k přežití: Sibiř - část 1 [i] 09:05 Lety po divoké Aljašce: Tomorrow Island [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Heuréka! [i] 10:50 Dvojí přežití: Na jídelníčku [i] 11:40 Rození obchodníci: Cobra [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Jedinečný hotrod [i] 13:30 Souboj motorek: Americký jih [i] 14:25 Načerno pálený alkohol: Schyluje se k bouři [i] 15:20 Načerno pálený alkohol: Paličův poslední pokus [i] 16:15 Načerno pálený alkohol: Vyplněné proroctví [i] 17:10 Likvidátor: Kořist od soudu [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Hodně peněz za málo muziky [i] 18:35 Králové aukcí: Lístek na Yankee Stadium [i] 19:00 Jak se to dělá 7 [i] 19:30 Jak to dělají? 8 [i] 20:00 Pekelné silnice [i] 21:00 Zlato z džungle: Obchod s ďáblem [i] 22:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 1 [i] 23:00 Aljašská železnice 1 [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice: Divoká řeka [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Hodně peněz za málo muziky [i] 01:25 Králové aukcí: Lístek na Yankee Stadium [i] 01:50 Pekelné silnice [i] 02:50 Zlato z džungle: Obchod s ďáblem [i] 03:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 1 [i] 04:45 Aljašská železnice 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo divadelníka a spisovatele Přemysla Ruta [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Paterčata [i] 10:35 Herbář [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:45 Na cestě po Mladoboleslavsku [i] 15:10 Kingová II: Freddy Boise 6/13 [i] 15:55 Kuchařská pohotovost [i] 16:15 Kufr [i] 17:10 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Cirkus Bukowsky II. 4/6 [i] 20:55 Kancl: Lišky a slepice 4/6 [i] 21:30 V hlavní roli [i] 23:03 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:05 Kriminálka Paříž: Nové důkazy 2/2 48/92 [i] 23:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:25 Dobré ráno [i] 03:55 Designtrend [i] 04:10 Žiješ jenom 2x [i] 04:35 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Příběhy železné opony [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina VIII [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tajemství mrtvých mužů: Hitlerovy zázračné zbraně [i] 09:50 Mussolini a Hitler: Opera vrahů 1/2 [i] 10:40 Náš venkov: Pivní řeči [i] 11:05 Ta naša kapela [i] 11:35 Naše tradice: Mikuláš [i] 12:00 Folklorika [i] 12:30 Obrázky z Francie [i] 12:50 Bohové a mýty staré Evropy [i] 13:05 Postřehy odjinud [i] 13:15 Kvarteto [i] 13:40 Kůže [i] 14:35 Příchod barbarů: Vandalové [i] 15:25 Chcete je? ZJ [i] 15:30 Království divočiny: Vranka třípásá [i] 15:55 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:25 Poslední lovci v Ekvádoru [i] 17:20 Madagaskar: Země horka a prachu [i] 18:10 Moje rodina VIII [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Křižácké hrady [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Omán, tajemný [i] 21:00 Na cestě po Ceutě a Melille [i] 21:30 Bedekr [i] 21:55 Indočína [i] 00:30 Na stojáka [i] 00:55 Expremiéři [i] 01:25 Expremiéři [i] 01:50 Křesťanský magazín [i] 02:15 Chcete mě? ZJ [i] 02:45 Náš venkov: Pivní řeči [i] 03:10 "Hrdý" národ [i] 03:40 Generace "0" [i] 03:55 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:20 Příběhy železné opony [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2722 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Nezabouchnout zadní vrátka 537 [i] 11:20 Dva a půl chlapa IV 15 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Vražedná čísla VI: Zbraně zabíjejí 12 [i] 13:25 Odložené případy IV: Jednou za život [i] 14:20 Mentalista: Namalováno rudou 13 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Jdu za láskou 173 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami VI: Naruby [i] 18:30 Ulice 2723 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Jménem krále: Aby dopadl vraha, musí nasadit vlastní život... [i] 21:45 Námořní vyšetřovací služba X: Objížďka 16 [i] 22:40 Jeskyně [i] 00:30 Kriminálka Miami VI: Naruby [i] 01:15 Mentalista: Namalováno rudou 13 [i] 02:00 Novashopping 02:30 Kolotoč [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Jdu za láskou 173 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Gormiti I - Vládci přírody: Strážcova ochrana 3 [i] 07:20 Gormiti I - Vládci přírody: Kořen zla 10 [i] 07:50 Winx Club VI: Královnou pro jeden den 19 [i] 08:30 M*A*S*H 246 [i] 09:05 M*A*S*H 247 [i] 09:50 M*A*S*H 248 [i] 10:20 Diagnóza vražda I: Tanec se smrtí 11 [i] 11:15 Místo činu: Brémy: Přímo do srdce 1 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger VI: Zapomenutí lidé 5 [i] 13:50 Wolffův revír VII: Mrtvý, nebo živý 3 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Pravdy a lži 2/2 [i] 15:35 Castle na zabití V: Důležití lidé 10 [i] 16:30 Komisař Rex V: Rex se mstí 1 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 O statečném kováři [i] 21:40 Show Jana Krause [i] 22:50 Telebazar [i] 00:05 Hawaii 5-0 II: Odplata 15 [i] 00:55 Sběratelé kostí VII: Smrt v záři reflektorů 12 [i] 01:45 Vraždy v Kitzbühelu VIII: Vražedná zima 3 [i] 02:35 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Pravdy a lži 2/2 [i] 03:20 Wolffův revír VII: Mrtvý, nebo živý 3 [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Tisíc a jedna noc 168-169/183 [i] 06:30 Dr. Oz [i] 07:25 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:45 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 81-82/142 [i] 12:35 Feriha 126/160 [i] 13:55 Skrytá vášeň 135-136/188 [i] 15:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov [i] 18:00 Priatelia [i] 18:25 Mamy tínedžerky II. 13/16 [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Odložený prípad VII. 21/22 [i] 21:30 Feriha 127/160 [i] 22:35 Katie Ffordeová: Liečiteľka koní [i] 00:30 Tudorovci: Sex, moc a intrigy IV. 4/10 [i] 01:25 Priatelia [i] 01:45 Bez servítky [i] 02:25 Smotánka [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Tom Sawyer [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Loupež za bílého dne [i] 13:55 Vyprovokovaná [i] 15:55 Šupák [i] 17:30 Highlander 5 [i] 19:05 Žena v Berlíně [i] 21:20 Drsný časy [i] 23:20 Obchodník se smrtí [i] 01:20 Syndikát smrti [i] 02:45 Mezi nepřáteli [i] 04:30 Atentát na střední [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Snooker [i] 10:45 Fotbal [i] 11:45 Watts [i] 12:45 Biatlon [i] 13:30 Biatlon [i] 14:15 Skoky na lyžích [i] 15:30 Fotbal [i] 16:30 Snooker [i] 18:30 Skoky na lyžích [i] 19:45 Tenis [i] 20:15 Snooker [i] 22:35 Jezdectví [i] 22:45 Golf [i] 23:05 Jachting [i] 23:20 Skoky na lyžích [i] 00:20 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 3: Poslední sbohem 11 [i] 06:20 Fakta nebo fikce 2: Zářící chrlič a kočičí fantom 19 [i] 07:20 Městečko Haven 3: Třídní sraz 12 [i] 08:20 Agentura Jasno 4: Vlkodlak 8 [i] 09:20 Dobrá manželka 3: Whisky, tango, foxtrot 9 [i] 10:20 Vánoční výlet [i] 12:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a malý chlapec 16 [i] 13:20 V utajení 2: Cesta tam a zase zpátky 5 [i] 14:20 Skandál 2: Pravda nebo následky 12 [i] 15:20 Dobrá manželka 3: Být rodičem není snadné 10 [i] 16:20 Jmelí nad Manhattanem [i] 18:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a druhý detektiv 1 [i] 19:20 V utajení 2: Jako psanci 6 [i] 20:20 Agentura Jasno 4: Výstřel do tmy 9 [i] 21:20 PREMIÉRA Dobrá manželka 6 9 [i] 22:20 Knihovníci 1: Koruna krále Artuše 1