Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:40 Chlapi neplačú [i] 11:45 Dr. House II. 21/24 [i] 12:45 Kobra 11 XIV. 13/14 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania 55/100 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. 15/22 [i] 16:00 Mentalista V. 13/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Dva a pol chlapa XI. 15/22 [i] 23:25 Kurz sebaovládania 55/100 [i] 00:00 Mentalista V. 13/22 [i] 00:55 Kobra 11 XIV. 13/14 [i] 01:50 Dr. House II. 21/24 [i] 02:30 Správni chlapi I. 2/10 [i] 03:10 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 XIV. 13/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Repete repete [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:05 McLeodove dcéry 15/22 [i] 07:50 Doktorka Quinnová VI: Bezpečná cesta [i] 08:35 Správy RTVS "N" [i] 09:25 Poklady sveta II.: Arles - rímske stopky a mesto Vincenta van Gogha, Francúzsko [i] 09:45 Poklady sveta II.: Carcassonne - sen jedného hradu, Francúzsko [i] 10:10 Muž s poslaním: Keď sú rovnaké príznaky 14/16 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Občan za dverami [i] 15:00 District III: Návrat Kinga [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Merida - vodné a iné cesty [i] 16:40 Poklady sveta II.: Teruel - maorská architektúra [i] 17:00 Recept na život 62/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Grand hotel III: Obeť 13/14 [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Lovný revír 15/23 [i] 23:35 District III: Návrat Kinga [i] 00:20 Autosalón [i] 00:45 Vínne cesty Slovenska: Veľkokrtíšska vínna cesta II. [i] 01:10 Dámsky klub [i] 02:45 McLeodove dcéry 15/22 [i] 03:30 Doktorka Quinnová VI: Bezpečná cesta [i] 04:15 Repete repete [i] 04:55 Libanon nepoznaná krajina [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - karneval [i] 09:00 Fokus práca "N" [i] 09:45 Športové ozveny [i] 10:10 Novodobí otroci, alebo aj vám sa to môže stať [i] 10:40 Národnostný magazín: Slovanský [i] 11:05 Slovensko ADVENT 2014: Jana Kurucová z Tatranskej galérie v Poprade [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Folklórne slávnosti pod Poľanou v Detve 2005: Pozdrav Detve [i] 13:45 Spomíname na režiséra a herca Ivana Svetka: Medik [i] 14:50 Família: Família - Štvrťstoročie spolu [i] 15:25 Orientácie [i] 15:55 Ukrajinský magazín [i] 16:25 BRATISLAVA V POHYBE [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Tajomstvá všetkého 3/6 [i] 18:25 Encyklopédia slovenských obcí: Gánovce [i] 18:45 Večerníček: Snehuliacke rozprávky [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - karneval [i] 18:55 Seržant Murko [i] 19:05 Škaredé káčatko [i] 19:30 Moji zvierací priatelia [i] 19:45 100 názorov 2014: Braňo Ondrášik [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko ADVENT 2014: AMC Trio z Reduty v Spišskej Novej Vsi [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Ambulancia: Reuma je ako ďalšie dieťa (materstvo a reuma) [i] 22:00 Večera s Havranom: Život geniálnych ľudí [i] 23:10 Berlín Alexanderplatz: Všimni si- prísaha sa dá amputovať [i] 00:15 On air [i] 00:35 Kvarteto [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i] 01:50 Počasie [i] 01:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Planý sľub [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Tyran [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Zlé rozhodnutie 60 [i] 11:00 Dom snov na predaj 9/9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:05 OCHRANCOVIA: Učiteľky v ringu [i] 14:00 Extrémne prípady: Tank [i] 15:20 TV ŠANCA [i] 15:55 Nákupné maniačky [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:30 TOP STAR [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Biofarma [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Agátin návrat 61 [i] 21:40 Vtierka Castle VII. 5 [i] 22:40 Vtierka Castle V. 20 [i] 23:40 Podvodníci IV. 2 [i] 00:30 Agent V. 7 [i] 01:30 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 13 [i] 02:15 Vtierka Castle VII. 5 [i] 03:00 Vtierka Castle V. 20 [i] 03:40 KRIMI 04:05 Agent V. 7 [i] 04:50 Podvodníci IV. 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 100 rokov svedectiev [i] 05:55 DA VINCI [i] 06:25 Faktor strachu IV. 39/39 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:25 Stratené duše IV. 21,22 [i] 10:40 18 kolies spravodlivosti II. 22/22 [i] 11:40 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 23 [i] 12:55 Kutyil s.r.o. [i] 13:55 Profesionáli IV.: Šéf je teplý 6 [i] 14:50 Simpsonovci XIV. 5,6 [i] 15:45 Ničitelia mýtov V. 29 [i] 16:50 Faktor strachu V. 1/35 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 24/24 [i] 18:50 Simpsonovci XIV. 7,8 [i] 19:45 Profesionáli IV.: Kšefty s deťmi 7 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 13 [i] 21:40 Hotelové Áno, šéfe! 6/6 [i] 22:35 Letecké katastrofy XI. 3,4 [i] 00:40 Ničitelia mýtov V. 29 [i] 01:35 Sladký život Playmate III. [i] 03:30 Kutyil s.r.o. [i] 04:15 Stratené duše IV. 22 [i] 04:55 18 kolies spravodlivosti II. 22/22 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Drzá Jordan V. 13 [i] 08:05 Vražedná čísla IV. 5 [i] 09:05 Posel ztracených duší V. 2 [i] 10:00 Dívka odjinud III. 4 [i] 11:00 Merlin V. 13 [i] 12:05 Jak prosté II. 1 [i] 13:05 Posel ztracených duší V. 2 [i] 14:00 Drzá Jordan V. 13 [i] 15:00 Jak prosté II. 2 [i] 16:00 Dívka odjinud III. 5 [i] 17:00 Tajemství Pravdy I. 1 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 3 [i] 19:00 Drzá Jordan V. 14 [i] 20:00 Vražedná čísla IV. 6 [i] 21:00 Nora Roberts: Městečko Angels Fall 1 [i] 22:55 Myšlenky zločince IX. 16 [i] 23:55 True Blood - Pravá krev VI. 10 [i] 01:00 Nora Roberts: Městečko Angels Fall 1 [i] 02:45 True Blood - Pravá krev VI. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 5 [i] 06:00 Jak se to dělá: Kontaktní čočky, chléb a fólie [i] 06:25 Králové aukcí: Stormtrooper z Hvězdných válek/motocykl Mustang [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 20 [i] 07:15 Megastavitelé: Hloubení tunelu v Bosporu - Turecko [i] 08:10 Nutné k přežití: Patagonie - část 2 [i] 09:05 Lety po divoké Aljašce: Grilování ve sněhové bouři [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Role kapitána [i] 10:50 Dvojí přežití: Potíže v ráji [i] 11:40 Rození obchodníci: Jag XK8 [i] 12:35 Sibiřský podíl: Občanská válka [i] 13:30 Mrazivé zlato 9 [i] 14:25 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 15:20 Nutné k přežití: Jižní ostrov Nového Zélandu [i] 16:15 Nutné k přežití: Země Maorů [i] 17:10 Likvidátor: Na aukci [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Hotovost za činel [i] 18:35 Králové aukcí: Memorabilie Jackieho Robinsona/mapa New Yorku z roku 1875 [i] 19:00 Jak se to dělá 6 [i] 19:30 Jak to dělají? 7 [i] 20:00 Cíl cesty – severní pól 3 [i] 21:00 Skuteční hrdinové 4 [i] 22:00 Rychle a hlasitě: Divoký Ford a rychlé Ferrari [i] 23:00 Pátrání po klasických autech: Wayneův výlet na ostrov Amelia [i] 00:00 Zápasníci: Prohra nepřichází v úvahu [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Hotovost za činel [i] 01:25 Králové aukcí: Memorabilie Jackieho Robinsona/mapa New Yorku z roku 1875 [i] 01:50 Cíl cesty – severní pól 3 [i] 02:50 Skuteční hrdinové 4 [i] 03:50 Rychle a hlasitě: Divoký Ford a rychlé Ferrari [i] 04:45 Pátrání po klasických autech: Wayneův výlet na ostrov Amelia [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 13. komnata Ivana Hlase [i] 09:30 Reportéři ČT [i] 10:15 Veselé příhody z natáčení [i] 10:35 Nejlepší Večerníček [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:45 Na cestě po Broumovsku [i] 15:10 Pan Selfridge 8/10 [i] 15:55 Kuchařská pohotovost [i] 16:20 Kufr [i] 17:10 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Neobyčejné životy [i] 21:53 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Detektiv Martin Tomsa [i] 23:05 Kingová II: Freddy Boise 6/13 [i] 23:50 Případy detektiva Murdocha VII: Sherlockův návrat 4/18 [i] 00:30 Na stopě [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Dobré ráno [i] 04:20 Designtrend [i] 04:35 Pod pokličkou [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Příběhy železné opony [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina VIII [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Okamžik smrti [i] 09:55 Vodní obři: Jeseter bílý [i] 10:45 Nedej se [i] 11:40 Krajina pro život [i] 12:05 Letečtí stíhači v boji II.: Krvavý den [i] 12:50 Já, spravedlnost [i] 14:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:05 Souboj vojevůdců: Bradley proti [i] 15:50 Tajemství 2. sv. války: Poslední dny Adolfa Hitlera [i] 16:45 Vesmír: Nejdivočejší počasí ve vesmíru [i] 17:30 Raport o Velké válce: Příští stanice Československo [i] 18:10 Moje rodina VIII [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Interpol: Nebezpečný společník [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II.: Noční lovci [i] 20:50 Vyšetřování leteckých nehod: Oheň na palubě [i] 21:45 Expremiéři [i] 22:10 Expremiéři [i] 22:40 Antonín Dvořák [i] 00:15 Sestřička Jackie IV [i] 00:40 Yves Saint Laurent: spalující láska [i] 02:20 Babylon [i] 02:50 Zapomenuté výpravy [i] 03:10 Bojovníci s klimatem [i] 03:25 Jak otrávit mecenáše [i] 03:50 Generace "0" [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Abeceda komunistických zločinů [i] 04:45 Radhošť [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2721 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: Loupežné spiknutí 86 [i] 11:20 Dva a půl chlapa IV 14 [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Vražedná čísla VI: Škrábnutí 11 [i] 13:25 Odložené případy IV: Píseň pro dceru [i] 14:20 Mentalista: Rudé běsnění 12 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Typický svatební úraz 172 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami VI: Celebrita z internetu [i] 18:30 Ulice 2722 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Nezabouchnout zadní vrátka 537 [i] 21:35 Víkend: Kouzelné dobrodružství [i] 22:25 Lovci zločinců III 17 [i] 23:20 King a Maxwellová 1 [i] 00:15 Kriminálka Miami VI: Celebrita z internetu [i] 00:55 Mentalista: Rudé běsnění 12 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Lovci zločinců III 17 [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Typický svatební úraz 172 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Gormiti I - Vládci přírody: Lucas zezelenal 2 [i] 07:15 Gormiti I - Vládci přírody: Zánik podmořské říše 9 [i] 07:40 Winx Club VI: Kouzelný totem 18 [i] 08:25 M*A*S*H 244 [i] 08:55 M*A*S*H 245 [i] 09:35 M*A*S*H 246 [i] 10:05 Diagnóza vražda I: Smrtící kouzlo 10 [i] 11:05 Místo činu: Mnichov: Z hlubin času 37 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger VI: Lucas 2/2 [i] 13:50 Wolffův revír VII: Venušina past 2 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Pravdy a lži 1/2 [i] 15:40 Castle na zabití V: Mrtvý Santa 9 [i] 16:30 Komisař Rex IV: Smolař 18 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Na vlnách lásky [i] 22:10 Očima Josefa Klímy [i] 22:55 Myšlenky zločince VII 18 [i] 23:50 Spravedlnost v krvi IV: Nepsaná pravidla 1 [i] 00:40 Vraždy v Kitzbühelu VIII: Posel boží 2 [i] 01:30 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Pravdy a lži 1/2 [i] 02:15 Wolffův revír VII: Venušina past 2 [i] 03:00 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 03:30 Na vlnách lásky [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Dr. Oz [i] 07:10 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Perla Orientu 79-80/142 [i] 12:20 Feriha 125/160 [i] 13:40 Skrytá vášeň 133-134/188 [i] 15:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 16:45 Ženy z rodu Gilmorovcov [i] 17:45 Priatelia [i] 18:10 Mamy tínedžerky II. 12/16 [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Myšlienky vraha III. 3/20 [i] 21:30 Feriha 126/160 [i] 22:30 Inga Lindsrömová: Bláznivá láska [i] 00:20 Tudorovci: Sex, moc a intrigy IV. 3/10 [i] 01:20 Priatelia [i] 01:45 Bez servítky [i] 02:30 Smotánka [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Tenkrát v Číně 2 [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Kung-fu nářez [i] 14:05 Žít po svém [i] 16:00 Loupež za bílého dne [i] 17:45 Vyprovokovaná [i] 19:45 Atentát na střední [i] 21:25 Mezi nepřáteli [i] 23:20 Syndikát smrti [i] 00:50 Pád do tmy [i] 02:25 Hrozba v poušti