TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Doktori 8/10 [i] 10:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:20 Susedia [i] 12:00 Dr. House II. 20/24 [i] 13:00 Kobra 11 XIV. 12/14 [i] 14:00 FARMA - DUEL [i] 16:00 Mentalista V. 12/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Kredenc [i] 23:20 2 baby na mizine III. 7/24 [i] 23:50 Mentalista V. 12/22 [i] 00:45 Kobra 11 XIV. 12/14 [i] 01:40 Dr. House II. 20/24 [i] 02:20 Správni chlapi I. 1/10 [i] 03:00 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 XIV. 12/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Repete repete [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Počasie [i] 07:05 McLeodove dcéry 14/22 [i] 07:50 Doktorka Quinnová VI: Občianske spory [i] 08:35 Správy RTVS "N" [i] 09:25 Poklady sveta II.: Ghadames - podzemná oáza, Líbya [i] 09:40 Poklady sveta II.: Pont du Gard - rímsky akvadukt v Nimes, Francúzsko, 1999 [i] 10:05 Recept na život 61/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Svet v obrazoch [i] 14:30 Krotitelia dlhov 10/12 [i] 15:00 District III: Zóna voľnej paľby [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Arles - rímske stopky a mesto Vincenta van Gogha, Francúzsko [i] 16:45 Poklady sveta II.: Carcassonne - sen jedného hradu, Francúzsko [i] 17:00 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Biela Masajka [i] 22:20 Víkend [i] 22:55 Muž s poslaním: Keď sú rovnaké príznaky 14/16 [i] 23:35 District III: Zóna voľnej paľby [i] 00:20 Biela Masajka [i] 02:20 Dámsky klub [i] 03:55 McLeodove dcéry 14/22 [i] 04:40 Doktorka Quinnová VI: Občianske spory [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: O Kalifovi bocianovi [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLIHIT - škôlkárska láska [i] 09:05 Fokus rodina "N" [i] 09:50 Crainquebille [i] 10:35 Tvárou v tvár [i] 11:05 Slovensko ADVENT 2014: Lucia Šoralová zo Župného domu v Nitre [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 U Marcina hudci hudú [i] 13:10 Ivan Letko jubiluje: Ja to vybavím [i] 13:55 Odpískané [i] 14:25 Magazín Ligy majstrov [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:30 Autosalón [i] 15:55 Národnostný magazín: Slovanský [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy - Hírek [i] 17:50 ME hádzana ženy [i] 19:35 Večerníček: Snehuliacke rozprávky [i] 19:40 Trpaslíci: SMAJLIHIT - škôlkárska láska [i] 19:45 100 názorov 2014: Iveta Grofová [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko ADVENT 2014: Jana Kurucová z Tatranskej galérie v Poprade [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 VAT: Ako sa vyrába termo oblečenie [i] 22:00 Je to len vietor [i] 23:35 A predsa sa točí [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Počasie [i] 01:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI 05:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:30 Súdna sieň: Hra so zlým koncom [i] 08:45 Súdna sieň: Chlapi sú svine [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Mikuláš 59 [i] 11:00 Dom snov na predaj 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 OCHRANCOVIA: Vášnivé milovanie [i] 14:00 Extrémne prípady: Iba kradneš! [i] 15:20 TV ŠANCA [i] 15:55 Nákupné maniačky [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:30 TOP STAR [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Tyran [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:20 TELEROLO [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Zlé rozhodnutie 60 [i] 21:40 Tekken - Boj o život [i] 23:40 Farmár hľadá ženu 2 [i] 01:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 4,5 [i] 02:40 Hannibal 12 [i] 03:20 Tekken - Boj o život [i] 04:50 PANELÁK XIV.: Zlé rozhodnutie 60 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 DA VINCI [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:25 Stratené duše IV. 19,20 [i] 10:45 Blázni, vodníci a podvodníci [i] 12:45 Kutyil s.r.o. [i] 13:45 Profesionáli IV.: "Krčmu u fízlú" 5 [i] 14:40 Haló 1,2/12 [i] 15:55 Ničitelia mýtov V. 28 [i] 16:55 Faktor strachu IV. 39/39 [i] 17:55 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 23 [i] 18:55 Simpsonovci XIV. 5,6 [i] 19:50 Profesionáli IV.: Šéf je teplý 6 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 4,5 [i] 22:40 Hannibal 12 [i] 23:40 Homeland - Zradca III. 8 [i] 00:35 Neumlčaní 10 [i] 01:05 V službách KGB 12 [i] 02:00 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 02:40 KRIMI 03:05 Kutyil s.r.o. [i] 03:55 Stratené duše IV. [i] 04:40 Homeland - Zradca III. 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Havaj 5-0 I. 24 [i] 08:00 Vražedná čísla IV. 4 [i] 09:00 Posel ztracených duší V. 1 [i] 10:00 Dívka odjinud III. 3 [i] 11:00 Merlin V. 12 [i] 12:00 Havaj 5-0 I. 24 [i] 13:00 Posel ztracených duší V. 1 [i] 14:00 Drzá Jordan V. 12 [i] 15:00 Jak prosté II. 1 [i] 16:00 Dívka odjinud III. 4 [i] 17:00 Merlin V. 13 [i] 18:05 Posel ztracených duší V. 2 [i] 19:00 Drzá Jordan V. 13 [i] 20:00 Vražedná čísla IV. 5 [i] 21:00 Vražedná práva I. 6 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 16 [i] 23:00 Bez hranic II. 11 [i] 00:05 Havaj 5-0 II. 15 [i] 01:00 Vražedná práva I. 6 [i] 02:00 Bez hranic II. 11 [i] 02:50 Havaj 5-0 II. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Pátrání po klasických autech: Keels & Wheels [i] 05:35 Vyrobeno v továrně: Čínskésušenky s věštbou budoucnosti, Rámy jízdních kol/ Pracovní obuv/ Vnadidlo [i] 06:00 Jak se to dělá 13 [i] 06:25 Králové aukcí: Kýbl stříbra/skříňka z lodi USS Yorktown [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 19 [i] 07:15 Megastavitelé: Londýnské olympijské vodní centrum - Velká Británie [i] 08:10 Nutné k přežití: Patagonie - část 1 [i] 09:05 Lety po divoké Aljašce: Peníze v oblacích [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Pohřební loď Vikingů [i] 10:50 Dvojí přežití: Zelené peklo [i] 11:40 Rození obchodníci: G-Wagen [i] 12:35 Vzestup strojů: Supervzducholoď [i] 13:30 Velká mozková soutěž: Divoká karta [i] 14:25 Záhady mimozemšťanů: Reedovi [i] 15:20 Záhady mimozemšťanů: Rendleshamský les [i] 16:15 Záhady mimozemšťanů: Kecksburgské UFO [i] 17:10 Likvidátor: Odplata [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 6 [i] 18:35 Králové aukcí: Kočár pro burany/japonské starožitné dýky [i] 19:00 Jak se to dělá 5 [i] 19:30 Jak to dělají? 6 [i] 20:00 Berte to jako varování: Povolení na vzrušující zážitky [i] 21:00 Říční příšery: Nejtěžší případy [i] 22:00 Nazí a vystrašení: Ze zákulisí [i] 23:00 Štvanice: Polsko [i] 00:00 Nejhrůznější záběry 3 [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 6 [i] 01:25 Králové aukcí: Kočár pro burany/japonské starožitné dýky [i] 01:50 Berte to jako varování: Povolení na vzrušující zážitky [i] 02:50 Říční příšery: Nejtěžší případy [i] 03:50 Nazí a vystrašení: Ze zákulisí [i] 04:45 Štvanice: Polsko [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 Zázraky přírody [i] 10:15 Postřehy odjinud [i] 10:25 168 hodin [i] 10:55 Nevěsta [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:45 Na cestě po Lipensku [i] 15:10 Pan Selfridge 7/10 [i] 15:55 Kuchařská pohotovost [i] 16:25 Kufr [i] 17:10 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Cirkus Bukowsky II. 3/6 [i] 20:55 Kancl: Vědomosti světu vládnou 3/6 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Profesionálové: Operace Susie 48/57 [i] 23:05 Hercule Poirot XIII [i] 00:35 Kalendárium [i] 00:45 Sváteční slovo divadelníka a spisovatele Přemysla Ruta [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Dobré ráno [i] 04:20 Designtrend [i] 04:30 Pod pokličkou [i] 04:55 13. komnata Ivana Hlase [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Jak se žije sestřičkám podle [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Bedekr [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Katar, perla budoucnosti [i] 09:55 Objevování pravdy: Svatý grál [i] 10:45 Babylon [i] 11:10 Cesty víry: Jít za srdcem [i] 11:40 Klíč [i] 12:10 Československý filmový týdeník 1964 1019/2379 [i] 12:20 Lodě, které psaly historii: Salem - podvod století [i] 13:15 Tajemství 2. sv. války: Muž, který neexistoval [i] 14:10 Věda na vlastní kůži [i] 15:05 Hrobka faraóna [i] 15:55 Interpol: Nebezpečný společník [i] 16:45 Příchod barbarů: Vandalové [i] 17:30 Benedikto! aneb Jak jsme vítali [i] 18:00 Bojovníci s klimatem [i] 18:10 Moje rodina VIII [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Vesmír: Mlhoviny [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Mussolini a Hitler: Opera vrahů 1/2 [i] 20:55 Země pod vodou [i] 21:50 Konec starých časů [i] 23:25 Podivuhodné příběhy [i] 01:20 Facebook Marka Zuckerberga [i] 02:10 Queer: Ich bin queer Berliner [i] 02:35 Uchem jehly [i] 03:05 Vesnicopis [i] 03:25 "Démon" alkohol [i] 03:50 Generace "0" [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Abeceda komunistických zločinů [i] 04:45 Osada na konci cesty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2720 [i] 10:05 Kriminálka Anděl IV: Skleník 15 [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Vražedná čísla VI: Veteráni 10 [i] 13:25 Odložené případy IV: Zachraňte Sammyho [i] 14:25 Mentalista: Kumpáni Rudého Johna 11 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Do smrti dobrý 171 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami VI: Nalezený syn [i] 18:30 Ulice 2721 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Loupežné spiknutí 86 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas XIV: Zatoulaný sob 11 [i] 22:25 Lovci zločinců III: Paměťová stopa 16 [i] 23:20 Nebezpečná identita 22 [i] 00:10 Kriminálka Miami VI: Nalezený syn [i] 00:55 Mentalista: Kumpáni Rudého Johna 11 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Lovci zločinců III 16 [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Do smrti dobrý 171 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Gormiti I - Vládci přírody: Kámen síry 1 [i] 07:20 Gormiti I - Vládci přírody: Diamanty černé soli 8 [i] 07:50 Winx Club VI: Prokletí Fearwoodu 17 [i] 08:30 M*A*S*H 242 [i] 09:00 M*A*S*H 243 [i] 09:45 M*A*S*H 244 [i] 10:15 Diagnóza vražda I: Záhadná smrt 9 [i] 11:10 Místo činu: Mnichov: Moc a bezmoc 36 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger VI: Lucas 1/2 [i] 13:50 Wolffův revír VII: Případ Kramer 1 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Bez budoucnosti 2/2 [i] 15:40 Castle na zabití V: Po pracovní době 8 [i] 16:30 Komisař Rex IV: Zdánlivě snadný případ 17 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Sám doma [i] 22:15 TOP STAR magazín [i] 23:20 Partička [i] 00:05 Experiment [i] 01:55 Vraždy v Kitzbühelu VIII: Smrtelný nápoj 1 [i] 02:45 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Bez budoucnosti 2/2 [i] 03:30 Wolffův revír VII: Případ Kramer 1 [i] 04:15 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Dr. Oz [i] 06:55 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 77-78/142 [i] 12:05 Predvianočná láska [i] 14:10 Skrytá vášeň 131-132/188 [i] 16:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:10 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 22/22 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Mamy tínedžerky II. 11/16 [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Odložený prípad VII. 20/22 [i] 21:30 Feriha 125/160 [i] 22:30 Rosamunde Pilcherová: Nový začiatok [i] 00:20 Tudorovci: Sex, moc a intrigy IV. 1-2/10 [i] 02:20 Priatelia [i] 02:40 Bez servítky [i] 03:20 Smotánka [i] 04:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:55 Tisíc a jedna noc 166-167/183 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Tenkrát v Číně [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Po(d)vedená charita [i] 13:55 Mám rád Huckabees [i] 15:50 Kung-fu nářez [i] 17:45 Žít po svém [i] 19:40 Čtvrtý anděl [i] 21:15 Hrozba v poušti [i] 22:50 Pád do tmy [i] 00:30 Spletenec [i] 02:10 Špatnej polda [i] 04:05 Muž v pokušení [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 09:15 Biatlon [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:00 Snooker [i] 13:00 Watts [i] 13:30 Jezdectví [i] 15:00 Biatlon [i] 15:45 Biatlon [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 17:30 Fotbal [i] 18:15 Snooker [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Skoky na lyžích [i] 23:30 Fotbal [i] 00:45 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání