TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista V. 11/22 [i] 06:45 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 07:05 Tučniaky z Madagaskaru III. [i] 07:25 Tom a Jerry [i] 07:35 Jack Frost [i] 09:30 Legendárna partia (HD) [i] 11:20 Maska (HD) [i] 13:15 Vinnetou I. (HD) [i] 15:25 Policajná akadémia: Moskovská misia (HD) [i] 17:10 Shrek 2 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Parker [i] 23:00 Odplata (HD) [i] 01:00 Parker [i] 03:00 Odplata (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Drišľakoviny [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:15 Náš Timmy: Tú-tú, Timmy 2/26 [i] 07:30 Poštár Pat I 52 [i] 07:45 Franklin a priatelia: Inžinier Framklin 35/52 [i] 07:55 Garfield III.: Dvojnásobné problémy. 2/52 [i] 08:10 Bol raz jeden život 9/26 [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:10 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:40 Autosalón [i] 10:10 Alpy zhora: Národné parky a kultúrne dedičstvo 3/10 [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Víkend [i] 14:05 Bud Bindi [i] 14:35 Zlatá klasika: Moskva slzám neverí [i] 17:05 Nikto nie je dokonalý [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 K2 1/2 [i] 21:55 K2 2/2 [i] 23:35 Inšpektor Rocca: Pocit viny [i] 01:05 K2 1/2 [i] 02:45 K2 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín: Prášky a gély na pranie [i] 09:45 Noc v archíve: Veľký výlet do Tatier [i] 10:45 Fjällräven Polar severskou divočinou. [i] 11:15 Čertovo vrece [i] 12:20 On air [i] 12:55 Orientácie [i] 13:20 Slovo [i] 13:25 Dejiny sveta: Prežitie [i] 14:25 Daj nám, ženích, daj nám vína... [i] 15:45 Família: Família - Rómeo a Júlia po slovensky... [i] 16:20 Anjeli strážni: Anjeli strážni Juraja Poláka [i] 16:50 Hokej - Extraliga [i] 19:25 Večerníček: Zimné dni s dedkom Floriánom [i] 19:30 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:35 Trpaslíci: SMAJLIHIT - pesnička na smiech [i] 19:40 Seržant Murko [i] 19:50 100 názorov 2014: Anna Verešová [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dielo z depozitára [i] 20:10 Roma Spirit [i] 21:20 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 22:25 Odpískané [i] 22:50 BRATISLAVA V POHYBE [i] 23:05 Umenie [i] 23:30 Dielo z depozitára [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i] 00:30 Počasie [i] 00:35 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Nové bývanie [i] 06:00 KRIMI 06:25 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Cililing a veľká záchranná výprava [i] 08:55 Gumkáči IV. [i] 09:50 VARÍ VÁM TO [i] 10:30 15 min. KUCHÁR [i] 11:15 Lovci [i] 13:25 Hobit: Neočakávaná cesta [i] 17:15 15 min. KUCHÁR [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 18:55 ZLATÉ VIANOCE [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 V SIEDMOM NEBI [i] 22:40 Démoni minulosti [i] 00:40 Vraždy neviniatok [i] 02:50 Démoni minulosti [i] 04:15 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Podvodníci vo Vegas 1/3 [i] 06:15 Kto prežije XIX. 5 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 Psí guru 2 [i] 09:15 Ničitelia mýtov IV. 4 [i] 10:25 Kravaťáci II. 11 [i] 11:20 Letecké katastrofy III. - Špeciál 1/3 [i] 12:50 Neumlčaní 9 [i] 13:10 100 rokov svedectiev [i] 13:35 DA VINCI [i] 15:00 ADVENTNÁ VÝHRA [i] 16:35 Blázni, vodníci a podvodníci [i] 18:15 VARÍ VÁM TO [i] 18:55 Haló 1,2/12 [i] 20:15 8 statočných [i] 22:35 3. svetová vojna [i] 00:30 Kto prežije XIX. 5 [i] 01:25 DA VINCI [i] 02:25 3. svetová vojna [i] 03:50 KRIMI 04:15 Haló 1/12 [i] 04:45 Ničitelia mýtov IV. 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Komisař Rex II. 6 [i] 08:10 Komisař Rex II. 7 [i] 09:15 Námořní vyšetřovací služba VII. 18 [i] 10:15 Námořní vyšetřovací služba VII. 19 [i] 11:15 Na pomezí záhad II. 5 [i] 12:15 Drzá Jordan VI. 3 [i] 13:15 Námořní vyšetřovací služba LA V. 2 [i] 14:15 Spider-Man 2 1 [i] 16:35 Dr. House VIII. 17 [i] 17:35 Kráska a zvíře I. 16 [i] 18:30 Láska ve hvězdách I. 5 [i] 19:25 Tajemná Calenda I. 9 [i] 21:00 S.W.A.T - Jednotka rychlého nasazení 1 [i] 23:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 20 [i] 00:10 Společná terapie I. 11 [i] 01:05 S.W.A.T - Jednotka rychlého nasazení 1 [i] 03:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Vyrobeno v továrně: Polovodiče, bendža, nerezové pánve a olejové barvy [i] 06:00 Jak to dělají? 12 [i] 06:25 Opravna vraků 2013 9 [i] 07:15 Megastavitelé: Plovoucí most [i] 08:10 Bořiči mýtů: Lahve - nebezpečné zbraně [i] 09:05 Lidské tělo: dokonalý stroj: Zrak [i] 09:55 Likvidátor 17 [i] 10:25 Likvidátor 18 [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 5 [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí 6 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 19 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 20 [i] 12:35 Hledači pokladů na aukcích: Jako raketa [i] 13:05 Hledači pokladů na aukcích: Žádné legrácky [i] 13:30 Dynamo: deset nejlepších triků [i] 14:25 Králové kouzel: Phoenix [i] 15:20 Troy 6 [i] 16:15 Superlidé: Vytrvalost [i] 17:10 Kouzlo vědy: Stará pevnost [i] 17:40 Kouzlo vědy: Ovládání myslí pomocí graffiti [i] 18:05 Mimořádné projekty: Skypark v Singapuru [i] 19:00 Pátrání po klasických autech: Sekačka na trávu má větší výkon! [i] 19:30 Pátrání po klasických autech: Keels & Wheels [i] 20:00 Automobilové podzemí: V ohrožení [i] 21:00 Zkus přežít: Hrátky s osudem [i] 22:00 Divoký víkend Beara Gryllse: S Mirandou Hartovou [i] 23:00 Nejnebezpečnější úlovek: Rybářova dcera [i] 00:00 Deníky 1. světové války 2 [i] 00:55 Automobilové podzemí: V ohrožení [i] 01:50 Zkus přežít: Hrátky s osudem [i] 02:50 Divoký víkend Beara Gryllse: S Mirandou Hartovou [i] 03:50 Nejnebezpečnější úlovek: Rybářova dcera [i] 04:45 Pátrání po klasických autech: Sekačka na trávu má větší výkon! [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Okouzlení III 30/52 [i] 07:20 Hádání s Hadovkou [i] 08:00 Nevěsta [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Bylo nás pět: Cirkus svět 5/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O spanilé Jašince [i] 14:05 Sůva z nudlí [i] 15:00 Městem chodí Mikuláš [i] 16:30 Znamení koně [i] 17:25 Adventní koncert 2014 [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 České století [i] 21:20 168 hodin [i] 21:53 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Černá karta [i] 23:30 Komisař Moulin [i] 01:05 13. komnata Ivana Hlase [i] 01:30 Sváteční slovo divadelníka a spisovatele Přemysla Ruta [i] 01:40 Manéž Bolka Polívky [i] 02:50 Móda - Extravagance - Manýry [i] 03:15 Chalupa je hra [i] 03:35 Pod pokličkou [i] 04:00 Designtrend [i] 04:15 Magie v ulicích [i] 04:35 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Kanadská soda II [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:40 Malý rytíř Trenk [i] 07:00 Malý princ II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Špačkovi v síti času [i] 09:30 Československý filmový týdeník 1964 1019/2379 [i] 09:45 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 86 [i] 10:05 Raport o Velké válce: Příští stanice Československo [i] 10:50 Nedej se [i] 11:40 Letečtí stíhači v boji II.: Krvavý den [i] 12:30 Chcete mě? ZJ [i] 12:55 Království divočiny: Vranka třípásá [i] 13:25 Deset století architektury: Santiniho Zelená Hora [i] 13:45 Sváteční slovo divadelníka a spisovatele Přemysla Ruta [i] 13:50 Křesťanský magazín [i] 14:15 Uchem jehly [i] 14:40 Cesty víry: Jít za srdcem [i] 15:10 Vodní obři: Jeseter bílý [i] 16:00 Hrobka faraóna [i] 16:55 Madagaskar: Země horka a prachu [i] 17:45 V rytmu řeky [i] 18:15 Naše tradice: Mikuláš [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příchod barbarů: Frankové [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Paša [i] 21:25 Zlatí úhoři [i] 22:50 Fenomén Underground [i] 23:45 Interpol: Podvedeni [i] 00:35 Křižácké hrady [i] 01:20 Evropa dnes [i] 01:45 Folklorika [i] 02:10 Z očí do očí [i] 02:40 Broumov [i] 02:55 Polka fest 2001 [i] 03:30 Ve dveřích je A.G. [i] 04:15 Maestro [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci [i] 06:20 Želvy Ninja VIII 8 [i] 06:40 Želvy Ninja IX 1 [i] 07:10 Král džungle 5 [i] 07:35 Legendy Chima 38 [i] 08:05 Tom a Jerry III 15 [i] 08:25 Jak vycvičit draky II 14 [i] 08:50 Zničeno ve vteřině II [i] 09:15 Víkend: Pod hladinou [i] 10:10 Letos nepeču [i] 11:55 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Sporák 9 [i] 13:10 Ženy v ofsajdu [i] 14:50 Srdečný pozdrav ze zeměkoule [i] 16:55 Agent v sukni 2 [i] 18:50 Hospoda: Pes 52 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl IV: Skleník 15 [i] 21:30 Comeback: Giganti [i] 22:05 Střepiny [i] 22:45 Kill Bill [i] 00:50 Kriminálka New York III 17 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Výměna manželek IV [i] 03:05 Volejte Novu [i] 03:40 Kolotoč [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Gormiti I - Vládci přírody: Vyvrženci 7 [i] 07:15 Dokonalý Spider-Man I: To není na hraní 23 [i] 07:45 Jake a piráti ze Země Nezemě I: Poklad Zlatého úsvitu; Jak rozesmát krokodýla 16 [i] 08:20 Tajemství války: Bitva o Atlantik 6 [i] 09:25 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 M*A*S*H 241 [i] 10:25 Toy Story: Příběh hraček [i] 12:10 Božské dorty od Markéty [i] 12:45 Receptář prima nápadů [i] 13:50 Nedělní receptář extra 14:10 Big Ben III: Smrtící aféra 3 [i] 16:05 Vraždy v Midsomeru XIV: Temná tajemství [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 20:15 Vinaři: Derby 15 [i] 21:30 TGM: Talkshow Geni a Míši [i] 22:45 Rozpoutané peklo [i] 00:55 Hawaii 5-0 II 1 [i] 01:45 Tajemství války: Bitva o Atlantik 6 [i] 02:40 Vraždy v Midsomeru XIV: Temná tajemství [i] 04:10 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Nezvestná dcéra [i] 08:15 Frasier I. 4/24 [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Vráť mi moje deti [i] 12:00 Vianočný pozdrav [i] 14:00 Nezvestní III. 9-10/19 [i] 16:05 Doktorka Zoe III. 20-21/22 [i] 18:05 Nechápem, ako to dokáže [i] 20:00 Láska na druhý pohľad [i] 22:05 Skutočný príbeh: Mamou v šestnástich [i] 00:00 Láska na druhý pohľad [i] 01:45 Skutočný príbeh: Mamou v šestnástich [i] 03:10 Vráť mi moje deti [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Tom Sawyer [i] 14:05 Tenkrát v Číně 2 [i] 16:05 Tajemství prstenu [i] 18:05 Kuře s ušima [i] 20:15 Muž v pokušení [i] 21:50 Špatnej polda [i] 23:55 Spletenec [i] 01:40 Vendeta [i] 03:30 Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Severská kombinace [i] 09:45 Běžecké lyžování [i] 11:00 Biatlon [i] 11:45 Běžecké lyžování [i] 12:45 Biatlon [i] 13:15 Biatlon [i] 14:15 Skoky na lyžích [i] 16:00 Snooker [i] 17:30 Alpské lyžování [i] 18:45 Alpské lyžování [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 21:45 Snooker [i] 23:45 Skoky na lyžích [i] 00:45 Biatlon [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 2: Strašidelný bar a mexická čarodějnice 12 [i] 06:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk v dopravní zácpě 13 [i] 06:55 Můj přítel Monk 3: Pan Monk míří do Las Vegas 14 [i] 07:50 Beethoven: Velký trhák [i] 10:00 Rookie Blue 5: V mžiku 1 [i] 11:00 Rookie Blue 5: Všechno podle jejího já 2 [i] 12:00 Rookie Blue 5: Lámou srdce, vydělávají peníze 3 [i] 13:00 Rookie Blue 5: Nedostatečná ostražitost 4 [i] 14:00 Rookie Blue 5: V přestrojení 5 [i] 15:00 Rookie Blue 5: Dvě pravdy a jedna lež 6 [i] 16:00 Rookie Blue 5: Smlouva s ďáblem 7 [i] 17:00 Rookie Blue 5: Řešení krize 8 [i] 18:00 Rookie Blue 5: Stěhovací den 9 [i] 19:00 Rookie Blue 5: Fragmenty 10 [i] 20:00 Rookie Blue 5: Navždy 11 [i] 21:00 Zamilovaný profesor 2: Klumpovi [i] 23:10 Zakletá Ella [i] 01:10 Ach, ty Vánoce [i] 03:00 Vánoční polibek [i] 04:50 Fakta nebo fikce 2: Levitující žena a ledový muž 13 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Lovci drahokamů 5 [i] 07:00 Klimatické výkyvy 3 [i] 08:00 Hroší peklo0 [i] 09:00 Brutální biologie 2 [i] 10:00 Něžní obři: Cesta do Mexika0 [i] 11:00 Vražedných top 10 2 [i] 11:30 Velká pětka Jižní Ameriky 2 [i] 12:00 Profesionál