TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista V. 10/22 [i] 06:45 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 07:10 Tučniaky z Madagaskaru III. [i] 07:35 Tom a Jerry [i] 08:00 DEŇ S NADÁCIOU MARKÍZA [i] 08:15 Tom a Jerry: Sherlock Holmes [i] 09:20 DEŇ S NADÁCIOU MARKÍZA [i] 09:40 Vianočné prázdniny (HD) [i] 11:45 DEŇ S NADÁCIOU MARKÍZA [i] 12:10 Už sme tam? [i] 14:15 DEŇ S NADÁCIOU MARKÍZA [i] 14:40 Maska (HD) [i] 16:45 DEŇ S NADÁCIOU MARKÍZA [i] 17:10 Kredenc [i] 17:45 Hra o Niké [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:25 DEŇ S NADÁCIOU MARKÍZA [i] 20:30 Legendárna partia (HD) [i] 22:20 Červená Čiapočka (HD) [i] 00:30 Lovci čarodejníc [i] 02:10 Červená Čiapočka (HD) [i] 03:40 Lovci čarodejníc [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Drišľakoviny [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:15 Náš Timmy: Timmy a hudobné nástroje 1/26 [i] 07:25 Poštár Pat I 51 [i] 07:45 Franklin a priatelia: Franklinove hodiny lietania 34/52 [i] 07:55 Garfield III.: Anjelik 1/52 [i] 08:10 Bol raz jeden život 8/26 [i] 08:40 Fidlibumove rozprávky [i] 09:05 Trpaslíci [i] 09:35 Daj si čas [i] 10:05 Tanečná akadémia II.: Pokrok 15/26 [i] 10:30 Tanečná akadémia II.: Korene 16/26 [i] 11:00 On air [i] 11:30 Tučná princezná [i] 12:05 Toskánska vášeň II 13/14 [i] 13:40 Vínne cesty Slovenska: Veľkokrtíšska vínna cesta II. [i] 14:05 Ružový panter opäť zasahuje [i] 15:50 Milujem Slovensko [i] 17:25 Krotitelia dlhov 10/12 [i] 18:00 Postav dom , zasaď strom [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Zlatokopka [i] 21:45 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:30 Rossella II 3/5 [i] 00:20 Ružový panter opäť zasahuje [i] 02:00 Toskánska vášeň II 13/14 [i] 03:25 Rossella II 3/5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 Slávne dievčatko [i] 10:20 Halali [i] 10:40 Cesta: Cesta [i] 11:05 Senior klub-magazín [i] 11:35 Kvarteto [i] 12:05 5 minút po dvanástej: ŽIVÉ DARČEKY [i] 13:05 Nebojme sa slovenčiny [i] 13:20 Slovak Fashion Night [i] 13:35 Soľ v tráve [i] 14:35 Kapura [i] 15:15 Farmárska revue [i] 15:35 Test magazín: Prášky a gély na pranie [i] 15:50 Magazín Ligy majstrov [i] 16:20 Pred rokmi... [i] 16:55 Herecké legendy: Dušan Jamrich [i] 17:05 Herodes a Herodias [i] 18:45 Večerníček: Prišiel svätý Mikuláš [i] 18:50 Rozprávky na dobrú noc [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Mikuláš, Mikuláš [i] 19:00 Seržant Murko [i] 19:10 Škaredé káčatko [i] 19:35 Moji zvierací priatelia [i] 19:50 100 názorov 2014: Claudia Tran [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dejiny: Dejiny sveta [i] 21:00 Startup awards - galavečer [i] 22:00 Veľká žranica [i] 00:10 Kinorama [i] 00:40 Československý filmový týždenník [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Počasie [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:30 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 06:55 Gumkáči IV. [i] 08:05 Beethoven a duchovia pokladu [i] 10:00 Hotelové Áno, šéfe! [i] 10:55 V SIEDMOM NEBI [i] 13:20 Pasca na rodičov [i] 16:05 Lovci [i] 18:00 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 KINOPREMIÉRA: Hobit: Neočakávaná cesta [i] 00:25 Sexi párty [i] 02:30 Policajná mafia [i] 04:05 Sexi párty [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 18 kolies spravodlivosti II: . 21 [i] 05:45 DA VINCI [i] 06:15 Faktor strachu IV. 38 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 Tak sa vozia milionári 5 [i] 08:45 Fórky, vtipky XXII. [i] 09:10 Simpsonovci XIV. 4 [i] 09:40 Ničitelia mýtov V. 27 [i] 10:40 Terénne monštrá II. 2 [i] 12:05 Podvodníci vo Vegas 1/3 [i] 13:15 "Babičky dobíjejte přesně" [i] 15:00 ADVENTNÁ VÝHRA [i] 16:30 Letecké katastrofy III. - Špeciál 1/3 [i] 17:35 Svetové megaprojekty III. 1/3 [i] 18:40 Psí guru 2 [i] 19:40 Kutyil s.r.o.: Mikuláš [i] 20:30 Zamilovaný profesor 2 [i] 22:45 Policajná mafia [i] 01:00 Zúfalci [i] 02:55 Zamilovaný profesor 2 [i] 04:40 Terénne monštrá II. 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 5 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 6 [i] 09:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 7 [i] 10:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 8 [i] 11:00 Na pomezí záhad II. 4 [i] 12:00 Komisař Rex II. 6 [i] 13:00 Komisař Rex II. 7 [i] 14:00 Jak prosté II. 21 [i] 15:00 Jak prosté II. 22 [i] 16:00 Hellboy 1 [i] 18:15 Námořní vyšetřovací služba LA V. 2 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba VII. 18 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 19 [i] 21:00 Spider-Man 2 1 [i] 23:20 Námořní vyšetřovací služba VIII. 19 [i] 00:15 Bez hranic II. 11 [i] 01:20 Námořní vyšetřovací služba VII. 18 [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba VII. 19 [i] 03:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 4 [i] 06:00 Jak to dělají? 11 [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Senzační Copo Camaro [i] 07:15 Pátá rychlost 14 [i] 08:10 Extrémní sběrači aut: Kde mám své Mercury? [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Noc mrtvol [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích 2 [i] 09:55 Opravdový podvod – v sázce je hodně 5 [i] 10:25 Opravdový podvod – v sázce je hodně 6 [i] 10:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 1 [i] 11:40 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 2 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 3 [i] 13:30 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 4 [i] 14:25 Jak to dělají? 11 [i] 14:55 Jak to dělají? 12 [i] 15:20 Vzestup strojů: Supervzducholoď [i] 16:15 Obnažená města: Los Angeles [i] 17:10 Skvělé špinavé stroje 3 [i] 18:05 Záchrana klasických aut: Corvette [i] 19:00 Automobiloví žraloci z Dallasu: Tak do práce [i] 19:30 Automobiloví žraloci z Dallasu: Zářivá anglická kometa [i] 20:00 FantomWorks 3 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 21:30 Králové aukcí: Zbraně Johna Waynea/Omnibot 2000 [i] 22:00 Likvidátor: Kazové zboží [i] 22:30 Hledači pokladů na aukcích: Noc mrtvol [i] 23:00 Američtí kopáči: Peníze za načerno pálený alkohol [i] 23:30 Ropa za humny: Ucpané čerpadlo [i] 00:00 Deníky 1. světové války 1 [i] 00:55 FantomWorks 3 [i] 01:50 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 02:20 Králové aukcí: Zbraně Johna Waynea/Omnibot 2000 [i] 02:50 Likvidátor: Kazové zboží [i] 03:20 Hledači pokladů na aukcích: Noc mrtvol [i] 03:50 Američtí kopáči: Peníze za načerno pálený alkohol [i] 04:20 Ropa za humny: Ucpané čerpadlo [i] 04:45 Záchrana klasických aut: Corvette [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Bydlení je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Bláznivé lásky: Když se dva rozejdou 51/52 [i] 06:55 Bláznivé lásky: Love is in the air 52/52 [i] 08:00 Karlovy Vary, sadové město [i] 08:20 Na cestě po údolí Káthmándú [i] 08:50 Sestřičky [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:15 Případy detektiva Murdocha VII: Sherlockův návrat 4/18 [i] 12:00 Z metropole (Praha) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O princi Bečkovi [i] 13:45 Perly a růže [i] 14:20 Ranč U Zelené sedmy [i] 14:45 Ranč U Zelené sedmy [i] 15:15 Bílá paní [i] 16:50 Fany [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Bídníci: Lino Ventura jako nezapomenutelný 1/2 [i] 22:54 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:55 Američan [i] 00:40 MI5 VI 8/10 [i] 01:30 Styl [i] 01:55 Žiješ jenom 2x [i] 02:25 Zahrada je hra [i] 02:50 Postřehy odjinud [i] 02:55 Designtrend [i] 03:10 Bydlení je hra [i] 03:35 Chalupa je hra [i] 03:55 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete je? ZJ [i] 05:25 Moje rodina [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:40 Malý rytíř Trenk [i] 07:00 Malý princ II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Pivní řeči [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Bedekr [i] 10:50 Tajemství mrtvých mužů: Hitlerovy zázračné zbraně [i] 11:40 Druhá světová válka v barvě: Vítězství v Tichomoří [i] 12:30 Refreš/h/ [i] 13:00 Babylon [i] 13:25 Děti sametu: Nikola Márová [i] 13:55 Obrázky z Francie [i] 14:15 Detektiv [i] 16:05 Kamera na cestách: Katar, perla budoucnosti [i] 17:00 Bohové a mýty staré Evropy [i] 17:20 Zázračná planeta: Medvědí rodina a já [i] 18:15 Auto Moto Revue [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Tajemství Bermudského trojúhelníku [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hercule Poirot XIII [i] 21:35 Česká hlava 2014 [i] 22:35 Most 7,8/10 [i] 00:35 Hráč [i] 02:10 Pološero - Kolo štěstí [i] 02:35 Z očí do očí [i] 03:05 Horní Police a Modlivý důl [i] 03:20 Klub přátel dechovky [i] 03:55 Elba stopami císaře [i] 04:35 Živnost jako řemen [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci [i] 06:20 Želvy Ninja VIII 7 [i] 06:50 Král džungle 4 [i] 07:15 Legendy Chima 37 [i] 07:45 Tom a Jerry III 14 [i] 08:10 Tučňáci z Madagaskaru II 16 [i] 08:40 Dva a půl chlapa IV 13 [i] 09:05 Hodná čarodějka [i] 10:45 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:40 Rychlovky Ládi Hrušky [i] 11:50 Ostře sledované vlaky [i] 13:25 Výměna manželek IV [i] 14:50 Královna ročníku [i] 17:00 Tipy ptáka Loskutáka [i] 17:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:10 U Haliny v kuchyni [i] 18:45 Volejte Novu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Salt [i] 22:15 Poldové [i] 00:20 Svědkem zločinu [i] 01:50 Novashopping 02:20 Áčko: Dejte mému muži práci [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 03:50 Kolotoč [i] 04:35 Víkend: Pod hladinou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:20 Gormiti I - Vládci přírody: Zdivočelí 6 [i] 07:50 Dokonalý Spider-Man I: Železná chobotnice 22 [i] 08:20 Jake a piráti ze Země Nezemě I: Hook a lachtan; Smaragdový kokosák 15 [i] 08:55 Autosalon [i] 10:05 M*A*S*H 240 [i] 10:35 Doba ledová [i] 12:30 Lhář, lhář [i] 14:25 Výbuch bude v pět [i] 16:15 Vraždy v Midsomeru XIV: Smrt závodníka [i] 18:10 Karolína, domácí kuchařka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 20:15 Překvápko! [i] 21:30 Bez kalhot [i] 00:10 Po krk v extázi [i] 02:10 Vraždy v Midsomeru XIV: Smrt závodníka [i] 03:40 Bez kalhot [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Vejár lady Windermerovej [i] 08:10 Frasier I. 3/24 [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Emilie Richardsová: Ostrov lásky [i] 12:20 Neprávom odsúdený [i] 14:20 Nezvestní III. 7-8/19 [i] 16:05 Nezvestná dcéra [i] 18:15 Vráť mi moje deti [i] 20:00 Predvianočná láska [i] 21:45 Vianočný pozdrav [i] 23:35 Jedna vražda nestačí [i] 01:20 Vraždy podľa abecedy [i] 02:50 Jedna vražda nestačí [i] 04:40 Dr. Oz [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Arthur a Minimojové [i] 09:00 Teleshopping 12:05 (Ne)šťastně až na věky [i] 13:40 Tenkrát v Číně [i] 16:00 Django [i] 17:40 Soul Kitchen [i] 19:25 Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám [i] 21:25 Vendeta [i] 23:20 Brazilský masakr [i] 00:55 Jezero smrti [i] 02:20 Vrtěti ženou [i] 04:05 Lékařská akademie [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Alpské lyžování [i] 08:45 Severská kombinace [i] 09:45 Běžecké lyžování [i] 10:45 Skoky na lyžích [i] 11:15 Biatlon [i] 12:45 Běžecké lyžování [i] 13:30 Severská kombinace [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 14:30 Biatlon [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Běžecké lyžování [i] 18:30 Alpské lyžování [i] 18:45 Alpské lyžování [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 21:45 Jezdectví [i] 23:15 Biatlon [i] 00:15 Biatlon [i] 01:15 Skoky na lyžích [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 3: Sarah 9 [i] 06:10 Můj přítel Monk 3: Pan Monk je na falešné stopě 10 [i] 07:10 Můj přítel Monk 3: Pan Monk versus kobra 11 [i] 08:10 Obhajoba Santy [i] 10:00 Vánoční polibek [i] 12:00 V utajení 1: Londýnská mise 11 [i] 13:00 V utajení 1: Když se protrhne hráz 12 [i] 14:00 Inteligence 1: Kain a Gabriel 10 [i] 15:00 Beethoven: Velký trhák [i] 17:10 Kdo rozsvítí Vánoce [i] 19:10 Cokoliv, jen ne Vánoce [i] 21:00 Zakletá Ella [i] 23:00 Zamilovaný profesor 2: Klumpovi [i] 01:10 Equilibrium [i] 03:20 Obhajoba Santy [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Lovci drahokamů 4 [i] 07:00 Klimatické výkyvy 2 [i] 08:00 Napůl hmyz, napůl rostlina. Co to je?0 [i] 09:00 Mravenci vědí všechno 7 [i] 09:15 Kouzlo modrých hlubin 6 [i] 10:10 Život je boj 2 [i] 11:00 Vražedných top 10 1 [i] 11:30 Velká pětka Jižní Ameriky 1 [i] 12:00 Profesionální hromadné stravování 5