TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Dr. House II. 19/24 [i] 12:45 Kobra 11 XIV. 11/14 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania 54/100 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. 14/22 [i] 16:00 Mentalista V. 11/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 Reflex [i] 18:15 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:15 Doktori 8/10 [i] 23:45 Mentalista V. 11/22 [i] 00:40 Kobra 11 XIV. 11/14 [i] 01:35 Dr. House II. 19/24 [i] 02:25 FARMA - DUEL [i] 03:50 Kobra 11 XIV. 11/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Slovensko v obrazoch [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 McLeodove dcéry 13/22 [i] 07:45 Doktorka Quinnová VI: Čas lieči rany II. [i] 08:35 Správy RTVS "N" [i] 09:25 Poklady sveta II.: Sous - pevnosť Aghlabovcov, Tunisko [i] 09:40 Poklady sveta II.: Leptis Magna - rímska obchodná metropola severnej Afriky, Líbya [i] 10:05 Recept na život 60/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Lenivec [i] 15:00 Pošta pre teba [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Ghadames - podzemná oáza, Líbya [i] 16:45 Poklady sveta II.: Pont du Gard - rímsky akvadukt v Nimes, Francúzsko, 1999 [i] 17:05 Recept na život 61/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 22:00 Lyončania - Príbeh gangu [i] 23:35 Nikto nie je dokonalý [i] 00:45 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 01:30 Lyončania - Príbeh gangu [i] 03:10 McLeodove dcéry 13/22 [i] 03:50 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Polícia [i] 06:40 Profesionál [i] 07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Zlodarov les [i] 09:05 Trpaslíci: SMAJLIHIT - máme svoje sny [i] 09:10 Táraninky: Mikuláš [i] 09:20 Fokus právo "N" [i] 10:05 Svet zvierat III: Zvodca z Papuy [i] 10:35 Rómsky magazín [i] 11:05 Slovensko ADVENT 2014: Laco Fančovič z Reduty v Lučenci [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Lúčnica a jej deti [i] 13:35 Pod lampou [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:20 MFF HORSKÝCH FILMOV [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy - Hírek [i] 17:50 Národnostné správy [i] 18:00 Televíkend [i] 18:25 Nebojme sa slovenčiny [i] 18:45 Večerníček: Zimné dni s dedkom Floriánom [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - máme svoje sny [i] 18:55 Seržant Murko [i] 19:05 Škaredé káčatko [i] 19:30 Moji zvierací priatelia [i] 19:45 100 názorov 2014: Boris Hrbáň [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko ADVENT 2014: Lucia Šoralová zo Župného domu v Nitre [i] 21:00 Umenie [i] 21:25 Startup awards - nominácie [i] 21:35 Kinorama [i] 22:05 Ecce Homo Homolka [i] 23:25 BJD 2013: Chris Potter Underground (USA) [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Počasie [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:30 Súdna sieň: Chorá manželka [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Nedopraješ vlastným deťom [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Mikuláš 59 [i] 11:00 Dom snov na predaj 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 OCHRANCOVIA: Brat je hajzel [i] 14:00 Extrémne prípady [i] 15:20 TV ŠANCA [i] 15:55 Nákupné maniačky [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:30 TOP STAR [i] 17:55 Súdna sieň: Chlapi sú svine [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 8 statočných [i] 23:10 Spirit - pomstiteľ [i] 01:35 PIATKOVÁ NOC HRÔZY: O 28 týždňov [i] 03:15 Walking Dead III. 14 [i] 04:10 Denník nymfomanky [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 18 kolies spravodlivosti II: . 20 [i] 06:00 DA VINCI [i] 06:30 Faktor strachu IV. 37 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:25 Stratené duše IV. 17,18 [i] 10:40 18 kolies spravodlivosti II: . 21 [i] 11:40 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 21 [i] 12:55 Kutyil s.r.o.: Kamión [i] 13:45 Profesionáli IV.: Zamilovaná skarlet 4 [i] 14:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:15 Simpsonovci XIV. 3 [i] 15:45 Ničitelia mýtov V. 27 [i] 16:50 Faktor strachu IV. 38 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 22 [i] 18:45 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:15 Simpsonovci XIV. 4 [i] 19:45 Profesionáli IV.: Krčma u fízlú... 5 [i] 20:45 Kravaťáci II. 11 [i] 21:40 Tak sa vozia milionári 5 [i] 22:15 Adam hľadá Evu 9,10 [i] 00:00 Pach krvi 1,2/2 [i] 02:50 Kutyil s.r.o.: Kamión [i] 03:20 100 rokov svedectiev [i] 03:40 Stratené duše IV. 17,18 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Havaj 5-0 I. 23 [i] 08:05 Vražedná čísla IV. 3 [i] 09:00 Posel ztracených duší IV. 23 [i] 10:00 Dívka odjinud III. 2 [i] 11:00 Merlin V. 11 [i] 12:00 Havaj 5-0 I. 23 [i] 13:00 Posel ztracených duší IV. 23 [i] 14:00 Drzá Jordan V. 11 [i] 15:00 Havaj 5-0 I. 24 [i] 16:00 Dívka odjinud III. 3 [i] 17:00 Merlin V. 12 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 1 [i] 19:00 Drzá Jordan V. 12 [i] 20:00 Vražedná čísla IV. 4 [i] 21:00 Hellboy 1 [i] 23:15 Vražedná práva I. 5 [i] 00:15 Spartakus: Pomsta 8 [i] 01:25 Vražedná čísla IV. 4 [i] 02:15 Vražedná práva I. 5 [i] 03:00 Spartakus: Pomsta 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Hledači pokladů na aukcích 2 [i] 05:35 Jak to dělají? 3 [i] 06:00 Jak se to dělá 12 [i] 06:25 Králové aukcí: Jeffersonův stůl/jeu de course [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 18 [i] 07:15 Megastavitelé: Most který zachrání Hočiminovo město [i] 08:10 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i] 09:05 Lety po divoké Aljašce: Arktické větry [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Odsávání [i] 10:50 Dvojí přežití: Mars na Zemi [i] 11:40 Rození obchodníci: Porsche 914 [i] 12:35 Rození obchodníci – 5 nejoblíbenějších vozů: Americké ikony [i] 13:30 Filadelfské motorky: Sloova motorka [i] 14:25 Válka skladů v Kanadě: Polární záře, polární bitvy [i] 14:55 Válka skladů v Kanadě: Aukce v Orangeville [i] 15:20 Válka skladů v Kanadě: Hulvátský Roy [i] 15:50 Válka skladů v Kanadě: Intriky [i] 16:15 Válka skladů v Kanadě: Je to jako archeologie [i] 16:45 Válka skladů v Kanadě: Dárek k narozeninám [i] 17:10 Likvidátor: Potěšení pro oči [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 13 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Stará dobrá hotovost [i] 18:35 Králové aukcí: Memorabilie z divokého západu/helma hráče NFL [i] 19:00 Jak se to dělá 4 [i] 19:30 Jak to dělají? 5 [i] 20:00 Co se dělo dál? 11 [i] 20:30 Co se dělo dál? 12 [i] 21:00 Jak funguje vesmír: Cesta ze středu Slunce [i] 22:00 Kouzlo vědy: Dělová koule [i] 22:30 Kouzlo vědy: Bomba na suchý led [i] 23:00 Dynamo: neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 00:00 Setkání s mimozemšťany: Aura [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Stará dobrá hotovost [i] 01:25 Králové aukcí: Memorabilie z divokého západu/helma hráče NFL [i] 01:50 Co se dělo dál? 11 [i] 02:20 Co se dělo dál? 12 [i] 02:50 Jak funguje vesmír: Cesta ze středu Slunce [i] 03:50 Kouzlo vědy: Dělová koule [i] 04:20 Kouzlo vědy: Bomba na suchý led [i] 04:45 Dynamo: neuvěřitelný kouzelník 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Zahrada je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Hobby naší doby [i] 09:30 Momentálně jsem mrtvý... [i] 10:35 Toulavá kamera [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:40 Na cestě po Boskovicku [i] 15:05 Profesionálové: Liščí doupě na střeše 47/57 [i] 15:55 Na stopě [i] 16:20 Třída 8.A [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Sen o krásné panně [i] 21:20 13. komnata Ivana Hlase [i] 21:48 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Všechnopárty [i] 22:45 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:40 Arne Dahl [i] 01:40 AZ-kvíz [i] 02:05 Postřehy odjinud [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Podzámecká zahrada v Kroměříži [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Moje rodina [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Chameleón [i] 09:30 Ďáblova past [i] 10:55 Objevování pravdy: Svatý grál [i] 11:45 Poslední lovci v Ekvádoru [i] 12:40 Madagaskar: Ztracené světy [i] 13:30 Bojovníci s klimatem [i] 13:45 Chcete mě? ZJ [i] 14:10 Bonbónky světa [i] 14:30 Pyramidy? 5/5 [i] 15:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:00 Věda na vlastní kůži [i] 16:55 Zapomenuté výpravy [i] 17:20 Okamžik smrti [i] 18:10 Moje rodina [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Fenomén Underground [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Medvědí rodina a já [i] 21:00 Pan Selfridge 7/10 [i] 21:45 Pan Selfridge 8/10 [i] 22:35 Všemocný [i] 00:15 Merantau [i] 02:05 Babylon [i] 02:30 Z očí do očí [i] 03:00 Jan Nepomucký a Zelená hora [i] 03:15 Klub přátel dechovky [i] 03:50 Co je to krása [i] 04:30 Náledí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Ulice 2719 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Peklo až na věky 536 [i] 11:25 Dva a půl chlapa IV 12 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla VI: Podvod 9 [i] 13:20 Odložené případy IV: Barabové [i] 14:20 Mentalista: Prestiž nade vše 10 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Volám SOS 170 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami V: Rozený zabiják 24 [i] 18:30 Ulice 2720 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Machři [i] 22:20 Čtyři bratři [i] 00:20 Kriminálka Miami V: Rozený zabiják 24 [i] 01:10 Mentalista: Prestiž nade vše 10 [i] 01:50 Novashopping 02:20 PRÁSK! [i] 03:30 DO-RE-MI [i] 04:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Volám SOS 170 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Gormiti III - Invaze temných sil: Mugorova mlha 11 [i] 07:15 Gormiti I - Vládci přírody: Prokletí koruny 5 [i] 07:45 Winx Club VI: Vpád nemrtvých 16 [i] 08:25 M*A*S*H 239 [i] 09:00 M*A*S*H 240 [i] 09:45 M*A*S*H 241 [i] 10:15 Diagnóza vražda I: Záměna 8 [i] 11:10 Místo činu: Mnichov: Hluboký spánek 35 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger VI: Kliďas 2 [i] 13:50 Wolffův revír VI: Nešťastný rozchod 13 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Bez budoucnosti 1/2 [i] 15:40 Castle na zabití V: Poslední píseň 7 [i] 16:30 Komisař Rex IV: Černá listina 16 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Jak se budí princezny [i] 22:10 Hurá do basy [i] 00:05 Soudce Bartoli I [i] 01:55 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Bez budoucnosti 1/2 [i] 02:40 Wolffův revír VI: Nešťastný rozchod 13 [i] 03:30 Hurá do basy [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Tisíc a jedna noc 162-163/183 [i] 06:25 Dr. Oz [i] 07:15 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:30 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Perla Orientu 75-76/142 [i] 12:40 Feriha 124/160 [i] 14:00 Skrytá vášeň 129-130/188 [i] 15:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 21/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:25 Mamy tínedžerky II. 10/15 [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:25 Smotánka [i] 21:00 Nechápem, ako to dokáže [i] 22:45 Nezvestná dcéra [i] 00:30 Vraždy podľa abecedy [i] 02:10 Priatelia [i] 02:35 Bez servítky [i] 03:20 Na streche [i] 03:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:50 Dr. Oz [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Návrat pana Ripleyho [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Božská relikvie 2 [i] 14:05 Moje krásná učitelka [i] 15:50 Po(d)vedená charita [i] 17:35 Mám rád Huckabees [i] 19:30 Lékařská akademie [i] 21:20 Vrtěti ženou [i] 23:10 Jezero smrti [i] 00:45 Red Force 4 [i] 02:20 Blue Valentine: Milostný příběh [i] 04:05 Ztracený ráj [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:00 Watts [i] 12:00 Biatlon [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 13:15 Běžecké lyžování [i] 15:00 Snooker [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 17:45 Skoky na lyžích [i] 18:45 Alpské lyžování [i] 20:15 Alpské lyžování [i]