Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Dr. House II. 18/24 [i] 12:50 Kobra 11 XIV. 10/14 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania 53/100 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. 13/22 [i] 16:00 Mentalista V. 10/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Dva a pol chlapa XI. 13/22 [i] 23:25 Kurz sebaovládania 53/100 [i] 23:55 Mentalista V. 10/22 [i] 00:55 Kobra 11 XIV. 10/14 [i] 01:45 Dr. House II. 18/24 [i] 02:30 Mentalista V. 9/22 [i] 03:10 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 XIV. 10/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Destinácia svet: Indonézia - najväčšie súostrovie na Zemi [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Počasie [i] 07:05 McLeodove dcéry 12/22 [i] 07:50 Doktorka Quinnová VI: Čas lieči rany I. [i] 08:35 Správy RTVS "N" [i] 09:25 Poklady sveta II.: Kairouan - posvätné mesto Maghrebu, Tunisko [i] 09:40 Poklady sveta II.: Koloseum v El Djem, zlatá koruna Afriky, Tunisko [i] 10:05 Recept na život 59/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Víkend [i] 14:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:05 District III: Ten druhý [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Sous - pevnosť Aghlabovcov, Tunisko [i] 16:45 Poklady sveta II.: Leptis Magna - rímska obchodná metropola severnej Afriky, Líbya [i] 17:00 Recept na život 60/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nevera po slovensky 1/3 [i] 21:30 Reportéri [i] 21:55 Banditi 11/13 [i] 22:45 Destinácia svet: Indonézia - najväčšie súostrovie na Zemi [i] 23:35 District III: Ten druhý [i] 00:15 Nevera po slovensky 1/3 [i] 01:25 Banditi 11/13 [i] 02:10 Reportéri [i] 02:40 Dámsky klub [i] 04:05 McLeodove dcéry 12/22 [i] 04:50 Doktorka Quinnová VI: Čas lieči rany I. [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - bubnovačka [i] 09:00 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 09:45 Pred rokmi... [i] 10:10 Osudy umeleckých diel: Lorenzo Bartolini - Elisa Bonaparte [i] 10:40 Maďarský magazín [i] 11:05 Slovensko ADVENT 2014: Talent Transport z Východoslovenského múzea v Košiciach [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:50 Diskotéka pre starších [i] 13:25 Búrka [i] 14:50 Senior klub [i] 15:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:20 Polícia [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 17:55 Svet zvierat III: Zvodca z Papuy [i] 18:25 Halali [i] 18:45 Večerníček: Na sviatok svätej Barbory [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - bubnovačka [i] 18:55 Seržant Murko [i] 19:05 Škaredé káčatko [i] 19:30 Moji zvierací priatelia [i] 19:45 100 názorov 2014: Andrea Cisárová [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko ADVENT 2014: Laco Fančovič z Reduty v Lučenci [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Startup awards - nominácie [i] 21:35 Góly - body - sekundy [i] 21:40 Família: Família - Štvrťstoročie spolu [i] 22:10 Pod lampou [i] 00:15 Ambulancia: Pečeň v nebezpečenstve [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Počasie [i] 01:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:30 Súdna sieň: Nevďačný vnuk [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Som chorý človek [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Šikovné dievča 58 [i] 11:00 Dom snov na predaj 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 OCHRANCOVIA: A bude po mojom! [i] 14:00 Extrémne prípady: Duch [i] 15:20 TV ŠANCA [i] 15:55 Nákupné maniačky [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:30 TOP STAR [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Nedopraješ vlastným deťom [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Mikuláš 59 [i] 21:40 STRATENÉ HVIEZDY [i] 22:40 Najdrahšie rómske svadby 5/5 [i] 23:40 Podvodníci IV. 1/18 [i] 00:40 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 12 [i] 01:40 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 15 [i] 02:25 Hawaii 5.0 IV. 19 [i] 03:10 Najdrahšie rómske svadby 5/5 [i] 04:00 STRATENÉ HVIEZDY [i] 04:45 Podvodníci IV. 1/18 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 18 kolies spravodlivosti II: . 19 [i] 05:50 Modrí templári III. 23/23 [i] 06:30 Faktor strachu IV. 36 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:25 Stratené duše IV. 15,16 [i] 10:40 18 kolies spravodlivosti II: . 20 [i] 11:45 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 20 [i] 13:00 Kutyil s.r.o.: "Helovín" [i] 13:50 Profesionáli IV.: Koniec sveta 3 [i] 14:45 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:15 Simpsonovci XIV. 2 [i] 15:45 Ničitelia mýtov V. 26 [i] 16:50 Faktor strachu IV. 37 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 21 [i] 18:45 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:20 Simpsonovci XIV. 3 [i] 19:45 Profesionáli IV.: Zamilovaná Skarlet 4 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 12 [i] 21:45 C.S.I.: Kriminálka New York VII: . 15 [i] 22:40 Hawaii 5.0 IV. 19 [i] 23:45 Prostitútky 2 [i] 00:50 Ničitelia mýtov V. 26 [i] 01:45 Dexter V. 11,12/12 [i] 03:20 Kutyil s.r.o.: "Helovín" [i] 03:50 Stratené duše IV. 15,16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Havaj 5-0 I. 22 [i] 08:05 Vražedná čísla IV. 2 [i] 09:05 Posel ztracených duší IV. 22 [i] 10:05 Dívka odjinud III. 1 [i] 11:05 Merlin V. 10 [i] 12:05 Havaj 5-0 I. 22 [i] 13:05 Posel ztracených duší IV. 22 [i] 14:05 Drzá Jordan V. 10 [i] 15:05 Havaj 5-0 I. 23 [i] 16:05 Dívka odjinud III. 2 [i] 17:05 Merlin V. 11 [i] 18:05 Posel ztracených duší IV. 23 [i] 19:05 Drzá Jordan V. 11 [i] 20:05 Vražedná čísla IV. 3 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 19 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 20 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 14 [i] 00:00 Havaj 5-0 II. 14 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba VIII. 19 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba VIII. 20 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 14 [i] 03:20 Californication VI. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 2 [i] 06:00 Jak se to dělá 11 [i] 06:25 Králové aukcí: Ohnivzdorná kombinéza z filmu Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec/hydroplán [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 17 [i] 07:15 Megastavitelé: Vodní elektrárna na kanadské řece Toba [i] 08:10 Nutné k přežití: Panama - část 1 [i] 09:05 Lety po divoké Aljašce: Každý pes má svůj den [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Jedna špatná transakce [i] 10:50 Dvojí přežití: Na pánev [i] 11:40 Rození obchodníci: Renault Alpine [i] 12:35 Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem: Povstání robotů [i] 13:30 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 5 [i] 14:25 Sibiřský podíl: Ruská ruleta [i] 15:20 Sibiřský podíl: Staří nepřátelé [i] 16:15 Sibiřský podíl: Občanská válka [i] 17:10 Likvidátor: Máš, cos chtěl [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 12 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Tonův dobrý instinkt [i] 18:35 Králové aukcí: Beatles [i] 19:00 Jak se to dělá 3 [i] 19:30 Jak to dělají? 4 [i] 20:00 Bitvy o zavazadla 6 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla 7 [i] 21:00 Co ukrývá stodola? 2 [i] 21:30 Poklady z garáží: Zlobivý kluk Tony [i] 22:00 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 23:00 Hledači pokladů na aukcích: Noc mrtvol [i] 23:30 Hledači pokladů na aukcích 2 [i] 00:00 Lovci odpadu 5 [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Tonův dobrý instinkt [i] 01:25 Králové aukcí: Beatles [i] 01:50 Bitvy o zavazadla 6 [i] 02:20 Bitvy o zavazadla 7 [i] 02:50 Co ukrývá stodola? 2 [i] 03:20 Poklady z garáží: Zlobivý kluk Tony [i] 03:50 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 04:20 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 04:45 Hledači pokladů na aukcích: Noc mrtvol [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Zahrada je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 Kluci v akci [i] 09:30 Pošta pro tebe [i] 10:30 Postřehy odjinud [i] 10:35 Objektiv [i] 11:05 Tentokrát se budu smát já [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:45 Na cestě po Zbirožsku [i] 15:20 Kriminálka Paříž: Nové důkazy 1/2 47/92 [i] 16:05 Přijď a nechoď sám [i] 17:00 Besipky: Vyhýbací manévr [i] 17:05 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:50 Třída 8.A [i] 22:37 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:40 Na stopě [i] 23:05 MI5 VI 8/10 [i] 00:00 Paterčata [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:25 Dobré ráno [i] 04:00 Pod pokličkou [i] 04:20 Chalupa je hra [i] 04:45 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina VII [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Polda a vesničanka [i] 10:35 Vyšetřování leteckých nehod: Extrémní počasí [i] 11:25 Auto Moto Revue [i] 11:55 Příběhy neobyčejné energie [i] 12:25 Babájamama [i] 12:50 Refreš/h/ [i] 13:15 Souboj vojevůdců: Patton proti von [i] 14:05 Křižácké hrady [i] 14:50 Chcete je? ZJ [i] 14:55 Tajemství Bermudského trojúhelníku [i] 15:40 Objevování pravdy: Svatý grál [i] 16:30 Lodě, které psaly historii: Salem - podvod století [i] 17:20 Zázračná planeta: Medvědí rodina a já [i] 18:15 Moje rodina [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vodní obři: Piloun mnohozubý [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Poslední lovci v Ekvádoru [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Pološero - Kolo štěstí [i] 22:00 Raport o Velké válce: Příští stanice Československo [i] 22:40 Ve jménu vlasti II: Otázky a odpovědi 5/12 [i] 23:35 Queer: Ich bin queer Berliner [i] 00:05 Yves Saint Laurent: spalující láska [i] 01:45 Facebook Marka Zuckerberga [i] 02:35 Putování za muzikou [i] 03:00 Chcete je? ZJ [i] 03:05 Z očí do očí [i] 03:30 Mikulov [i] 03:50 Mistříňanka [i] 04:25 Austerlitz 2001 [i] 04:35 Rendez-vous s Gustavem Bromem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2718 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: Tajemství kozího chlívku 85 [i] 11:25 Dva a půl chlapa IV 11 [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla VI: Ultimatum 8 [i] 13:20 Odložené případy IV: Válka doma [i] 14:15 Mentalista: Rudá záře 9 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Nechci o ni přijít 169 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami V: Záchranná pojistka 23 [i] 18:30 Ulice 2719 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Peklo až na věky 536 [i] 21:30 PRÁSK! [i] 22:15 První rána [i] 23:50 Kriminálka Miami V: Záchranná pojistka 23 [i] 00:35 Mentalista: Rudá záře 9 [i] 01:20 Novashopping 01:50 Áčko: Nesnesu se s tátovou rodinou [i] 02:35 DO-RE-MI [i] 03:25 Kolotoč [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Nechci o ni přijít 169 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Gormiti III - Invaze temných sil: Otrávený les 10 [i] 07:15 Gormiti I - Vládci přírody: Přílivová vlna 4 [i] 07:45 Winx Club VI: Záhada Calavery 15 [i] 08:25 M*A*S*H 237 [i] 09:00 M*A*S*H 238 [i] 09:45 M*A*S*H 239 [i] 10:15 Diagnóza vražda I: Zmizení 2/2 [i] 11:10 Místo činu: Mnichov: Nový život 34 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger VI: Bojovníci McLainové 1 [i] 13:50 Wolffův revír VI: Extáze 12 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Smutek 2/2 [i] 15:40 Castle na zabití V: Nechť vás provází štěstí 6 [i] 16:30 Komisař Rex IV: Strašlivá pravda 15 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Řeka života: Shledání na Dunaji [i] 22:10 Ano, šéfe! [i] 23:25 Slunečno, místy vraždy IV: Divoký západ 12 [i] 00:20 Sběratelé kostí VII: Rodinný spor 11 [i] 01:10 Šestej smysl: Ztracené kulky 5 [i] 02:00 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Smutek 2/2 [i] 02:45 Wolffův revír VI: Extáze 12 [i] 03:35 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Tisíc a jedna noc 160-161/183 [i] 06:35 Dr. Oz [i] 07:25 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:45 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 73-74/142 [i] 12:45 Feriha 123/160 [i] 14:05 Skrytá vášeň 127-128/188 [i] 16:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:10 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 20/22 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Mamy tínedžerky II. 9/15 [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Myšlienky vraha III. 2/20 [i] 21:30 Feriha 124/160 [i] 22:30 Emilie Richardsová: Ostrov lásky [i] 00:25 Sestrička Jackie IV. 10/10 [i] 00:55 Priatelia [i] 01:20 Bez servítky [i] 02:05 Smotánka [i] 02:40 Myšlienky vraha III. 2/20 [i] 03:25 Mamy tínedžerky II. 9/15 [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Kamkoliv půjdeš [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Projekt A 2 [i] 14:05 Klaun [i] 15:55 Božská relikvie 2 [i] 17:50 Moje krásná učitelka [i] 19:35 Ztracený ráj [i] 21:20 Blue Valentine: Milostný příběh [i] 23:15 Red Force 4