TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Dr. House II. 17/24 [i] 12:45 Kobra 11 XIV. 9/14 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania 52/100 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. 12/22 [i] 16:00 Mentalista V. 9/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Dva a pol chlapa XI. 12/22 [i] 23:25 Kurz sebaovládania 52/100 [i] 23:50 Mentalista V. 9/22 [i] 00:50 Kobra 11 XIV. 9/14 [i] 01:45 Dr. House II. 17/24 [i] 02:30 Mentalista V. 8/22 [i] 03:10 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 XIV. 9/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Destinácia svet: Maroko [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 McLeodove dcéry 11/22 [i] 07:40 Doktorka Quinnová VI: Metla ľudstva [i] 08:25 Správy RTVS "N" [i] 09:15 Poklady sveta II.: Vicenza, Palladiovo mesto,Taliansko [i] 09:35 Poklady sveta II.: Paphos- Afroditino pútnické miesto, Cyprus [i] 10:00 Recept na život 58/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Vínne cesty Slovenska: Veľkokrtíšska vínna cesta I. [i] 14:30 Reportéri [i] 15:00 District III: Staré rany [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Kairouan - posvätné mesto Maghrebu, Tunisko [i] 16:45 Poklady sveta II.: Koloseum v El Djem, zlatá koruna Afriky, Tunisko [i] 17:00 Recept na život 59/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Letec [i] 22:55 District III: Staré rany [i] 23:40 Inšpektor Rocca: Zlo sa vracia [i] 01:15 Destinácia svet: Maroko [i] 02:05 Dámsky klub [i] 03:40 McLeodove dcéry 11/22 [i] 04:25 Doktorka Quinnová VI: Metla ľudstva [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - svetoví chalani [i] 09:00 Fokus zdravie "N" [i] 09:40 Ambulancia: Pečeň v nebezpečenstve [i] 10:10 Tajomstvá všetkého 2/6 [i] 10:40 Rusínsky magazín [i] 11:05 Slovensko ADVENT 2014: Ľudová hudba Stana Baláža z Hotela Astória v Bardejove [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 12:55 Pocit svojho žitia [i] 13:25 Večera s Havranom: Sme rasisti ? [i] 14:50 VAT: Tatranská ozubnicová železnica [i] 15:25 Kvarteto [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:20 Tempo [i] 16:45 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 17:55 Osudy umeleckých diel: Lorenzo Bartolini - Elisa Bonaparte [i] 18:25 Test magazín: Prášky a gély na pranie [i] 18:35 (Ne)celebrity: Peter Glocko [i] 18:45 Večerníček: Čo videli stromy [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - svetoví chalani [i] 18:55 Seržant Murko [i] 19:05 Škaredé káčatko [i] 19:25 Moji zvierací priatelia [i] 19:45 100 názorov 2014: Tomáš Hudák [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko ADVENT 2014: Talent Transport z Východoslovenského múzea v Košiciach [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Startup awards - nominácie [i] 21:35 Góly - body - sekundy [i] 21:40 Colnica: Hrad prepevný [i] 22:10 Sedím na konári a je mi dobre [i] 00:10 Polícia [i] 00:25 Profesionál [i] 00:45 Autosalón [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i] 02:00 Počasie [i] 02:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Veno [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Ty si rybár? [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Zlé správy 57 [i] 11:00 Dom snov na predaj 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 OCHRANCOVIA: Takmer sirotami [i] 14:00 Extrémne prípady: Bez detí sa obesím [i] 15:20 TV ŠANCA [i] 15:55 Nákupné maniačky [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:30 TOP STAR [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Som chorý človek [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Šikovné dievča 58 [i] 21:40 Kosti X. 6 [i] 22:40 SHOW JANA KRAUSA [i] 23:40 Podvodníci III. 16/16 [i] 00:40 Dotyk II. 11 [i] 01:40 Lovci väzňov 10 [i] 02:25 Kosti X. 6 [i] 03:10 SHOW JANA KRAUSA [i] 03:55 Dotyk II. 11 [i] 04:40 Podvodníci III. 16/16 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 18 kolies spravodlivosti II: . 18 [i] 05:50 Modrí templári III. 22 [i] 06:30 Faktor strachu IV. 35 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:25 Modrí templári III. 23/23 [i] 09:25 Stratené duše IV. 14 [i] 10:40 18 kolies spravodlivosti II: . 19 [i] 11:45 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 19 [i] 13:00 Kutyil s.r.o.: Černoško [i] 13:45 Profesionáli IV.: Košický zlatý poklad 2 [i] 14:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:10 Simpsonovci XIV. 1/22 [i] 15:40 Ničitelia mýtov V. 25 [i] 16:45 Faktor strachu IV. 36 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 20 [i] 18:45 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:15 Simpsonovci XIV. 2 [i] 19:45 Profesionáli IV.: Koniec sveta 3 [i] 20:45 Policajt v Afrike [i] 23:15 Lovci väzňov 10 [i] 00:15 Smrtiace aférky 8 [i] 01:15 Ničitelia mýtov V. 25 [i] 02:10 Dexter V. 9,10 [i] 03:50 Kutyil s.r.o.: Černoško [i] 04:25 Stratené duše IV. 14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Havaj 5-0 I. 21 [i] 08:05 Vražedná čísla IV. 1 [i] 09:05 Posel ztracených duší IV. 21 [i] 10:05 Vlčí mládě III. 24 [i] 11:00 Merlin V. 9 [i] 12:00 Havaj 5-0 I. 21 [i] 13:00 Posel ztracených duší IV. 21 [i] 14:00 Drzá Jordan V. 9 [i] 15:00 Havaj 5-0 I. 22 [i] 16:00 Dívka odjinud III. 1 [i] 17:00 Merlin V. 10 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 22 [i] 19:00 Drzá Jordan V. 10 [i] 20:00 Vražedná čísla IV. 2 [i] 21:00 Bez hranic II. 11 [i] 22:05 Myšlenky zločince VIII. 9 [i] 23:00 Myšlenky zločince VIII. 10 [i] 00:00 Strážce pořádku V. 6 [i] 01:00 Bez hranic II. 11 [i] 02:00 Drzá Jordan V. 10 [i] 02:45 Strážce pořádku V. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 1 [i] 06:00 Jak se to dělá 10 [i] 06:25 Králové aukcí: Lístek na Yankee Stadium [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 16 [i] 07:15 Megastavitelé: Stadion na světové úrovni - Jižní Afrika [i] 08:10 Nutné k přežití: Sahara 2 - část 2 [i] 09:05 Lety po divoké Aljašce: ERA Alaska znovu v oblacích [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Zlatonosná zemina [i] 10:50 Dvojí přežití: Dva vrcholy [i] 11:40 Rození obchodníci: BMW M5 [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Woodill Wildfire [i] 13:30 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot: Renovace Barracudy [i] 14:25 Načerno pálený alkohol: Nezahálet a pálit [i] 15:20 Načerno pálený alkohol: Výnosný nezákonný alkohol [i] 16:15 Načerno pálený alkohol: Nelegální paliči versus obří kanec [i] 17:10 Likvidátor: Prostory [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Triky hledačů pokladů [i] 18:35 Králové aukcí: Skee-Ball/starožitné rybářské potřeby [i] 19:00 Jak se to dělá 2 [i] 19:30 Jak to dělají? 3 [i] 20:00 Pekelná silnice Ruska [i] 21:00 Zlato z džungle: Ozbrojená loupež [i] 22:00 Potápění za zlatem – pod ledem: Máme to doma [i] 23:00 Muži Yukonu: Lov nebo hlad [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice: Honáci [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Triky hledačů pokladů [i] 01:25 Králové aukcí: Skee-Ball/starožitné rybářské potřeby [i] 01:50 Pekelná silnice Ruska [i] 02:50 Zlato z džungle: Ozbrojená loupež [i] 03:50 Potápění za zlatem – pod ledem: Máme to doma [i] 04:45 Muži Yukonu: Lov nebo hlad [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo šéfredaktora Radia Proglas Pavla Mikšů [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 Polopatě [i] 09:45 Paterčata [i] 10:35 Herbář [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:40 Na cestě po Orlických horách [i] 15:10 Kingová II: Sunil Sharma 5/13 [i] 15:55 Když jdou na mužskýho léta... [i] 17:10 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Cirkus Bukowsky II. 2/6 [i] 20:55 Kancl: Připouštění 2/6 [i] 21:29 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Paterčata [i] 22:15 Zastřený hlas [i] 23:45 Kriminálka Paříž: Nové důkazy 1/2 47/92 [i] 00:35 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:35 AZ-kvíz [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina VII [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tajemství mrtvých mužů: Stalinovy špionážní buňky [i] 09:50 Druhá světová válka v barvě: Vítězství v Tichomoří [i] 10:40 Náš venkov: Vesnický orchestr symfonický [i] 11:10 Putování za muzikou [i] 11:40 Naše tradice: Svatá Barbora a svatá Lucie [i] 12:05 Folklorika [i] 12:35 Vesnicopis [i] 12:55 Bohové a mýty staré Evropy [i] 13:15 Postřehy odjinud [i] 13:20 Evropa dnes [i] 13:45 Facebook Marka Zuckerberga [i] 14:35 Příchod barbarů: Frankové [i] 15:20 Chcete je? ZJ [i] 15:30 Království divočiny: Chameleón [i] 15:55 Klíč [i] 16:25 Poslední lovci v Namibii [i] 17:20 Madagaskar: Ztracené světy [i] 18:10 Moje rodina VII [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Objevování planety Oceán: Plodné moře [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Katar, perla budoucnosti [i] 21:00 Na cestě po údolí Káthmándú [i] 21:30 Bedekr [i] 21:55 Miloval jsem ji [i] 23:50 Na stojáka [i] 00:15 Kanadská soda II [i] 00:40 Expremiéři [i] 01:05 Příběhy neobyčejné energie [i] 01:30 Křesťanský magazín [i] 02:00 Chcete mě? ZJ [i] 02:25 Náš venkov: Vesnický orchestr symfonický [i] 02:50 Římov [i] 03:10 Klub přátel dechovky [i] 03:40 Ve dveřích je A.G. [i] 04:30 Každý jsme nějaký... Jožka je [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2717 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Kazisvět 535 [i] 11:25 Dva a půl chlapa IV 10 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla VI: Černý trh 7 [i] 13:20 Odložené případy III: Joseph 23 [i] 14:20 Mentalista: Tenká červená linie 8 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Mně lhát nemusíš 168 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami V: Spáleniště 22 [i] 18:30 Ulice 2718 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Tajemství kozího chlívku 85 [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba X: Poté 15 [i] 22:30 V elektrizující mlze [i] 00:45 Kriminálka Miami V: Spáleniště 22 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Mentalista: Tenká červená linie 8 [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Mně lhát nemusíš 168 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Gormiti III - Invaze temných sil: Podzemní útok 9 [i] 07:15 Gormiti I - Vládci přírody: Strážcova ochrana 3 [i] 07:45 Winx Club VI: Mýtix 14 [i] 08:25 M*A*S*H 235 [i] 09:00 M*A*S*H 236 [i] 09:45 M*A*S*H 237 [i] 10:15 Diagnóza vražda I: Zmizení 1/2 [i] 11:10 Místo činu: Mnichov: Smutný král 33 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger V: Nováček 27 [i] 13:50 Wolffův revír VI: Anděl strážný 11 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Smutek 1/2 [i] 15:40 Castle na zabití V: Podezření 5 [i] 16:30 Komisař Rex IV: Kněz v ohrožení 14 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Vrátíš se domů? 309 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:30 Telebazar [i] 23:40 Hawaii 5-0 II: Balíček 14 [i] 00:35 Sběratelé kostí VII: Malý velký muž 10 [i] 01:25 Vraždy v Kitzbühelu VII: Vražda v nemocnici 18 [i] 02:15 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Smutek 1/2 [i] 03:00 Wolffův revír VI: Anděl strážný 11 [i] 03:50 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Tisíc a jedna noc 158-159/183 [i] 06:25 Dr. Oz [i] 07:15 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:35 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Perla Orientu 71-72/142 [i] 12:40 Feriha 122/160 [i] 13:55 Skrytá vášeň 125-126/188 [i] 15:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 19/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:25 Mamy tínedžerky II. 8/15 [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Odložený prípad VII. 19/22 [i] 21:30 Feriha 123/160 [i] 22:30 Katie Ffordeová: Srdce pre dvoch [i] 00:20 Sestrička Jackie IV. 9/10 [i] 00:50 Priatelia [i] 01:15 Bez servítky [i] 02:00 Smotánka [i] 03:00 Odložený prípad VII. 19/22 [i] 03:40 Mamy tínedžerky II. 8/15 [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Zbláznit se z peněz