TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:40 Chlapi neplačú [i] 11:50 Dr. House II. 16/24 [i] 12:45 Kobra 11 XIV. 8/14 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania 51/100 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. 11/22 [i] 16:00 Mentalista V. 8/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Dva a pol chlapa XI. 11/22 [i] 23:25 Kurz sebaovládania 51/100 [i] 00:00 Mentalista V. 8/22 [i] 00:55 Kobra 11 XIV. 8/14 [i] 01:50 Dr. House II. 16/24 [i] 02:35 Mentalista V. 7/22 [i] 03:10 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 XIV. 8/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Destinácia svet: Amazónia [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:05 McLeodove dcéry 10/22 [i] 07:45 Doktorka Quinnová VI: Miesto nazývané domov [i] 08:35 Správy RTVS "N" [i] 09:25 Poklady sveta II.: Pompeje, cesta časom do antiky,Taliansko 1998 [i] 09:40 Poklady sveta II.: Ferrara, dvor múz a mocenské centrum, Taliansko 1998 [i] 10:05 Muž s poslaním: Keď vzniknú komplikácie 13/16 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Občan za dverami [i] 15:00 District III: Viera a náboženstvo [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Vicenza, Palladiovo mesto,Taliansko [i] 16:40 Poklady sveta II.: Paphos- Afroditino pútnické miesto, Cyprus [i] 17:00 Recept na život 58/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:25 Grand hotel III: Odplata 12/14 [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Domáce útoky 14/23 [i] 23:35 District III: Viera a náboženstvo [i] 00:20 Destinácia svet: Amazónia [i] 01:10 Vínne cesty Slovenska: Veľkokrtíšska vínna cesta I. [i] 01:35 Dámsky klub [i] 03:10 McLeodove dcéry 10/22 [i] 03:50 Doktorka Quinnová VI: Miesto nazývané domov [i] 04:35 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - bozkávacia pesnička [i] 09:00 Fokus práca "N" [i] 09:45 Športové ozveny [i] 10:10 Žena na konci sveta III. [i] 10:35 Národnostný magazín: Český [i] 11:05 Slovensko ADVENT 2014: Vidiek z PKO Čierny orol v Prešove [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:50 Putujeme za ľudovou piesňou: Myjava [i] 13:10 Otvorený účet [i] 14:15 Pod basovým kľúčom [i] 14:50 Família: Família - Druhýkrát narodení [i] 15:25 Orientácie [i] 15:55 Rusínsky magazín [i] 16:25 50. ročník BHS [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 17:55 Tajomstvá všetkého 2/6 [i] 18:25 Encyklopédia slovenských obcí: Vrbov [i] 18:45 Večerníček: Čo videli stromy [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - bozkávacia pesnička [i] 18:55 Seržant Murko [i] 19:00 Dráčik Tabaluga [i] 19:25 Moji zvierací priatelia [i] 19:45 100 názorov 2014: Dana Lišaníková [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko ADVENT 2014: Ľudová hudba Stana Baláža z Hotela Astória v Bardejove [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Startup awards - nominácie [i] 21:35 Góly - body - sekundy [i] 21:40 Ambulancia: Pečeň v nebezpečenstve [i] 22:10 Večera s Havranom: Sme rasisti ? [i] 23:20 Berlín Alexanderplatz: Láska tá vždy veľa stojí [i] 00:25 On air [i] 00:45 Energetika [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Počasie [i] 01:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:40 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:35 Súdna sieň: Vyskakovačka [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Špina lenivá [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Pán poslanec 56 [i] 11:00 Dom snov na predaj 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:05 OCHRANCOVIA: Sestry na nože [i] 14:00 Extrémne prípady: Vazektómia [i] 15:20 TV ŠANCA [i] 15:55 Nákupné maniačky [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:30 TOP STAR [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Ty si rybár? [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Zlé správy 57 [i] 21:40 Vtierka Castle VII. 4 [i] 22:40 Vtierka Castle V. 19 [i] 23:40 Podvodníci III. 15 [i] 00:40 Agent V. 6 [i] 01:30 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 11 [i] 02:25 Vtierka Castle VII. 4 [i] 03:05 Vtierka Castle V. 19 [i] 03:45 KRIMI 04:10 Hotelové Áno, šéfe! [i] 04:50 Podvodníci III. 15 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Modrí templári III. 21 [i] 06:30 Faktor strachu IV. 34 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:25 Modrí templári III. 22 [i] 09:25 Stratené duše IV. 13 [i] 10:40 18 kolies spravodlivosti II: . 18 [i] 11:45 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 18 [i] 13:00 Kutyil s.r.o.: Sociálne dávky [i] 13:50 Profesionáli IV.: Nápoj lásky 1 [i] 14:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:20 Simpsonovci XIII. 22/22 [i] 15:50 Ničitelia mýtov V. 24 [i] 16:50 Faktor strachu IV. 35 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 19 [i] 18:45 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:15 Simpsonovci XIV. 1/22 [i] 19:45 Profesionáli IV.: Košický zlatý poklad 2 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 11 [i] 21:40 Hotelové Áno, šéfe! 5 [i] 22:35 Letecké katastrofy XI: . 1,2/13 [i] 00:35 Ničitelia mýtov V. 24 [i] 01:30 Dexter V. 6,7,8 [i] 03:55 Kutyil s.r.o.: Sociálne dávky [i] 04:30 Stratené duše IV. 13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 The Millionaire Tour 1 [i] 07:15 Havaj 5-0 I. 20 [i] 08:10 No limit II. 8 [i] 09:15 Posel ztracených duší IV. 20 [i] 10:15 Vlčí mládě III. 23 [i] 11:10 Merlin V. 8 [i] 12:10 Havaj 5-0 I. 20 [i] 13:05 Posel ztracených duší IV. 20 [i] 14:05 Drzá Jordan V. 8 [i] 15:05 Havaj 5-0 I. 21 [i] 16:05 Vlčí mládě III. 24 [i] 17:00 Merlin V. 9 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 21 [i] 19:00 Drzá Jordan V. 9 [i] 20:00 Vražedná čísla IV. 1 [i] 21:00 Patricia Cornwell: Posedlost 1 [i] 22:55 Myšlenky zločince IX. 15 [i] 23:50 True Blood - Pravá krev VI. 9 [i] 00:55 Patricia Cornwell: Posedlost 1 [i] 02:40 True Blood - Pravá krev VI. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Panamský průplav/zavážka odpadu [i] 06:00 Jak se to dělá 9 [i] 06:25 Králové aukcí: Dinosauří výkaly/starodávná dýmka ve tvaru hlavy [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 15 [i] 07:15 Megastavitelé: Most šejka Zayeda v Abu Dhabi [i] 08:10 Nutné k přežití: Sahara 1 - část 1 [i] 09:05 Lety po divoké Aljašce: Temno [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Oheň a ledovce [i] 10:50 Dvojí přežití: Cesta do nikam [i] 11:40 Rození obchodníci: Morgan [i] 12:35 Sibiřský podíl: Staří nepřátelé [i] 13:30 Mrazivé zlato: Vnitřní démoni [i] 14:25 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 15:20 Nutné k přežití: Džungle Bornea [i] 16:15 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 17:10 Likvidátor: Pomoc [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 2 [i] 18:35 Králové aukcí: Starožitná doktorská bryčka/artefakt z filmu Kleopatra [i] 19:00 Jak se to dělá 1 [i] 19:30 Jak to dělají? 2 [i] 20:00 Cíl cesty – severní pól 2 [i] 21:00 Skuteční hrdinové 3 [i] 22:00 Rození obchodníci: směna za lepší: Itálie [i] 23:00 Rození obchodníci: Lincoln Continental [i] 00:00 Zápasníci: Připraveni [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 2 [i] 01:25 Králové aukcí: Starožitná doktorská bryčka/artefakt z filmu Kleopatra [i] 01:50 Cíl cesty – severní pól 2 [i] 02:50 Skuteční hrdinové 3 [i] 03:50 Rození obchodníci: směna za lepší: Itálie [i] 04:45 Rození obchodníci: Lincoln Continental [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 13. komnata Juraje Jakubiska [i] 09:30 Reportéři ČT [i] 10:10 Veselé příhody z natáčení [i] 10:40 Dlouhá míle 6/6 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:40 Na cestě po Pardubicku [i] 15:10 Pan Selfridge 6/10 [i] 15:55 Už dávno nejsem dítě [i] 17:10 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 21:00 Momentálně jsem mrtvý... [i] 21:53 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Detektiv Martin Tomsa [i] 23:15 Kingová II: Sunil Sharma 5/13 [i] 00:00 Případy detektiva Murdocha VII: Zfilmovaná dobrodružství detektiva 3/18 [i] 00:45 Na stopě [i] 01:05 Designtrend [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Dobré ráno [i] 04:20 AZ-kvíz [i] 04:45 Postřehy odjinud [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina VII [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Genderová věda aneb Problémy s pohlavím [i] 09:50 Vodní obři: Piloun mnohozubý [i] 10:45 Nedej se [i] 11:35 Letečtí stíhači v boji II.: Zoufalá mise [i] 12:25 Noc nevěsty [i] 13:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:40 Souboj vojevůdců: Patton proti von [i] 15:25 Tajemství 2. sv. války: Muž, který neexistoval [i] 16:20 Vesmír: Mlhoviny [i] 17:05 Na plovárně s Eduardem Stehlíkem [i] 17:30 Raport o Velké válce: Mrtví od [i] 18:10 Moje rodina VII [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Interpol: Podvedeni [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II.: Krvavý den [i] 20:50 Vyšetřování leteckých nehod: Extrémní počasí [i] 21:45 Expremiéři [i] 22:15 Koncert na konci léta [i] 00:00 Sestřička Jackie IV [i] 00:25 Tajná zbraň Konfederace [i] 02:05 Babylon [i] 02:30 Příběhy neobyčejné energie [i] 02:55 Zapomenuté výpravy [i] 03:20 Bojovníci s klimatem [i] 03:30 Z očí do očí [i] 04:00 Klub přátel dechovky [i] 04:35 Ve dveřích je A.G. [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2716 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: Smilnění vs. smilování 84 [i] 11:25 Dva a půl chlapa IV 9 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla VI: Říše snů 6 [i] 13:20 Odložené případy III: Řeka 22 [i] 14:20 Mentalista: Vidět rudě 7 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Noc pravdy 167 [i] 16:35 Dva a půl chlapa IV 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami V: Manželská vražda 21 [i] 18:30 Ulice 2717 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Kazisvět 535 [i] 21:40 Víkend: Pod hladinou [i] 22:30 Lovci zločinců III: Volání o pomoc 15 [i] 23:20 Nebezpečná identita 21 [i] 00:10 Kriminálka Miami V: Manželská vražda 21 [i] 00:55 Mentalista: Vidět rudě 7 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Lovci zločinců III: Volání o pomoc 15 [i] 03:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Derniéra 166 [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Noc pravdy 167 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Gormiti III - Invaze temných sil: Neviditelné nebezpečí 8 [i] 07:15 Gormiti I - Vládci přírody: Lucas zezelenal 2 [i] 07:45 Winx Club VI: Kmotra víl 13 [i] 08:25 M*A*S*H 233 [i] 08:55 M*A*S*H 234 [i] 09:40 M*A*S*H 235 [i] 10:10 Diagnóza vražda I: Muž za 13 milionů 5 [i] 11:05 Místo činu: Mnichov: Vražda v synagoze 32 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger V: Texas versus Cahillová 26 [i] 13:50 Wolffův revír VI: Vražedný sport 10 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Těžké rozhodnutí 2/2 [i] 15:40 Castle na zabití V: To je vražda, napsal 4 [i] 16:30 Komisař Rex IV: Nebezpečný úkol 13 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Řeka života: Návrat ztracené lásky [i] 22:10 Očima Josefa Klímy [i] 22:55 Myšlenky zločince VII 17 [i] 23:50 Spravedlnost v krvi III: Tudy vede cesta 23 [i] 00:45 Vraždy v Kitzbühelu VII: Přímou čarou na smrt 17 [i] 01:35 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Těžké rozhodnutí 2/2 [i] 02:20 Wolffův revír VI: Vražedný sport 10 [i] 03:10 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 03:35 Řeka života: Návrat ztracené lásky [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Tisíc a jedna noc 156-157/183 [i] 06:30 Dr. Oz [i] 07:20 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Perla Orientu 69-70/142 [i] 12:45 Feriha 121/160 [i] 14:00 Skrytá vášeň 123-124/188 [i] 16:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:10 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 18/22 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Mamy tínedžerky II. 7/15 [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Myšlienky vraha III. 1/20 [i] 21:30 Feriha 122/160 [i] 22:30 Inga Lindströmová: Pieseň pre dcérku [i] 00:20 Sestrička Jackie IV. 8/10 [i] 00:50 Priatelia [i] 01:15 Bez servítky [i] 01:55 Smotánka [i]