TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Doktori 7/10 [i] 10:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:10 Susedia [i] 12:00 Dr. House II. 15/24 [i] 13:00 Kobra 11 XIV. 7/14 [i] 14:00 FARMA - DUEL [i] 16:00 Mentalista V. 7/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Kredenc [i] 23:20 2 baby na mizine III. 9/24 [i] 23:50 Mentalista V. 7/22 [i] 00:45 Kobra 11 XIV. 7/14 [i] 01:40 Dr. House II. 15/24 [i] 02:30 Kredenc [i] 02:50 FARMA [i] 03:45 Kobra 11 XIV. 7/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Destinácia svet: Divoký svet Zimbabwe a Zambie [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:05 McLeodove dcéry 9/22 [i] 07:50 Doktorka Quinnová VI: Buď zbohom [i] 08:35 Správy RTVS "N" [i] 09:25 Poklady sveta II.: Quebec, francúzske srdce Severnej Ameriky, Kanada 2000 [i] 09:40 Poklady sveta II.: Neapol, mesto protikladov, Taliansko 1998 [i] 10:05 Recept na život 57/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Svet v obrazoch [i] 14:30 Krotitelia dlhov 9/12 [i] 15:05 District III: Otázka svedomia [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Pompeje, cesta časom do antiky,Taliansko 1998 [i] 16:40 Poklady sveta II.: Ferrara, dvor múz a mocenské centrum, Taliansko 1998 [i] 17:00 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Tristan a Izolda [i] 22:15 Víkend [i] 22:45 Muž s poslaním: Keď vzniknú komplikácie 13/16 [i] 23:25 District III: Otázka svedomia [i] 00:10 Tristan a Izolda [i] 02:05 Dámsky klub [i] 03:40 McLeodove dcéry 9/22 [i] 04:25 Doktorka Quinnová VI: Buď zbohom [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Janko Hraško [i] 08:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - trpaslícka hymna [i] 08:55 Fokus rodina "N" [i] 09:35 Tvárou v tvár [i] 10:05 Mŕtve oči [i] 10:50 Piloti [i] 11:15 Zahrajte mi takúto [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Seberovní [i] 13:40 Odpískané [i] 14:25 Magazín Ligy majstrov [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:30 Autosalón [i] 15:55 Národnostný magazín: Český [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Žena na konci sveta III. [i] 18:25 GEN.Sk: Milan Lasica [i] 18:45 Večerníček: Čo videli stromy [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - trpaslícka hymna [i] 18:55 Seržant Murko [i] 19:05 Dráčik Tabaluga [i] 19:30 Moji zvierací priatelia [i] 19:45 100 názorov 2014: Martina Vagačová [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko ADVENT 2014: Vidiek z PKO Čierny orol v Prešove [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Startup awards - nominácie [i] 21:35 Góly - body - sekundy [i] 21:40 VAT: Tatranská ozubnicová železnica [i] 22:10 Caesar musí zomrieť [i] 23:25 A predsa sa točí [i] 00:10 Separé [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Počasie [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 KRIMI 05:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:30 Súdna sieň: Opravári [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Pomsta [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Krutá pravda 55 [i] 11:00 Dom snov na predaj 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 OCHRANCOVIA: Koľko stojí sloboda [i] 14:00 Extrémne prípady: Nudista [i] 15:20 TV ŠANCA [i] 15:55 Nákupné maniačky [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:30 TOP STAR [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Špina lenivá [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:20 TELEROLO [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Pán poslanec 56 [i] 21:40 Starí frajeri [i] 23:30 Farmár hľadá ženu 2 [i] 01:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 2,3 [i] 02:55 Starí frajeri [i] 04:15 Farmár hľadá ženu 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 DA VINCI [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:25 Modrí templári III. 21 [i] 09:30 Stratené duše IV. 12 [i] 10:40 Mladé víno [i] 13:05 Kutyil s.r.o.: Garáž [i] 13:55 Profesionáli VI.: Miss Topoľčany 16 [i] 14:45 KUKÁTKO [i] 15:45 Ničitelia mýtov V. 23 [i] 16:50 Faktor strachu IV. 34 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 18 [i] 18:45 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:15 Simpsonovci XIII. 22/22 [i] 19:45 Profesionáli IV.: Nápoj lásky 1/30 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 2,3 [i] 22:35 Hannibal 11 [i] 23:30 Homeland - Zradca III. 7 [i] 00:45 Neumlčaní 9 [i] 01:15 V službách KGB 11 [i] 02:00 Dexter V. 11,12/12 [i] 03:40 Kutyil s.r.o.: Garáž [i] 04:10 Stratené duše IV. 12 [i] 04:50 Homeland - Zradca III. 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Havaj 5-0 I. 19 [i] 08:05 No limit II. 7 [i] 09:10 Posel ztracených duší IV. 19 [i] 10:10 Vlčí mládě III. 22 [i] 11:05 Merlin V. 7 [i] 12:05 Havaj 5-0 I. 19 [i] 13:05 Posel ztracených duší IV. 19 [i] 14:05 Drzá Jordan V. 7 [i] 15:05 Havaj 5-0 I. 20 [i] 16:00 Vlčí mládě III. 23 [i] 16:55 Merlin V. 8 [i] 17:55 Posel ztracených duší IV. 20 [i] 18:55 Drzá Jordan V. 8 [i] 19:55 No limit II. 8 [i] 21:00 Vražedná práva I. 5 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 15 [i] 22:55 Bez hranic II. 10 [i] 00:00 Havaj 5-0 II. 13 [i] 00:55 Vražedná práva I. 5 [i] 01:55 Bez hranic II. 10 [i] 02:45 Havaj 5-0 II. 13 [i] 03:25 Californication VI. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Vyrobeno v továrně: Dvojité sklo/Hokejové hole/Fluorescenční svítilny/Sedadla autobosu [i] 06:00 Jak se to dělá 8 [i] 06:25 Králové aukcí: Beatles [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 14 [i] 07:15 Megastavitelé: Brána do Benátek [i] 08:10 Nutné k přežití: Skotsko [i] 09:05 Lety po divoké Aljašce: Halloween [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Záchrana a zabavení věci [i] 10:50 Dvojí přežití: Proti proudu řeky [i] 11:40 Rození obchodníci: Fiat Dino Coupe 900 [i] 12:35 Vzestup strojů: Supernáklaďák [i] 13:30 Velká mozková soutěž: Vodopád [i] 14:25 Záhady mimozemšťanů: Corina Sables [i] 15:20 Záhady mimozemšťanů: Světla nad Stephenvillem [i] 16:15 Záhady mimozemšťanů: Okres Bucks [i] 17:10 Likvidátor: Nelehký obchod [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Noc mrtvol [i] 18:35 Králové aukcí: Pásy cudnosti/pozemková listina z Georgie [i] 19:00 Jak se to dělá: vysněné vozy: Alpha Romeo 4C [i] 19:30 Jak to dělají? 1 [i] 20:00 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 21:00 Říční příšery: Lov na monstra [i] 22:00 Dvojí přežití: Dva vrcholy [i] 23:00 Napospas osudu s Edem Staffordem: Borneo [i] 00:00 Nejhrůznější záběry: Útoky zvířat [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Noc mrtvol [i] 01:25 Králové aukcí: Pásy cudnosti/pozemková listina z Georgie [i] 01:50 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 02:50 Říční příšery: Lov na monstra [i] 03:50 Dvojí přežití: Dva vrcholy [i] 04:45 Napospas osudu s Edem Staffordem: Borneo [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:15 Zázraky přírody [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Neviditelní 13/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:45 Na cestě po Říčansku [i] 15:10 Pan Selfridge 5/10 [i] 16:00 Tahle jízda nekončí [i] 17:05 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance 20:00 Cirkus Bukowsky II. 1/6 [i] 20:55 Kancl: Redukce 1/6 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Profesionálové: Liščí doupě na střeše 47/57 [i] 23:05 Hercule Poirot XII [i] 00:35 Kalendárium [i] 00:45 Sváteční slovo šéfredaktora Radia Proglas Pavla Mikšů [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 Dobré ráno [i] 04:15 Designtrend [i] 04:30 Pod pokličkou [i] 04:55 13. komnata Juraje Jakubiska [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Bedekr [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Libanon, pokladnice života [i] 09:55 Divnopis [i] 10:00 Objevování pravdy: Archa [i] 10:45 Babylon [i] 11:15 Cesty víry: Tajemství kláštera v [i] 11:45 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:10 Příběhy neobyčejné energie [i] 12:40 Československý filmový týdeník 1964 1018/2379 [i] 12:50 Lodě, které psaly historii: Konec lodi France [i] 13:50 Případ Adolf Hitler: analýza mysli diktátora [i] 14:40 Věda na vlastní kůži [i] 15:30 Pyramidy? 5/5 [i] 16:20 Interpol: Podvedeni [i] 17:05 Příchod barbarů: Frankové [i] 17:55 Bojovníci s klimatem [i] 18:05 Moje rodina VII [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Vesmír: Osídlíme vesmír? [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Druhá světová válka v barvě: Vítězství v Tichomoří [i] 21:00 Tajemství Bermudského trojúhelníku [i] 21:45 Dým bramborové natě [i] 23:25 Mizerná neděle [i] 01:10 Queer: Stigmata [i] 01:40 Ve dveřích je A.G. [i] 02:25 Z očí do očí [i] 02:55 Klub přátel dechovky [i] 03:25 Ruleta humoru [i] 04:20 Lidoví houslaři [i] 04:45 Hudci [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2715 [i] 10:00 Kriminálka Anděl IV: Slečna smrt 14 [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Vražedná čísla VI: Hydra 5 [i] 13:25 Odložené případy III: Kurník 21 [i] 14:20 Mentalista: Špinavé ruce 6 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Derniéra 166 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami V: Nepovedená léčba 20 [i] 18:30 Ulice 2716 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Smilnění vs. smilování 84 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas XIV: Dámská jízda 10 [i] 22:30 Lovci zločinců III: Česká spojka 14 [i] 23:20 Nebezpečná identita 20 [i] 00:10 Kriminálka Miami V: Nepovedená léčba 20 [i] 01:25 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Gormiti III - Invaze temných sil: Lávové kameny 7 [i] 07:15 Gormiti I - Vládci přírody: Kámen síry 1 [i] 07:45 Winx Club VI: Třpyt ve stínech 12 [i] 08:25 M*A*S*H 231 [i] 08:55 M*A*S*H 232 [i] 09:40 M*A*S*H 233 [i] 10:10 Diagnóza vražda I: Dědictví smrti 4 [i] 11:05 Místo činu: Mnichov: Včera nebyl den 31 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger V: Thunderovi synové 2/2 [i] 13:50 Wolffův revír VI: Násilník v uniformě 9 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Těžké rozhodnutí 1/2 [i] 15:40 Castle na zabití V: Tajemství neprozradím 3 [i] 16:30 Komisař Rex IV: Poslední zápas 12 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Co s námi bude? 308 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:40 Partička [i] 23:25 Já, mé druhé já a Irena [i] 01:45 Vraždy v Kitzbühelu VII: Hon na lišku 16 [i] 02:35 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Těžké rozhodnutí 1/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Dr. Oz [i] 07:00 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 67-68/142 [i] 12:05 Katie Ffordeová: Krehké šťastie [i] 14:15 Skrytá vášeň 121-122/188 [i] 16:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:10 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 17/22 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Mamy tínedžerky II. 6/15 [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Slečna úspešná 8/8 [i] 21:30 Feriha 121/160 [i] 22:30 Rosamunde Pilcherová: Odviate túžbou [i] 00:15 Sestrička Jackie IV. 7/10 [i] 00:50 Priatelia [i] 01:15 Bez servítky [i] 01:55 Smotánka [i] 02:55 Slečna úspešná 8/8 [i] 03:35 Mamy tínedžerky II. 6/15 [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Lovci dinosaurů [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Surfařská akademie [i] 13:45 Milionářský expres [i] 15:40 Projekt A [i] 17:35 Ohnivý had [i] 19:15 Miláček [i] 20:50 Babel [i] 23:15 Rovnice smrti [i] 01:00 Přepadení 13. okrsku [i] 02:40 Převtělená [i] 04:05 Miláček [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:00 Jezdectví [i] 11:00 Šerm [i] 12:00 Krasobruslení [i] 14:00 Snooker [i] 17:00 Sports Insiders [i] 17:30 Fotbal [i] 18:15 Skoky na lyžích [i] 19:45 Watts [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Jezdectví [i] 23:15 Biatlon [i] 00:15 Fotbal [i] 01:00 Sports Insiders [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Fakta nebo fikce 2: Strašidelný bar a mexická čarodějnice 12 [i] 07:20 Městečko Haven 3: Farmář 3