TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista V. 6/22 [i] 06:40 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:25 Tom a Jerry [i] 07:40 Scooby-Doo a duch bosorky [i] 09:00 Šarlotina pavučinka [i] 11:00 Len trošku šťastia [i] 13:05 Pomstiteľ bez mena [i] 15:25 Policajná akadémia 6: Mesto v obkľúčení (HD) [i] 17:15 Shrek [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Non-Stop (HD) [i] 22:35 Ctihodný občan [i] 00:45 Non-Stop (HD) [i] 02:35 Ctihodný občan [i] 04:15 Kredenc [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Drišľakoviny: Drišľak stavia priemyselný park [i] 06:25 Správy RTVS "N" [i] 07:15 Počasie [i] 07:20 Myška Margo 12/13 [i] 07:35 Myška Margo 13/13 [i] 07:45 Franklin a priatelia: Franklin a púšťanie šarkana 33/52 [i] 07:55 Poštár Pat I 50 [i] 08:15 Bol raz jeden život 7/26 [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:10 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:40 Autosalón [i] 10:10 Alpy zhora: Hrady a jazerá 2/10 [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Vrecko plné zrna [i] 15:10 Zlatá klasika: Rozmary mocných [i] 17:00 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Casanova 1/2 [i] 21:45 Casanova 2/2 [i] 23:10 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Vrecko plné zrna [i] 00:45 O 5 minút 12 [i] 01:50 Zlatá klasika: Rozmary mocných [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Extrémne v horách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Farmárska revue [i] 08:55 Test magazín: Bodové, LED a halógénové svetelné zdroje [i] 09:05 On air [i] 09:30 Služby Božie na 1.adventnú nedeľu [i] 11:05 Očarený knihou [i] 11:35 Dlhý, Široký, Bystrozraký [i] 12:40 Felvidék - Horná zem [i] 14:05 Orientácie [i] 14:30 Slovo [i] 14:40 Folklórny festival Heľpa 2014: Na salaši [i] 15:35 Anjeli strážni: Anjeli strážni Ivana Fialu [i] 16:05 Košický zlatý poklad 2014 [i] 16:50 Hokej - Extraliga [i] 19:25 Večerníček: Čo videli stromy [i] 19:30 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:35 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb [i] 19:40 Seržant Murko [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dielo z depozitára [i] 20:10 Divadlo nás baví [i] 20:25 Angelika - Divadlo nás baví [i] 21:45 Ceny SOZA [i] 22:45 DIVADELNÁ NITRA 2014 [i] 23:00 Odpískané [i] 23:40 Dielo z depozitára [i] 23:50 Umenie [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Počasie [i] 01:10 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVÉ BÝVANIE [i] 06:10 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:00 Garfield 2 [i] 08:50 Gumkáči IV. [i] 09:50 VARÍ VÁM TO [i] 10:25 15 min. KUCHÁR [i] 11:10 12 podmienok dedičstva [i] 13:55 Avengers: Pomstitelia [i] 17:15 15 min. KUCHÁR [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 18:55 ZLATÉ VIANOCE [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:20 TELEROLO [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 V SIEDMOM NEBI [i] 22:40 Dom na konci ulice [i] 00:45 Deň odplaty [i] 02:45 Dom na konci ulice [i] 04:20 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 100 rokov svedectiev [i] 05:10 Tak sa vozia milionári 13/13 [i] 05:35 Zberači 56/56 [i] 06:15 Kto prežije XIX. 4 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 PSÍ GURU 1/6 [i] 09:15 Ničitelia mýtov IV. 2 [i] 11:25 Kravaťáci II. 10 [i] 12:45 Neumlčaní 8 [i] 13:05 100 rokov svedectiev [i] 13:30 DA VINCI [i] 16:25 Mladé víno [i] 18:30 VARÍ VÁM TO [i] 19:15 KUKÁTKO [i] 20:15 Čarodejov učeň [i] 22:30 Deň odplaty [i] 00:30 Kto prežije XIX. 4 [i] 01:30 KUKÁTKO [i] 02:10 Prievozník [i] 04:05 Ničitelia mýtov IV. 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Survivor XXI. 16 [i] 07:40 Komisař Rex II. 4 [i] 08:40 Komisař Rex II. 5 [i] 09:40 Námořní vyšetřovací služba VII. 16 [i] 10:40 Námořní vyšetřovací služba VII. 17 [i] 11:40 Na pomezí záhad II. 3 [i] 12:40 Drzá Jordan VI. 1 [i] 13:40 Námořní vyšetřovací služba LA V. 1 [i] 14:40 Havaj 5-0 I. 23 [i] 15:40 Havaj 5-0 I. 24 [i] 16:40 Dr. House VIII. 16 [i] 17:40 Kráska a zvíře I. 15 [i] 18:40 Láska ve hvězdách I. 4 [i] 19:30 Tajemná Calenda I. 8 [i] 21:00 Karate Kid 1 [i] 23:35 Námořní vyšetřovací služba VIII. 18 [i] 00:35 Společná terapie I. 10 [i] 01:30 Láska ve hvězdách I. 4 [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba VIII. 18 [i] 03:00 Společná terapie I. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Vyrobeno v továrně: Čepele pil/Diodové pouliční lampy/Kávová zrna/Opalescenční sklo [i] 06:00 Jak to dělají?: Vanilka / Kotvy [i] 06:25 Opravna vraků 2013 8 [i] 07:15 Megastavitelé: Hard Rock Park [i] 08:10 Bořiči mýtů: Únik v autě tajného agenta [i] 09:05 Velká mozková soutěž: Bitva o most [i] 09:55 Likvidátor 15 [i] 10:25 Likvidátor 16 [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 3 [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí 4 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 17 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 18 [i] 12:35 Hledači pokladů na aukcích: Zastavárna [i] 13:05 Hledači pokladů na aukcích: Výhra, prohra či klání [i] 13:30 Dynamo: odhalení [i] 14:25 Králové kouzel: San Francisko [i] 15:20 Troy 5 [i] 16:15 Ovládání myslí 1 [i] 16:45 Ovládání myslí 2 [i] 17:10 Kouzlo vědy: Vodárna [i] 17:40 Kouzlo vědy: Špionážní centrum z dob studené války [i] 18:05 Filadelfské motorky: Sloova motorka [i] 19:00 Pátrání po klasických autech: Wayneův výlet na ostrov Amelia [i] 20:00 Automobilové podzemí: Napadeni [i] 21:00 Zkus přežít: S chutí do toho [i] 22:00 Napospas osudu s Edem Staffordem: Napospas osudu: pravidla přežití [i] 23:00 Nejnebezpečnější úlovek: Školení kapitána Harrise [i] 00:00 Říční příšery: Americký speciál [i] 00:55 Pátrání po klasických autech: Wayneův výlet na ostrov Amelia [i] 01:50 Automobilové podzemí: Napadeni [i] 02:50 Zkus přežít: S chutí do toho [i] 03:50 Napospas osudu s Edem Staffordem: Napospas osudu: pravidla přežití [i] 04:45 Filadelfské motorky: Sloova motorka [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pečený sněhulák [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Podzámecká zahrada v Kroměříži [i] 06:45 Okouzlení III 29/52 [i] 07:35 Král komiků [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Bylo nás pět: Pokoj lidem dobré vůle 4/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O kumburské Meluzíně [i] 14:00 Příště budeme chytřejší, staroušku! [i] 15:30 Znamení koně [i] 16:25 Pošta pro tebe [i] 17:25 Adventní koncert 2014 [i] 18:20 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 České století [i] 21:25 168 hodin [i] 21:58 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Cirkus Bukowsky I. 5,6/6 [i] 23:45 Komisař Moulin [i] 01:15 13. komnata Juraje Jakubiska [i] 01:45 Sváteční slovo šéfredaktora Radia Proglas Pavla Mikšů [i] 01:50 Manéž Bolka Polívky [i] 03:10 Designtrend [i] 03:20 Zahrada je hra [i] 03:45 Chalupa je hra [i] 04:10 Bydlení je hra [i] 04:35 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sabotáž [i] 05:30 Chcete je? ZJ [i] 05:35 Kanadská soda II [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:40 Babar [i] 07:05 Malý princ II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Špačkovi v síti času [i] 09:30 Království divočiny: Chameleón [i] 10:00 Adventní bohoslužba [i] 11:00 Nedej se [i] 11:55 Chcete mě? ZJ [i] 12:25 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 85 [i] 12:45 Československý filmový týdeník 1964 1018/2379 [i] 12:55 Raport o Velké válce: Mrtví od [i] 13:40 Sváteční slovo šéfredaktora Radia Proglas Pavla Mikšů [i] 13:45 Křesťanský magazín [i] 14:10 Cesty víry: Tajemství kláštera v [i] 14:40 Na plovárně s Mikem Pittem [i] 15:10 Vodní obři: Piloun mnohozubý [i] 16:00 Pyramidy? 5/5 [i] 16:50 Madagaskar: Ztracené světy [i] 17:40 Naše tradice: Svatá Barbora a svatá Lucie [i] 18:10 Příběhy neobyčejné energie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Lucrezia Borgia: krásná travička [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Slunce rošťáků [i] 21:45 Až přijde kocour [i] 23:25 Fenomén Underground [i] 00:20 Interpol: Smrtící posedlost [i] 01:05 Objevování planety Oceán: Plodné moře [i] 01:55 Kvarteto [i] 02:20 Folklorika [i] 02:50 Krásy evropského pobřeží: Léto v [i] 02:55 U svého moře, ve svých horách [i] 03:25 Ztracené adresy [i] 03:45 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:10 Přísně tajné vraždy [i] 04:25 Všelikou bylinu dal jsem vám [i] 04:40 Příběhy železné opony [i] 04:55 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:25 Želvy Ninja VIII 6 [i] 06:50 Král džungle 3 [i] 07:20 Legendy Chima 36 [i] 07:45 Tom a Jerry III 13 [i] 08:15 Jak vycvičit draky II 13 [i] 08:40 Víkend [i] 09:35 Město duchů [i] 11:40 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Kočka 8 [i] 13:20 Znamení Raka [i] 15:05 Jára Cimrman ležící, spící [i] 16:50 Agent v sukni [i] 18:50 Hospoda: Veselka 51 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl IV: Slečna smrt 14 [i] 21:30 Comeback: Lexa a porno [i] 22:05 Střepiny [i] 22:45 Charlieho andílci: Na plný pecky [i] 00:40 Kriminálka New York III 4 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Volejte Novu [i] 02:30 Kolotoč [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Výměna manželek IV [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Nikdo není dokonalý [i] 06:40 Gormiti III - Invaze temných sil: Průchod 13 [i] 07:10 Dokonalý Spider-Man I: Já jsem Spider-Man 21 [i] 07:40 Jake a piráti ze Země Nezemě I: Kvítek nekvítek; Hvězdná hvězdice 14 [i] 08:10 Tajemství války: Nacistické zlato 5 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Vteřiny před vraždou III 1 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Božské dorty od Markéty [i] 12:20 Receptář prima nápadů [i] 13:25 Nedělní receptář extra 13:50 Big Ben III: Hon 2 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XIII: Fit pro vraždu [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 20:15 Vinaři: Lovecká sezóna 14 [i] 21:30 TGM: Talkshow Geni a Míši [i] 22:45 Ten nejlepší [i] 01:30 Okrsek 22: Až překročí Rubikon 13 [i] 02:20 Tajemství války: Nacistické zlato 5 [i] 03:15 Vraždy v Midsomeru XIII: Fit pro vraždu [i] 04:45 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Ukradla si môjho muža [i] 08:10 Frasier I. 2/24 [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Katie Ffordeová: Krehké šťastie [i] 12:05 Čarovné Vianoce v Dubaji [i] 14:20 Nezvestní III. 5-6/19 [i] 16:10 Doktorka Zoe III. 18-19/22 [i] 18:05 Vianočný bozk [i] 20:00 Láska a iné závislosti [i] 22:15 Podvedená [i] 00:05 Láska a iné závislosti [i] 02:10 Podvedená [i] 03:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Synecdoche, New York [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Mary a Max [i] 13:50 Iluzionista [i] 15:45 Zbláznit se z peněz [i] 17:25 Kamkoliv půjdeš [i] 19:15 Převtělená [i] 20:55 Tajemství prstenu [i] 23:10 Přepadení 13. okrsku [i] 01:05 Zóna smrti [i] 02:40 Safe [i] 04:10 Návrat pana Ripleyho [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Severská kombinace [i] 09:45 Běžecké lyžování [i] 10:45 Skoky na lyžích [i] 11:45 Běžecké lyžování [i] 12:45 Watts [i] 13:00 Severská kombinace [i] 13:45 Severská kombinace [i] 14:45 Běžecké lyžování [i] 15:15 Biatlon [i] 17:00 Saně [i] 17:30 Watts [i] 17:45 Alpské lyžování [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 20:30 Vytrvalostní závody [i] 22:00 Snooker [i] 00:00 Alpské lyžování [i] 00:30 Biatlon [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a zaměstnanec měsíce 7 [i] 07:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a televizní soutěž 8 [i] 08:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk začal brát léky 9 [i] 09:00 Beethoven 5 [i] 11:00 Inteligence 1: Virus 9 [i] 12:00 V utajení 1: Selhání komunikace 8 [i] 13:00 V utajení 1: Co se stalo a nemělo stát 9 [i] 14:00 V utajení 1: Hra na špiony 10 [i] 15:00 Dobrá manželka 6 7 [i] 16:00 Spravedlnost v krvi 4: Tvrdá hra 17 [i] 17:00 Spravedlnost v krvi 4: Náprava křivd 18 [i] 18:00 Havaj 5-0 4: Hlubina 7 [i] 19:00 Rookie Blue 5: Fragmenty 10 [i] 20:00 Inteligence 1: Virus 9 [i] 21:00 Gladiátor [i] 04:00 Bostonské tornádo [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Lovci drahokamů 3