TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista V. 5/22 [i] 06:50 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:10 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 07:55 Tom a Jerry [i] 08:10 Malí obri [i] 10:25 Dva a pol chlapa XI. 10/22 [i] 10:55 2 baby na mizine III. 9/24 [i] 11:20 Z nuly hrdinom [i] 13:05 Moderná popoluška 2 (HD) [i] 14:55 Len trošku šťastia [i] 17:00 Susedia [i] 17:50 Kredenc [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Expendables: Nezničiteľní 2 (HD) [i] 22:30 Elitní zabijaci [i] 00:35 Expendables: Nezničiteľní 2 (HD) [i] 02:30 Elitní zabijaci [i] 04:00 Susedia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Drišľakoviny na vakáciách [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Myška Margo 11/13 [i] 07:25 Franklin a priatelia: Franklinova rybačka 32/52 [i] 07:35 Poštár Pat I 48 [i] 07:55 Poštár Pat I 49 [i] 08:10 Bol raz jeden život 6/26 [i] 08:35 Fidlibum [i] 09:05 Trpaslíci [i] 09:35 Daj si čas [i] 10:05 Legenda o rytieroch zo Sitna 10/10 [i] 10:45 Tanečná akadémia II.: Zrada 13/26 [i] 11:10 Tanečná akadémia II.: Záchranná misia 14/26 [i] 11:40 On air [i] 12:10 Toskánska vášeň II 12/14 [i] 13:45 Vínne cesty Slovenska: Veľkokrtíšska vínna cesta I. [i] 14:15 Komisár Clouseau na stope [i] 15:55 Milujem Slovensko [i] 17:25 Krotitelia dlhov 9/12 [i] 18:00 Postav dom , zasaď strom [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Lenivec [i] 21:45 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:35 Rossella II 2/5 [i] 00:25 Komisár Clouseau na stope [i] 02:05 Inšpektor Rocca: Maska a tvár [i] 03:45 Rossella II 2/5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Extrémne v horách [i] 09:05 Galapágy: Pocta Charlesovi Darwinovi [i] 10:00 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:25 Energetika [i] 10:40 Tempo [i] 10:55 Separé [i] 11:25 Piloti [i] 11:55 Moja misia: Kvapka v mori [i] 12:10 5 minút po dvanástej: OTČIM, MACOCHA, JA [i] 13:15 Nebojme sa slovenčiny [i] 13:30 Dedova truhlica [i] 14:25 Magazín Ligy majstrov [i] 14:55 Kapura [i] 15:45 Farmárska revue [i] 16:10 Test magazín: Bodové, LED a halógénové svetelné zdroje [i] 16:25 Senior klub [i] 17:00 Herecké legendy: Dušan Jamrich [i] 17:15 O všetečnom zvedavcovi [i] 18:25 MFF HORSKÝCH FILMOV [i] 18:45 Večerníček: Čo videli stromy [i] 18:50 Rozprávky na dobrú noc [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - meteorológ [i] 19:00 Seržant Murko [i] 19:10 Dráčik Tabaluga [i] 19:35 Moji zvierací priatelia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Stavba roka [i] 21:15 Anjeli strážni: Anjeli strážni Ivana Fialu [i] 21:50 Van Gogh [i] 00:20 Kinorama [i] 00:50 Československý filmový týždenník [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Počasie [i] 01:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:50 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 07:45 Gumkáči IV. [i] 08:40 Garfield 2 [i] 10:30 Hotelové Áno, šéfe! [i] 11:30 V SIEDMOM NEBI [i] 13:55 Dragonball: Evolúcia [i] 15:45 Noc v múzeu 2 [i] 18:00 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:10 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 KINOPREMIÉRA: Avengers: Pomstitelia [i] 23:45 Jazero smrti [i] 01:45 Vychádzajúce slnko [i] 03:55 Jazero smrti [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Modrí templári III. 20 [i] 06:10 Faktor strachu IV. 33 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:20 Tak sa vozia milionári 13/13 [i] 08:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 09:20 Simpsonovci XIII. 21 [i] 09:50 Ničitelia mýtov V. 22 [i] 10:50 Terénne monštrá II. 1/10 [i] 12:10 Dva muly pre sestru Sáru [i] 14:35 "Buldoci a třešně" [i] 16:45 Námorná polícia [i] 18:45 PSÍ GURU 1/6 [i] 19:50 Profesionáli III.: Bobor je šéf 16 [i] 20:45 12 podmienok dedičstva [i] 23:15 Dragonball: Evolúcia [i] 01:00 Námorná polícia [i] 02:45 "Buldoci a třešně" [i] 04:25 DA VINCI [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 2 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 3 [i] 09:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 4 [i] 10:00 Merlin I. 13 [i] 11:00 Na pomezí záhad II. 2 [i] 12:00 Komisař Rex II. 4 [i] 13:00 Komisař Rex II. 5 [i] 14:05 Jak prosté II. 19 [i] 15:05 Jak prosté II. 20 [i] 16:00 Havaj 5-0 I. 23 [i] 17:00 Havaj 5-0 I. 24 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 1 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 16 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 17 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 7 [i] 22:00 Myšlenky zločince VIII. 8 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba VIII. 17 [i] 23:55 Bez hranic II. 10 [i] 01:00 Jak prosté II. 19 [i] 01:55 Jak prosté II. 20 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba VIII. 17 [i] 03:20 Cesty života I. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Navigační systém GPS/hliník [i] 06:00 Jak to dělají?: Whisky z Tennessee / Optika pro noční vidění / Sauny [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Snížený kabriolet a záchrana Corvetty [i] 07:15 Pátá rychlost 13 [i] 08:10 Extrémní sběrači aut: K čemu mi je partner? [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Pozor, pozor [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích: Zvířecí instinkt [i] 09:55 Opravdový podvod – v sázce je hodně 3 [i] 10:25 Opravdový podvod – v sázce je hodně 4 [i] 10:50 Dynamo: neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 11:40 Dynamo: neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 12:35 Dynamo: neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 13:30 Dynamo: neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 14:25 Jak to dělají?: Whisky z Tennessee / Optika pro noční vidění / Sauny [i] 14:55 Jak to dělají?: Vanilka / Kotvy [i] 15:20 Vzestup strojů: Supernáklaďák [i] 16:15 Obnažená města: Machu Picchu [i] 17:10 Skvělé špinavé stroje 2 [i] 18:05 Záchrana klasických aut: DeLorean [i] 19:00 Automobiloví žraloci z Dallasu: Rezavé Ranchero Resto [i] 19:30 Automobiloví žraloci z Dallasu: Jedinečný Chevy Apache, neklidný Renegade [i] 20:00 FantomWorks 2 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 21:30 Králové aukcí: Železná panna/T-Bucket Roadster z roku 1917 [i] 22:00 Likvidátor: Ozbrojen po zuby [i] 22:30 Hledači pokladů na aukcích: Miamský žár [i] 23:00 Američtí kopáči: Čerokézský poklad [i] 23:30 Ropa za humny: Vrt na amišském pozemku [i] 00:00 Berte to jako varování: Nejoblíbenější divácké klipy [i] 00:55 FantomWorks 2 [i] 01:50 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 02:20 Králové aukcí: Železná panna/T-Bucket Roadster z roku 1917 [i] 02:50 Likvidátor: Ozbrojen po zuby [i] 03:20 Hledači pokladů na aukcích: Miamský žár [i] 03:50 Američtí kopáči: Čerokézský poklad [i] 04:20 Ropa za humny: Vrt na amišském pozemku [i] 04:45 Záchrana klasických aut: DeLorean [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 O komtesce a zbojníkovi [i] 06:45 Bláznivé lásky: Nejlepší roky našeho života 50/52 [i] 07:40 Na cestě po Pays de la Loire [i] 08:10 Gejzír [i] 08:40 Vzpomínka na Adventní koncerty [i] 09:00 Dlouhá míle 6/6 [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:15 Případy detektiva Murdocha VII: Zfilmovaná dobrodružství detektiva 3/18 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Vohnice a Kiliján [i] 14:10 O bílé laňce [i] 14:40 Ranč U Zelené sedmy [i] 15:05 Ranč U Zelené sedmy [i] 15:35 Král komiků [i] 17:00 Otec neznámý aneb cesta do hlubin duše výstrojního náčelníka [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Manželé z roku II [i] 22:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:50 Zrádce [i] 00:45 MI5 VI 7/10 [i] 01:35 Bydlení je hra [i] 02:00 Pod pokličkou [i] 02:25 Chalupa je hra [i] 02:45 Žiješ jenom 2x [i] 03:15 Designtrend [i] 03:30 Zahrada je hra [i] 03:55 Sportoviště [i] 04:15 Magie v ulicích [i] 04:35 AZ-kvíz [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete je? ZJ [i] 05:25 Moje rodina VII [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:35 Babar [i] 07:00 Malý princ II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Vesnický orchestr symfonický [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:20 Bedekr [i] 10:50 Tajemství mrtvých mužů: Stalinovy špionážní buňky [i] 11:35 Druhá světová válka v barvě: Vítězství v Evropě [i] 12:30 Refreš/h/ [i] 12:55 Babylon [i] 13:25 Děti sametu: Kateřina Tučková [i] 13:50 Svět zítřka [i] 15:35 Bohové a mýty staré Evropy [i] 15:55 Auto Moto Revue [i] 16:25 Kamera na cestách: Libanon, pokladnice života [i] 17:20 Zázračná planeta: Medvědí rodina a já [i] 18:15 Příběhy neobyčejné energie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Eiffelovka [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hercule Poirot XII [i] 21:35 Most 5,6/10 [i] 23:30 Sarajevský atentát [i] 01:35 Pološero - Jak Praha k tunelu přišla [i] 02:05 Cesty víry: S vírou ve zdravý rozum [i] 02:30 Uchem jehly [i] 02:55 Konec zahrádkářů v Čechách a na [i] 03:25 Ztracené adresy [i] 03:45 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:10 Přísně tajné vraždy [i] 04:25 Hořká voda [i] 04:45 Příběhy železné opony [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Želvy Ninja VIII 5 [i] 06:25 Král džungle 2 [i] 06:50 Legendy Chima 35 [i] 07:15 Tom a Jerry III 12 [i] 07:45 Tučňáci z Madagaskaru II 15 [i] 08:15 Dva a půl chlapa IV 8 [i] 08:45 Milionové Vánoce [i] 10:40 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:30 Rychlovky Ládi Hrušky [i] 11:45 Padělek [i] 13:15 Výměna manželek IV [i] 14:35 Tančím, abych žil [i] 16:55 Tipy ptáka Loskutáka [i] 17:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:05 U Haliny v kuchyni [i] 18:45 Volejte Novu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Český Slavík Mattoni 2014 [i] 22:35 Safe [i] 00:30 Benjamins [i] 02:10 Novashopping 02:40 PRÁSK! [i] 03:40 Áčko: Přežil jsem vlastní smrt [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:05 Gormiti III - Invaze temných sil: Kovové listy 12 [i] 07:35 Dokonalý Spider-Man I: Utíkej, kanče, utíkej 20 [i] 08:05 Jake a piráti ze Země Nezemě I: Hurá na pirátský piknik; Klíč ke kamenné lebce 13 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:50 M*A*S*H 230 [i] 10:20 Rodinná sešlost [i] 12:20 Král Šumavy [i] 14:05 Fešák Hubert [i] 16:10 Vraždy v Midsomeru XIII: Trn v oku [i] 18:10 Karolína, domácí kuchařka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 20:15 Robin Hood [i] 23:20 Zakázané ovoce [i] 01:55 Vrána: Město andělů [i] 03:30 Vraždy v Midsomeru XIII: Trn v oku [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Inga Lindströmová: Láska v Sommerlunde [i] 08:10 Frasier I. 1/24 [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Nebezpečne sama [i] 11:55 Hrôza v školskom autobuse [i] 14:00 Nezvestní III. 3-4/19 [i] 15:50 Ukradla si môjho muža [i] 17:45 Úsmev Mony Lízy [i] 20:00 Vianočný bozk [i] 21:45 Čarovné Vianoce v Dubaji [i] 23:50 Smrtiace zásnuby [i] 01:45 Diabolská hra [i] 03:05 Na streche [i] 04:40 Dr. Oz [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Život Davida Galea [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Náhradnice [i] 13:45 Lovci dinosaurů [i] 15:30 Vášeň a cit [i] 17:35 Sláva vítězům [i] 19:35 Návrat pana Ripleyho [i] 21:25 Safe [i] 23:05 Zóna smrti [i] 00:40 Vražedná dohoda [i] 02:05 Nebezpečná metoda [i] 03:50 Jana Eyrová [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 10:15 Severská kombinace [i] 11:15 Saně [i] 11:45 Běžecké lyžování [i] 13:30 Saně [i] 14:15 Severská kombinace [i] 15:15 Alpské lyžování [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 17:45 Alpské lyžování [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 20:45 Alpské lyžování [i] 22:00 Snooker [i] 00:00 Jezdectví [i] 00:15 Curling [i] 01:15 Curling [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 3: Zůstaň 2 [i] 06:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk se stává kmotrem 5 [i] 07:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a dívka, která dělala zbytečný poplach 6 [i] 08:20 Vánoční výlet [i] 10:20 Vánoce s velkým V [i] 12:10 V utajení 1: Vyšší princip 6 [i] 13:10 V utajení 1: Za vlast 7 [i] 14:10 Inteligence 1: Virus 9 [i] 15:10 Beethoven 5 [i] 17:10 Jmelí nad Manhattanem [i] 19:10 Americké válečné lodě [i] 21:00 Scary Movie 3 [i] 22:50 Ledový teror [i] 00:50 Gladiátor [i] 03:40 Fakta nebo fikce 2: Létající talíř a hrozivá akta 9 [i] 04:40 Fakta nebo fikce 2: Přízrak v sanatoriu a záhada nad Mexikem 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Lovci drahokamů 2 [i] 07:00 Budoucnost Odhalena0 [i] 07:30 Jimova vánoční továrna na jídlo0 [i] 08:05 Za ochranu orangutanů0 [i] 09:05 Kouzlo modrých hlubin 5 [i] 10:00 Život je boj 1 [i] 10:55 Safari v divočině 2 [i] 12:00 Profesionální hromadné stravování 3 [i] 13:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 13 [i] 13:55 Jak se to dělá 6 [i] 14:05 Dinosauří gangy 1 [i] 15:00 Dinosauří gangy 2