TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Dr. House II. 14/24 [i] 12:45 Kobra 11 XIV. 6/14 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 50/50 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. 10/22 [i] 16:00 Mentalista V. 6/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:35 Reflex [i] 18:20 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:15 Doktori 7/10 [i] 23:45 Mentalista V. 6/22 [i] 00:40 Dr. House II. 14/24 [i] 01:35 Kobra 11 XIV. 6/14 [i] 02:20 FARMA - DUEL [i] 03:50 Kobra 11 XIV. 6/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Destinácia svet: Laos a Vietnam [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 McLeodove dcéry 8/22 [i] 07:45 Doktorka Quinnová VI: Podpora priateľov [i] 08:35 Správy RTVS "N" [i] 09:25 Poklady sveta II.: Krumlov, klenot na Vltave, Česká republika [i] 09:40 Poklady sveta II.: Socha slobody - symbol slobody, USA 1999 [i] 10:05 Recept na život 56/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Výročie [i] 15:00 Pošta pre teba [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Quebec, francúzske srdce Severnej Ameriky, Kanada 2000 [i] 16:45 Poklady sveta II.: Neapol, mesto protikladov, Taliansko 1998 [i] 17:00 Recept na život 57/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 22:00 Čata [i] 23:55 Nikto nie je dokonalý [i] 01:00 Čata [i] 02:55 McLeodove dcéry 8/22 [i] 03:40 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Polícia [i] 06:40 Profesionál [i] 07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Prochorova baba [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 09:05 Vo svete bábkovej fantázie [i] 09:35 Svet zvierat III: Operácia Malta [i] 10:05 Rómsky magazín [i] 10:40 Fokus právo "N" [i] 11:25 Spomienky na Treviso [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 A pri tom speve [i] 13:25 Odsúdenie Paganiniho [i] 15:15 Magazín Európskej ligy [i] 15:45 Tvárou v tvár [i] 16:10 Ženy, na scénu! [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Správy - Hírek [i] 17:50 Národnostné správy [i] 18:00 Extrémne v horách [i] 18:30 Nebojme sa slovenčiny [i] 18:45 Večerníček: Čo videli stromy [i] 18:50 Rozprávky na dobrú noc [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 19:00 Seržant Murko [i] 19:10 Dráčik Tabaluga [i] 19:35 Moji zvierací priatelia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Galapágy: Pocta Charlesovi Darwinovi [i] 20:55 Umenie [i] 21:25 Kinorama [i] 21:50 Polnoc v Paríži [i] 23:25 50. ročník BHS [i] 23:40 BJD 2013: Bilal (USA) [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Počasie [i] 01:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:30 Súdna sieň: Dobitá poštárka [i] 08:45 Súdna sieň: Gynekológ [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Krutá pravda 55 [i] 11:00 Dom snov na predaj 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:10 OCHRANCOVIA [i] 14:00 Extrémne prípady: Blázon [i] 15:25 TV ŠANCA [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:30 TOP STAR [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Pomsta [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Čarodejov učeň [i] 23:00 Vychádzajúce slnko [i] 01:55 PIATKOVÁ NOC HRÔZY: Kukuričné deti [i] 03:15 Walking Dead III. 13 [i] 04:00 Denná hliadka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 18 kolies spravodlivosti II. 16 [i] 05:45 Modrí templári III. 19 [i] 06:25 Faktor strachu IV. 32 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:25 Modrí templári III. 20 [i] 09:25 Stratené duše IV. 11 [i] 10:40 18 kolies spravodlivosti II. 17 [i] 11:45 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 16 [i] 12:55 Kutyil s.r.o.: Dobrý skutok [i] 13:50 Profesionáli VI.: Profesionáli na mol 15 [i] 14:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:10 Simpsonovci XIII. 20 [i] 15:40 Ničitelia mýtov V. 22 [i] 16:45 Faktor strachu IV. 33 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 17 [i] 18:45 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:15 Simpsonovci XIII. 21 [i] 19:45 Profesionáli III.: Nesprávny šéf 15 [i] 20:45 Kravaťáci II. 10 [i] 21:40 Tak sa vozia milionári 4 [i] 22:15 Adam hľadá Evu 8,9 [i] 00:00 Gigolovia IV. 10/10 [i] 00:40 Denná hliadka [i] 02:45 Kukuričné deti [i] 04:10 Stratené duše IV. 11 [i] 04:50 18 kolies spravodlivosti II. 17 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Havaj 5-0 I. 18 [i] 08:00 No limit II. 6 [i] 09:10 Posel ztracených duší IV. 18 [i] 10:10 Vlčí mládě III. 21 [i] 11:05 Merlin V. 6 [i] 12:05 Havaj 5-0 I. 18 [i] 13:05 Posel ztracených duší IV. 18 [i] 14:05 Drzá Jordan V. 6 [i] 15:05 Havaj 5-0 I. 19 [i] 16:05 Vlčí mládě III. 22 [i] 17:00 Merlin V. 7 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 19 [i] 19:00 Drzá Jordan V. 7 [i] 19:55 No limit II. 7 [i] 21:00 Po krk v extázi 1 [i] 23:00 Vražedná práva I. 4 [i] 00:00 Spartakus: Pomsta 7 [i] 01:10 Po krk v extázi 1 [i] 03:05 Vražedná práva I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Džínovina/skleničky na víno [i] 06:00 Jak se to dělá 7 [i] 06:25 Králové aukcí: Starožitná doktorská bryčka/artefakt z filmu Kleopatra [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 13 [i] 07:15 Megastavitelé: Největší ropný vrt světa [i] 08:10 Nutné k přežití: Island [i] 09:05 Lety po divoké Aljašce: Hádka v divočině [i] 09:55 Zlato z Beringova moře 14 [i] 10:50 Dvojí přežití: Ostrov hrochů [i] 11:40 Rození obchodníci: Bel Air [i] 12:35 Rození obchodníci – 5 nejoblíbenějších vozů: Ikony 80. let [i] 13:30 Filadelfské motorky: Nové vedení [i] 14:25 Kouzlo vědy: Zničený bagr [i] 14:55 Kouzlo vědy: Opuštěný ústav [i] 15:20 Kouzlo vědy: Podivný zábavní park [i] 15:50 Kouzlo vědy: Vodárna [i] 16:15 Kouzlo vědy: Špionážní centrum z dob studené války [i] 16:45 Kouzlo vědy: Stará pevnost [i] 17:10 Likvidátor: Prostředník [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 26 [i] 18:35 Králové aukcí: Replika kytary Erica Claptona/basebalová kartička s Andym Pafkem z roku 1952 [i] 19:00 Jak se to dělá: vysněné vozy: Bentley Continental GT Speed [i] 19:30 Jak se to dělá: Policejní odznaky [i] 20:00 Co se dělo dál? 8 [i] 20:30 Co se dělo dál? 10 [i] 21:00 Impozantní lodě: Akamalik [i] 22:00 Kouzlo vědy: Instantní sladké košíčky [i] 22:30 Kouzlo vědy 14 [i] 23:00 Neobjasněné případy: Mimozemský déšť, dunění na pláži a Vojničův rukopis [i] 00:00 Zakázané: Podivné vášně [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 26 [i] 01:25 Králové aukcí: Replika kytary Erica Claptona/basebalová kartička s Andym Pafkem z roku 1952 [i] 01:50 Co se dělo dál? 8 [i] 02:20 Co se dělo dál? 10 [i] 02:50 Impozantní lodě: Akamalik [i] 03:50 Kouzlo vědy: Instantní sladké košíčky [i] 04:20 Kouzlo vědy 14 [i] 04:45 Velká mozková soutěž: Roboti na triatlon [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Hobby naší doby [i] 09:30 Neobyčejné životy [i] 10:35 Toulavá kamera [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:40 Na cestě po Karlovarském kraji [i] 15:10 Profesionálové: Jen krásný obrázek 46/57 [i] 16:00 Na stopě [i] 16:25 Třída 8.A [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Neviditelní 13/13 [i] 20:55 13. komnata Juraje Jakubiska [i] 21:23 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:20 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:15 Arne Dahl [i] 01:15 Sama doma [i] 02:50 Postřehy odjinud [i] 02:55 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina VII [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Stříkoun lapavý [i] 09:30 Ztracenci [i] 10:50 Objevování pravdy: Archa [i] 11:40 Poslední lovci v Namibii [i] 12:30 Madagaskar: Ostrov zázraků [i] 13:25 Bojovníci s klimatem [i] 13:40 Lovci beze zbraní [i] 14:00 Chcete mě? ZJ [i] 14:25 Pyramidy? 4/5 [i] 15:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:00 Věda na vlastní kůži [i] 16:55 Zapomenuté výpravy [i] 17:20 Genderová věda aneb Problémy s pohlavím [i] 18:10 Moje rodina VII [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Fenomén Underground [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Medvědí rodina a já [i] 21:00 Pan Selfridge 5/10 [i] 21:45 Pan Selfridge 6/10 [i] 22:30 Largo Winch 2 [i] 00:25 Běž o život [i] 02:05 Babylon [i] 02:30 Když památky žalují [i] 03:00 Zašlapané projekty [i] 03:20 Konec starých časů [i] 03:40 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:05 Přísně tajné vraždy [i] 04:20 Ukryté dějiny šostýnské [i] 04:40 Příběhy železné opony [i] 04:55 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2714 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Tohle je válka 534 [i] 11:25 Dva a půl chlapa IV 7 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla VI: Autor neznámý 4 [i] 13:20 Odložené případy III: Trest smrti: Poslední odvolání 20 [i] 14:20 Mentalista: Sekvoje 5 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Někdy láska nestačí 165 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Miami V: Odkaz předků 19 [i] 18:25 Ulice 2715 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Karate Kid [i] 23:05 Kniha přežití [i] 01:20 Kriminálka Miami V: Odkaz předků 19 [i] 02:05 Novashopping 02:40 Mentalista: Sekvoje 5 [i] 03:35 Kolotoč [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Někdy láska nestačí 165 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Gormiti III - Invaze temných sil: Mugorova mlha 11 [i] 07:15 Winx Club VI: Zmařené sny 11 [i] 07:45 M*A*S*H 228 [i] 08:35 M*A*S*H 229 [i] 09:05 M*A*S*H 230 [i] 09:50 Diagnóza vražda I: Pomsta 3 [i] 10:50 Walker, Texas Ranger V: Thunderovi synové 1/2 [i] 11:45 Místo činu: Mnichov: Lovecká sezona 30 [i] 13:35 Wolffův revír VI: Tisíc malých pomocníků 8 [i] 14:35 Doktor z hor: Nové příběhy V: Ztracené děti 12 [i] 15:35 Castle na zabití V: Oblačno, místy vraždy 2 [i] 16:30 Komisař Rex IV: Šmírák 11 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Pan Popper a jeho tučňáci [i] 22:15 Šakal [i] 00:50 Král krysa [i] 03:25 Doktor z hor: Nové příběhy V: Ztracené děti 12 [i] 04:15 Wolffův revír VI: Tisíc malých pomocníků 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Dr. Oz [i] 07:10 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Perla Orientu 66/142 [i] 11:15 Feriha 119-120/160 [i] 13:55 Skrytá vášeň 119-120/188 [i] 15:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 16/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:25 Mamy tínedžerky II. 5/15 [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:25 Smotánka [i] 21:00 Život ide ďalej [i] 23:15 Diablov advokát 13/13 [i] 00:20 Diabolská hra [i] 01:55 Diablov advokát 13/13 [i] 02:35 Bez servítky [i] 03:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:35 Dr. Oz [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Albert Nobbs [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Tvrdá hra [i] 14:00 Bílá vrána [i] 15:45 Surfařská akademie [i] 17:20 Milionářský expres [i] 19:15 Jana Eyrová [i] 21:20 Nebezpečná metoda [i] 23:15 Vražedná dohoda [i] 00:45 McBain [i] 02:25 Krvavá volba [i] 04:30 Láska a jiné pohromy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Watts [i] 10:00 Snooker [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:00 Curling [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 18:45 Alpské lyžování [i] 19:00 Silové sporty [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Jezdectví [i] 23:15 Skoky na lyžích [i] 00:15 Motorsport [i] 00:30 Silové sporty [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark