TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Dr. House II. 12/24 [i] 12:45 Kobra 11 XIV. 4/14 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 48/50 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. 8/22 [i] 16:00 Mentalista V. 4/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Revolúcia II. 20-21/22 [i] 00:50 Mentalista V. 4/22 [i] 01:35 Kobra 11 XIV. 4/14 [i] 02:25 Hrdinovia IV. 18/19 [i] 03:10 FARMA [i] 04:05 Kobra 11 XIV. 4/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Destinácia svet: Senegal [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 McLeodove dcéry 6/22 [i] 07:45 Doktorka Quinnová VI: Všetko na čom záleží [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Poklady sveta II.: Ayautthaya, hlavné mesto Siamu , Thajsko [i] 09:35 Poklady sveta II.: Sukhothai, ruiny starého kráľovského mesta, Thajsko [i] 10:05 Recept na život 54/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Vínne cesty Slovenska: Podunajská vínna cesta [i] 14:30 Reportéri [i] 15:05 District III: Olej a voda [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Aachenský dóm, symbol cirkevno-svedskej moci, Nemecko [i] 16:40 Poklady sveta II.: Hallstatt, tri tisícročia soli, Rakúsko [i] 17:00 Recept na život 55/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Liga majstrov [i] 22:50 Liga majstrov, zostrihy [i] 00:10 District III: Olej a voda [i] 00:55 Destinácia svet: Senegal [i] 01:45 Dámsky klub [i] 03:20 McLeodove dcéry 6/22 [i] 04:10 Doktorka Quinnová VI: Všetko na čom záleží [i] 04:55 Destinácia svet: Arizona a Nové Mexiko [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Kde bolo tam bolo, fajčenie škodilo: Lasica [i] 09:05 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 09:10 Posledná maringotka [i] 10:05 Tajomstvá všetkého 1/6 [i] 10:35 Ukrajinský magazín [i] 11:05 Fokus zdravie "N" [i] 11:50 Ambulancia: Výmena kĺbu - Totálne nové koleno [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 ArtSpektrum [i] 13:05 Zahrajte mi takúto [i] 13:50 Večera s Havranom: Návrat do divočiny [i] 15:15 VAT: Najväčší ďalekohľad na Slovensku [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:25 Energetika [i] 16:45 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy - Hírek [i] 17:50 Good Angels Košice 2014 [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Sám proti sebe [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Celnice: Anatomie Bezvěrova [i] 22:00 Postav dom,zasaď strom [i] 23:30 Polícia [i] 23:45 Profesionál [i] 00:00 Autosalón [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Počasie [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Starý na tragači [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Hypochonder [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Zlatý klinec 53 [i] 11:00 Z chatrče do luxusu 4/4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:05 OCHRANCOVIA [i] 14:00 Extrémne prípady: Nie som jej matka [i] 15:25 TV ŠANCA [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:30 TOP STAR [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Adrenalínový let [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Ostrá hádka 54 [i] 21:40 Kosti X. 5 [i] 22:40 SHOW JANA KRAUSA [i] 23:40 Podvodníci III. 13 [i] 00:40 Dotyk II. 10 [i] 01:40 Lovci väzňov 9 [i] 02:25 Kosti X. 5 [i] 03:10 SHOW JANA KRAUSA [i] 03:55 Dotyk II. 10 [i] 04:40 Podvodníci III. 13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Modrí templári III. 17 [i] 06:25 Faktor strachu IV. 30 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:25 Modrí templári III. 18 [i] 09:25 Stratené duše IV. 9 [i] 10:40 18 kolies spravodlivosti II. 15 [i] 11:45 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 14 [i] 12:55 Kutyil s.r.o.: Alinko [i] 13:45 Profesionáli VI.: Profesionáli na dovolenke 13 [i] 14:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:10 Simpsonovci XIII. 18 [i] 15:40 Ničitelia mýtov V. 20 [i] 16:45 Faktor strachu IV. 31 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 15 [i] 18:45 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:15 Simpsonovci XIII. 19 [i] 19:45 Profesionáli III.: Šéf je paroháč 13 [i] 20:45 Banánový Joe [i] 22:50 Lovci väzňov 9 [i] 23:45 Smrtiace aférky 7 [i] 00:50 Ničitelia mýtov V. 20 [i] 01:45 Magnum VII. 21,22/22 [i] 03:15 KRIMI 03:40 Kutyil s.r.o.: Alinko [i] 04:15 Stratené duše IV. 9 [i] 04:55 18 kolies spravodlivosti II. 15 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Havaj 5-0 I. 16 [i] 07:55 No limit II. 4 [i] 09:10 Posel ztracených duší IV. 16 [i] 10:05 Vlčí mládě III. 19 [i] 11:00 Merlin V. 4 [i] 12:00 Havaj 5-0 I. 16 [i] 13:00 Posel ztracených duší IV. 16 [i] 14:00 Drzá Jordan V. 4 [i] 15:00 Havaj 5-0 I. 17 [i] 16:00 Vlčí mládě III. 20 [i] 17:00 Merlin V. 5 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 17 [i] 19:00 Drzá Jordan V. 5 [i] 19:55 No limit II. 5 [i] 21:00 Bez hranic II. 10 [i] 22:00 Myšlenky zločince VIII. 7 [i] 23:00 Myšlenky zločince VIII. 8 [i] 23:55 Strážce pořádku V. 5 [i] 00:55 Bez hranic II. 10 [i] 01:55 Drzá Jordan V. 5 [i] 02:40 Strážce pořádku V. 5 [i] 03:30 Cesty života I. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Vlaky/kuličková pera [i] 06:00 Jak se to dělá 5 [i] 06:25 Králové aukcí: Hrací automat Ms. Pac-Man/krátký vojenský meč [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 07:15 Megastavitelé: Město ve městě - MGM centrum Las Vegas [i] 08:10 Nutné k přežití: Kimberly, Austrálie [i] 09:05 Lety po divoké Aljašce: Výbuch [i] 09:55 Zlato z Beringova moře 12 [i] 10:50 Dvojí přežití: Pokousání [i] 11:40 Rození obchodníci: Nákladní vůz Chevy [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Skvělá Impala [i] 13:30 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot: Mustangové a Maverickové [i] 14:25 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 15:20 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 16:15 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 17:10 Likvidátor: Otázka důvěry [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 24 [i] 18:35 Králové aukcí: Hrací automat Ms. Pac-Man/krátký vojenský meč [i] 19:00 Jak se to dělá: vysněné vozy: Lamborghini Aventador [i] 19:30 Jak se to dělá: Kombinované klíče [i] 20:00 Zabavení letadel: Nouzový stav [i] 21:00 Zlato z džungle: Šílené snažení [i] 22:00 Kouzlo vědy: Stará pevnost [i] 22:30 Kouzlo vědy: Ovládání myslí pomocí graffiti [i] 23:00 Aljašská železnice 1 [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice: Nahánění dobytka [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 24 [i] 01:25 Králové aukcí: Hrací automat Ms. Pac-Man/krátký vojenský meč [i] 01:50 Zabavení letadel: Nouzový stav [i] 02:50 Zlato z džungle: Šílené snažení [i] 03:50 Kouzlo vědy: Stará pevnost [i] 04:20 Kouzlo vědy: Ovládání myslí pomocí graffiti [i] 04:45 Aljašská železnice 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo biskupa Církve československé husitské Rudolfa Göbela [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 Polopatě [i] 09:45 Postřehy odjinud [i] 09:50 Paterčata [i] 10:35 Herbář [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:40 Na cestě po Strážnicku [i] 15:10 Kingová II: Charlene Francisová 4/13 [i] 15:55 Doma je doma [i] 16:10 A ještě jednou Sešlost [i] 17:10 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Policajti z centra [i] 21:00 Gejzír [i] 21:29 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Paterčata [i] 22:15 Zabil jsem Einsteina, pánové [i] 23:50 Kriminálka Paříž: Vybrané chování 46/92 [i] 00:40 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:40 AZ-kvíz [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:40 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina VII [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tajemství mrtvých mužů: Co se stalo s Raoulem Wallenbergem? [i] 09:50 Druhá světová válka v barvě: Vítězství v Evropě [i] 10:40 Náš venkov: (Nes)hody [i] 11:10 Putování za muzikou [i] 11:40 Naše tradice: Advent [i] 12:05 Folklorika [i] 12:35 Občan Kinský [i] 13:00 Bohové a mýty staré Evropy [i] 13:15 Postřehy odjinud [i] 13:20 Kvarteto [i] 13:50 Žádost o azyl z ekologických důvodů [i] 14:10 Gongfu v srdci Evropy [i] 14:35 Lucrezia Borgia: krásná travička [i] 15:25 Chcete je? ZJ [i] 15:30 Království divočiny: Stříkoun lapavý [i] 15:55 Televizní klub neslyšících ZJ [i] 16:25 Poslední lovci v Kamerunu [i] 17:20 Madagaskar: Ostrov zázraků [i] 18:10 Moje rodina VII [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Objevování planety Oceán: Pulz života [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Libanon, pokladnice života [i] 21:00 Na cestě po Pays de la Loire [i] 21:30 Bedekr [i] 21:55 Jeden den [i] 23:40 Na stojáka [i] 00:10 Kanadská soda II [i] 00:30 Expremiéři [i] 01:00 Příběhy neobyčejné energie [i] 01:25 Křesťanský magazín [i] 01:50 Chcete mě? ZJ [i] 02:20 Náš venkov: (Nes)hody [i] 02:45 Doping a trest [i] 03:10 Zašlapané projekty [i] 03:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:55 Přísně tajné vraždy [i] 04:10 Doktorem na horách [i] 04:30 Hledání kompromisů [i] 04:40 Příběhy železné opony [i] 04:55 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2712 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Poslední láska 533 [i] 11:25 Dva a půl chlapa IV 5 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla VI: Přátelská smrt 2 [i] 13:20 Odložené případy III: Vítejte 18 [i] 14:20 Mentalista: Rudý příliv 3 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Musela jsem tě vidět 163 [i] 16:35 Dva a půl chlapa IV 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Miami V: Smrt na lovu 17 [i] 18:25 Ulice 2713 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: V týlu nepřítele 83 [i] 21:30 Námořní vyšetřovací služba X: Kanárek 14 [i] 22:35 Anakonda [i] 00:20 Kriminálka Miami V: Smrt na lovu 17 [i] 01:05 Mentalista: Rudý příliv 3 [i] 01:50 Novashopping 02:25 Áčko: Chtělo se mi zemřít [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Musela jsem tě vidět 163 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Gormiti III - Invaze temných sil: Podzemní útok 9 [i] 07:15 Winx Club VI: Svatyně zeleného draka 9 [i] 07:45 M*A*S*H 224 [i] 08:35 M*A*S*H 225 [i] 09:05 M*A*S*H 226 [i] 09:50 Diagnóza vražda I 1 [i] 10:50 Walker, Texas Ranger V: Zázrak v sousedství 22 [i] 11:45 Místo činu: Mnichov: Nesmrtelně krásná 28 [i] 13:35 Wolffův revír VI: Hon na divokou 6 [i] 14:35 Doktor z hor: Nové příběhy V: Ztracený syn 10 [i] 15:35 Castle na zabití IV: Navždy 23 [i] 16:30 Komisař Rex IV: Ukradené štěstí 9 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Teď už jsi jinej 307 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:30 Telebazar [i] 23:45 Hawaii 5-0 II: Vražedné řešení 13 [i] 00:40 Sběratelé kostí VII: Překážka na silnici 8 [i] 01:35 Vraždy v Kitzbühelu VII: Život za smrt 15 [i] 02:25 Doktor z hor: Nové příběhy V: Ztracený syn 10 [i] 03:10 Wolffův revír VI: Hon na divokou 6 [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Dr. Oz [i] 07:10 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Perla Orientu 64/142 [i] 11:15 Feriha 115-116/160 [i] 13:55 Skrytá vášeň 115-116/188 [i] 15:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 14/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:25 Mamy tínedžerky II. 3/15 [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Odložený prípad VII. 18/22 [i] 21:30 Feriha 117-118/160 [i] 23:50 Sestrička Jackie IV. 5/10 [i] 00:25 Priatelia [i] 00:55 Adela show [i] 01:45 Bez servítky [i] 02:30 Smotánka [i] 03:20 Mamy tínedžerky II. 3/15 [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Muž, který se směje [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Láska a jiné pohromy [i] 13:50 Radostná událost [i] 15:45 Náhradnice [i] 17:20 Phoebe v říši divů [i] 19:05 Iluzionista [i] 21:00 Vášeň a cit [i] 23:05 Mary a Max [i] 00:40 Evilenko [i] 02:30 Sofia [i] 03:55 Vášeň a cit