TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Dr. House II. 11/24 [i] 12:45 Kobra 11 XIV. 3/14 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 47/50 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. 7/22 [i] 16:00 Mentalista V. 3/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Revolúcia II. 18-19/22 [i] 00:55 Mentalista V. 3/22 [i] 01:40 Kobra 11 XIV. 3/14 [i] 02:25 Hrdinovia IV. 17/19 [i] 03:10 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 XIV. 3/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Destinácia svet: Bolívia, Paraguaj a Uruguaj [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:05 McLeodove dcéry 5/22 [i] 07:50 Doktorka Quinnová VI: Nádej neumiera [i] 08:35 Správy RTVS "N" [i] 09:25 Poklady sveta II.: Dom v Speyeri, Kostol franských cisárov [i] 09:40 Poklady sveta II.: Mlyny v Kinderdijku, Holandsko [i] 10:05 Muž s poslaním: Keď nechceme vidieť 12/16 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Občan za dverami [i] 15:05 District III: Zmŕtvychvstanie [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Ayautthaya, hlavné mesto Siamu , Thajsko [i] 16:40 Poklady sveta II.: Sukhothai, ruiny starého kráľovského mesta, Thajsko [i] 17:00 Recept na život 54/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:25 Grand hotel III: Grand hotel III 11/14 [i] 22:45 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Otcov tieň 13/23 [i] 23:30 District III: Zmŕtvychvstanie [i] 00:15 Destinácia svet: Bolívia, Paraguaj a Uruguaj [i] 01:05 Vínne cesty Slovenska: Podunajská vínna cesta [i] 01:30 Dámsky klub [i] 03:05 McLeodove dcéry 5/22 [i] 03:50 Doktorka Quinnová VI: Nádej neumiera [i] 04:35 Ján Ilavský [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 08:55 Kde bolo tam bolo, fajčenie škodilo: Myška [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Môj motýľ [i] 09:05 Slová, ktoré zmenili svet: John Fitzgerald Kennedy [i] 10:05 Žena na konci sveta III. [i] 10:30 Národnostný magazín: Nemecký [i] 11:00 Fokus práca "N" [i] 11:45 Športové ozveny [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 12:55 Na priedomí [i] 13:20 Úspech [i] 14:55 Família: Família - Rodina na jednej lodi [i] 15:25 Orientácie [i] 15:55 Ukrajinský magazín [i] 16:25 WAVES BRATISLAVA [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Tajomstvá všetkého 1/6 [i] 18:30 Encyklopédia slovenských obcí: Livov [i] 18:45 Večerníček: Hlinené rozprávky [i] 18:55 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIHIT - priateľstvo [i] 19:05 Seržant Murko [i] 19:15 Dráčik Tabaluga [i] 19:45 Hlasy tichého sveta [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Božia armáda - boží nepriateľ [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Ambulancia: Výmena kĺbu - Totálne nové koleno [i] 22:00 Večera s Havranom: Návrat do divočiny [i] 23:10 Berlín Alexanderplatz: Žnec s mocou od milého boha [i] 00:10 On air [i] 00:35 Tempo [i] 00:45 Božia armáda - boží nepriateľ [i] 01:45 Správy RTVS "N" [i] 02:30 Počasie [i] 02:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:30 Súdna sieň: Umelec [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Môžeš niekoho otráviť [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Šaty 52 [i] 11:00 Z chatrče do luxusu 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 OCHRANCOVIA [i] 14:00 Extrémne prípady: Šibe jej [i] 15:25 TV ŠANCA [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:30 TOP STAR [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Hypochonder [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:10 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Zlatý klinec 53 [i] 21:40 Vtierka Castle VII. 3 [i] 22:40 Vtierka Castle V. 22 [i] 23:40 Podvodníci III. 12 [i] 00:40 Agent V. 5 [i] 01:40 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 9 [i] 02:20 Vtierka Castle VII. 3 [i] 03:05 Vtierka Castle V. 22 [i] 03:45 KRIMI 04:10 Agent V. 5 [i] 04:50 Podvodníci III. 12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Modrí templári III. 16 [i] 06:25 Faktor strachu IV. 29 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:25 Modrí templári III. 17 [i] 09:25 Stratené duše IV. 8 [i] 10:40 18 kolies spravodlivosti II. 14 [i] 11:45 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 13 [i] 12:55 Kutyil s.r.o.: Pošta pre teba [i] 13:45 Profesionáli VI.: Šváby 12 [i] 14:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:10 Simpsonovci XIII. 17 [i] 15:40 Ničitelia mýtov V. 19 [i] 16:45 Faktor strachu IV. 30 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 14 [i] 18:45 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:15 Simpsonovci XIII. 18 [i] 19:45 Profesionáli III.: Návrat Iris 12 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 9 [i] 21:45 Hotelové Áno, šéfe! 4 [i] 22:40 Letecké katastrofy X. 5,6/6 [i] 00:45 Ničitelia mýtov V. 19 [i] 01:40 Magnum VII. 19,20 [i] 03:10 KRIMI 03:35 Kutyil s.r.o.: Pošta pre teba [i] 04:15 Stratené duše IV. 8 [i] 04:55 18 kolies spravodlivosti II. 14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Havaj 5-0 I. 15 [i] 08:00 Posel ztracených duší IV. 14 [i] 09:00 Posel ztracených duší IV. 15 [i] 10:00 Vlčí mládě III. 18 [i] 10:55 Merlin V. 3 [i] 11:55 Havaj 5-0 I. 15 [i] 12:50 Posel ztracených duší IV. 15 [i] 13:50 Posel ztracených duší IV. 16 [i] 14:50 Havaj 5-0 I. 16 [i] 15:50 Vlčí mládě III. 19 [i] 16:45 Merlin V. 4 [i] 17:45 Posel ztracených duší IV. 16 [i] 18:45 Drzá Jordan V. 4 [i] 19:45 No limit II. 4 [i] 21:00 Patricia Cornwell: V ohrožení 1 [i] 22:55 Myšlenky zločince IX. 14 [i] 23:55 True Blood - Pravá krev VI. 8 [i] 01:05 Patricia Cornwell: V ohrožení 1 [i] 02:50 True Blood - Pravá krev VI. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Koberec/lego [i] 06:00 Jak se to dělá 4 [i] 06:25 Králové aukcí: Kanón na dřevě/Kaliopa [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 07:15 Megastavitelé: Plovoucí most [i] 08:10 Nutné k přežití: Ekvádor [i] 09:05 Lety po divoké Aljašce: Zelenáč Ben [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: 4,5 kilogramu zlata [i] 10:50 Dvojí přežití: Unášeni mořem [i] 11:40 Rození obchodníci: DeLorean [i] 12:35 Sibiřský podíl: Ruská ruleta [i] 13:30 Mrazivé zlato: Není návratu [i] 14:25 Králové kouzel: Miami [i] 15:20 Králové kouzel: Vancouver [i] 16:15 Králové kouzel: Mobile [i] 17:10 Likvidátor: Pro šibaly není odpočinku [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 23 [i] 18:35 Králové aukcí: Motorizovaná barová stolička/jižanský meč [i] 19:00 Jak se to dělá: vysněné vozy: Weismann MF5 [i] 19:30 Jak se to dělá: Karburátory [i] 20:00 Cíl cesty – severní pól 1 [i] 21:00 Skuteční hrdinové 2 [i] 22:00 Troy 6 [i] 23:00 Pekelní jezdci: Boj o bratrstvo [i] 00:00 Hlídači čtvrtí 8 [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 23 [i] 01:25 Králové aukcí: Motorizovaná barová stolička/jižanský meč [i] 01:50 Cíl cesty – severní pól 1 [i] 02:50 Skuteční hrdinové 2 [i] 03:50 Pekelní jezdci: Boj o bratrstvo [i] 04:45 Sibiřský podíl: Ruská ruleta [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 13. komnata Michela Fleischmanna [i] 09:30 Reportéři ČT [i] 10:10 Veselé příhody z natáčení [i] 10:40 Dlouhá míle 5/6 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:40 Na cestě po hanáckém Slovácku [i] 15:10 Pan Selfridge 4/10 [i] 15:55 Je to jináč [i] 16:15 Abychom se zase sešli [i] 17:10 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Neobyčejné životy [i] 21:52 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Detektiv Martin Tomsa [i] 23:05 Kingová II: Charlene Francisová 4/13 [i] 23:50 Případy detektiva Murdocha VII: Tour de Murdoch 2/18 [i] 00:35 Na stopě [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Dobré ráno [i] 04:20 Designtrend [i] 04:35 Bydlení je hra [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Migrační koridory [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina VII [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tajemství lidského hlasu [i] 09:55 Newfoundland - drsný klenot Kanady [i] 10:40 Nedej se [i] 11:35 Králíci ve vysoké trávě [i] 13:05 Potřebujeme skřivana? [i] 13:25 Doktorská odyssea [i] 14:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:10 Souboj vojevůdců: Von Manstein proti Vatutinovi [i] 15:55 Případ Adolf Hitler: analýza mysli diktátora [i] 16:45 Vesmír: Osídlíme vesmír? [i] 17:30 Raport o Velké válce: Na palubu spějme [i] 18:10 Moje rodina VII [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Interpol: Smrtící posedlost [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II.: Zoufalá mise [i] 20:50 Vyšetřování leteckých nehod: Technické chyby [i] 21:45 Expremiéři [i] 22:15 Poločas štěstí [i] 23:45 Sestřička Jackie IV [i] 00:10 Agnus Dei: Beránek Boží [i] 01:30 Babylon [i] 01:55 Příběhy neobyčejné energie [i] 02:25 Zapomenuté výpravy [i] 02:45 Bojovníci s klimatem [i] 03:00 Betonové dědictví [i] 03:25 Zašlapané projekty [i] 03:40 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:05 Přísně tajné vraždy [i] 04:20 S koněm do lesa [i] 04:40 Příběhy železné opony [i] 04:55 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2711 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: Šmejdi znovu na scéně 82 [i] 11:25 Dva a půl chlapa IV 4 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla VI: Katův paradox 1 [i] 13:25 Odložené případy III: Superhvězda 17 [i] 14:20 Mentalista: Rudé vlasy a stříbrná páska 2 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Jen co budeš volná 162 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Miami V: Rozvrácená rodina 16 [i] 18:25 Ulice 2712 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Poslední láska 533 [i] 21:35 Víkend: Volání divočiny [i] 22:30 Lovci zločinců III: Lovci zločinců 13 [i] 23:25 Nebezpečná identita 19 [i] 00:15 Kriminálka Miami V: Rozvrácená rodina 16 [i] 01:05 Mentalista: Rudé vlasy a stříbrná páska 2 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Lovci zločinců III: Lovci zločinců 13 [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Jen co budeš volná 162 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Gormiti III - Invaze temných sil: Neviditelné nebezpečí 8 [i] 07:15 Winx Club VI: Útok sfingy 8 [i] 07:45 M*A*S*H 222 [i] 08:35 M*A*S*H 223 [i] 09:05 M*A*S*H 224 [i] 09:50 To je vražda, napsala VIII: Vražda na Madisonské třídě 22 [i] 10:50 Walker, Texas Ranger V: Dračí srdce 21 [i] 11:45 Místo činu: Mnichov: Útěk z vězení 27 [i] 13:35 Wolffův revír VI: Stanné právo 5 [i] 14:35 Doktor z hor: Nové příběhy V: Zázračné uzdravení 9 [i] 15:35 Castle na zabití IV: Živí mrtví 22 [i] 16:30 Komisař Rex IV: Spiknutí 8 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Zásnubní papoušek 38 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:25 Ano, šéfe! [i] 23:40 Myšlenky zločince VII 16 [i] 00:35 Spravedlnost v krvi III: Do hořkého konce 22 [i] 01:30 Vraždy v Kitzbühelu VII: Anatomie vraždy 14 [i] 02:20 Doktor z hor: Nové příběhy V: Zázračné uzdravení 9 [i] 03:05 Wolffův revír VI: Stanné právo 5 [i] 03:55 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Tisíc a jedna noc 146-147/183 [i] 06:15 Dr. Oz [i] 07:15 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:30 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Perla Orientu 63/142 [i] 11:15 Feriha 113-114/160 [i] 14:05 Skrytá vášeň 113-114/188 [i] 16:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 13/22 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Mamy tínedžerky II. 2/15 [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Šiesty zmysel III. 12/13 [i] 21:30 Feriha 115-116/160 [i] 23:45 Sestrička Jackie IV. 3-4/10