TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Doktori 6/10 [i] 10:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:20 Susedia [i] 12:00 Dr. House II. 10/24 [i] 13:00 Kobra 11 XIV. 2/14 [i] 14:00 FARMA - DUEL [i] 16:00 Mentalista V. 2/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Kredenc [i] 23:20 2 baby na mizine III. 8/24 [i] 23:50 Mentalista V. 2/22 [i] 00:50 Kobra 11 XIV. 2/14 [i] 01:40 Hrdinovia IV. 16/19 [i] 02:25 Kredenc [i] 02:50 FARMA [i] 03:45 Kobra 11 XIV. 2/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Destinácia svet: Portugalsko-Španielsko [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:05 McLeodove dcéry 4/22 [i] 07:45 Doktorka Quinnová V.: Okamih pravdy II. [i] 08:35 Správy RTVS "N" [i] 09:25 Poklady sveta II.: Zámky Augustusburg a Falkenlust v Bruhli [i] 09:40 Poklady sveta II.: Ramelsberg a Goslar, Rudná hora a jej mesto [i] 10:05 Recept na život 53/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Svet v obrazoch [i] 14:30 Krotitelia dlhov 8/12 [i] 15:05 District II.: Odplata 22 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Dom v Speyeri, Kostol franských cisárov [i] 16:40 Poklady sveta II.: Mlyny v Kinderdijku, Holandsko [i] 17:00 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Usmievavá sestra [i] 22:20 Víkend [i] 22:50 Muž s poslaním: Keď nechceme vidieť 12/16 [i] 23:35 District II.: Odplata 22 [i] 00:15 Usmievavá sestra [i] 02:15 Dámsky klub [i] 03:50 McLeodove dcéry 4/22 [i] 04:30 Doktorka Quinnová V.: Okamih pravdy II. [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Janko Hraško [i] 08:55 Kde bolo tam bolo, fajčenie škodilo: Zajko [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - Vybitý Smajlifón [i] 09:10 Zlatá horúčka - ako rozpredať krajinu [i] 10:45 Tvárou v tvár [i] 11:15 Fokus rodina "N" [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Nedeľa s našimi krajanmi [i] 13:10 Hlas ticha [i] 13:40 Odpískané [i] 14:20 Magazín Ligy majstrov [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:30 Autosalón [i] 15:55 Národnostný magazín: Nemecký [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Žena na konci sveta III. [i] 18:25 GEN.Sk: Vladimír Strnisko [i] 18:45 Večerníček: Hlinené rozprávky [i] 18:55 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - Vybitý Smajlifón [i] 19:05 Seržant Murko [i] 19:15 Dráčik Tabaluga [i] 19:35 Moji zvierací priatelia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slová, ktoré zmenili svet: John Fitzgerald Kennedy [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 VAT: Najväčší ďalekohľad na Slovensku [i] 22:00 Nebezpečná metóda [i] 23:35 CINEMATIK 2014 [i] 23:55 A predsa sa točí [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Počasie [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:30 Súdna sieň: Šikovná, ale drahá [i] 08:45 Súdna sieň: Choď za bratom! [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Si mi to dlžná! 51 [i] 11:00 Z chatrče do luxusu 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:05 OCHRANCOVIA [i] 14:00 Extrémne prípady: Sekta [i] 15:25 TV ŠANCA [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:30 TOP STAR [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Môžeš niekoho otráviť [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Šaty 52 [i] 21:40 Pán a pani Smithovci [i] 00:20 Farmár hľadá ženu 2 [i] 02:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI.: - FINÁLE SÉRIE 22/22 [i] 02:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 1/22 [i] 03:25 Hannibal 10 [i] 04:10 Farmár hľadá ženu 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 100 rokov svedectiev [i] 05:55 DA VINCI [i] 06:25 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 13/13 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:25 Modrí templári III. 16 [i] 09:25 Stratené duše IV. 7 [i] 10:40 Zrelé víno [i] 13:00 Kutyil s.r.o.: Modelka [i] 13:55 Profesionáli VI.: Dieťa 11 [i] 14:45 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 13/13 [i] 15:40 Ničitelia mýtov V. 18 [i] 16:45 Faktor strachu IV. 29 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 13 [i] 18:45 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:15 Simpsonovci XIII. 17 [i] 19:45 Profesionáli III.: Prekliaty Fero 11 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 22/22 [i] 21:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 1/22 [i] 22:40 Hannibal 10 [i] 23:40 Homeland - Zradca III.- PREMIÉRA 6 [i] 00:45 Neumlčaní 8 [i] 01:15 V službách KGB 10 [i] 02:10 Dexter V. 9,10 [i] 03:50 KRIMI 04:10 Stratené duše IV. 7 [i] 04:55 Homeland - Zradca III. 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Havaj 5-0 I. 14 [i] 07:55 No limit II. 3 [i] 09:05 Posel ztracených duší IV. 14 [i] 10:05 Vlčí mládě III. 17 [i] 11:00 Merlin V. 2 [i] 12:00 Havaj 5-0 I. 14 [i] 13:00 Posel ztracených duší IV. 14 [i] 14:00 Drzá Jordan V. 3 [i] 14:55 Havaj 5-0 I. 15 [i] 15:50 Vlčí mládě III. 18 [i] 16:45 Merlin V. 3 [i] 17:45 Posel ztracených duší IV. 15 [i] 18:45 xXx 1 [i] 21:00 Vražedná práva I. 4 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 14 [i] 23:00 Bez hranic II. 9 [i] 00:05 Havaj 5-0 II. 11 [i] 01:00 Vražedná práva I. 4 [i] 02:00 Bez hranic II. 9 [i] 02:50 Havaj 5-0 II. 11 [i] 03:35 Cesty života I. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Vyrobeno v továrně: Hrací kuličky/Vodní filtry/Soupravy nářadí/Balicí molitan [i] 06:00 Jak se to dělá 3 [i] 06:25 Králové aukcí: Podepsaná sbírka paliček na buben/vůz Trans Am GTA [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 07:15 Megastavitelé: Hard Rock Park [i] 08:10 Nutné k přežití: Močály Everglades [i] 09:05 Lety po divoké Aljašce: Taxíky tundry [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Kdo je tady šéf? [i] 10:50 Dvojí přežití: Zamrzlé pláně [i] 11:40 Rození obchodníci: Dodge Charger [i] 12:35 Impozantní lodě: Akamalik [i] 13:30 Velká mozková soutěž: Roboti na triatlon [i] 14:25 Berte to jako varování: Z nuly hrdinou [i] 15:20 Berte to jako varování: Když příroda volá [i] 16:15 Berte to jako varování: Lidští pokusní králíci [i] 17:10 Likvidátor: Přišel šéf o štěstí? [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 22 [i] 18:35 Králové aukcí: Kanón na dřevě/Kaliopa [i] 19:00 Jak se to dělá: vysněné vozy: Maserati Quattroporte [i] 19:30 Jak se to dělá: Teploměry [i] 20:00 Dvojí přežití 8 [i] 21:00 Nazí a vystrašení 2 [i] 22:00 Dynamo: deset nejlepších triků [i] 23:00 Muž, žena a divočina: Louisiana [i] 00:00 Nejhrůznější záběry: Lety [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 22 [i] 01:25 Králové aukcí: Kanón na dřevě/Kaliopa [i] 01:50 Dvojí přežití 8 [i] 02:50 Nazí a vystrašení 2 [i] 03:50 Dynamo: deset nejlepších triků [i] 04:45 Muž, žena a divočina: Louisiana [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Kupé [i] 09:15 Královny popu - Pocta legendám [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Neviditelní 12/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:40 Na cestě po Třeboňsku [i] 15:10 Pan Selfridge 3/10 [i] 15:55 Past [i] 16:15 Optimistická komedie [i] 17:05 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Život a doba soudce A.K.: Exekuce 13/13 [i] 20:55 Pečený sněhulák [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:04 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:05 Profesionálové: Jen krásný obrázek 46/57 [i] 23:00 Hercule Poirot XII [i] 00:30 Kalendárium [i] 00:45 Sváteční slovo biskupa Církve československé husitské Rudolfa Göbela [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 Dobré ráno [i] 04:15 Pod pokličkou [i] 04:40 Designtrend [i] 04:55 13. komnata Michela Fleischmanna [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Bedekr [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Izrael, pestrá mozaika vjemů [i] 09:55 Objevování pravdy: Pompeje [i] 10:45 Babylon [i] 11:10 Cesty víry: S vírou ve zdravý rozum [i] 11:40 Klíč [i] 12:05 Krásy evropského pobřeží: Léto v [i] 12:15 Příběhy neobyčejné energie [i] 12:40 Československý filmový týdeník 1964 1017/2379 [i] 12:55 Tajemství na dně moří: Piráti [i] 13:50 Poslední den 1. světové války [i] 14:40 Věda na vlastní kůži [i] 15:35 Pyramidy? 4/5 [i] 16:20 Interpol: Smrtící posedlost [i] 17:10 Lucrezia Borgia: krásná travička [i] 18:00 Bojovníci s klimatem [i] 18:10 Moje rodina VII [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Vesmír: Kosmické srážky [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Druhá světová válka v barvě: Vítězství v Evropě [i] 21:00 Eiffelovka [i] 21:55 Touha [i] 23:25 Nelly a pan Arnaud [i] 01:10 České děti [i] 01:50 Queer: Dokud nás XXX nerozdělí [i] 02:15 Uchem jehly [i] 02:45 Žít, či nežít? [i] 03:10 Zašlapané projekty [i] 03:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:55 Přísně tajné vraždy [i] 04:10 Řek Zorba z Rejvízu [i] 04:25 Příběhy železné opony [i] 04:40 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2710 [i] 10:05 Kriminálka Anděl IV: Letiště 13 [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla V: Anděl a ďáblové 23 [i] 13:25 Odložené případy III: Jednou večer 16 [i] 14:20 Mentalista: Vražda golfovou holí 1 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Nic nového pod sluncem 161 [i] 16:35 Dva a půl chlapa IV 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Miami V: Smutný konec 15 [i] 18:25 Ulice 2711 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Šmejdi znovu na scéně 82 [i] 21:35 Kriminálka Las Vegas XIV: Volný pokoj 9 [i] 22:30 Lovci zločinců III: Zosobněná pravda 12 [i] 23:25 Nebezpečná identita 18 [i] 00:15 Kriminálka Miami V: Smutný konec 15 [i] 01:05 Mentalista: Vražda golfovou holí 1 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Lovci zločinců III: Zosobněná pravda 12 [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Nic nového pod sluncem 161 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Gormiti III - Invaze temných sil: Lávové kameny 7 [i] 07:15 Winx Club VI: Ztracená knihovna 7 [i] 07:45 M*A*S*H 220 [i] 08:35 M*A*S*H 221 [i] 09:05 M*A*S*H 222 [i] 09:50 To je vražda, napsala VIII: Odznak cti 21 [i] 10:50 Walker, Texas Ranger V: Případ LaRue 20 [i] 11:45 Místo činu: Mnichov: Amnézie 26 [i] 13:35 Wolffův revír VI: Smrtící lekce 4 [i] 14:35 Doktor z hor: Nové příběhy V: Čas na změnu 8 [i] 15:35 Castle na zabití IV: Lovci hlav 21 [i] 16:30 Komisař Rex IV: Zhoubná vášeň 7 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Podezření 306 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:40 Partička [i] 23:25 Spojenec [i] 02:00 Vraždy v Kitzbühelu VII: Mrtvá v řece 13 [i] 02:50 Doktor z hor: Nové příběhy V: Čas na změnu 8 [i] 03:40 Wolffův revír VI: Smrtící lekce 4 [i] 04:30 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Dr. Oz [i] 06:55 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 61-62/142 [i] 12:00 Inga Lindströmová: Láska v Sommerlunde [i] 14:10 Skrytá vášeň 111-112/188 [i] 16:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:10 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 12/22 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Mamy tínedžerky II. 1/15 [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Slečna úspešná 7/8 [i] 21:30 Feriha 113-114/160 [i] 23:55 Sestrička Jackie IV. 1-2/10 [i] 01:00 Priatelia [i] 01:20 Adela show [i] 02:15 Bez servítky [i] 03:00 Smotánka [i] 03:20 Mamy tínedžerky II. 1/15 [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Prodám šéfa zn.spěchá [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Protiklady se přitahují [i] 13:45 Agora [i] 15:55 Ostrov pokladů