TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista V. 1/22 [i] 06:45 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:15 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 07:35 Malí géniovia [i] 09:20 Ja, zloduch (HD) [i] 11:25 Hádaj, kto príde [i] 13:30 FORMULA 1: Veľká cena Abu Dhabi [i] 16:40 Neuveriteľný Hulk [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Rallye smrti (HD) [i] 22:30 Smrtonosná jazda (HD) [i] 00:35 Rallye smrti (HD) [i] 02:30 Smrtonosná jazda (HD) [i] 04:15 Kredenc [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Drišľakoviny: Drišľak odpočíva [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Myška Margo 10/13 [i] 07:25 Franklin a priatelia: Franklin a tieňové divadlo 31/52 [i] 07:40 Poštár Pat I 46 [i] 07:55 Poštár Pat I 47 [i] 08:10 Bol raz jeden život 5/26 [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:10 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:40 Autosalón [i] 10:10 Alpy zhora: Prastaré vrcholy 1/10 [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Bud Bindi: Verím v Európsku úniu [i] 14:05 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Puknuté zrkadlo [i] 15:40 Zlatá klasika: Piti, piti, pá [i] 17:05 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Noc nádejí [i] 22:30 Elisa z Rivombrosy III 8/8 [i] 00:20 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Puknuté zrkadlo [i] 01:50 O 5 minút 12 [i] 02:55 Zlatá klasika: Piti, piti, pá [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:50 Kapura [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Farmárska revue [i] 08:45 Test magazín [i] 09:00 Svätá omša na slávnosť Krista Kráľa [i] 11:05 On air [i] 11:25 Husiarka a kráľ [i] 12:35 Orientácie [i] 13:00 Slovo [i] 13:05 Matúš [i] 14:30 Integrácia [i] 15:40 Família: Rodina na jednej lodi [i] 16:15 Anjeli strážni: Anjeli strážni Martina Valihoru [i] 16:50 Hokej - Extraliga [i] 19:25 Večerníček: Hlinené rozprávky [i] 19:35 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:40 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dielo z depozitára [i] 20:10 Dokumentárny klub: Zlatá horúčka - ako rozpredať krajinu [i] 21:45 Odpískané [i] 22:30 Zo života dona Juana [i] 00:00 BÁBKARSKÁ BYSTRICA [i] 00:15 Umenie [i] 00:45 Dielo z depozitára [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Počasie [i] 01:45 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:00 Dobrodružstvo v Egypte [i] 08:10 Gumkáči IV. [i] 09:10 VARÍ VÁM TO [i] 09:50 Prázdniny Mr. Beana [i] 11:55 Ťažko zamilovaný [i] 14:25 Pán a pani Smithovci [i] 17:15 15 min. KUCHÁR [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 18:55 ZLATÉ VIANOCE [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 V SIEDMOM NEBI [i] 22:40 Dcéra najlepšieho kamaráta [i] 00:40 Shadowboxer [i] 02:45 Dcéra najlepšieho kamaráta [i] 04:10 KRIMI 04:40 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Tak sa vozia milionári 12 [i] 05:35 Zberači 54, 55 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 Kto prežije XIX. 3 [i] 09:10 Ničitelia mýtov IV. 3 [i] 10:20 Kravaťáci II. 9 [i] 11:20 Takešiho hrad II. - Špeciály 9/9 [i] 12:35 Neumlčaní 7 [i] 12:55 100 rokov svedectiev [i] 13:20 Najkrvavejšia bitka prvej svetovej vojny [i] 15:10 DA VINCI [i] 16:00 Voda je život [i] 16:30 "Zralé víno" [i] 18:35 VARÍ VÁM TO [i] 19:20 KUKÁTKO [i] 20:15 22 výstrelov [i] 22:45 Shadowboxer [i] 00:50 Kto prežije XIX. 3 [i] 01:45 KUKÁTKO [i] 02:25 Balík dolárov [i] 03:50 Najkrvavejšia bitka prvej svetovej vojny [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 13 [i] 07:30 Komisař Rex II. 2 [i] 08:30 Komisař Rex II. 3 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba VII. 14 [i] 10:25 Námořní vyšetřovací služba VII. 15 [i] 11:25 Na pomezí záhad II. 1 [i] 12:25 Drzá Jordan V. 20 [i] 13:25 Drzá Jordan V. 21 [i] 14:25 Havaj 5-0 I. 21 [i] 15:25 Havaj 5-0 I. 22 [i] 16:25 Dr. House VIII. 15 [i] 17:25 Kráska a zvíře I. 14 [i] 18:25 Láska ve hvězdách I. 3 [i] 19:25 Tajemná Calenda I. 7 [i] 21:00 xXx 1 [i] 23:15 Námořní vyšetřovací služba VIII. 16 [i] 00:15 Společná terapie I. 9 [i] 01:10 Námořní vyšetřovací služba VII. 14 [i] 02:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 15 [i] 02:50 Námořní vyšetřovací služba VIII. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Vyrobeno v továrně: Bavlněné tampóny/Pinballové hrací stroje/Kachličky/Těsto na chleba [i] 06:00 Jak to dělají?: Závěsný most / Samostříly / Sledování oblečení v obchodě [i] 06:25 Opravna vraků 2013 7 [i] 07:15 Megastavitelé: Král nákladních lodí [i] 08:10 Bořiči mýtů: Záchrana pod hladinou [i] 09:05 Velká mozková soutěž: Odchyt aut [i] 09:55 Likvidátor: Vydělává těžkou prací [i] 10:25 Likvidátor 14 [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 1 [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí 2 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 15 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 16 [i] 12:35 Králové aukcí: Cena za album Thriller Michaela Jacksona/maďarský motocykl Pannonia [i] 13:05 Králové aukcí: Oblek pro pyrotechnika/dalekohled z 1. světové války [i] 13:30 Dynamo: neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 14:25 Králové kouzel: Mobile [i] 15:20 Troy 4 [i] 16:15 Ovládání myslí 9 [i] 16:45 Ovládání myslí 10 [i] 17:10 Kouzlo vědy: Opuštěný ústav [i] 17:40 Kouzlo vědy: Podivný zábavní park [i] 18:05 Filadelfské motorky: Nové vedení [i] 19:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot: Renovace Barracudy [i] 20:00 Automobilové podzemí: Závod do přístavu [i] 21:00 Zkus přežít: Zelené peklo [i] 22:00 Napospas osudu s Edem Staffordem: Sonorská poušť, Arizona [i] 23:00 Nejnebezpečnější úlovek: Cornelia Marie [i] 00:00 Říční příšery: Nejtěžší případy [i] 00:55 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot: Renovace Barracudy [i] 01:50 Automobilové podzemí: Závod do přístavu [i] 02:50 Zkus přežít: Zelené peklo [i] 03:50 Napospas osudu s Edem Staffordem: Sonorská poušť, Arizona [i] 04:45 Filadelfské motorky: Nové vedení [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Okouzlení III 28/52 [i] 07:15 Nejlepší člověk [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Bylo nás pět: Vypouštění draka 3/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Pohádka pro housle a violu [i] 14:15 Tři princezny tanečnice [i] 15:05 "Já už budu hodný, dědečku!" [i] 16:30 Znamení koně [i] 17:25 Pošta pro tebe [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 České století [i] 21:10 168 hodin [i] 21:43 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 Cirkus Bukowsky I. 3,4/6 [i] 23:30 Komisař Moulin [i] 00:55 13. komnata Michela Fleischmanna [i] 01:20 Sváteční slovo biskupa Církve československé husitské Rudolfa Göbela [i] 01:25 Manéž Bolka Polívky [i] 02:40 Klavírista, běžec, veselý slepec [i] 03:00 Postřehy odjinud [i] 03:05 Bydlení je hra [i] 03:30 Zahrada je hra [i] 03:55 Designtrend [i] 04:10 Pod pokličkou [i] 04:35 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kanadská soda II [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:40 Babar [i] 07:00 Malý princ [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Špačkovi v síti času [i] 09:30 Československý filmový týdeník 1964 1017/2379 [i] 09:45 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 84 [i] 10:05 Raport o Velké válce: Na palubu spějme [i] 10:45 Poslední den 1. světové války [i] 11:35 Nedej se [i] 12:30 Chcete mě? ZJ [i] 12:55 Království divočiny: Stříkoun lapavý [i] 13:25 Sváteční slovo biskupa Církve československé husitské Rudolfa Göbela [i] 13:30 Křesťanský magazín [i] 13:55 Uchem jehly [i] 14:25 Cesty víry: S vírou ve zdravý rozum [i] 14:50 Na plovárně s Joe Lovanem a Johnem [i] 15:20 Newfoundland - drsný klenot Kanady [i] 16:05 Pyramidy? 4/5 [i] 16:55 Madagaskar: Ostrov zázraků [i] 17:45 Naše tradice: Advent [i] 18:15 Příběhy neobyčejné energie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Tajemství mrtvých mužů: Co se stalo s Raoulem Wallenbergem? [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zločin [i] 21:30 Ptáci [i] 23:25 Fenomén Underground [i] 00:20 Objevování planety Oceán: Pulz života [i] 01:05 Evropa dnes [i] 01:35 Folklorika [i] 02:00 Portrét Viléma Heckela [i] 02:25 Z očí do očí [i] 02:50 Radhošť [i] 03:10 Klub přátel dechovky [i] 03:45 Ve dveřích je A.G. [i] 04:30 Vražda na Buchlově [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:10 Želvy Ninja VIII 4 [i] 06:40 Král džungle 1 [i] 07:05 Legendy Chima 34 [i] 07:35 Tom a Jerry III 11 [i] 08:00 Jak vycvičit draky II 12 [i] 08:30 Víkend: Mrazení v zádech [i] 09:25 Pomáda [i] 11:40 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Přepadovka 7 [i] 13:00 Mr. Bean: Pan Bean v pokoji č. 426 [i] 13:30 Velká cena Abú Dhabí [i] 16:15 Zničeno ve vteřině II [i] 16:45 Talisman [i] 18:50 Hospoda: Kukátko 50 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl IV: Letiště 13 [i] 21:30 Comeback: Modelka [i] 22:05 Střepiny [i] 22:45 Charlieho andílci [i] 00:40 Kriminálka New York II 17 [i] 01:25 Novashopping 01:55 Volejte Novu [i] 02:30 Kolotoč [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:00 Výměna manželek IV [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Avengers - Sjednocení: Poslední souboj 26 [i] 07:10 Dokonalý Spider-Man I: Hulk v domě není pro mě 19 [i] 07:40 Jake a piráti ze Země Nezemě I: Zlaté vajíčko; Pirátský fotbal 12 [i] 08:10 Tajemství války: Zbraně stínové války 4 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty II: Strom hanby 13 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Božské dorty od Markéty [i] 12:20 Receptář prima nápadů [i] 13:25 Nedělní receptář extra 13:50 Big Ben III: Smrt na Hahnenkammu 1 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XIII: Prokletý box [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 20:15 Vinaři: Tour de Burčák 13 [i] 21:30 TGM: Talkshow Geni a Míši [i] 22:45 Vraždy podle předlohy [i] 01:20 Okrsek 22: Jak se čistí špína 12 [i] 02:10 Tajemství války: Zbraně stínové války 4 [i] 03:10 Vraždy v Midsomeru XIII: Prokletý box [i] 04:40 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 V údolí divých ruží: Skúška lásky [i] 08:10 Karavan šou 4 [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Rosamunde Pilcherová: Keď srdce puká [i] 12:00 Mama, smiem spať s netvorom? [i] 14:05 Nezvestní III. 1-2/19 [i] 16:00 Doktorka Zoe III. 16-17/22 [i] 17:50 Láska na druhý pokus [i] 20:00 Tanec ulice [i] 22:30 Tanec v srdci [i] 00:20 Tanec ulice [i] 02:15 Tanec v srdci [i] 03:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Škola života [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Ezopovy bajky [i] 13:25 Albatros [i] 15:05 Albert Nobbs [i] 17:05 Američan [i] 18:55 Synecdoche, New York [i] 21:05 Twelve [i] 22:45 Apokalypto [i] 01:00 Postradatelní [i] 02:35 Möbius [i] 04:25 Přizdis*áči [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 13:15 Snooker [i] 15:00 Watts [i] 16:00 Snooker [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:15 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 22:00 Jezdectví [i] 23:00 Krasobruslení [i] 01:00 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a bezpečný úkryt 2 [i] 07:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a výpadek proudu 3 [i] 08:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk má padáka 4 [i] 09:00 Beethoven 4 [i] 11:00 Inteligence 1: Delta Force 8 [i] 12:00 V utajení 1: Malý génius 3 [i] 13:00 V utajení 1: Jižní vítr 4 [i] 14:00 V utajení 1: Bez milosti 5 [i] 15:00 Dobrá manželka 6 6 [i] 16:00 Spravedlnost v krvi 4: Prozrazená tajemství 15 [i] 17:00 Spravedlnost v krvi 4: Zranění 16 [i] 18:00 Havaj 5-0 4: Zlomený 6 [i] 19:00 Rookie Blue 5: Stěhovací den 9 [i] 20:00 Inteligence 1: Delta Force 8 [i] 21:00 Čelisti IV: Pomsta [i] 23:00 Scary Movie 2 [i] 00:50 Útok dvojhlavého žraloka [i] 02:40 Kate a Leopold [i] 04:40 Městečko Haven 2: Přítel či nepřítel 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Lovci drahokamů 1 [i] 07:00 Budoucnost Odhalena 9 [i] 07:30 Budoucnost Odhalena 10 [i] 08:00 Hyeny, královny Afriky0 [i] 09:00 Brutální chemie 4 [i] 10:00 Země z ptačí perspektivy: Dvě křídla na Zemi 6 [i] 11:00 Safari v divočině 3 [i] 12:00 Profesionální hromadné stravování 2 [i] 13:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 12 [i] 14:00 Zlatý věk formule 10 [i] 16:00 Himaláje0 [i] 17:00 Lovci vojenských pokladů 2 [i] 18:00 Následky: Zrazeni Sluncem 4 [i] 19:00 Přežití v chudinských čtvrtích 3 [i] 20:00 Objevy starověku 2 [i] 21:00 Těsné úniky 2. světové války: Obléhání Kohimy 7 [i] 22:00 Americká 60. léta 4 [i]