Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista IV. 24/24 [i] 06:50 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:15 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 07:35 Tom a Jerry [i] 07:40 Opičí agent [i] 09:35 Dva a pol chlapa XI. 6/22 [i] 10:00 2 baby na mizine III. 7/24 [i] 10:25 Gladiátori [i] 12:25 Klamár, klamár [i] 14:15 Hádaj, kto príde [i] 16:30 Susedia [i] 17:10 Kredenc [i] 17:45 Hra o Niké [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Ja, zloduch (HD) [i] 22:30 Romeo musí zomrieť (HD) [i] 00:55 Umenie boja: Zrada [i] 02:45 Sniper 3 [i] 04:15 Susedia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Myška Margo 9/13 [i] 07:10 Franklin a priatelia: Franklinov nový klobúk 30/52 [i] 07:25 Poštár Pat I 44 [i] 07:40 Poštár Pat I 45 [i] 07:55 Bol raz jeden život 4/26 [i] 08:25 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Trpaslíci [i] 09:20 Daj si čas [i] 09:50 Legenda o rytieroch zo Sitna 9/10 [i] 10:20 Superhrdinovia: Legenda 12/12 [i] 10:55 Tanečná akadémia II.: Bod zlomu 12/26 [i] 11:25 On air [i] 11:55 Toskánska vášeň II 11/14 [i] 13:30 Vínne cesty Slovenska: Podunajská vínna cesta [i] 14:00 Ružový panter [i] 15:55 Milujem Slovensko [i] 17:25 Krotitelia dlhov 8/12 [i] 17:55 Postav dom , zasaď strom [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Výročie [i] 21:45 Cena Nadácie Tatra banky za umenie 2014 [i] 22:55 Rossella II 1/5 [i] 00:45 Ružový panter [i] 02:35 Rossella II 1/5 [i] 04:25 Drišľakoviny: Drišľak na internáte [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 Divoké Pyreneje: Hory svetla [i] 09:45 Cesta: Bez vedľajších účinkov [i] 10:15 Tempo [i] 10:30 Moja misia: Pod sudánskym slnkom [i] 10:55 Halali [i] 11:15 Separé [i] 11:40 Drevo s dušou [i] 12:05 5 minút po dvanástej: OTČIM, MACOCHA, JA [i] 13:05 Nebojme sa slovenčiny [i] 13:20 Terno [i] 14:05 Magazín Ligy majstrov [i] 14:35 Kapura [i] 15:15 Farmárska revue [i] 15:40 Test magazín [i] 15:55 Senior klub-magazín [i] 16:30 Pred rokmi... [i] 17:00 Herecké legendy: Dušan Jamrich [i] 17:15 Radosť žiť [i] 18:25 GEN.sk: Daniel Hevier [i] 18:45 Večerníček: Hlinené rozprávky [i] 18:50 Rozprávky na dobrú noc [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - záhradná architektka [i] 19:00 Seržant Murko [i] 19:10 Dráčik Tabaluga [i] 19:35 Moji zvierací priatelia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Živena [i] 21:05 Nominácie Ceny Nadácie Tatra banky za umenie 2014 [i] 21:15 Anjeli strážni: Anjeli strážni Martina Valihoru [i] 21:50 Pod slnkom Satanovym [i] 23:25 WAVES BRATISLAVA [i] 23:40 Kinorama [i] 00:05 Československý filmový týždenník [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Počasie [i] 01:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:50 Transformers Prime [i] 07:15 Gumkáči III. [i] 08:15 Dobrodružstvo v Egypte [i] 10:20 Hotelové Áno, šéfe! [i] 11:20 V SIEDMOM NEBI [i] 13:40 X-Men: Posledný vzdor [i] 16:05 Prázdniny Mr. Beana [i] 18:00 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 FILM TÝŽDŇA: Pád Bieleho domu [i] 23:10 Smrť v priamom prenose [i] 01:35 Pád Bieleho domu [i] 03:40 Smrť v priamom prenose [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Modrí templári III. 15 [i] 06:15 Faktor strachu IV. 28 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:20 Tak sa vozia milionári 12 [i] 08:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 09:15 Simpsonovci XIII. 16 [i] 09:50 Ničitelia mýtov V. 17 [i] 11:10 Planéta bez ľudí II. 10/10 [i] 12:15 Balík dolárov [i] 14:05 "Jen ho nechte, ať se bojí" [i] 16:10 DA VINCI [i] 16:55 Báječná dovolenka [i] 18:55 Takešiho hrad II. - Špeciály 9/9 [i] 19:50 Profesionáli III.: Sedemnásty 10 [i] 20:45 Ťažko zamilovaný [i] 23:15 X-Men: Posledný vzdor [i] 01:25 Báječná dovolenka [i] 03:00 "Jen ho nechte, ať se bojí" [i] 04:25 Planéta bez ľudí II. 10/10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 1 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 2 [i] 09:00 Merlin I. 11 [i] 10:00 Merlin I. 12 [i] 11:00 Na pomezí záhad I. 22 [i] 12:00 Komisař Rex II. 2 [i] 13:00 Komisař Rex II. 3 [i] 14:00 Jak prosté II. 17 [i] 15:00 Jak prosté II. 18 [i] 15:55 Profil zločinu IV. 12 [i] 17:05 Havaj 5-0 I. 21 [i] 18:05 Havaj 5-0 I. 22 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 14 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 15 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 5 [i] 22:00 Myšlenky zločince VIII. 6 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 15 [i] 00:00 Bez hranic II. 9 [i] 01:05 Jak prosté II. 17 [i] 02:00 Jak prosté II. 18 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba VIII. 15 [i] 03:30 Cesty života I. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Benzín/kapesní zavírací nože [i] 06:00 Jak to dělají?: Guacamole / Vozítko do močálu / Nůžky [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Parádní Nomad pro Dalea Jr. [i] 07:15 Pátá rychlost 12 [i] 08:10 Extrémní sběrači aut: Pickupy a problémy [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Souboj v Chicagu [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích: Machr Ton [i] 09:55 Opravdový podvod – v sázce je hodně 1 [i] 10:25 Opravdový podvod – v sázce je hodně 2 [i] 10:50 Troy 1 [i] 11:40 Troy 2 [i] 12:35 Troy 3 [i] 13:30 Troy 4 [i] 14:25 Jak to dělají?: Guacamole / Vozítko do močálu / Nůžky [i] 14:55 Jak to dělají?: Závěsný most / Samostříly / Sledování oblečení v obchodě [i] 15:20 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 5 [i] 16:15 Obnažená města: Paříž, město jeskyň [i] 17:10 Skvělé špinavé stroje 1 [i] 18:05 Záchrana klasických aut: Ferrari [i] 19:00 Automobiloví žraloci z Dallasu: Blázen do Mustangů [i] 19:30 Automobiloví žraloci z Dallasu: Tajemství BMW [i] 20:00 FantomWorks 1 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 21:30 Králové aukcí: Lodní kanon/zařízení Vitapulser [i] 22:00 Likvidátor: Podivné zboží [i] 22:30 Hledači pokladů na aukcích: Disko a kostky [i] 23:00 Američtí kopáči: Krev, pot a peníze [i] 23:30 Ropa za humny: Velká soutěž [i] 00:00 Berte to jako varování: Lidští pokusní králíci [i] 00:55 FantomWorks 1 [i] 01:50 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 02:20 Králové aukcí: Lodní kanon/zařízení Vitapulser [i] 02:50 Likvidátor: Podivné zboží [i] 03:20 Hledači pokladů na aukcích: Disko a kostky [i] 03:50 Američtí kopáči: Krev, pot a peníze [i] 04:20 Ropa za humny: Velká soutěž [i] 04:45 Záchrana klasických aut: Ferrari [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Bláznivé lásky: Už nehraju 48/52 [i] 07:00 Bláznivé lásky: Mezi tebou a mořem 49/52 [i] 08:00 Na cestě po Kanchanaburi [i] 08:30 Gejzír [i] 09:00 Dlouhá míle 5/6 [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:15 Případy detektiva Murdocha VII: Tour de Murdoch 2/18 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Dřevěná Marika [i] 14:10 Až já budu královna [i] 14:55 Ranč U Zelené sedmy [i] 15:20 Nejlepší člověk [i] 17:05 Psí kus [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Královny popu - Pocta legendám [i] 21:15 Deset zastavení s mistry zábavy [i] 22:09 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Fanfán Tulipán [i] 23:50 Spletenec [i] 01:35 MI5 VI 6/10 [i] 02:25 Manéž Bolka Polívky [i] 03:40 Designtrend [i] 03:50 Chalupa je hra [i] 04:15 Pod pokličkou [i] 04:40 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete je? ZJ [i] 05:25 Moje rodina VII [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:40 Babar [i] 07:00 Malý princ [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: (Nes)hody [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Bedekr [i] 10:50 Tajemství mrtvých mužů: Co se stalo s Raoulem Wallenbergem? [i] 11:40 Babylon [i] 12:05 Refreš/h/ [i] 12:35 Vesnicopis [i] 12:55 Děti sametu: Adam Plachetka [i] 13:20 Vlak s mlékem zde již nestaví [i] 15:10 Bohové a mýty staré Evropy [i] 15:30 Islandská peříčka [i] 15:55 Auto Moto Revue [i] 16:25 Kamera na cestách: Izrael, pestrá mozaika vjemů [i] 17:20 Zázračná planeta: Medvědí rodina a já [i] 18:15 Příběhy neobyčejné energie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Souboj vojevůdců: Paulus proti [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hercule Poirot XII [i] 21:35 Most 3,4/10 [i] 23:30 Devět kruhů pekla [i] 01:40 Pološero - Být či nebýt svobodnou matkou? [i] 02:05 Cesty víry: Na počátku byla vražda - Kain a Ábel [i] 02:35 Uchem jehly [i] 03:00 Stará Boleslav [i] 03:15 Klub přátel dechovky [i] 03:50 Ve dveřích je A.G. [i] 04:40 Neznámá Indonésie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:15 Želvy Ninja VIII 3 [i] 06:40 Návrat do budoucnosti II 26 [i] 07:10 Legendy Chima 33 [i] 07:40 Tom a Jerry III 10 [i] 08:05 Tučňáci z Madagaskaru II 13 [i] 08:40 Dva a půl chlapa IV 3 [i] 09:05 Křupan [i] 10:55 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:50 Rychlovky Ládi Hrušky [i] 12:00 Hledá se táta [i] 13:25 Výměna manželek IV [i] 14:50 Jak ukrást nevěstu [i] 16:55 Tipy ptáka Loskutáka [i] 17:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:05 U Haliny v kuchyni [i] 18:45 Volejte Novu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Příběh kmotra [i] 22:20 Pařba v Bangkoku [i] 00:25 Nezvratný osud 4 [i] 01:55 Novashopping 02:25 Áčko: Jezdím na Divoký východ [i] 03:15 Kolotoč [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:25 Avengers - Sjednocení: Exodus 25 [i] 07:55 Dokonalý Spider-Man I: Škody 18 [i] 08:25 Jake a piráti ze Země Nezemě I: Surfování na nemoři; Zachraňte mořské koníky 11 [i] 08:55 Autosalon [i] 10:20 Risknem to s Polly [i] 12:20 Den pro mou lásku [i] 14:25 Za trnkovým keřem [i] 16:10 Vraždy v Midsomeru XIII: Šílená Molly [i] 18:10 Karolína, domácí kuchařka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 20:15 Hobit: Neočekávaná cesta [i] 23:55 Z pekla [i] 02:25 Žoldnéř [i] 04:10 Vraždy v Midsomeru XIII: Šílená Molly [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Inga Lindströmová: Splnený sen [i] 08:10 Karavan šou 4 [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V údolí divých ruží: Skúška lásky [i] 12:00 Posadnutosť [i] 14:05 Nezvestní II. 17-18/18 [i] 15:55 Afrika: Návrat stratenej lásky 1-2/2 [i] 20:00 Inga Lindströmová: Láska v Sommerlunde [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Keď srdce puká [i] 00:00 Proces: Život za život 1-2/2 [i] 03:20 Na streche [i] 04:30 Dr. Oz [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Králova řeč [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Skippy díl 1. [i] 12:30 Prodám šéfa zn.spěchá [i] 14:10 Růžový a černý [i] 16:00 Muž, který se směje [i] 17:40 Panic je nanic [i] 19:25 Ten Největší [i] 21:20 Möbius [i] 23:20 Postradatelní [i] 01:00 Děti [i] 02:20 Kick-Ass [i] 04:10 Ten Největší [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Snooker [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:45 Snooker [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Box [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 01:00 Snooker [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 2: Karanténa 10 [i] 06:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde do vězení 16 [i] 06:55 Můj přítel Monk 3: Pan Monk bere útokem Manhattan 1 [i] 07:50 Holka jako lusk [i] 09:45 Bouře v Seattlu [i] 11:40 V utajení 1: Pilot - Part 1 1 [i] 12:40 V utajení 1: Pilot - Part 2 2 [i] 13:40 Inteligence 1: Delta Force 8 [i] 14:40 Beethoven 4 [i] 16:40 Nevěsta na útěku [i] 19:00 Král Škorpión [i] 21:00 PREMIÉRA FILM Scary Movie 2 [i] 22:50 Útok dvojhlavého žraloka [i] 00:40 Čelisti IV: Pomsta [i] 02:40 Městečko Haven 2: Zakletý den volna 6 [i] 03:40 Městečko Haven 2: Krev je víc než voda 7 [i] 04:40 Městečko Haven 2: Tichá noc 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Amazonka s Brucem Parrym 6 [i] 07:00 Budoucnost Odhalena 7 [i] 07:25 Budoucnost Odhalena 8 [i] 07:55 Jak se to dělá 2 [i] 08:05 Želvy a lidé0 [i] 09:05 Kouzlo modrých hlubin 4 [i] 10:00 Země z ptačí perspektivy: Asie a Austrálie 5 [i] 11:00 Mizející svět mořských cikánů0 [i] 12:00 Profesionální hromadné stravování 1 [i] 13:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 11 [i] 14:00 Velký bariérový útes 3 [i] 15:00 Boeing 747: Revoluce0 [i] 16:00 Brutální chemie 4 [i] 17:00 Potrhlý vynálezce Bob 8 [i] 17:30 Extrémní rybáři 8 [i] 18:00 Následky: Když se Země přestane otáčet 3