Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Dr. House II. 9/24 [i] 12:45 Kobra 11 XIV. 1/14 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Kurz sebaovládania I. 46/50 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. 6/22 [i] 16:00 Mentalista V. 1/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 Reflex [i] 18:15 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:15 Doktori 6/10 [i] 23:45 Mentalista V. 1/22 [i] 00:35 Dr. House II. 9/24 [i] 01:25 Kurz sebaovládania I. 46/50 [i] 01:45 Kobra 11 XIV. 1/14 [i] 02:30 Hrdinovia IV. 15/19 [i] 03:10 Dr. House II. 9/24 [i] 03:50 Kobra 11 XIV. 1/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Destinácia svet: Chile [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:05 McLeodove dcéry 3/22 [i] 07:50 Doktorka Quinnová V.: Okamih pravdy I. [i] 08:35 Správy RTVS "N" [i] 09:25 Poklady sveta V.: Tulou - kruhové domy vo Fu-tiene. V srdci kultúry Hakka. Čína. [i] 09:40 Poklady sveta II.: Bauhaus - mýtus a jeho nepochopenie [i] 10:10 Recept na život 52/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Slovensko v obrazoch [i] 14:20 A predsa milujeme [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Zámky Augustusburg a Falkenlust v Bruhli [i] 16:45 Poklady sveta II.: Ramelsberg a Goslar, Rudná hora a jej mesto [i] 17:05 Recept na život 53/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Superhrdinovia: Legenda 12/12 [i] 20:50 Milujem Slovensko [i] 22:20 Salvador [i] 00:20 Nikto nie je dokonalý [i] 01:25 Salvador [i] 03:25 McLeodove dcéry 3/22 [i] 04:10 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Polícia [i] 06:40 Profesionál [i] 07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Osudná cesta [i] 09:05 Kde bolo tam bolo, fajčenie škodilo: Vtáčence [i] 09:10 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 09:15 Svet zvierat III: Lara beží [i] 09:45 Tam, kde sa rodí deň [i] 10:15 Rómsky magazín [i] 10:45 Fokus právo "N" [i] 11:30 Jozef Vrabec [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Takú nám,hudba,zahraj: Harmanecké papierne [i] 13:25 Pod lampou [i] 15:50 Tvárou v tvár [i] 16:20 Japonská mozaika VI [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:45 Správy - Hírek [i] 17:55 Národnostné správy [i] 18:05 Televíkend [i] 18:30 Nebojme sa slovenčiny [i] 18:45 Večerníček: Hlinené rozprávky [i] 18:55 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 19:05 Seržant Murko [i] 19:15 Dráčik Tabaluga [i] 19:35 Moji zvierací priatelia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Divoké Pyreneje: Hory svetla [i] 20:45 Umenie [i] 21:15 Kinorama [i] 21:40 Nominácie Ceny Nadácie Tatra banky za umenie 2014 [i] 21:55 Spoznáš muža svojich snov [i] 23:30 BJD 2013: S.P. Bartus & JazzBrothers feat Antonio Farao [i] 00:20 Andrea za hranicou: Od tai-či na olympiádu [i] 00:45 Andrea za hranicou: Jedno dieťa a dosť [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i] 02:00 Počasie [i] 02:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:35 Súdna sieň: Podviedla ma s bratom [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Deti mi biť nebudeš! [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Si mi to dlžná! 51 [i] 11:00 Z chatrče do luxusu 1/4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:20 TV ŠANCA [i] 14:00 Extrémne prípady: Týraný Kevin [i] 15:25 TOP STAR [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 Súdna sieň: Choď za bratom! [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 22 výstrelov [i] 23:05 Bastard [i] 01:10 PIATKOVÁ NOC HRÔZY: PREMIÉRA: Zrkadlá 2 [i] 02:55 Walking Dead III. 12 [i] 03:35 American Horror Story 12/12 [i] 04:30 Bastard [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 18 kolies spravodlivosti II. 12 [i] 05:45 Modrí templári III. 14 [i] 06:25 Faktor strachu IV. 27 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:25 Modrí templári III. 15 [i] 09:25 Stratené duše IV. 6 [i] 10:40 18 kolies spravodlivosti II. 13 [i] 11:40 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 11 [i] 12:55 Kutyil s.r.o.: Jarmok [i] 13:45 Profesionáli VI.: Čierna sanitka 10 [i] 14:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:10 Simpsonovci XIII. 15 [i] 15:40 Ničitelia mýtov V. 17 [i] 16:45 Faktor strachu IV. 28 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 12 [i] 18:45 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:15 Simpsonovci XIII. 16 [i] 19:45 Profesionáli III.: Halloweenski zlodeji 9 [i] 20:45 Kravaťáci II. 9 [i] 21:40 Tak sa vozia milionári 3 [i] 22:05 Adam hľadá Evu 5,6 [i] 00:00 Gigolovia IV. 9 [i] 00:35 Nočná hliadka [i] 02:30 Zrkadlá 2 [i] 03:55 100 rokov svedectiev [i] 04:10 Stratené duše IV. 6 [i] 04:50 18 kolies spravodlivosti II. 13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Havaj 5-0 I. 13 [i] 08:00 No limit II. 2 [i] 09:00 Posel ztracených duší IV. 13 [i] 10:00 Vlčí mládě III. 16 [i] 11:00 Merlin V. 1 [i] 12:00 Havaj 5-0 I. 13 [i] 13:00 Posel ztracených duší IV. 13 [i] 14:00 Drzá Jordan V. 2 [i] 15:00 Havaj 5-0 I. 14 [i] 16:00 Vlčí mládě III. 17 [i] 16:55 Merlin V. 2 [i] 17:55 Posel ztracených duší IV. 14 [i] 18:55 Drzá Jordan V. 3 [i] 19:50 No limit II. 3 [i] 21:00 Havaj 5-0 II. 23 [i] 22:00 Myšlenky zločince VIII. 7 [i] 23:00 Vražedná práva I. 3 [i] 00:00 Spartakus: Pomsta 6 [i] 01:10 Havaj 5-0 II. 23 [i] 02:05 Myšlenky zločince VIII. 7 [i] 02:50 Spartakus: Pomsta 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Hydroelektrická hráz/Mikročipy [i] 06:00 Jak se to dělá 2 [i] 06:25 Králové aukcí: Oliver North žádá zpět svůj meč/vyřezávané kosti [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 07:15 Megastavitelé: Král nákladních lodí [i] 08:10 Nutné k přežití: Africká savana [i] 09:05 Lety po divoké Aljašce: Babí léto [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Začínáme [i] 10:50 Dvojí přežití: Pohřbeni zaživa [i] 11:40 Rození obchodníci: Saab 9-3 [i] 12:35 Rození obchodníci: směna za lepší: Itálie [i] 13:30 Filadelfské motorky: Skvělá práce [i] 14:25 Kouzlo vědy: Antigravitační sklo [i] 14:55 Kouzlo vědy: Damoklův meč [i] 15:20 Kouzlo vědy: Únik pod vodou [i] 15:50 Kouzlo vědy: Smrtelný zdvih [i] 16:15 Kouzlo vědy: Nebezpečný skok [i] 16:45 Kouzlo vědy: Bod zlomu [i] 17:10 Likvidátor 1 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 21 [i] 18:35 Králové aukcí: Výběr z popkultury/závodní auto z filmu Footloose [i] 19:00 Jak se to dělá: vysněné vozy: Rolls-Royce Phantom [i] 19:30 Jak se to dělá: Vyprošťovací nůžky [i] 20:00 Co se dělo dál? 5 [i] 20:30 Co se dělo dál? 6 [i] 21:00 Impozantní lodě: MV Resolution [i] 22:00 Ovládání myslí 9 [i] 22:30 Ovládání myslí 10 [i] 23:00 Neobjasněné případy: UFO, můří muž a Morgellonova nemoc [i] 00:00 Zakázané: Tváří tvář strachu [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 21 [i] 01:25 Králové aukcí: Výběr z popkultury/závodní auto z filmu Footloose [i] 01:50 Co se dělo dál? 5 [i] 02:20 Co se dělo dál? 6 [i] 02:50 Impozantní lodě: MV Resolution [i] 03:50 Ovládání myslí 9 [i] 04:20 Ovládání myslí 10 [i] 04:45 Velká mozková soutěž: Tři prasátka [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Chalupa je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Hobby naší doby [i] 09:30 Herec v zahradě [i] 10:40 Toulavá kamera [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:45 Na cestě po Kopanicích [i] 15:15 Zpěváci na kraji nemocnice [i] 16:00 Na stopě [i] 16:25 Třída 8.A [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Neviditelní 12/13 [i] 21:00 13. komnata Michela Fleischmanna [i] 21:28 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Všechnopárty [i] 22:25 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:20 Arne Dahl [i] 01:20 Sama doma [i] 02:50 Postřehy odjinud [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Já truchlivý bůh [i] 10:25 Moc bezmocných očima českých studentů a [i] 11:25 Objevování pravdy: Pompeje [i] 12:10 Poslední lovci v Kamerunu [i] 13:05 Planeta Země: Hlubiny oceánu [i] 14:00 Chcete mě? ZJ [i] 14:30 Pyramidy? 3/5 [i] 15:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:00 Věda na vlastní kůži [i] 16:55 Zapomenuté výpravy [i] 17:20 Tajemství lidského hlasu [i] 18:10 Moje rodina VII [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Fenomén Underground [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Medvědí rodina a já [i] 21:00 Pan Selfridge 3/10 [i] 21:45 Pan Selfridge 4/10 [i] 22:35 Largo Winch [i] 00:20 Admirál [i] 02:20 Z očí do očí [i] 02:45 Ellwangen [i] 03:05 Klub přátel dechovky [i] 03:35 Sólo pro jeden dech [i] 04:25 České hlavičky 2014 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2709 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Skleněná past 532 [i] 11:25 Dva a půl chlapa IV 2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla V: Perfektní zločiny 22 [i] 13:25 Odložené případy III: Azyl 15 [i] 14:20 Dr. House VI: Pomozte 22 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Akce Kristián 160 [i] 16:35 Dva a půl chlapa IV 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Miami V: Země nikoho 14 [i] 18:25 Ulice 2710 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Madagaskar 3 [i] 22:05 Green Lantern [i] 00:20 Kriminálka Miami V: Země nikoho 14 [i] 01:10 Dr. House VI: Pomozte 22 [i] 01:55 Novashopping 02:25 PRÁSK! [i] 03:30 DO-RE-MI [i] 04:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Akce Kristián 160 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:50 Gormiti III - Invaze temných sil: Černá voda 6 [i] 07:50 M*A*S*H 219 [i] 08:40 M*A*S*H 220 [i] 09:35 To je vražda, napsala VIII: Anděl smrti 20 [i] 10:35 Walker, Texas Ranger V: Minulost se vrací 19 [i] 11:35 Místo činu: Mnichov: Zpěv neživých věcí 25 [i] 13:25 Wolffův revír VI: Jeanette 3 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy V: Pravá láska 7 [i] 15:25 Castle na zabití IV: Mrtvá Angličanka 20 [i] 16:25 Komisař Rex IV: Muž tisíce tváří 6 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Rychle a zběsile 5 [i] 23:05 Mstitel bezpráví [i] 01:05 Žoldnéř [i] 03:15 Doktor z hor: Nové příběhy V: Pravá láska 7 [i] 04:00 Wolffův revír VI: Jeanette 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Dr. Oz [i] 07:05 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Perla Orientu 60/142 [i] 11:10 Feriha 111-112/160 [i] 13:55 Skrytá vášeň 109-110/188 [i] 15:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 11/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Mamy tínedžerky I. 10/10 [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:25 Smotánka [i] 21:00 Láska na druhý pokus [i] 23:00 Diablov advokát 12/13 [i] 23:55 Posadnutosť [i] 01:45 Diablov advokát 12/13 [i] 02:25 Bez servítky [i] 03:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:30 Dr. Oz [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Plnou parou vzad! [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Svět zítřka [i] 13:55 Zvláštní vztahy [i] 15:35 Protiklady se přitahují [i] 17:10 Agora [i] 19:20 Přizdis*áči [i] 21:05 Kick-Ass [i] 23:05 Děti [i] 00:35 Štvanec IRA [i] 02:25 Irská odplata [i] 04:05 Bláznovství [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Snooker [i] 17:45 Skoky na lyžích [i] 19:00 Silové sporty [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 22:00 Skoky na lyžích [i] 23:00 Watts [i] 23:15 Jezdectví [i] 23:30 Cestovní vozy [i] 00:00 Motorsport [i] 00:15 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 2: Přítel či nepřítel 9 [i] 06:20 Fakta nebo fikce 2: Dům duchů a miamská vodní příšera 6 [i] 07:20 Městečko Haven 2: Karanténa 10 [i] 08:20 Agentura Jasno 3: Lassie udělal moc špatnou věc 11 [i] 09:20 Milionový lékař 3: Kapela 12 [i] 10:20 Kate a Leopold [i] 12:30 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a výpadek proudu 3 [i] 13:30 V utajení 1: Jižní vítr 4 [i] 14:30 Skandál 3: Z masa a krve 17 [i] 15:30 Milionový lékař 3: Zády k budoucnosti 13 [i] 16:30 Král Škorpión [i] 18:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk má padáka 4 [i] 19:20 PREMIÉRA V utajení 1: Bez milosti 5 [i] 20:20 Agentura Jasno 3: Země, vzduch a... Počkejte si 12 [i] 21:20 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 4: Prozrazená tajemství 15