TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Dr. House II. 8/24 [i] 12:45 Kobra 11 XIII. 12/12 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Kurz sebaovládania I. 44/50 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. 5/22 [i] 16:00 Mentalista IV. 24/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Revolúcia II. 11/22 [i] 23:55 Dva a pol chlapa XI. 5/22 [i] 00:20 Kurz sebaovládania I. 44/50 [i] 00:55 Mentalista IV. 24/24 [i] 01:45 Kobra 11 XIII. 12/12 [i] 02:35 Hrdinovia IV. 14/19 [i] 03:10 FARMA [i] 04:05 Kobra 11 XIII. 12/12 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Destinácia svet: Mongolsko- po stopách nomádov [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 McLeodove dcéry 2/22 [i] 07:45 Doktorka Quinnová V.: Kým svitne [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Poklady sveta V.: San Marino - sloboda nad priepasťou [i] 09:35 Poklady sveta V.: Ľadovcový fjord Ilulissat. Miesto, kde vznikajú ľadovce. Gónsko [i] 10:05 Recept na život 51/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Víkend [i] 14:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:05 District II.: Súd 21 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta V.: Tulou - kruhové domy vo Fu-tiene. V srdci kultúry Hakka. Čína. [i] 16:45 Poklady sveta II.: Bauhaus - mýtus a jeho nepochopenie [i] 17:00 Recept na život 52/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 A predsa milujeme [i] 21:50 Reportéri [i] 22:20 Banditi 9/13 [i] 23:05 District II.: Súd 21 [i] 23:50 Destinácia svet: Mongolsko- po stopách nomádov [i] 00:40 Banditi 9/13 [i] 01:25 Reportéri [i] 01:50 Dámsky klub [i] 03:20 McLeodove dcéry 2/22 [i] 04:05 Doktorka Quinnová V.: Kým svitne [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Zázračný ateliér [i] 08:55 Kde bolo tam bolo, fajčenie škodilo: Ježko [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 09:05 Povesť o vyhnaní biedy z Banskej Bystrice [i] 09:35 Kým stúpa dym ... [i] 10:05 Maďarský magazín [i] 10:30 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 11:15 Pred rokmi... [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:30 Populárne melódie [i] 13:10 Dvakrát do tej istej rieky [i] 14:20 Celnice: Světové Česko [i] 14:50 Senior klub [i] 15:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:20 Polícia [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 17:55 Svet zvierat III: Lara beží [i] 18:25 Halali [i] 18:45 Večerníček: Hlinené rozprávky [i] 18:55 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 19:05 Seržant Murko [i] 19:15 Dráčik Tabaluga [i] 19:35 Moji zvierací priatelia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Andrea za hranicou: Od tai-či na olympiádu [i] 20:30 Andrea za hranicou: Jedno dieťa a dosť [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Nominácie Ceny Nadácie Tatra banky za umenie 2014 [i] 21:35 Góly - body - sekundy [i] 21:40 Família: Rodostrom [i] 22:10 Pod lampou [i] 00:10 Ambulancia: Tuberkulóza dnes [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Počasie [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Podvodníci III. 10 [i] 05:40 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Naletela mu [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Zoznamka [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Originálny ekzém 50 [i] 11:00 Z chatrče do luxusu 8/8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:20 TV ŠANCA [i] 14:00 Extrémne prípady: Utrpenie pornoherečky [i] 15:25 TOP STAR [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Deti mi biť nebudeš! [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Si mi to dlžná! 51 [i] 21:40 STRATENÉ HVIEZDY [i] 22:40 Najdrahšie rómske svadby 3 [i] 23:40 Podvodníci III. 11 [i] 00:40 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 8 [i] 01:40 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 13 [i] 02:25 Hawaii 5.0 IV. 17 [i] 03:05 Dvojičky 22/22 [i] 03:45 KRIMI 04:10 Podvodníci III. 11 [i] 04:50 STRATENÉ HVIEZDY [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 18 kolies spravodlivosti II. 11 [i] 05:45 Modrí templári III. 13 [i] 06:25 Faktor strachu IV. 26 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:25 Modrí templári III. 14 [i] 09:25 Stratené duše IV. 5 [i] 10:40 18 kolies spravodlivosti II. 12 [i] 11:45 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 10 [i] 13:00 Kutyil s.r.o.: Výročie svadby [i] 13:50 Profesionáli VI.: Dvojité občianstvo 9 [i] 14:45 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:15 Simpsonovci XIII. 14 [i] 15:45 Ničitelia mýtov V. 16 [i] 16:50 Faktor strachu IV. 27 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 11 [i] 18:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:20 Simpsonovci XIII. 15 [i] 19:45 Profesionáli III.: Tehotná Skarlet 8 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 8 [i] 21:40 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 13 [i] 22:40 Hawaii 5.0 IV. 17 [i] 23:40 Dvojičky 22/22 [i] 00:35 Ničitelia mýtov V. 16 [i] 01:30 Magnum VII. 16,17,18 [i] 03:45 Kutyil s.r.o.: Výročie svadby [i] 04:20 Stratené duše IV. 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Stargate Universe II. 20 [i] 07:55 No limit II. 1 [i] 09:10 Posel ztracených duší IV. 12 [i] 10:05 Vlčí mládě III. 15 [i] 11:00 Merlin IV. 13 [i] 12:00 Havaj 5-0 I. 12 [i] 13:00 Posel ztracených duší IV. 12 [i] 14:00 Drzá Jordan V. 1 [i] 15:00 Havaj 5-0 I. 13 [i] 16:00 Vlčí mládě III. 16 [i] 17:00 Merlin V. 1 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 13 [i] 19:00 Drzá Jordan V. 2 [i] 19:55 No limit II. 2 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 15 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 16 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 12 [i] 00:00 Havaj 5-0 II. 10 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 15 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 16 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 12 [i] 03:30 Cesty života I. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Dopravní letadla/řetězová pila [i] 06:00 Jak se to dělá 1 [i] 06:25 Králové aukcí: Chopper Ricka Fairlesse/plynový mixér [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 07:15 Megastavitelé: Jak vyrobit mořské vlny [i] 08:10 Nutné k přežití: Pustý ostrov [i] 09:05 Lety po divoké Aljašce: Život nebo smrt [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Lehnout popelem [i] 10:50 Dvojí přežití: Pryč z oblaků [i] 11:40 Rození obchodníci: Frogeye Sprite [i] 12:35 Vzestup strojů: Letadlová loď [i] 13:30 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 3 [i] 14:25 Berte to jako varování: Vládci vesmíru [i] 15:20 Berte to jako varování: Hříčky přírody [i] 16:15 Berte to jako varování: Nespočetné vynálezy [i] 17:10 Likvidátor 13 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 20 [i] 18:35 Králové aukcí: Podepsaná sbírka paliček na buben/vůz Trans Am GTA [i] 19:00 Jak se to dělá: vysněné vozy: Audi R8 [i] 19:30 Jak se to dělá: Pneumatický nárazový šroubovák [i] 20:00 Bitvy o zavazadla 2 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla 3 [i] 21:00 Co ukrývá stodola?: 12 hodin a stále běží [i] 21:30 Poklady z garáží: Zlatá trofej [i] 22:00 Králové kouzel: San Francisko [i] 23:00 Boj o nemovitosti: Pozor na telefon [i] 23:30 Zisk ze zabavených nemovitostí 3 [i] 00:00 Lovci odpadu 3 [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 20 [i] 01:25 Králové aukcí: Podepsaná sbírka paliček na buben/vůz Trans Am GTA [i] 01:50 Bitvy o zavazadla 2 [i] 02:20 Bitvy o zavazadla 3 [i] 02:50 Co ukrývá stodola?: 12 hodin a stále běží [i] 03:20 Poklady z garáží: Zlatá trofej [i] 03:50 Králové kouzel: San Francisko [i] 04:45 Lovci odpadu 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 Kluci v akci [i] 09:30 Pošta pro tebe [i] 10:35 Objektiv [i] 11:00 Neviditelní 11/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:45 Na cestě po Gorolsku [i] 15:15 Kriminálka Paříž: Ve stínu ráje 45/92 [i] 16:05 Brigádnická hodinka [i] 17:00 Besipky: Tady to znám [i] 17:05 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:50 Třída 8.A [i] 22:37 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:40 Na stopě [i] 23:05 MI5 VI 6/10 [i] 00:00 Paterčata [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:25 Dobré ráno [i] 03:55 Designtrend [i] 04:10 Bydlení je hra [i] 04:35 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Moje rodina [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Příliš hlučná samota [i] 10:30 Anežka Česká [i] 11:30 Auto Moto Revue [i] 12:00 Příběhy neobyčejné energie [i] 12:25 Sametoví teroristé [i] 13:55 Souboj vojevůdců: Paulus proti [i] 14:40 Objevování planety Oceán: Pulz života [i] 15:30 Chcete je? ZJ [i] 15:35 Objevování pravdy: Pompeje [i] 16:25 Tajemství na dně moří: Piráti [i] 17:20 Zázračná planeta: Kouzla přírody [i] 18:10 Moje rodina [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Magdaleniny ostrovy [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Poslední lovci v Kamerunu [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Pološero - Být či nebýt svobodnou matkou? [i] 21:55 Raport o Velké válce: Na palubu spějme [i] 22:40 Ve jménu vlasti II: Stav nezávislosti 3/12 [i] 23:30 Queer: Dokud nás XXX nerozdělí [i] 00:00 Agnus Dei: Beránek Boží [i] 01:20 Mlčení, modlitba, pokání [i] 02:15 Chcete je? ZJ [i] 02:20 Z očí do očí [i] 02:50 Divnopis [i] 02:55 Wambierzyce [i] 03:10 Klub přátel dechovky [i] 03:45 Ve dveřích je A.G. [i] 04:10 Loutky a loutkáři [i] 04:50 Podyjí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2708 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: Nedobří lidé ještě žijí 81 [i] 11:20 Dva a půl chlapa IV 1 [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla V: Vyrušený 21 [i] 13:25 Odložené případy III: Odpoledne pod psa 14 [i] 14:20 Dr. House VI: Balast 21 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Potřebuji čas 159 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Miami V: Nadhazovač snů 13 [i] 18:25 Ulice 2709 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Skleněná past 532 [i] 21:30 PRÁSK! [i] 22:15 Dvojitý zásah [i] 00:25 Kriminálka Miami V: Nadhazovač snů 13 [i] 01:15 Dr. House VI: Balast 21 [i] 02:00 Novashopping 03:15 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Potřebuji čas 159 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:50 Gormiti III - Invaze temných sil: Prokletí větrů 5 [i] 07:50 M*A*S*H 218 [i] 08:40 M*A*S*H 219 [i] 09:35 Walker, Texas Ranger V: Závod s ďáblem 18 [i] 10:30 Místo činu: Mnichov: Pokusní králíčci 24 [i] 12:20 Wolffův revír VI: Sázka 2 [i] 13:20 Doktor z hor: Nové příběhy V: Slepá důvěra 6 [i] 14:20 Castle na zabití IV: 47 vteřin 19 [i] 15:20 Komisař Rex IV: Nováček 5 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Až se vdáš 37 [i] 21:30 Kdo je kdo? [i] 22:45 Ano, šéfe! [i] 00:05 Slunečno, místy vraždy IV: Umělecká smrt 10 [i] 01:05 Sběratelé kostí VII: Vězeň v potrubí 7 [i] 01:55 Šestej smysl: O Popelce 3 [i] 02:45 Doktor z hor: Nové příběhy V: Slepá důvěra 6 [i] 03:30 Wolffův revír VI: Sázka 2 [i] 04:20 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Dr. Oz [i] 07:00 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 59/142 [i] 11:05 Feriha 109-110/160 [i] 13:45 Skrytá vášeň 107-108/188 [i] 15:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 16:45 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 10/22 [i] 17:40 Priatelia [i] 18:10 Mamy tínedžerky I. 9/10 [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Šiesty zmysel III. 11/13 [i] 21:30 Feriha 111-112/160 [i] 23:45 Tlkot srdca III. 10/10 [i] 00:40 Priatelia [i] 01:00 Adela show [i] 01:50 Bez servítky [i] 02:35 Smotánka [i] 03:15 Šiesty zmysel III. 11/13 [i] 03:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:55 Tisíc a jedna noc 142-143/183 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Phoebe v říši divů