Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 12:00 Chlapi neplačú [i] 13:00 Kobra 11 XIII. 11/12 [i] 14:10 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. 4/22 [i] 16:00 Mentalista IV. 23/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Revolúcia II. 10/22 [i] 23:55 Dva a pol chlapa XI. 4/22 [i] 00:20 Kurz sebaovládania I. 45/50 [i] 00:50 Mentalista IV. 23/24 [i] 01:40 Kobra 11 XIII. 11/12 [i] 03:10 FARMA [i] 04:05 Kobra 11 XIII. 11/12 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Destinácia svet: Kanada [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:00 McLeodove dcéry 1/22 [i] 07:45 Doktorka Quinnová V.: Syn svojho otca [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Poklady sveta V.: Dračie vrchy - uKhahlamba, Južná Afrika. O drakoch, vyvolávačoch dažďa a moci bohov [i] 09:40 Poklady sveta V.: Crespi d´Adda. O úpadku jednej kultúry, Taliansko [i] 10:05 Recept na život 50/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Vínne cesty Slovenska: Strekovská vínna cesta [i] 14:35 Reportéri [i] 15:05 District II.: Klam 20 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta V.: San Marino - sloboda nad priepasťou [i] 16:45 Poklady sveta V.: Ľadovcový fjord Ilulissat. Miesto, kde vznikajú ľadovce. Gónsko [i] 17:00 Recept na život 51/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Eštebák /Konfident/ [i] 22:05 Zbytočné zločiny [i] 23:40 District II.: Klam 20 [i] 00:20 Eštebák /Konfident/ [i] 02:05 Destinácia svet: Kanada [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:30 Doktorka Quinnová V.: Syn svojho otca [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibum [i] 08:55 Kde bolo tam bolo, fajčenie škodilo: Rybka [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 09:05 Koniec Červeného Októbra [i] 09:50 Záchranári - pomoc v núdzi [i] 10:15 Rusínsky magazín [i] 10:40 Fokus zdravie "N" [i] 11:25 Ambulancia: Tuberkulóza dnes [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:30 Spevy severného Spiša [i] 13:00 Večera s Havranom: Sme slobodni? [i] 14:25 Eva [i] 15:05 Slováci vo svete: Nemecko [i] 15:45 Maďarský magazín [i] 16:10 Tempo [i] 16:25 Test magazín [i] 16:45 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy - Hírek [i] 17:50 Basketbal - Euroliga: Good Angels Košice - Basket Lattes [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Ešte si chvíľu s Kornelom pobudnúť [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Nominácie Ceny Nadácie Tatra banky za umenie 2014 [i] 21:35 Góly - body - sekundy [i] 21:40 Celnice: Světové Česko [i] 22:10 Vtáčkovia,siroty a blázni [i] 23:30 Polícia [i] 23:40 Profesionál [i] 00:00 Autosalón [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Počasie [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Máš padáka! [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Stará chcela mladou byť [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Pravdivé klebety 49 [i] 11:00 Z chatrče do luxusu 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:20 TV ŠANCA [i] 14:00 Extrémne prípady: Cigánsky tanec [i] 15:25 TOP STAR [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Zoznamka [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Originálny ekzém 50 [i] 21:40 Kosti X. 4 [i] 22:40 SHOW JANA KRAUSA [i] 23:40 Podvodníci III. 10 [i] 00:40 Dotyk II. 9 [i] 01:40 Lovci väzňov 8 [i] 02:25 Kosti X. 4 [i] 03:10 SHOW JANA KRAUSA [i] 03:55 KRIMI 04:20 Dotyk II. 9 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 18 kolies spravodlivosti II. 10 [i] 05:45 Modrí templári III. 12 [i] 06:25 Faktor strachu IV. 25 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:25 Modrí templári III. 13 [i] 09:30 Stratené duše IV. 4 [i] 10:40 18 kolies spravodlivosti II. 11 [i] 11:45 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 9 [i] 13:00 Kutyil s.r.o.: Tabletky [i] 13:50 Profesionáli VI.: Teroristi 8 [i] 14:45 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:15 Simpsonovci XIII. 13 [i] 15:40 Ničitelia mýtov V. 15 [i] 16:45 Faktor strachu IV. 26 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 10 [i] 18:45 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:15 Simpsonovci XIII. 14 [i] 19:45 Profesionáli III.: Brat 7 [i] 20:45 Párna a nepárna [i] 23:10 Lovci väzňov 8 [i] 00:10 Smrtiace aférky 6 [i] 01:10 Ničitelia mýtov V. 15 [i] 02:05 Magnum VII. 14,15 [i] 03:40 Kutyil s.r.o.: Tabletky [i] 04:10 100 rokov svedectiev [i] 04:20 Stratené duše IV. 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Stargate Universe II. 19 [i] 07:55 No limit I. 6 [i] 09:05 Posel ztracených duší IV. 11 [i] 10:05 Vlčí mládě III. 14 [i] 11:00 Merlin IV. 12 [i] 12:00 Stargate Universe II. 20 [i] 13:00 Posel ztracených duší IV. 11 [i] 14:00 Drzá Jordan IV. 21 [i] 15:00 Havaj 5-0 I. 12 [i] 15:55 Vlčí mládě III. 15 [i] 16:50 Merlin IV. 13 [i] 17:50 Posel ztracených duší IV. 12 [i] 18:50 Drzá Jordan V. 1 [i] 19:45 No limit II. 1 [i] 21:00 Bez hranic II. 9 [i] 22:05 Myšlenky zločince VIII. 5 [i] 23:00 Myšlenky zločince VIII. 6 [i] 00:00 Strážce pořádku V. 4 [i] 01:00 Bez hranic II. 9 [i] 02:00 Drzá Jordan V. 1 [i] 02:45 Strážce pořádku V. 4 [i] 03:30 Cesty života I. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Halogeny/tlumiče výfuku/zdymadla [i] 06:00 Jak se to dělá 13 [i] 06:25 Králové aukcí: Železná panna/T-Bucket Roadster z roku 1917 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 07:15 Megastavitelé: Živel krade síly [i] 08:10 Nutné k přežití: Sopka Mount Kilauea [i] 09:05 Lety po divoké Aljašce: Seznámení s rodinou Twetových [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Do hlubin [i] 10:50 Dvojí přežití: Ošetření rány [i] 11:40 Rození obchodníci: Range Rover [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Zchátralý Rambler [i] 13:30 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot: Vozy Thunderbird a Superbird [i] 14:25 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 15:20 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 16:15 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 17:10 Likvidátor 12 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 19 [i] 18:35 Králové aukcí: Gangsterské auto Terraplane/hra na elektrošoky [i] 19:00 Jak se to dělá: vysněné vozy: Ferrari FF [i] 19:30 Jak se to dělá: Basebalové rukavice [i] 20:00 Sibiřský podíl: Návrat domů [i] 21:00 Zlato z džungle: Zoufalé kroky [i] 22:00 Kouzlo vědy: Vodárna [i] 22:30 Kouzlo vědy: Špionážní centrum z dob studené války [i] 23:00 Podmořští lovci 3 [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice: Jaro je tady [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 19 [i] 01:25 Králové aukcí: Gangsterské auto Terraplane/hra na elektrošoky [i] 01:50 Sibiřský podíl: Návrat domů [i] 02:50 Zlato z džungle: Zoufalé kroky [i] 03:50 Kouzlo vědy: Vodárna [i] 04:20 Kouzlo vědy: Špionážní centrum z dob studené války [i] 04:45 Podmořští lovci 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 Polopatě [i] 09:45 Postřehy odjinud [i] 09:50 Paterčata [i] 10:35 Herbář [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:45 Na cestě po Pálavě [i] 15:15 Kingová II: Jamila Karanová 3/13 [i] 16:00 Laciná zábava je drahá [i] 17:00 Postřehy odjinud [i] 17:05 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Policajti z centra [i] 21:00 Gejzír [i] 21:32 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:35 Paterčata [i] 22:15 Čtyři vraždy stačí, drahoušku [i] 00:00 Kriminálka Paříž: Ve stínu ráje 45/92 [i] 00:50 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:50 Designtrend [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina VI [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Objevování pravdy: Zlato krále [i] 09:50 České kořeny ve Vídni [i] 10:55 Nízká Vysoká hra [i] 12:25 Krásy evropského pobřeží: Skagen - prst v moři [i] 12:30 Náš venkov: Na Bludově [i] 13:00 Cesty víry: Na počátku byla vražda - Kain a Ábel [i] 13:30 Folklorika [i] 13:55 Postřehy odjinud [i] 14:00 Evropa dnes [i] 14:30 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 15:00 Mlčení, modlitba, pokání [i] 15:55 Chcete je? ZJ [i] 16:00 Klíč [i] 16:30 Šanghaj, město kontrastů [i] 17:20 Planeta Země: Hlubiny oceánu [i] 18:15 Moje rodina [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Objevování planety Oceán: Tajemné jeskynní malby [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Izrael, pestrá mozaika vjemů [i] 21:00 Na cestě po Kanchanaburi [i] 21:30 Bedekr [i] 21:55 Tři muži a nemluvně [i] 23:35 Na stojáka [i] 00:05 Kanadská soda II [i] 00:25 Příběhy neobyčejné energie [i] 00:50 Patriae et musis ve Stavovském divadle [i] 01:05 Křesťanský magazín [i] 01:35 Chcete mě? ZJ [i] 02:00 Náš venkov: Na Bludově [i] 02:25 Z očí do očí [i] 02:55 Netín, Malé Svatoňovice [i] 03:15 Klub přátel dechovky [i] 03:50 Ve dveřích je A.G. [i] 04:15 Narozen za císaře pána [i] 04:45 Brněnské kolo [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2707 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Marodi se nesmějou 531 [i] 11:25 Dva a půl chlapa III 24 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla V: Pátý člověk 20 [i] 13:25 Odložené případy III: Debut 13 [i] 14:20 Dr. House VI: Volba 20 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Chci, abys byla šťastná 158 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Miami V: Vnitřní záležitosti 12 [i] 18:25 Ulice 2708 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Nedobří lidé ještě žijí 81 [i] 21:30 Námořní vyšetřovací služba X: Autonehoda 13 [i] 22:35 Tři králové [i] 00:45 Kriminálka Miami V: Vnitřní záležitosti 12 [i] 01:35 Dr. House VI: Volba 20 [i] 02:20 Novashopping 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Chci, abys byla šťastná 158 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:50 Gormiti III - Invaze temných sil: Ples v plamenech 4 [i] 07:50 M*A*S*H 217 [i] 08:40 M*A*S*H 218 [i] 09:35 Walker, Texas Ranger V: 99. Ranger 17 [i] 10:35 Místo činu: Mnichov: Zakázaná vášeň 23 [i] 12:25 Wolffův revír VI: Jednoznačná sebeobrana 1 [i] 13:25 Doktor z hor: Nové příběhy V: Rozhodnutí a důsledky 5 [i] 14:25 Castle na zabití IV: Smrt tanečnice 18 [i] 15:20 Komisař Rex IV: Moserova smrt 4 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Druhá operace 305 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:30 Telebazar [i] 23:45 Hawaii 5-0 II: Navěky ztracený 12 [i] 00:40 Sběratelé kostí VII: Mezera v kódu 6 [i] 01:35 Vraždy v Kitzbühelu VII: Svatební zvony 12 [i] 02:25 Doktor z hor: Nové příběhy V: Rozhodnutí a důsledky 5 [i] 03:15 Wolffův revír VI: Jednoznačná sebeobrana 1 [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Dr. Oz [i] 06:55 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 58/142 [i] 11:00 Feriha 107-108/160 [i] 13:45 Skrytá vášeň 105-106/188 [i] 15:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 16:40 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 9/22 [i] 17:35 Priatelia [i] 18:05 Mamy tínedžerky I. 8/10 [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Odložený prípad VII. 17/22 [i] 21:30 Feriha 109-110/160 [i] 23:40 Tlkot srdca III. 9/10 [i] 00:35 Priatelia [i] 01:00 Adela show [i] 01:35 Bez servítky [i] 02:15 Smotánka [i] 03:05 Odložený prípad VII. 17/22 [i] 03:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:45 Tisíc a jedna noc 140-141/183 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Láska a jiné pohromy [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Klientka [i] 14:00 Železná lady [i] 15:50 Nanga Parbat [i] 17:40 Spálené mosty [i] 19:20 Dům snů [i] 21:00 Nebezpečný cíl [i] 22:45 Příšera [i] 00:20 Útěk z MS-1 [i] 02:05 Odsouzeni k boji [i] 03:35 Nic než pravda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Skoky na lyžích [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:00 Krasobruslení [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:00 Watts [i] 17:00 Šipky [i] 18:30 Tenis [i] 19:00 Skoky na lyžích [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 21:00 Jezdectví [i] 21:30 Jezdectví [i] 21:40 Golf [i] 22:45 Golf [i] 23:20 Golf [i] 23:25 Jachting [i] 23:45 Cestovní vozy [i] 00:15 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 2: Krev je víc než voda 7 [i] 06:10 Fakta nebo fikce 2: Záhadná houpačka a mimozemšťan 4 [i] 07:10 Městečko Haven 2: Tichá noc 8 [i] 08:10 Agentura Jasno 3: Vánoce 9 [i] 09:10 Milionový lékař 3: Trocha vědy, trocha umění 10 [i] 10:10 Holka jako lusk [i] 12:10 Můj přítel Monk 3: Pan Monk bere útokem Manhattan 1