Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Doktori 5/10 [i] 10:00 Búrlivé víno [i] 11:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 12:00 FARMA - DUEL [i] 14:00 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. 3/22 [i] 16:00 Mentalista IV. 22/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Revolúcia II. 9/22 [i] 23:55 Dva a pol chlapa XI. 3/22 [i] 00:30 Mentalista IV. 22/24 [i] 01:25 Hrdinovia IV. 11-12/19 [i] 02:50 Kredenc [i] 03:10 FARMA [i] 04:05 Mentalista IV. 22/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Destinácia svet: Mjanmarsko /Barma/ [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:10 Sila lásky VI. 209 [i] 08:00 Doktorka Quinnová V.: Elektrické telo [i] 08:50 Správy RTVS "N" [i] 09:35 Rozprávky bratov Grimmovcov: Sedliakova múdra dcéra [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:35 Občan za dverami [i] 15:05 District II.: Odtiene šedej 19 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta V.: Dračie vrchy - uKhahlamba, Južná Afrika. O drakoch, vyvolávačoch dažďa a moci bohov [i] 16:45 Poklady sveta V.: Crespi d´Adda. O úpadku jednej kultúry, Taliansko [i] 17:00 Recept na život 50/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:25 Grand hotel III: Poprava 10/14 [i] 22:40 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Oficiálna verzia 12/23 [i] 23:25 District II.: Odtiene šedej 19 [i] 00:10 Destinácia svet: Mjanmarsko /Barma/ [i] 01:00 Vínne cesty Slovenska: Strekovská vínna cesta [i] 01:30 Dámsky klub [i] 03:00 Sila lásky VI. 209 [i] 03:50 Doktorka Quinnová V.: Elektrické telo [i] 04:35 International Gypsy Fest 2010 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Profesionál [i] 07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 08:55 Kde bolo tam bolo, fajčenie škodilo: Motýlik [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Nikto mi nič nepovie [i] 09:05 Berlínsky múr - Kronika rozdeleného mesta [i] 09:55 Tvárou v tvár [i] 10:25 Fokus rodina "N" [i] 11:10 Magazín Ligy majstrov [i] 11:35 Autosalón [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Folklórne slávnosti pod Poľanou v Detve 2005: Lúčnica - Svadba spod Poľany [i] 13:15 Magický hlas rebelky [i] 14:45 Família: Família - Tam a späť [i] 15:25 Orientácie [i] 15:55 Rusínsky magazín [i] 16:20 KREMNICKÉ GAGY [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Záchranári - pomoc v núdzi [i] 18:25 Encyklopédia slovenských obcí: Osturňa [i] 18:45 Večerníček: Hlinené rozprávky [i] 18:50 Rozprávky na dobrú noc [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - rozprávková trojka [i] 19:00 Seržant Murko [i] 19:10 Dráčik Tabaluga [i] 19:45 Hlasy tichého sveta [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Koniec Červeného Októbra [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Nominácie Ceny Nadácie Tatra banky za umenie 2014 [i] 21:35 Góly - body - sekundy [i] 21:40 Ambulancia: Tuberkulóza dnes [i] 22:10 Večera s Havranom: Sme slobodni? [i] 23:20 Berlín Alexanderplatz: Hŕstka ľudí v hlbine ticha [i] 00:25 KONVERGENCIE 2014 [i] 00:40 On air [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Počasie [i] 01:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:35 Súdna sieň: Zákeráčka [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Nie si otcom [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Na koberčeku 48 [i] 11:00 Z chatrče do luxusu 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:20 TV ŠANCA [i] 13:45 Divočina [i] 15:25 TOP STAR [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Stará chcela mladou byť [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Pravdivé klebety 49 [i] 21:40 Vtierka Castle VII. 2 [i] 22:40 Vtierka Castle V. 17 [i] 23:40 Podvodníci III. 9 [i] 00:30 Agent V. 4 [i] 01:30 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 7 [i] 02:20 Vtierka Castle VII. 2 [i] 03:05 Vtierka Castle V. 17 [i] 03:45 KRIMI 04:10 Agent V. 4 [i] 04:50 Podvodníci III. 9 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Homeland - Zradca III. 5 [i] 06:05 DA VINCI [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:25 Modrí templári III. 12 [i] 09:25 Stratené duše IV. 3 [i] 10:40 18 kolies spravodlivosti II. 10 [i] 11:40 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 8 [i] 13:00 Kutyil s.r.o.: Liečiteľ [i] 13:50 Profesionáli VI.: Sargofág 7 [i] 14:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:10 Simpsonovci XIII. 12 [i] 15:40 Ničitelia mýtov V. 14 [i] 16:50 Faktor strachu IV. 25 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 9 [i] 18:45 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:15 Simpsonovci XIII. 13 [i] 19:45 Profesionáli III.: Návrat Rabiho 6 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 7 [i] 21:40 Hotelové Áno, šéfe! 3 [i] 22:40 Letecké katastrofy XII. 13/13 [i] 23:45 Letecké katastrofy X. 4 [i] 00:45 Ničitelia mýtov V. 14 [i] 01:40 Magnum VII. 12,13 [i] 03:15 KRIMI 03:40 Kutyil s.r.o.: Liečiteľ [i] 04:15 100 rokov svedectiev [i] 04:20 Stratené duše IV. 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Stargate Universe II. 18 [i] 08:00 Posel ztracených duší IV. 9 [i] 09:00 Posel ztracených duší IV. 10 [i] 10:00 Vlčí mládě III. 13 [i] 11:00 Merlin IV. 11 [i] 12:00 Stargate Universe II. 19 [i] 13:00 Posel ztracených duší IV. 10 [i] 14:00 Posel ztracených duší IV. 11 [i] 15:00 Havaj 5-0 I. 11 [i] 16:00 Vlčí mládě III. 14 [i] 16:55 Merlin IV. 12 [i] 17:55 Posel ztracených duší IV. 11 [i] 18:55 Drzá Jordan IV. 21 [i] 19:50 No limit I. 6 [i] 21:00 Příšerný host 1 [i] 22:45 Myšlenky zločince IX. 13 [i] 23:45 True Blood - Pravá krev VI. 7 [i] 00:55 Příšerný host 1 [i] 02:40 True Blood - Pravá krev VI. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Vrtná zařízení/holicí strojky [i] 06:00 Jak se to dělá 12 [i] 06:25 Králové aukcí: Elvisův náramek/Kolumbovy lodě ze stříbra [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 07:15 Megastavitelé: Arktický ledoborec [i] 08:10 Nutné k přežití: Horské hřbety Aljašky [i] 09:05 Aljaška: poslední hranice: Extrémní období [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Oheň a ledovce [i] 10:50 Dvojí přežití: Jíst prach [i] 11:40 Rození obchodníci: Mini Moke [i] 12:35 Impozantní letadla: Sofia 747 [i] 13:30 Mrazivé zlato: Zlatá horečka [i] 14:25 Podvody Keitha Barryho: Prodejce ojetých aut [i] 15:20 Podvody Keitha Barryho: Tajné operace [i] 16:15 Králové kouzel: New Orleans [i] 17:10 Likvidátor 11 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 26 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Tonova cesta [i] 18:35 Králové aukcí: Oliver North žádá zpět svůj meč/vyřezávané kosti [i] 19:00 Jak se to dělá: vysněné vozy: Porsche 911 [i] 19:30 Jak se to dělá: Indukční varné plotny [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: tajné setkání: Tajné setkání – 2. část [i] 21:00 Skuteční hrdinové 1 [i] 22:00 Troy 5 [i] 23:00 Pekelní jezdci: Zpětné získání motocyklu Vega [i] 00:00 Hlídači čtvrtí 7 [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Tonova cesta [i] 01:25 Králové aukcí: Oliver North žádá zpět svůj meč/vyřezávané kosti [i] 01:50 Načerno pálený alkohol: tajné setkání: Tajné setkání – 2. část [i] 02:50 Skuteční hrdinové 1 [i] 03:50 Pekelní jezdci: Zpětné získání motocyklu Vega [i] 04:45 Impozantní letadla: Sofia 747 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 168 hodin [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 13. komnata Martiny Adamcové [i] 09:30 Dárky [i] 10:40 Dlouhá míle 4/6 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:45 Na cestě po Jizerských horách [i] 15:15 Kriminálka Paříž: Domnělý vrah 44/92 [i] 16:05 Nouzové řešení [i] 17:00 Postřehy odjinud [i] 17:05 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Herec v zahradě [i] 21:52 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Detektiv Martin Tomsa [i] 23:10 Kingová II: Jamila Karanová 3/13 [i] 23:55 Případy detektiva Murdocha VII: Vodácké dobrodružství 1/18 [i] 00:40 Na stopě [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:25 Žiješ jenom 2x [i] 04:55 Sváteční slovo kardinála Miloslava Vlka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Ve dveřích je A.G. [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Cesty víry: Na počátku byla vražda - Kain a Ábel [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Jak jíst, abychom žili déle a zdravěji [i] 09:55 Televizní klub neslyšících [i] 10:25 Magdaleniny ostrovy [i] 11:10 Nedej se [i] 12:05 Letečtí stíhači v boji II.: Kamikaze [i] 12:55 Májové hvězdy [i] 14:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:10 Souboj vojevůdců: Paulus proti [i] 15:55 Poslední den 1. světové války [i] 16:45 Vesmír: Kosmické srážky [i] 17:30 Raport o Velké válce: Masaryk nás svolává [i] 18:10 Moje rodina VI [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Tajemství na dně moří: Vyhynulá zvířata - tři paleontologické záhady [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Sametoví teroristé [i] 21:35 Nízká Vysoká hra [i] 23:05 Polojasno [i] 00:30 Sestřička Jackie IV [i] 00:55 Punk v Africe [i] 02:20 Příběhy neobyčejné energie [i] 02:45 Zapomenuté výpravy [i] 03:10 Babylon [i] 03:35 Tajemství duhové kuličky [i] 04:05 Mariazell [i] 04:20 Klub přátel dechovky [i] 04:55 Ve dveřích je A.G. [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:50 Ulice 2705, 2706 [i] 10:35 Doktoři z Počátků: Tajná mise 80 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla V: Práva zvířat 19 [i] 13:20 Odložené případy III: Po škole 12 [i] 14:20 Dr. House VI: Otevřít a zavřít 19 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Jedeme v tom společně 157 [i] 16:30 Dva a půl chlapa III 24 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Miami V: Nečekané napadení 11 [i] 18:25 Ulice 2707 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Marodi se nesmějou 531 [i] 21:35 Víkend: Mrazení v zádech [i] 22:30 Lovci zločinců III 11 [i] 23:20 Nebezpečná identita 17 [i] 00:10 Kriminálka Miami V: Nečekané napadení 11 [i] 01:00 Dr. House VI: Otevřít a zavřít 19 [i] 01:45 Novashopping 02:20 Lovci zločinců III 11 [i] 03:00 Áčko: Roztroušená skleróza [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Jedeme v tom společně 157 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:50 Gormiti III - Invaze temných sil: Vodní síly 3 [i] 07:50 M*A*S*H 216 [i] 08:40 M*A*S*H 217 [i] 09:35 To je vražda, napsala VIII: Den mrtvých 19 [i] 10:35 Walker, Texas Ranger V: Full Contact 16 [i] 11:35 Místo činu: Mnichov: Starý mrzout 22 [i] 13:25 Wolffův revír V: Osmá vražda 13 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy V: S těžkým srdcem 4 [i] 15:25 Castle na zabití IV: Vraždy podle pohádky 17 [i] 16:25 Komisař Rex IV: Vražedný plán 3 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Budiž prostřeno! 36 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:25 Ano, šéfe! [i] 23:40 Myšlenky zločince VII 15 [i] 00:35 Spravedlnost v krvi III: Ďáblův dech 21 [i] 01:30 Vraždy v Kitzbühelu VII: Mýcení 2/2 [i] 02:20 Doktor z hor: Nové příběhy V: S těžkým srdcem 4 [i] 03:05 Wolffův revír V: Osmá vražda 13 [i] 03:55 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Tisíc a jedna noc 136-137/183 [i] 06:15 Dr. Oz [i] 07:10 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Perla Orientu 57/142 [i] 11:15 Feriha 105-106/160 [i] 14:05 Skrytá vášeň 103-104/188 [i] 16:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 8/22 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:30 Mamy tínedžerky I. 7/10 [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Šiesty zmysel III. 10/13 [i] 21:30 Feriha 107-108/160 [i] 23:45 Tlkot srdca III. 8/10 [i] 00:40 Priatelia [i] 01:00 Adela show [i] 01:50 Bez servítky [i] 02:30 Smotánka [i] 03:05 Šiesty zmysel III. 10/13 [i] 03:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:45 Tisíc a jedna noc 138-139/183 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Jízda [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Noc úplňku [i] 14:00 Bojovník [i] 15:40 Klientka [i] 17:30 Železná lady [i] 19:20 Nic než pravda [i] 21:15 Odsouzeni k boji [i] 22:55 Útěk z MS-1 [i] 00:45 Nejlepší z Brooklynu [i] 02:55 Divoké husy [i]