TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Tom a Jerry [i] 06:35 Labakan [i] 07:50 Plavčík a Vratko [i] 09:30 Fontána pre Zuzanu [i] 11:15 Vrchní, prchni! [i] 13:15 Nežná 1989 [i] 14:10 Marečku, podejte mi pero! [i] 16:20 Hra o Niké [i] 16:25 Probudím se včera (HD) [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Kredenc [i] 23:20 Nežná 1989 [i] 00:20 Probudím se včera (HD) [i] 02:35 Sexi Pistols [i] 04:00 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Sila lásky VI. 208 [i] 07:25 Doktorka Quinnová V.: Nikdy nie je neskoro [i] 08:15 Veľké putovanie Bolka a Lolka [i] 09:55 Recept na život 49/65 [i] 10:40 Záhada hlavolamu [i] 12:20 Dámsky klub špeciál [i] 13:50 Hurá do záhrady [i] 14:20 Svet v obrazoch [i] 14:45 Rozprávky bratov Grimmovcov: Sedliakova múdra dcéra [i] 15:45 Tunel slobody 1/2 [i] 17:25 Tunel slobody 2/2 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Fair play [i] 21:55 Tango s komármi [i] 23:35 Zlatá klasika: Hibernatus [i] 00:50 Vínne cesty Slovenska: Strekovská vínna cesta [i] 01:20 Autosalón [i] 01:45 Dámsky klub špeciál [i] 03:15 Sila lásky VI. 208 [i] 04:05 Doktorka Quinnová V.: Nikdy nie je neskoro [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Odpískané [i] 06:25 Umenie [i] 06:50 Správy RTVS "N" [i] 07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Štúdio Dialóg dnes [i] 10:40 Nežná ´89 [i] 11:40 Mosty - Gesharim 2013 [i] 12:50 Historická panoráma: Divadelníci a november 1989 [i] 13:20 Štúdio Dialóg dnes [i] 15:50 Fragmenty nežných dní [i] 16:55 Berlínsky múr - Kronika rozdeleného mesta [i] 17:50 Filmová kronika "17. november" 1989 [i] 18:00 Slovíčka [i] 18:45 Večerníček: Hlinené rozprávky [i] 18:50 Rozprávky na dobrú noc [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - detektívka [i] 19:00 Seržant Murko [i] 19:10 Dráčik Tabaluga [i] 19:35 Moji zvierací priatelia [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Koncert pre hrdinov - Ceny pamäti národa 2014 [i] 21:30 Magický hlas rebelky [i] 23:00 Všichni dobří rodáci [i] 01:00 Tie dni [i] 01:10 Historická panoráma: Študenti a november 1989 [i] 01:35 Správy RTVS "N" [i] 02:25 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:45 Cililing a tajomstvo krídel [i] 07:30 Kráľ zbojníkov Robin Hood [i] 10:45 Diabol nosí Pradu [i] 13:20 TV ŠANCA [i] 13:50 Čiernobiely svet [i] 17:10 Divočina [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Na koberčeku 48 [i] 21:40 Kick-Ass [i] 00:20 Farmár hľadá ženu [i] 02:00 Hannibal 9 [i] 02:45 Kick-Ass [i] 04:40 PANELÁK XIV.: Na koberčeku 48 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 100 rokov svedectiev [i] 05:55 DA VINCI [i] 06:25 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 12 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Billy a jeho dva psy [i] 10:35 "Bouřlivé víno" [i] 13:45 Kutyil s.r.o.: Suvenír [i] 14:30 Profesionáli VI.: Reforma storočia 6 [i] 15:25 Kráľ zbojníkov Robin Hood [i] 18:30 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:05 Simpsonovci XIII. 12 [i] 19:35 Profesionáli III.: SBS-kár 5 [i] 20:25 Terminátor [i] 22:35 Hannibal 9 [i] 23:35 Homeland - Zradca III. - PREMIÉRA 5 [i] 00:40 Neumlčaní 7 [i] 01:10 V službách KGB 9 [i] 02:10 Dexter V. 7,8 [i] 03:45 100 rokov svedectiev [i] 04:05 Kutyil s.r.o.: Suvenír [i] 04:40 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Stargate Universe II. 17 [i] 08:10 No limit I. 5 [i] 09:20 Posel ztracených duší IV. 9 [i] 10:20 Vlčí mládě III. 12 [i] 11:15 Merlin IV. 10 [i] 12:15 Stargate Universe II. 18 [i] 13:15 Posel ztracených duší IV. 9 [i] 14:15 Drzá Jordan IV. 20 [i] 15:15 Havaj 5-0 I. 10 [i] 16:15 Vlčí mládě III. 13 [i] 17:15 Merlin IV. 11 [i] 18:15 Posel ztracených duší IV. 10 [i] 19:15 Nora Roberts: Pocta 1 [i] 21:00 Vražedná práva I. 3 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 13 [i] 23:00 Bez hranic II. 8 [i] 00:00 Hannibal II. 13 [i] 01:00 Vražedná práva I. 3 [i] 02:00 Bez hranic II. 8 [i] 02:50 Hannibal II. 13 [i] 03:35 Cesty života I. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Vyrobeno v továrně: Tužky/Obrovské šrouby/Nakládaná zelenina/Nafukovací věci [i] 06:00 Jak se to dělá 11 [i] 06:25 Králové aukcí: Výherní automat v podobě horala/motocykl BMW z divokého západu [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 07:15 Megastavitelé: Obří rypadlo [i] 08:10 Nutné k přežití: Sierra Nevada [i] 09:05 Aljaška: poslední hranice: Predátoři a kořist [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Americký sen [i] 10:50 Dvojí přežití: Uvíznout v blátě [i] 11:40 Rození obchodníci: Jaguár třídy E [i] 12:35 Impozantní lodě: MV Resolution [i] 13:30 Velká mozková soutěž: Tři prasátka [i] 14:25 Berte to jako varování: Králové zkázy [i] 15:20 Berte to jako varování: Vejtahové [i] 16:15 Berte to jako varování: Odvážlivci [i] 17:10 Likvidátor 10 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 25 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Bez padáku [i] 18:35 Králové aukcí: Edisonův fonograf/Boxerské rukavice Aliho a Fraziera [i] 19:00 Jak se to dělá: vysněné vozy: Morgan Aero Coupe [i] 19:30 Jak se to dělá: Čepele bruslí z kalené oceli [i] 20:00 Dvojí přežití 7 [i] 21:00 Nazí a vystrašení 12 [i] 22:00 Dynamo: odhalení [i] 23:00 Muž, žena a divočina: Botswana [i] 00:00 Nejhrůznější záběry: Největší odvážlivci světa [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Bez padáku [i] 01:25 Králové aukcí: Edisonův fonograf/Boxerské rukavice Aliho a Fraziera [i] 01:50 Dvojí přežití 7 [i] 02:50 Nazí a vystrašení 12 [i] 03:50 Dynamo: odhalení [i] 04:45 Muž, žena a divočina: Botswana [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Jestřábí moudrost [i] 07:25 Doktorská pohádka [i] 08:15 O princi, který měl o kolečko víc [i] 09:25 Nevěsta s velkýma nohama [i] 10:40 Tři srdce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:30 Restaurace U prince [i] 13:25 Micimutr [i] 15:00 Lásky mezi kapkami deště [i] 17:05 Kolja [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Mimořádné SAZKAmobil šance 20:00 Život a doba soudce A.K.: Místo narození 12/13 [i] 21:00 Magický hlas rebelky [i] 22:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:25 Báječná léta pod psa [i] 00:10 Hercule Poirot XII [i] 01:40 Kalendárium [i] 01:55 Sváteční slovo kardinála Miloslava Vlka [i] 02:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 02:30 Zázraky přírody [i] 03:45 Designtrend [i] 04:00 Bydlení je hra [i] 04:25 Kaleidoskop [i] 04:50 13. komnata Martiny Adamcové [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Bedekr [i] 06:00 Generál Patton: Rozdrcení Třetí říše [i] 06:40 Pyramidy? 3/5 [i] 07:30 Krásy evropského pobřeží: Skagen - prst v moři [i] 07:35 Věda na vlastní kůži [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Madagaskar plný života [i] 09:55 Příběhy neobyčejné energie [i] 10:25 Karel Kryl pro studenty [i] 11:05 Moc bezmocných očima českých studentů a [i] 12:05 Labyrintem revoluce [i] 12:55 Labyrintem revoluce [i] 13:50 České děti [i] 14:30 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 15:00 České hlavičky 2014 [i] 15:55 Anežka Česká [i] 16:50 České kořeny ve Vídni [i] 18:00 1989: Z deníku Ivany A. [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Československý filmový týdeník 1964 1016/2379 [i] 19:05 Vesmír: Nevysvětlené záhady [i] 19:50 Postřehy odjinud [i] 20:00 Ceny paměti národa [i] 21:35 Skřivánci na niti [i] 23:10 Pavel Tigrid - Evropan [i] 00:05 Silnější než život [i] 01:40 Queer: Veřejná tajemství [i] 02:05 Uchem jehly [i] 02:35 Počesku [i] 02:45 Z očí do očí [i] 03:20 Revoluce: Záblesk minulosti [i] 04:20 Klub přátel dechovky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:10 Tom a Jerry: Setkání se Sherlockem Holmesem [i] 07:05 Tři zlaté vlasy děda Vševěda [i] 08:20 Už jsme doma? [i] 10:00 Holky z lepší společnosti [i] 11:50 Madagaskar 2: Útěk do Afriky [i] 13:30 První rytíř [i] 16:15 Poslední prázdniny [i] 18:25 Ulice 2706 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Tajná mise 80 [i] 21:35 Kriminálka Las Vegas XIV: Bezmoc 8 [i] 22:30 Lovci zločinců III 10 [i] 23:25 Nebezpečná identita 16 [i] 00:15 Poslední prázdniny [i] 02:10 Novashopping 02:40 Lovci zločinců III 10 [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Kačeří příběhy: Poklad ze ztracené lampy [i] 07:50 Kočičí princ [i] 09:40 Trable prcka Binka [i] 11:45 Dva lidi v zoo [i] 13:50 Vrať se do hrobu [i] 16:05 Copak je to za vojáka... [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Tady končíš 304 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:40 Partička [i] 23:15 Cesty k úspěchu [i] 23:25 Život je boj [i] 01:35 Vraždy v Kitzbühelu VII: Mýcení 1/2 [i] 02:30 Život je boj [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Dr. Oz [i] 06:55 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 55-56/142 [i] 12:10 Inga Lindströmová: Splnený sen [i] 14:20 Skrytá vášeň 101-102/188 [i] 16:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:15 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 7/22 [i] 18:10 Priatelia [i] 18:35 Mamy tínedžerky I. 6/10 [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Slečna úspešná 6/8 [i] 21:30 Feriha 105-106/160 [i] 23:50 Tlkot srdca III. 7/10 [i] 00:50 Priatelia [i] 01:10 Adela show [i] 01:45 Bez servítky [i] 02:25 Smotánka [i] 03:25 Slečna úspešná 6/8 [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Žhavé nápady [i] 13:35 Rudý baron [i] 15:50 Noc úplňku [i] 17:40 Bojovník [i] 19:20 Jízda [i] 21:05 Neprůstřelný mnich [i] 22:55 Není kam utéct [i] 00:40 Základní instinkt 2 [i] 02:30 Neprůstřelný mnich [i] 04:05 Autopohádky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Cestovní vozy [i] 10:15 Motorsport [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 12:00 Vzpírání [i] 13:00 Vzpírání [i] 14:00 Vzpírání [i] 15:00 Krasobruslení [i] 17:00 Watts [i] 17:15 Vzpírání [i] 18:15 Vzpírání [i] 19:15 Vzpírání [i] 20:15 Tenis [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Vzpírání [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 1: Příšera za bažin/Tajemné světlo 12 [i] 06:10 Fakta nebo fikce 2: Duch v divadle a UFO z El Pasa 2 [i] 07:10 Městečko Haven 2: Zakletý den volna 6 [i] 08:10 Agentura Jasno 3: Bruslařské závody 7 [i] 09:10 Milionový lékař 3: Běž, Hanku, běž! 8 [i] 10:10 Spy Kids 3-D: Game Over [i] 12:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk se ožení 15 [i] 13:00 Námořní hlídka 2: Vojáci štěstěny 13 [i] 14:00 Skandál 3: Žádné světlo na konci tunelu 13 [i] 15:00 Milionový lékař 3: Já první 9 [i] 16:00 Nevěsta na útěku [i] 18:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde do vězení 16 [i] 19:20 PREMIÉRA V utajení 1: Pilot - Part 1 1 [i] 20:20 Agentura Jasno 3: Když jde Gus do banky 8 [i] 21:20 Rookie Blue 5: Stěhovací den 9 [i] 22:20 Spravedlnost v krvi 4: Nedokončená záležitost 13 [i] 23:20 Spravedlnost v krvi 4: Královny z Manhattanu 14 [i] 00:20 Milionový lékař 3: Já první 9 [i] 01:20 Skandál 3: Žádné světlo na konci tunelu 13 [i] 02:20 Fakta nebo fikce 2: Duch v divadle a UFO z El Pasa 2 [i] 03:20 Fakta nebo fikce 2: Kalifornské UFO a hrozba na Queen Mary 1 [i] 04:20 Agentura Jasno 3: Když jde Gus do banky 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Univerzita Vševědoucna 2 [i] 06:00 Proklepnuto - Odklepnuto 10 [i] 06:30 Současná architektura v Budapešti 11 [i] 07:00 Sportovní vozy 1 [i] 08:05 Tábor pro spratky USA 5 [i] 09:00 Utajený šéf - USA 3 [i] 10:00 Země z ptačí perspektivy: Severní Amerika 1 [i] 11:00 Výprava za bauxitem0 [i] 12:00 Jimmova farma - Farmářské historky: Nikdy jsem nebyl šéfem 4 [i] 12:30 Jimmova farma - Farmářské historky: Musím se uživit 2 [i] 13:05 Anthony Bourdain: Neznámé končiny 4 [i] 14:00 Tajemství ukrytá pod ledem0 [i] 15:00 Zvířecí rekordmani: Workoholici 16 [i] 16:00 Tajemství papoušků0 [i] 17:00 Madagaskar: Ztracené světy 3 [i] 18:00 Příběhy hraček Jamese Maye 5 [i] 19:00 Pán časového prstenu 1