TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista IV. 21/24 [i] 06:40 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:10 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 07:30 Tom a Jerry [i] 07:40 Spláchnutý [i] 09:20 Majster premeny [i] 10:55 Let's Dance 4 (HD) [i] 13:00 KOMUNÁLNE VOĽBY 2014 - MIMORIADNA RELÁCIA [i] 13:30 Policajná akadémia 5 - Nasadenie: Miami Beach (HD) [i] 15:30 Policajtom proti svojej vôli [i] 17:15 Sexi Pistols [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Jack Reacher (HD) [i] 23:05 Tiene minulosti [i] 01:05 Jack Reacher (HD) [i] 03:20 Swordfish: Operácia Haker [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Počasie [i] 07:10 Myška Margo 8/13 [i] 07:20 Franklin a priatelia: Harriet vezmite so sebou 29/52 [i] 07:30 Poštár Pat I 42 [i] 07:50 Poštár Pat I 43 [i] 08:05 Bol raz jeden život 3/26 [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:05 Mimoriadne správy RTVS - Komunálne voľby 2014 [i] 09:35 Autosalón [i] 10:05 Hrady a zámky Európy: Južné Anglicko 5/5 [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 / Otázky Václava Moravca [i] 13:55 Mimoriadne správy RTVS - Komunálne voľby 2014 [i] 14:15 Občan za dverami [i] 14:50 Zlatá klasika: Hibernatus [i] 16:20 Mimoriadne správy RTVS - Komunálne voľby 2014 [i] 16:35 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Spomienková slávnosť k 25. výročiu Nežnej revolúcie [i] 21:30 Pupendo [i] 23:35 Elisa z Rivombrosy III 7/8 [i] 01:20 O 5 minút 12 / Otázky Václava Moravca [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:30 Test magazín: Špagety [i] 09:40 Krok za krokom... [i] 10:10 Od disentu k novembru 1989 [i] 10:45 Paralelné životy: NEBEZPEČNÉ DETI [i] 11:15 On air [i] 11:35 Rozprávka rozprávok [i] 12:40 Orientácie [i] 13:05 Slovo [i] 13:15 Horali [i] 14:20 Svidnícke slávnosti - 60 rokov [i] 15:30 Anjeli strážni: Anjeli strážni Barbary Coudenhove-Kalergi [i] 16:00 KONVERGENCIE 2014 [i] 16:20 Família: Família - Rodostrom [i] 16:50 Hokej - Extraliga [i] 19:25 Večerníček: Hlinené rozprávky [i] 19:40 Zabudnuté hračky [i] 19:50 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dejiny: Lyrik [i] 21:25 Pocta Slobode [i] 22:40 Dejiny: Nežná ´89 [i] 23:40 Nežná noc v archíve [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 05:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:30 Čivava z Beverly Hills 3 [i] 08:35 Gumkáči III. [i] 09:35 VARÍ VÁM TO [i] 10:15 Svadby podľa Mary [i] 12:45 Johnny English [i] 14:40 Diabol nosí Pradu [i] 17:15 15 min. KUCHÁR [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 18:55 ZLATÉ VIANOCE [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 V SIEDMOM NEBI [i] 22:40 D-Tox [i] 00:55 Terminátor [i] 02:55 D-Tox [i] 04:25 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Tak sa vozia milionári 11 [i] 05:40 Zberači 52, 53 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 Kto prežije XIX. 2 [i] 09:10 Ničitelia mýtov IV. 1/30 [i] 10:20 Kravaťáci II. 9,10 [i] 12:35 Neumlčaní 6 [i] 12:55 100 rokov svedectiev [i] 13:30 Statoční vojaci druhej svetovej vojny [i] 14:30 DA VINCI [i] 15:15 ZÁCHRANA BEA NIASKÉHO [i] 15:40 "Bouřlivé víno" [i] 18:30 VARÍ VÁM TO [i] 19:15 KUKÁTKO [i] 20:15 Mavericks: Na divokej vlne [i] 22:50 Návrat siedmich statočných [i] 00:45 Kto prežije XIX. 2 [i] 01:35 KUKÁTKO [i] 02:15 DA VINCI [i] 03:50 Statoční vojaci druhej svetovej vojny [i] 04:40 Zberači 53 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 8 [i] 07:30 Komisař Rex I. 14 [i] 08:30 Komisař Rex II. 1 [i] 09:35 Námořní vyšetřovací služba VII. 12 [i] 10:35 Námořní vyšetřovací služba VII. 13 [i] 11:35 Na pomezí záhad I. 21 [i] 12:35 Drzá Jordan V. 18 [i] 13:35 Drzá Jordan V. 19 [i] 14:35 Havaj 5-0 I. 20 [i] 15:30 Dr. House ViII. 13 [i] 16:30 Dr. House ViII. 14 [i] 17:30 Kráska a zvíře I. 13 [i] 18:25 Láska ve hvězdách I. 2 [i] 19:25 Tajemná Calenda I. 6 [i] 21:00 Posedlá 1 [i] 23:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 14 [i] 00:10 Společná terapie I. 8 [i] 01:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 12 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 13 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba VIII. 14 [i] 03:30 Cesty života I. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Vyrobeno v továrně: Čtvrtdolary/Akvária/Vápenec/Zvýrazňovače [i] 06:00 Jak to dělají?: Stíhačka / Belgická klášterní piva / ofroadová vozidla SUV [i] 06:25 Opravna vraků 2013 6 [i] 07:15 Megastavitelé: Jak vyrobit mořské vlny [i] 08:10 Bořiči mýtů: Vražedný pohárek sody [i] 09:05 Velká mozková soutěž: Divoká karta [i] 09:55 Likvidátor: V čem je problém? [i] 10:25 Likvidátor: Zavolej kamarádovi [i] 10:50 Ztraceno a prodáno 13 [i] 11:15 Ztraceno a prodáno 14 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 13 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 14 [i] 12:35 Králové aukcí: Clay Walker zavítá do Gallery 63 [i] 13:05 Králové aukcí: Masážní pás/obrovská starožitná výkladní skříň [i] 13:30 Dynamo: neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 14:25 Králové kouzel: Vancouver [i] 15:20 Troy 3 [i] 16:15 Ovládání myslí 7 [i] 16:45 Ovládání myslí 8 [i] 17:10 Kouzlo vědy: Bod zlomu [i] 17:40 Kouzlo vědy: Zničený bagr [i] 18:05 Filadelfské motorky: Skvělá práce [i] 19:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot: Mustangové a Maverickové [i] 20:00 Automobilové podzemí: Nebezpečná silnice [i] 21:00 Zkus přežít: Skutečně krušné chvilky [i] 22:00 Napospas osudu s Edem Staffordem: Rwanda [i] 23:00 Nejnebezpečnější úlovek: Ztraceni v moři [i] 00:00 Říční příšery: Lov na monstra [i] 00:55 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot: Mustangové a Maverickové [i] 01:50 Automobilové podzemí: Nebezpečná silnice [i] 02:50 Zkus přežít: Skutečně krušné chvilky [i] 03:50 Napospas osudu s Edem Staffordem: Rwanda [i] 04:45 Filadelfské motorky: Skvělá práce [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pečený sněhulák [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Banánové rybičky [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 06:55 Okouzlení III 27/52 [i] 07:50 Revizor [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera 2014 [i] 10:25 Objektiv [i] 10:50 Bylo nás pět: Andělíček policajt 2/6 [i] 11:55 Otázky Václava Moravce - O 5 minút 12 [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Motanice [i] 14:10 Česká muzika [i] 15:00 Tichá bolest [i] 16:30 Znamení koně [i] 17:25 Pošta pro tebe [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 České století [i] 21:15 168 hodin [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Cirkus Bukowsky I. 1,2/6 [i] 23:35 Komisař Moulin [i] 01:05 13. komnata Martiny Adamcové [i] 01:35 Sváteční slovo kardinála Miloslava Vlka [i] 01:40 Chalupa je hra [i] 02:05 Pod pokličkou [i] 02:30 Zahrada je hra [i] 02:50 Designtrend [i] 03:05 Žiješ jenom 2x [i] 03:30 Brno Open 2011 [i] 04:35 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sabotáž [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kanadská soda II [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:40 Babar [i] 07:00 Malý princ [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Špačkovi v síti času [i] 09:30 Československý filmový týdeník 1964 1016/2379 [i] 09:45 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 83 [i] 10:05 Raport o Velké válce: Masaryk nás svolává [i] 10:50 Nedej se [i] 11:45 Chcete mě? ZJ [i] 12:10 Letečtí stíhači v boji II.: Kamikaze [i] 13:00 Labyrintem revoluce [i] 13:55 Sváteční slovo kardinála Miloslava Vlka [i] 14:00 Křesťanský magazín [i] 14:25 Uchem jehly [i] 14:50 Cesty víry: Na počátku byla vražda - Kain a Ábel [i] 15:20 Na plovárně s Davidem Rubingerem [i] 15:50 Magdaleniny ostrovy [i] 16:35 Pyramidy? 3/5 [i] 17:25 Planeta Země: Hlubiny oceánu [i] 18:15 Příběhy neobyčejné energie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Rasputin: šílený mnich [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Bez motivu [i] 21:40 Kawasakiho růže [i] 23:20 Fenomén Underground [i] 00:15 Interpol: Teror na obloze [i] 01:00 Objevování planety Oceán: Tajemné jeskynní malby [i] 01:50 Evropa dnes [i] 02:15 Krásy evropského pobřeží: Skagen - prst v moři [i] 02:25 Folklorika [i] 02:50 Jak se bydlí v Česku [i] 03:15 Zašlapané projekty [i] 03:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:00 Přísně tajné vraždy [i] 04:15 Ukryto za zdí [i] 04:40 Příběhy železné opony [i] 04:55 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:00 Želvy Ninja VIII 2 [i] 06:25 Návrat do budoucnosti II 25 [i] 06:55 Legendy Chima: Legendy Chima 32 [i] 07:20 Tom a Jerry III 9 [i] 07:50 Jak vycvičit draky II 11 [i] 08:20 Pojišťovna štěstí: Štěstí [i] 09:35 Hlava státu [i] 11:35 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Pivař 6 [i] 13:05 Nebeští jezdci [i] 14:45 Tajemství hradu v Karpatech [i] 16:50 Pravá blondýnka 2 [i] 18:45 Hospoda: Výletník 49 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl IV: Sekretář 12 [i] 21:40 Do hlubiny [i] 23:50 Krevní pouto [i] 01:30 Novashopping 02:05 Výměna manželek IV [i] 03:05 Volejte Novu [i] 03:35 Kolotoč [i] 04:20 Pojišťovna štěstí: Štěstí [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Avengers - Sjednocení: Cirkus zločinu 24 [i] 07:10 Dokonalý Spider-Man I: Kalamita 17 [i] 07:40 Jake a piráti ze Země Nezemě I: Kubík hledá poklad; Kubíkova zlatá rybka 10 [i] 08:10 Tajemství války: Špionky 2. světové války 3 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty II: Žádost o ruku 12 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Božské dorty od Markéty [i] 12:20 Receptář prima nápadů [i] 13:25 Nedělní receptář extra 13:50 Big Ben II: Smrt kněze 10 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XIII: Mrtvé ticho [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 20:15 Vinaři: Vinobraní 12 [i] 21:30 TGM: Talkshow Geni a Míši [i] 22:45 Templář [i] 01:15 Okrsek 22: Ztráty a nálezy 11 [i] 02:05 Tajemství války: Špionky 2. světové války 3 [i] 03:05 Vraždy v Midsomeru XIII: Mrtvé ticho [i] 04:35 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Rosamunde Pilcherová: Cesta za šťastím [i] 08:10 Karavan šou 4 [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Nespravodlivo odsúdený [i] 12:05 Gossip Girl IV. 21-22/22 [i] 14:15 Nezvestní II. 15-16/18 [i] 16:00 Doktorka Zoe III. 14-15/22 [i] 17:50 Pravá láska [i] 20:00 Hriešny zoznam [i] 22:00 Skutočný príbeh: Vráť mi moje deti! [i] 00:00 Fatwa: Dni teroru [i] 01:40 Hriešny zoznam [i] 03:05 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Arthur a Minimojové [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 13:50 Láska a jiné pohromy [i] 15:30 Divoké husy [i] 17:50 Škola života [i] 19:35 Osudový dotek [i] 21:35 Základní instinkt 2 [i] 23:35 Nejlepší z Brooklynu [i] 01:50 Není kam utéct [i] 03:25 Konspirátor [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cestovní vozy [i] 08:30 Alpské lyžování [i] 09:00 Vzpírání [i] 10:45 Vzpírání [i] 12:00 Vzpírání [i] 14:00 Alpské lyžování [i] 15:00 Vzpírání [i] 15:45 Cestovní vozy [i] 17:15 Alpské lyžování [i] 18:00 Vzpírání [i] 19:00 Vzpírání [i] 20:00 Krasobruslení [i] 22:00 Alpské lyžování [i] 22:45 Motorsport [i] 23:00 Vzpírání [i] 00:00 Vzpírání [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Fakta nebo fikce 1: Běh Velké nohy / Útok mimozemšťana 9 [i] 06:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a ztracená babička 13 [i] 07:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a kapitánova žena 14 [i] 08:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk se ožení 15 [i] 09:00 Beethoven 3 [i] 11:00 Inteligence 1: Na velikosti záleží 7 [i] 12:00 Námořní hlídka 2: Zářná kariéra 11 [i] 13:00 Námořní hlídka 2: Přátele si drž blízko, nepřátele ještě blíž 12 [i] 14:00 Námořní hlídka 2: Vojáci štěstěny 13 [i] 15:00 Dobrá manželka 6 5 [i] 16:00 Spravedlnost v krvi 4: Nedokončená záležitost 13 [i] 17:00 Spravedlnost v krvi 4: Královny z Manhattanu 14 [i] 18:00 Havaj 5-0 4: Padlý hrdina 5 [i] 19:00 Rookie Blue 5: Řešení krize 8 [i] 20:00 Inteligence 1: Na velikosti záleží 7 [i] 21:00 Talentovaný pan Ripley [i] 23:50 Scary Movie: Děsnej biják [i] 01:40 Panika na Rock Island [i] 03:30 Fakta nebo fikce 1: Tajemná mořská panna/Anděl strážný 10 [i] 04:20 Fakta nebo fikce 1: Přistání na Měsíci/UFO z Floridy 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Amazonka s Brucem Parrym 5 [i] 07:00 Budoucnost Odhalena 5 [i] 07:30 Budoucnost Odhalena 6 [i] 08:00 Napůl hmyz, napůl rostlina. Co to je?0 [i] 09:00 Brutální chemie 3 [i] 10:00 Země z ptačí perspektivy: Jižní Amerika 4 [i] 11:00 Tajemství papoušků0 [i] 12:00 Úžasná jídla: Hovězí Burger 2 [i] 12:30 Úžasná jídla: Neobyčejné sendviče 13 [i] 13:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 10 [i] 13:55 Velký bariérový útes 2 [i] 14:55 První život 2 [i] 16:00 Šokující příběh elektřiny 3 [i] 17:00 Lovci vojenských pokladů 1 [i] 18:00 Následky: Svět bez ropy 2 [i] 19:00 Přežití v chudinských čtvrtích 1