TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista IV. 20/24 [i] 06:40 Lego Friends [i] 07:10 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:35 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 07:55 Tom a Jerry [i] 08:25 Trampoty s opicou [i] 10:20 Dva a pol chlapa XI. 2/22 [i] 10:45 2 baby na mizine III. 6/24 [i] 11:10 Zmluva s diablom [i] 13:00 Princ a ja 2: Kráľovská svadba [i] 15:00 Let's Dance 4 (HD) [i] 17:00 Susedia [i] 17:50 Kredenc [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Salt (HD) [i] 22:30 Swordfish: Operácia Haker [i] 00:30 Salt (HD) [i] 02:25 Univerzálny vojak [i] 04:00 Kredenc [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Drišľakoviny [i] 06:25 Správy RTVS "N" [i] 07:15 Myška Margo 7/13 [i] 07:25 Franklin a priatelia: Franklin a Deň otcov 28/52 [i] 07:40 Poštár Pat I 40 [i] 07:55 Poštár Pat I 41 [i] 08:10 Bol raz jeden život 2/26 [i] 08:40 Fidlibum [i] 09:05 Trpaslíci [i] 09:35 Daj si čas [i] 10:05 Legenda o rytieroch zo Sitna 8/10 [i] 10:35 Superhrdinovia: Ina 11/12 [i] 11:10 Tanečná akadémia II.: Sebapoškodzovanie 11/26 [i] 11:40 On air [i] 12:10 Toskánska vášeň II 10/14 [i] 13:40 Vínne cesty Slovenska: Strekovská vínna cesta [i] 14:10 Večierok [i] 15:50 Milujem Slovensko [i] 17:20 "Báječná léta pod psa" [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Macedónsko - Slovensko [i] 23:00 Kvalifikácia ME 2016 - zostrihy [i] 23:45 Večierok [i] 01:25 Inšpektor Rocca: Syn [i] 03:05 Toskánska vášeň II 10/14 [i] 04:30 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Divoké Pyreneje: Zimná krajina, jarný odmäk [i] 09:40 Encyklopédia slovenských obcí: Podproč [i] 09:55 Tempo [i] 10:15 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:40 Historická panoráma: Víťazstvo bez násilia [i] 11:10 Slováci vo svete: Morava [i] 11:40 Moja misia: Bosco boys z Nairobi [i] 12:10 5 minút po dvanástej: ANOREXIA [i] 13:10 Nebojme sa slovenčiny [i] 13:25 Synovec strýkom [i] 14:25 Magazín Ligy majstrov [i] 15:05 Kapura [i] 15:45 Farmárska revue [i] 16:10 Test magazín: Špagety [i] 16:25 Senior klub [i] 17:00 Herecké legendy: Dušan Jamrich [i] 17:15 Ruy Blas [i] 18:25 KREMNICKÉ GAGY [i] 18:45 Večerníček: Hlinené rozprávky [i] 18:50 Zabudnuté hračky [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - čašníčka [i] 19:05 Seržant Murko [i] 19:15 Traja medvedíci [i] 19:40 Moji zvierací priatelia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dejiny: Zbohom, súdruhovia [i] 20:55 Paralelné životy: NEBEZPEČNÉ DETI [i] 21:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Barbary Coudenhove-Kalergi [i] 22:00 Kawasakiho ruže [i] 23:35 Kinorama [i] 00:00 Československý filmový týždenník [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Počasie [i] 01:05 ArtSpektrum [i] 01:15 Dejiny: Zbohom, súdruhovia [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 KRIMI 05:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:15 Transformers Prime [i] 06:40 Gumkáči III. [i] 07:40 Čivava z Beverly Hills 3 [i] 09:40 Hotelové Áno, šéfe! 2 [i] 10:40 V SIEDMOM NEBI [i] 12:55 X-Men 2 [i] 15:40 Svadby podľa Mary [i] 18:00 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 KINOPREMIÉRA: Nebezpečná korisť [i] 22:55 Rambo IV. [i] 01:05 Nebezpečná korisť [i] 03:05 Rambo IV. [i] 04:40 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Modrí templári III. 11 [i] 06:15 Faktor strachu IV. 24 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:20 Tak sa vozia milionári 11 [i] 08:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 09:20 Simpsonovci XIII. 11 [i] 09:50 Ničitelia mýtov V. 13 [i] 11:05 Planéta bez ľudí II. 9 [i] 12:05 Návrat siedmich statočných [i] 14:05 "Zítra to roztočíme, drahoušku" [i] 16:10 DA VINCI [i] 16:55 Periskop hore a dole [i] 18:45 Takešiho hrad II. - Špeciály 8 [i] 19:50 Profesionáli II.: Detekívka 19 [i] 20:45 Johnny English [i] 22:30 X-Men 2 [i] 01:25 Periskop hore a dole [i] 03:00 "Zítra to roztočíme, drahoušku" [i] 04:35 Planéta bez ľudí II. 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 21 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 22 [i] 09:00 Merlin I. 9 [i] 10:00 Merlin I. 10 [i] 11:00 Na pomezí záhad I. 20 [i] 12:00 Komisař Rex I. 14 [i] 13:00 Komisař Rex II. 1 [i] 14:05 Jak prosté II. 15 [i] 15:00 Jak prosté II. 16 [i] 15:55 Profil zločinu IV. 10 [i] 17:05 Profil zločinu IV. 11 [i] 18:10 Havaj 5-0 I. 20 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 12 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 13 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 3 [i] 22:00 Myšlenky zločince VIII. 4 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 13 [i] 00:00 Bez hranic II. 8 [i] 01:00 Jak prosté II. 15 [i] 02:00 Jak prosté II. 16 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba VIII. 13 [i] 03:30 Cesty života I. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Rakety/dalekohledy/stěrače [i] 06:00 Jak to dělají?: Mandle / Odfukovač sněhu / Prací a čisticí prostředky [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Ford Galaxie - /Nash Healey 2 [i] 07:15 Pátá rychlost 11 [i] 08:10 Extrémní sběrači aut: Extrémní sběrač, dodávka a plán [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Miamský žár [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích: Mimořádný úspěch v Chicagu [i] 09:55 Opravdový podvod 9 [i] 10:25 Opravdový podvod 10 [i] 10:50 Králové kouzel: New Orleans [i] 11:40 Králové kouzel: Miami [i] 12:35 Králové kouzel: Vancouver [i] 13:30 Králové kouzel: Mobile [i] 14:25 Jak to dělají?: Mandle / Odfukovač sněhu / Prací a čisticí prostředky [i] 14:55 Jak to dělají?: Stíhačka / Belgická klášterní piva / ofroadová vozidla SUV [i] 15:20 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 4 [i] 16:15 Obnažená města: New Orleans, město hurikánů [i] 17:10 Extrémní stroje 8 [i] 18:05 Záchrana klasických aut: VW Beetle [i] 19:00 Automobiloví žraloci z Dallasu: JD a bandita [i] 19:30 Automobiloví žraloci z Dallasu: Italská modelka nahoře bez [i] 20:00 Rychle a hlasitě: Vůbec první vozy Firebird 2 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 21:30 Králové aukcí: Elvisův náramek/Kolumbovy lodě ze stříbra [i] 22:00 Likvidátor: Na velikosti záleží [i] 22:30 Hledači pokladů na aukcích: Výsledek nezištného úsilí [i] 23:00 Američtí kopáči: Honba za žralokem [i] 23:30 Ropa za humny: Ptáčník přichází [i] 00:00 Berte to jako varování: Když příroda volá [i] 00:55 Rychle a hlasitě: Vůbec první vozy Firebird 2 [i] 01:50 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 02:20 Králové aukcí: Elvisův náramek/Kolumbovy lodě ze stříbra [i] 02:50 Likvidátor: Na velikosti záleží [i] 03:20 Hledači pokladů na aukcích: Výsledek nezištného úsilí [i] 03:50 Američtí kopáči: Honba za žralokem [i] 04:20 Ropa za humny: Ptáčník přichází [i] 04:45 Záchrana klasických aut: VW Beetle [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:15 Bláznivé lásky: Alespoň ty na celém světě 46/52 [i] 07:05 Bláznivé lásky: Věřím ti 47/52 [i] 08:00 Na cestě po Šalomounových ostrovech [i] 08:30 Gejzír [i] 09:00 Dlouhá míle 4/6 [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:15 Případy detektiva Murdocha VII: Vodácké dobrodružství 1/18 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Jak se Matěj učil čarodějem [i] 13:55 Ranč U Zelené sedmy [i] 14:25 Dobrovolní hasiči roku 2014 [i] 15:35 Revizor [i] 16:45 Čtyři sluhové a kardinál [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Dobročinná akademie aneb Paraple 2014 [i] 22:12 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Armageddon [i] 00:40 MI5 VI 5/10 [i] 01:35 Bydlení je hra [i] 02:05 Pod pokličkou [i] 02:25 Chalupa je hra [i] 02:50 Televizní memoáry Gustava Broma [i] 03:25 Designtrend [i] 03:40 Zahrada je hra [i] 04:05 Žiješ jenom 2x [i] 04:35 AZ-kvíz [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete je? ZJ [i] 05:25 Moje rodina VI [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:40 Babar [i] 07:05 Malý princ [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Na Bludově [i] 09:30 Folklorika [i] 10:00 Bohoslužba k 25. výročí svatořečení sv. Anežky České [i] 12:00 Labyrintem revoluce [i] 12:50 Labyrintem revoluce [i] 13:45 Argentina - Alberto Vojtěch Frič [i] 14:10 Babylon [i] 14:40 Bedekr [i] 15:05 Druhá světová válka v barvě: Válka o ostrovy [i] 16:00 Auto Moto Revue [i] 16:30 Kamera na cestách: Madagaskar plný života [i] 17:25 Zázračná planeta: Kouzla přírody [i] 18:15 Příběhy neobyčejné energie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Ledovec, který potopil Titanic [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hercule Poirot XII [i] 21:35 Most 1,2/10 [i] 23:35 Americké graffiti [i] 01:25 Pološero - Volební hlas na prodej [i] 01:50 Jak jíst, abychom žili déle a zdravěji [i] 02:45 Cesty víry: Otec Bob [i] 03:10 Uchem jehly [i] 03:35 Pánbůh za každým rohem [i] 04:00 Zašlapané projekty [i] 04:20 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:45 Přísně tajné vraždy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:10 Želvy Ninja VIII 1 [i] 06:35 Návrat do budoucnosti II 24 [i] 07:05 Legendy Chima 31 [i] 07:35 Tom a Jerry III 8 [i] 08:05 Tučňáci z Madagaskaru II 12 [i] 08:35 Návrat do budoucnosti 3 [i] 10:45 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:40 Rychlovky Ládi Hrušky [i] 11:50 Nebe a dudy [i] 13:30 Výměna manželek IV [i] 14:55 Dům u jezera [i] 16:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:05 U Haliny v kuchyni [i] 18:45 Volejte Novu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Donšajni [i] 22:25 Agent na útěku [i] 00:35 Paranormal Activity 4 [i] 02:10 Novashopping 02:40 Áčko: Vím jak zhubnout 30 kilo [i] 03:40 DO-RE-MI [i] 04:30 Víkend: Ať to má šťávu [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:20 Avengers - Sjednocení: Maličkost 23 [i] 07:50 Dokonalý Spider-Man I: Beetle mánie 16 [i] 08:20 Jake a piráti ze Země Nezemě I: Kolo v jednom kole; Na špičku hory Nešpičky 9 [i] 08:50 Autosalon [i] 10:05 Mickovy modré oči [i] 12:15 Mladé víno [i] 14:25 Na pytlácké stezce [i] 16:10 Vraždy v Midsomeru XIII: Krvavé sedlo [i] 18:10 Karolína, domácí kuchařka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 20:15 Avatar [i] 23:50 Muž bez stínu [i] 02:10 Zlověstné ticho [i] 03:50 Vraždy v Midsomeru XIII: Krvavé sedlo [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Inga Lindströmová: Iskra lásky [i] 08:20 Karavan šou 4 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Taká obyčajná rodinka II. 23-24/24 [i] 11:05 V Údolí divých ruží: Úskalia lásky [i] 13:25 Nezvestní II. 13-14/18 [i] 15:20 Opustená a oklamaná [i] 17:20 Philadelphia [i] 20:00 Inga Lindströmová: Splnený sen [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Cesta za šťastím [i] 00:00 Kawasakiho ruže [i] 01:50 Philadelphia [i] 03:45 Na streche [i] 04:35 Dr. Oz [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Ester to rozčísne [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Phoebe v říši divů [i] 13:55 Králova řeč [i] 16:00 Plnou parou vzad! [i] 17:40 Autopohádky [i] 19:20 Černá Dahlia [i] 21:30 Konspirátor [i] 23:45 Není kam utéct [i] 01:25 Márnice [i] 02:50 13 [i] 04:20 Charlieho malá tajemství [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Vzpírání [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 11:00 Vzpírání [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 14:00 Vzpírání [i] 15:45 Vzpírání [i] 16:15 Alpské lyžování [i] 17:00 Vytrvalostní závody [i] 19:00 Vzpírání [i] 20:00 Vzpírání [i] 21:00 Jezdectví [i] 21:15 Jezdectví [i] 22:30 Box [i] 00:30 Vzpírání [i] 01:30 Vzpírání [i] 02:00 Závěr vysílání 04:00 Cestovní vozy [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 2: Kořeny 5 [i] 06:10 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a tři koláče 11 [i] 07:10 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a televizní hvězda 12 [i] 08:10 Garde [i] 10:20 Spy Kids 3-D: Game Over [i] 12:10 Námořní hlídka 2: Skleněné srdce 8 [i] 13:10 Námořní hlídka 2: Temný stín 9 [i] 14:10 Inteligence 1: Na velikosti záleží 7 [i] 15:10 Beethoven 3 [i] 17:10 Letuška 1. třídy [i] 19:00 Bouře v Seattlu [i] 21:00 Scary Movie: Děsnej biják [i] 22:50 Panika na Rock Island [i] 00:40 Talentovaný pan Ripley [i] 03:30 Vánoce s velkým V [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Amazonka s Brucem Parrym 4 [i] 07:00 Budoucnost Odhalena 3 [i] 07:30 Budoucnost Odhalena 4 [i] 07:55 Jak se to dělá 1 [i] 08:05 Hroší peklo0 [i] 09:05 Kouzlo modrých hlubin 3 [i] 10:00 Země z ptačí perspektivy: Evropa 3 [i] 11:00 Madagaskar: Ztracené světy 3 [i] 12:00 Úžasná jídla: Vypečený steak 11 [i] 12:30 Úžasná jídla: Báječné párky 12