TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Dr. House II. 7/24 [i] 12:45 Kobra 11 XIII. 10/12 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 43/50 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. - NOVÁ SÉRIA 2/22 [i] 16:00 Mentalista IV. 21/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:35 Reflex [i] 18:15 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:15 Doktori 5/10 [i] 23:45 Mentalista IV. 21/24 [i] 00:35 Dr. House II. 7/24 [i] 01:25 Kurz sebaovládania I. 43/50 [i] 01:45 Kobra 11 XIII. 10/12 [i] 02:30 Hrdinovia IV. 10/19 [i] 03:10 Dr. House II. 7/24 [i] 03:50 Kobra 11 XIII. 10/12 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Sila lásky VI. 207 [i] 07:45 Doktorka Quinnová V.: Rukojemníci [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Poklady sveta V.: Hospicio Cabanas v meste Guadalajara - Domov milosrdenstva. Mexiko. [i] 09:35 Poklady sveta V.: Tequila - úplatok tvrdých chlapov. Mexiko [i] 10:05 Recept na život 48/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Susedia [i] 14:55 Pošta pre teba [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta V.: Rétska železnica. Tepna údolí Bündnerských Álp - Švajčiarsko [i] 16:40 Poklady sveta V.: Berlínska moderna - nová architektúra. Nemecko [i] 17:00 Recept na život 49/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Superhrdinovia: Ina 11/12 [i] 20:50 Milujem Slovensko [i] 22:20 "Báječná léta pod psa" [i] 23:55 Nikto nie je dokonalý [i] 01:00 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 01:45 Inšpektor Rocca: Pasca [i] 03:20 Sila lásky VI. 207 [i] 04:10 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Polícia [i] 06:40 Profesionál [i] 07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre: Komunálne voľby 2014 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Rozprávky 15 sestier [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 09:05 Turčianski zemani dnes [i] 09:35 Svet zvierat III: Krkavec zo suda [i] 10:05 Rómsky magazín [i] 10:35 Fokus právo "N" [i] 11:20 Generácia na prelome [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 12:55 Takú nám,hudba,zahraj [i] 13:35 Pod lampou [i] 16:10 Tvárou v tvár [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Správy - Hírek [i] 17:50 Národnostné správy [i] 18:00 Televíkend [i] 18:25 Nebojme sa slovenčiny [i] 18:45 Večerníček: Hlinené rozprávky [i] 18:50 Zabudnuté hračky [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 19:05 Seržant Murko [i] 19:15 Traja medvedíci [i] 19:45 Moji zvierací priatelia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Divoké Pyreneje: Zimná krajina, jarný odmäk [i] 20:45 Umenie [i] 21:15 Kinorama [i] 21:40 CINEMATIK 2014 [i] 22:00 Tiene a hmla [i] 23:20 Stretnutie s Luciou Poppovou [i] 00:05 Zamatoví teroristi [i] 01:35 Správy RTVS "N" [i] 02:20 Počasie [i] 02:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:35 Súdna sieň: Matkovražda [i] 08:55 Súdna sieň: Odíď, lebo ťa zabijem! [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Tu si skončil! 47 [i] 11:00 Z chatrče do luxusu 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:20 TV ŠANCA [i] 14:00 Extrémne prípady: Cigánsky strik [i] 15:25 TOP STAR [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Nie si otcom! [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Mavericks: Na divokej vlne [i] 23:20 Adam hľadá Evu [i] 00:20 Gigolovia IV. [i] 00:55 PIATKOVÁ NOC HRÔZY: 30 dní dlhá noc [i] 03:05 Walking Dead III. 11 [i] 03:45 American Horror Story 11 [i] 04:25 Adam hľadá Evu [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 18 kolies spravodlivosti II. 8 [i] 05:45 Modrí templári III. 10 [i] 06:25 Faktor strachu IV. 23 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:25 Modrí templári III. 11 [i] 09:25 Stratené duše IV. 2 [i] 10:40 18 kolies spravodlivosti II. 9 [i] 11:45 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 6 [i] 13:00 Kutyil s.r.o. II.: Šípky 13 [i] 13:45 Profesionáli VI.: Týždeň poľovníckej kuchyne 5 [i] 14:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:10 Simpsonovci XIII. 10 [i] 15:40 Ničitelia mýtov V. 13 [i] 16:45 Faktor strachu IV. 24 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 7 [i] 18:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:15 Simpsonovci XIII. 11 [i] 19:45 Profesionáli II.: Biankin asistent 18 [i] 20:45 Kravaťáci II. 9,10 [i] 22:40 Templár [i] 01:10 Tenká červená línia [i] 03:50 KRIMI 04:10 Stratené duše IV. 2 [i] 04:55 18 kolies spravodlivosti II. 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Stargate Universe II. 16 [i] 07:55 No limit I. 4 [i] 09:05 Posel ztracených duší IV. 8 [i] 10:05 Vlčí mládě III. 11 [i] 11:05 Merlin IV. 9 [i] 12:05 Stargate Universe II. 17 [i] 13:05 Posel ztracených duší IV. 8 [i] 14:05 Drzá Jordan IV. 19 [i] 15:05 Havaj 5-0 I. 9 [i] 16:05 Vlčí mládě III. 12 [i] 17:00 Merlin IV. 10 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 9 [i] 18:55 Drzá Jordan IV. 20 [i] 19:50 No limit I. 5 [i] 21:00 Havaj 5-0 II. 21 [i] 22:00 Havaj 5-0 II. 22 [i] 23:00 Vražedná práva I. 2 [i] 00:00 Spartacus: Vengeance 5 [i] 01:10 Havaj 5-0 II. 21 [i] 02:05 Havaj 5-0 II. 22 [i] 02:50 Vražedná práva I. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Nákladní lodě/nákladní auta [i] 06:00 Jak se to dělá 10 [i] 06:25 Králové aukcí: Kytara Lese Paula/největší netopýr [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 07:15 Megastavitelé: Obrovský závěsný lanový most: Stonecutters Bridge [i] 08:10 Nutné k přežití: Poušť Moab [i] 09:05 Aljaška: poslední hranice: Svátky v osadě [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Už nás nic nerozdělí [i] 10:50 Dvojí přežití: V nesnázích [i] 11:40 Rození obchodníci: Subaru Impreza WRX [i] 12:35 Rození obchodníci: směna za lepší: Polsko [i] 13:30 Souboj motorek: Severní Kalifornie [i] 14:25 Kouzlo vědy: Skok s knihami [i] 14:55 Kouzlo vědy: Vzduchový kanon [i] 15:20 Kouzlo vědy: Teslův transformátor [i] 15:50 Kouzlo vědy: Upír [i] 16:15 Kouzlo vědy: Vúdú auto [i] 16:45 Kouzlo vědy: Bomba na suchý led [i] 17:10 Likvidátor 9 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 24 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Tenisové rakety [i] 18:35 Králové aukcí: Chopper Ricka Fairlesse/plynový mixér [i] 19:00 Jak se to dělá: vysněné vozy 10 [i] 19:30 Jak se to dělá: Obrovské ventily [i] 20:00 Co se dělo dál? 3 [i] 20:30 Co se dělo dál? 7 [i] 21:00 Impozantní lodě: Mír v Africe [i] 22:00 Ovládání myslí 7 [i] 22:30 Ovládání myslí 8 [i] 23:00 Neobjasněné případy: Lidské samovznícení a Carlos de los Santos [i] 00:00 Zakázané: Podivíni z kola ven [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Tenisové rakety [i] 01:25 Králové aukcí: Chopper Ricka Fairlesse/plynový mixér [i] 01:50 Co se dělo dál? 3 [i] 02:20 Co se dělo dál? 7 [i] 02:50 Impozantní lodě: Mír v Africe [i] 03:50 Ovládání myslí 7 [i] 04:20 Ovládání myslí 8 [i] 04:45 Velká mozková soutěž: Vyhledat a zničit [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 Hobby naší doby [i] 09:30 Já si ten život sním syrovej [i] 10:35 Toulavá kamera 2014 [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:40 Na cestě po Krkonoších [i] 15:05 Profesionálové: Provize 45/57 [i] 16:00 Na stopě [i] 16:25 Třída 8.A [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 Neviditelní 11/13 [i] 21:05 13. komnata Martiny Adamcové [i] 21:32 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:35 Všechnopárty [i] 22:30 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:25 Arne Dahl [i] 01:15 Sama doma [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina VI [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Kolibříci, včelí ptáci [i] 09:30 Noční host [i] 11:00 Objevování pravdy: Zlato krále [i] 11:50 Šanghaj, město kontrastů [i] 12:45 Planeta Země: Lesy mírného pásma [i] 13:35 Bojovníci s klimatem [i] 13:45 Chcete mě? ZJ [i] 14:15 Deset století architektury: Kostel sv. Bartoloměje v Praze [i] 14:30 Pyramidy? 2/5 [i] 15:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:00 Věda na vlastní kůži [i] 16:55 Zapomenuté výpravy [i] 17:20 Jak jíst, abychom žili déle a zdravěji [i] 18:10 Moje rodina VI [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Fenomén Underground [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Kouzla přírody [i] 20:55 Pan Selfridge 1,2/10 [i] 22:45 Krycí jméno: Farewell [i] 00:35 Muž, který chtěl žít svůj život [i] 02:30 Babylon [i] 02:55 Sex místo stipendia? [i] 03:20 Zašlapané projekty [i] 03:40 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:05 Osudové okamžiky [i] 04:20 Přísně tajné vraždy [i] 04:35 Kobzole a zelé, živobytí celé [i] 04:55 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2704 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Mám tě moc rád, ale ... 530 [i] 11:25 Dva a půl chlapa III 22 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla V: Minuta po půlnoci 18 [i] 13:20 Odložené případy III: Osm let 11 [i] 14:20 Dr. House VI: Rytířův pád 18 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Šťastný a veselý 156 [i] 16:30 Dva a půl chlapa III 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Miami V: Ve službě vlasti 10 [i] 18:25 Ulice 2705 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Hugo a jeho velký objev [i] 22:45 Smrtící zbraň [i] 00:45 Kriminálka Miami V: Ve službě vlasti 8 [i] 01:35 Dr. House VI: Rytířův pád 18 [i] 02:20 Novashopping 02:50 PRÁSK! [i] 03:35 Áčko: Víc než mě miluje fotbal [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Šťastný a veselý 156 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Gormiti III - Invaze temných sil: Písečná bouře 2 [i] 07:45 M*A*S*H 214 [i] 08:35 M*A*S*H 215 [i] 09:30 To je vražda, napsala VIII: Naprogramovaná vražda 18 [i] 10:30 Walker, Texas Ranger V: Poslední naděje 15 [i] 11:30 Místo činu: Mnichov: Chlapec za oknem 21 [i] 13:25 Wolffův revír V: Den zúčtování 12 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy V: Srdeční záležitosti 3 [i] 15:25 Castle na zabití IV: Spouštěcí moment 16 [i] 16:25 Komisař Rex IV: Smrt spolužáka 2 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Rychlí a zběsilí [i] 22:25 Varovná znamení [i] 00:55 Major Dundee [i] 03:25 Doktor z hor: Nové příběhy V: Srdeční záležitosti 3 [i] 04:15 Wolffův revír V: Den zúčtování 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Tisíc a jedna noc 130-133/183 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 54/142 [i] 11:00 Feriha 103-104/160 [i] 14:10 Skrytá vášeň 99-100/188 [i] 16:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 6/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:25 Mamy tínedžerky I. 5/10 [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:25 Smotánka [i] 21:00 Pravá láska [i] 23:00 Diablov advokát 11/13 [i] 23:55 Žiar tela [i] 01:55 Diablov advokát 11/13 [i] 02:35 Bez servítky [i] 03:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:35 Dr. Oz [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Okamžik vzkříšení [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Vždy připraven! [i] 14:05 Ďáblova ruka [i] 15:50 Žhavé nápady [i] 17:20 Rudý baron [i] 19:35 Charlieho malá tajemství [i] 21:25 13 [i] 23:05 Márnice [i] 00:40 Mrtvý sníh [i] 02:10 Transsibiřský expres [i] 04:05 Lovci dinosaurů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cestovní vozy [i] 09:30 Formule [i] 10:15 Fotbal [i] 11:00 Vzpírání [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 13:00 Vzpírání [i] 14:00 Vzpírání [i] 15:45 Alpské lyžování [i] 16:15 Alpské lyžování [i] 16:30 Fotbal [i] 18:00 Vzpírání [i] 19:00 Vzpírání [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Vzpírání [i]