TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Dr. House II. 6/24 [i] 12:45 Kobra 11 XIII. 9/12 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 42/50 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. - NOVÁ SÉRIA 1/22 [i] 16:00 Mentalista IV. 20/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Revolúcia II. 8/22 [i] 23:55 Dva a pol chlapa XI. 1/22 [i] 00:25 Kurz sebaovládania I. 42/50 [i] 00:50 Mentalista IV. 20/24 [i] 01:45 Kobra 11 XIII. 9/12 [i] 02:30 Hrdinovia IV. 9/19 [i] 03:10 FARMA [i] 04:05 Kobra 11 XIII. 9/12 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Počasie [i] 06:55 Destinácia svet: Kuba- v karibskom rytme [i] 07:45 Sila lásky VI. 206 [i] 08:35 Doktorka Quinnová V.: Roztržka II. [i] 09:20 Poklady sveta V.: Liparské ostrovy. Sestry z ohňa a vetra. Taliansko [i] 09:35 Poklady sveta V.: Asissi - kraj svätca, Taliansko [i] 10:05 Recept na život 47/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Víkend [i] 14:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:05 District II.: Zátišie 18 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta V.: Hospicio Cabanas v meste Guadalajara - Domov milosrdenstva. Mexiko. [i] 16:45 Poklady sveta V.: Tequila - úplatok tvrdých chlapov. Mexiko [i] 17:00 Recept na život 48/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Návrat domov [i] 21:50 Reportéri [i] 22:20 Banditi 8/13 [i] 23:05 District II.: Zátišie 18 [i] 23:50 Destinácia svet: Kuba- v karibskom rytme [i] 00:40 Banditi 8/13 [i] 01:25 Reportéri [i] 01:50 Dámsky klub [i] 03:20 Sila lásky VI. 206 [i] 04:10 Doktorka Quinnová V.: Roztržka II. [i] 04:55 Destinácia svet: Jordánsko- Jemen [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:35 Správy - Hírek [i] 06:40 Správy RTVS z regiónov [i] 06:55 Medicína: Glaukóm - Zelený zákal [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 09:00 Slovensko pre začiatočníkov [i] 09:55 Osudy umeleckých diel: Jean Auguste Dominique Ingres - Portrét pani de Senonnes [i] 10:25 Maďarský magazín [i] 10:55 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 11:40 Pred rokmi... [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Piesne nosím [i] 13:30 Profesor na bielom koni [i] 14:50 Senior klub-magazín [i] 15:25 Cesta: Plávanie naslepo. [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:25 Polícia [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Svet zvierat III: Krkavec zo suda [i] 18:25 Halali [i] 18:45 Večerníček: Hlinené rozprávky [i] 18:50 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 19:05 Seržant Murko [i] 19:15 Traja medvedíci [i] 19:40 Moji zvierací priatelia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Slovak Gold 2014 [i] 21:35 Správy a komentáre: Komunálne voľby 2014 [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Pod lampou [i] 00:10 Ambulancia: Vyliečení z epilepsie [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Počasie [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:35 Súdna sieň: Manipulátorka [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Nepohodlný zamestnanec [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Nečakaná návšteva 46 [i] 11:00 Z chatrče do luxusu 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:20 TV ŠANCA [i] 14:00 Extrémne prípady: Podnájomníci [i] 15:25 TOP STAR [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 Súdna sieň: Odíď, lebo ťa zabijem! [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Tu si skončil! 47 [i] 21:40 STRATENÉ HVIEZDY [i] 22:40 Najdrahšie rómske svadby 1/5 [i] 23:40 Podvodníci III. 8 [i] 00:40 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 6 [i] 01:40 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 12 [i] 02:30 Hawaii 5.0 IV. 16 [i] 03:10 STRATENÉ HVIEZDY [i] 03:50 Najdrahšie rómske svadby 1/5 [i] 04:40 Podvodníci III. 8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 18 kolies spravodlivosti II. 7 [i] 05:45 Modrí templári III. 9 [i] 06:25 Faktor strachu IV. 22 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:25 Modrí templári III. 10 [i] 09:25 Stratené duše IV. 1/23 [i] 10:40 18 kolies spravodlivosti II. 8 [i] 11:45 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 5 [i] 12:55 Kutyil s.r.o. II.: Testament 12 [i] 13:45 Profesionáli VI.: Svine 4 [i] 14:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:10 Simpsonovci XIII. 9 [i] 15:40 Ničitelia mýtov V. 12 [i] 16:45 Faktor strachu IV. 23 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 6 [i] 18:45 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:15 Simpsonovci XIII. 10 [i] 19:45 Profesionáli II.: Sára a sexizmus 17 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 6 [i] 21:40 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 12 [i] 22:40 Hawaii 5.0 IV. 16 [i] 23:40 Dvojičky 21 [i] 00:35 Ničitelia mýtov V. 12 [i] 01:30 Magnum VII. 9,10,11 [i] 03:45 Kutyil s.r.o. II.: Testament 12 [i] 04:20 Stratené duše IV. 1/23 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Stargate Universe II. 15 [i] 07:55 No limit I. 3 [i] 09:05 Posel ztracených duší IV. 7 [i] 10:05 Vlčí mládě III. 10 [i] 11:00 Merlin IV. 8 [i] 12:00 Stargate Universe II. 16 [i] 13:00 Posel ztracených duší IV. 7 [i] 14:00 Drzá Jordan IV. 18 [i] 15:00 Havaj 5-0 I. 8 [i] 16:00 Vlčí mládě III. 11 [i] 17:00 Merlin IV. 9 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 8 [i] 19:00 Drzá Jordan IV. 19 [i] 19:55 No limit I. 4 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 13 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 14 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 11 [i] 00:00 Havaj 5-0 II. 9 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 13 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 14 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 11 [i] 03:30 Cesty života I. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Silnice/mince [i] 06:00 Jak se to dělá 9 [i] 06:25 Králové aukcí: Basebalový míček Cye Younga/televizor z 50. let [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 07:15 Megastavitelé: Úchvatný fotbalový stadion v Riu [i] 08:10 Nutné k přežití: Deštný prales na Kosta Rice [i] 09:05 Aljaška: poslední hranice: Díkůvzdání [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Stres ze zlata [i] 10:50 Dvojí přežití: Po bouři [i] 11:40 Rození obchodníci: Volvo P1800S [i] 12:35 Vzestup strojů: Jedinečný dragster [i] 13:30 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 2 [i] 14:25 Penn a Teller lžou: Sejf lze otevřít kapalným dusíkem [i] 15:20 Penn a Teller lžou: Vlasové bělidlo je raketovým palivem [i] 16:15 Penn a Teller lžou: Monstrózní náklaďáky versus suchý zip [i] 17:10 Likvidátor 8 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 23 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Allen versus Ton [i] 18:35 Králové aukcí: Zbraně Johna Waynea/Omnibot 2000 [i] 19:00 Jak se to dělá: vysněné vozy 9 [i] 19:30 Jak se to dělá: Tahací harmoniky [i] 20:00 Bitvy o zavazadla: Nákup na safari [i] 20:30 Bitvy o zavazadla 1 [i] 21:00 Co ukrývá stodola?: Ukryté poklady [i] 21:30 Poklady z garáží: Autodíly a kapsáři [i] 22:00 Králové kouzel: Mobile [i] 23:00 Boj o nemovitosti: Neúspěch [i] 23:30 Zisk ze zabavených nemovitostí 2 [i] 00:00 Lovci odpadu 2 [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Allen versus Ton [i] 01:25 Králové aukcí: Zbraně Johna Waynea/Omnibot 2000 [i] 01:50 Bitvy o zavazadla: Nákup na safari [i] 02:20 Bitvy o zavazadla 1 [i] 02:50 Co ukrývá stodola?: Ukryté poklady [i] 03:20 Poklady z garáží: Autodíly a kapsáři [i] 03:50 Králové kouzel: Mobile [i] 04:45 Lovci odpadu 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Móda - Extravagance - Manýry [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 Kluci v akci [i] 09:30 Pošta pro tebe [i] 10:35 Objektiv [i] 11:05 Bavíme se s imitátory [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:45 Na cestě po Kokořínsku [i] 15:10 Kingová II: Josh Simpson 2/13 [i] 15:55 Benefice orchestru Karla Vlacha [i] 17:05 Besipky: Přednost modrých majáků [i] 17:10 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:50 Třída 8.A [i] 22:37 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:40 Na stopě [i] 23:05 MI5 VI 5/10 [i] 23:55 Paterčata [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:25 Dobré ráno [i] 03:55 Designtrend [i] 04:10 Bydlení je hra [i] 04:35 Padesátiletý Ondráš [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina VI [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Nic k proclení [i] 10:50 Vyšetřování leteckých nehod: Lidské selhání [i] 11:40 Auto Moto Revue [i] 12:10 Příběhy neobyčejné energie [i] 12:40 Vancouver - ostrov a město [i] 13:10 Souboj vojevůdců: Vandegrift proti [i] 13:55 Objevování planety Oceán: Tajemné jeskynní malby [i] 14:45 Chcete je? ZJ [i] 14:50 Ledovec, který potopil Titanic [i] 15:40 Objevování pravdy: Zlato krále [i] 16:30 Tajemství na dně moří: Vyhynulá zvířata - tři paleontologické záhady [i] 17:20 Zázračná planeta: Kouzla přírody [i] 18:10 Moje rodina VI [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Jižní Dalmácie - kraj kolem [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Šanghaj, město kontrastů [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Pološero - Volební hlas na prodej [i] 22:00 Raport o Velké válce: Masaryk nás svolává [i] 22:40 Ve jménu vlasti II: Zpátky v Bejrútu 2/12 [i] 23:30 Queer: Veřejná tajemství [i] 23:55 Punk v Africe [i] 01:20 Kosmická energie ve službách zemědělců [i] 02:15 Putování za muzikou [i] 02:40 Chcete je? ZJ [i] 02:45 Domácí násilí aneb Co se děje za dveřmi našich bytů [i] 03:10 Zašlapané projekty [i] 03:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:55 Přísně tajné vraždy [i] 04:10 Na poslední vartě [i] 04:40 Příběhy železné opony [i] 04:55 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2703 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: Uzavírání kapitol 79 [i] 11:25 Dva a půl chlapa III 21 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla V: První zákon 17 [i] 13:20 Odložené případy III: Frankovy lahůdky 10 [i] 14:20 Dr. House VI: Uzavření 17 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Sexappeal pod stromeček 155 [i] 16:30 Dva a půl chlapa III 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Miami V: Poprvé, podruhé, potřetí 9 [i] 18:25 Ulice 2704 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Mám tě moc rád, ale ... 530 [i] 21:30 PRÁSK! [i] 22:15 Parchanti [i] 00:10 Kriminálka Miami V: Poprvé, podruhé, potřetí 7 [i] 00:55 Dr. House VI: Uzavření 17 [i] 01:45 Novashopping 02:15 Áčko: Na pláž jedině nazí [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Sexappeal pod stromeček 155 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Gormiti III - Invaze temných sil: Znovuzrození 1 [i] 07:45 M*A*S*H 213 [i] 08:35 M*A*S*H 214 [i] 09:30 To je vražda, napsala VIII: Do posledního dechu 17 [i] 10:30 Walker, Texas Ranger V: Mayday 14 [i] 11:30 Místo činu: Mnichov: Sen se rozplynul 20 [i] 13:25 Wolffův revír V: Cvičná jízda 11 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy V: Těžce vybojované štěstí 2 [i] 15:25 Castle na zabití IV: Pandora 15 [i] 16:25 Komisař Rex IV: Pohřbena zaživa 1 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Dívčí válka 35 [i] 21:30 Kdo je kdo? [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:50 Slunečno, místy vraždy IV: Jai-alai 9 [i] 00:45 Sběratelé kostí VII: Smrt lovce tornád 5 [i] 01:45 Šestej smysl: Poslední večeře 2 [i] 02:40 Doktor z hor: Nové příběhy V: Těžce vybojované štěstí 2 [i] 03:25 Wolffův revír V: Cvičná jízda 11 [i] 04:15 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Perla Orientu 53/142 [i] 11:10 Feriha 101-102/160 [i] 14:10 Skrytá vášeň 97-98/188 [i] 16:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 5/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Mamy tínedžerky I. 4/10 [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Šiesty zmysel III. 9/13 [i] 21:30 Feriha 103-104/160 [i] 00:15 Tlkot srdca III. 6/10 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:30 Adela show [i] 02:05 Bez servítky [i] 02:50 Smotánka [i] 03:35 Šiesty zmysel III. 9/13 [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 LOL [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Pan Dokonalý [i] 13:50 Dívka na přání [i] 15:20 Vždy připraven! [i] 17:15 Ďáblova ruka [i] 19:00 Lovci dinosaurů