Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Dr. House II. 5/24 [i] 12:45 Kobra 11 XIII. 8/12 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 41/50 [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. 23/23 [i] 16:00 Mentalista IV. 19/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Revolúcia II. 7/22 [i] 23:55 Dva a pol chlapa X. 23/23 [i] 00:20 Kurz sebaovládania I. 41/50 [i] 00:50 Mentalista IV. 19/24 [i] 01:40 Kobra 11 XIII. 8/12 [i] 02:30 Hrdinovia IV. 8/19 [i] 03:10 FARMA [i] 04:05 Kobra 11 XIII. 8/12 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:50 Sila lásky VI. 205 [i] 07:40 Doktorka Quinnová V.: Roztržka I. [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Poklady sveta V.: Palác katalánskej hudby v Barcelone - Sen, v ktorom počuť hudbu, Španielsko [i] 09:35 Poklady sveta V.: Ľvov - prebudenie zo spomienok, Ukrajina [i] 10:05 Recept na život 46/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Vínne cesty Slovenska: Požitavská vínna cesta [i] 14:30 Reportéri [i] 15:00 District II.: Dcéra za dcéru 17 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta V.: Liparské ostrovy. Sestry z ohňa a vetra. Taliansko [i] 16:45 Poklady sveta V.: Asissi - kraj svätca, Taliansko [i] 17:00 Recept na život 47/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Muž v tieni [i] 22:20 Ukradnutá identita [i] 23:50 District II.: Dcéra za dcéru 17 [i] 00:35 Muž v tieni [i] 02:35 Dámsky klub [i] 04:10 Sila lásky VI. 205 [i] 04:55 Doktorka Quinnová V.: Roztržka I. [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 09:05 V mene rasy a vedy, Strasbourg 1941 - 1944 [i] 10:00 Záchranári - pomoc v núdzi [i] 10:25 Ukrajinský magazín [i] 10:50 Fokus zdravie [i] 11:35 Ambulancia: Vyliečení z epilepsie [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Piesne moje,piesne [i] 13:15 Večera s Havranom: Návrat do divočiny [i] 14:35 Hra [i] 15:30 VAT: Podzemné zásobníky zemného plynu [i] 16:10 Maďarský magazín [i] 16:45 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Osudy umeleckých diel: Jean Auguste Dominique Ingres - Portrét pani de Senonnes [i] 18:25 Test magazín: Špagety [i] 18:35 (Ne)celebrity: Pavel Siman [i] 18:45 Večerníček: Hlinené rozprávky [i] 18:50 Basketbal Euroliga: Galatasaray Istanbul - Good Angels Košice [i] 21:00 Správy a komentáre - Komunálne voľby 2014 [i] 22:30 Zbehovia a pútnici [i] 00:15 Polícia [i] 00:25 Profesionál [i] 00:45 Autosalón [i] 01:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i] 02:00 Počasie [i] 02:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Zákerný kolega [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Obecná cesta [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Aby bola zábava 45 [i] 11:00 Z chatrče do luxusu 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:20 TV ŠANCA [i] 14:00 Extrémne prípady: Cigáň nedostane mobil [i] 15:25 TOP STAR [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Nepohodlný zamestnanec [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Nečakaná návšteva 46 [i] 21:40 Kosti X. 3 [i] 22:40 SHOW JANA KRAUSA [i] 23:40 Podvodníci III. 7 [i] 00:40 Dotyk II. 8 [i] 01:40 Lovci väzňov 7 [i] 02:30 Kosti X. 3 [i] 03:15 SHOW JANA KRAUSA [i] 04:00 Dotyk II. 8 [i] 04:45 Podvodníci III. 7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 18 kolies spravodlivosti II. 6 [i] 05:45 Modrí templári III. 8 [i] 06:25 Faktor strachu IV. 21 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:20 Modrí templári III. 9 [i] 09:25 Deväť životov 10/10 [i] 10:35 18 kolies spravodlivosti II. 7 [i] 11:40 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 4 [i] 12:50 Kutyil s.r.o. II.: Rozvod 11 [i] 13:40 Profesionáli VI.: Luník IX. 3 [i] 14:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:10 Simpsonovci XIII. 8 [i] 15:40 Ničitelia mýtov V. 11 [i] 16:45 Faktor strachu IV. 22 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 5 [i] 18:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:15 Simpsonovci XIII. 9 [i] 19:45 Profesionáli II.: Forenzný kriminalista 16 [i] 20:45 Buldozér [i] 23:15 Lovci väzňov 7 [i] 00:15 Smrtiace aférky 5 [i] 01:30 Ničitelia mýtov V. 11 [i] 02:20 Magnum VII. 7,8 [i] 03:50 Kutyil s.r.o. II.: Rozvod 11 [i] 04:20 Deväť životov 10/10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Stargate Universe II. 14 [i] 08:00 No limit I. 2 [i] 09:10 Posel ztracených duší IV. 6 [i] 10:10 Vlčí mládě III. 9 [i] 11:05 Merlin IV. 7 [i] 12:05 Stargate Universe II. 15 [i] 13:00 Posel ztracených duší IV. 6 [i] 14:00 Drzá Jordan IV. 17 [i] 15:00 Havaj 5-0 I. 7 [i] 16:00 Vlčí mládě III. 10 [i] 16:55 Merlin IV. 8 [i] 17:55 Posel ztracených duší IV. 7 [i] 18:55 Drzá Jordan IV. 18 [i] 19:50 No limit I. 3 [i] 21:00 Bez hranic II. 8 [i] 22:05 Myšlenky zločince VIII. 3 [i] 23:05 Myšlenky zločince VIII. 4 [i] 00:00 Strážce pořádku V. 3 [i] 01:00 Bez hranic II. 8 [i] 02:00 Drzá Jordan IV. 18 [i] 02:45 Strážce pořádku V. 3 [i] 03:35 Cesty života I. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Bouře/vznášedlo [i] 06:00 Jak se to dělá 8 [i] 06:25 Králové aukcí: Dopis od Jeffersona Davise/ztracená nahrávka Marilyn Monroe [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 07:15 Megastavitelé: Ledový hotel [i] 08:10 Nutné k přežití: Evropské Alpy [i] 09:05 Aljaška: poslední hranice: Nový Kilcher je na světě [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Neraď mi, abych přestal [i] 10:50 Dvojí přežití: Promočeni na kost [i] 11:40 Rození obchodníci: Land Rover Defender [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Chevy Fleetmaster rok 1948 [i] 13:30 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot: Vega poháněná oxidem dusným [i] 14:25 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 15:20 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 16:15 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 17:10 Likvidátor 7 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 22 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Úzkost z odloučení [i] 18:35 Králové aukcí: Železná panna/T-Bucket Roadster z roku 1917 [i] 19:00 Jak se to dělá: vysněné vozy: Chevrolet Corvette Stingray [i] 19:30 Jak se to dělá: Motorky Hot Rod [i] 20:00 Sibiřský podíl: Udělej něco, nebo zmlkni [i] 21:00 Zlato z džungle: Zlomený člověk [i] 22:00 Kouzlo vědy: Opuštěný ústav [i] 22:30 Kouzlo vědy: Podivný zábavní park [i] 23:00 Podmořští lovci 2 [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice: Nejkrutější zima [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Úzkost z odloučení [i] 01:25 Králové aukcí: Železná panna/T-Bucket Roadster z roku 1917 [i] 01:50 Sibiřský podíl: Udělej něco, nebo zmlkni [i] 02:50 Zlato z džungle: Zlomený člověk [i] 03:50 Kouzlo vědy: Opuštěný ústav [i] 04:20 Kouzlo vědy: Podivný zábavní park [i] 04:45 Podmořští lovci 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo jezuity Miroslava Herolda [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 Polopatě [i] 09:45 Postřehy odjinud [i] 09:50 Paterčata [i] 10:35 Herbář [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:45 Na cestě po Lednicku a Valticku [i] 15:10 Otec Brown: Modrý kříž 10/10 [i] 16:00 Zlatá česká hlavička [i] 16:10 Divadlo jednoho diváka [i] 17:10 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Policajti z centra [i] 21:00 Gejzír [i] 21:32 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:35 Paterčata [i] 22:15 Skalpel, prosím [i] 00:15 Kriminálka Paříž: Domnělý vrah 44/92 [i] 01:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:05 AZ-kvíz [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina VI [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tajemství mrtvých mužů: Americká tajná válka [i] 09:50 Druhá světová válka v barvě: Válka o ostrovy [i] 10:40 Deset století architektury: Kostel sv. Bartoloměje v Praze [i] 10:55 Náš venkov: A kde nakupujete Vy? [i] 11:25 Putování za muzikou [i] 11:50 Naše tradice: Svatý Martin [i] 12:20 Folklorika [i] 12:45 Bohové a mýty staré Evropy [i] 13:05 Postřehy odjinud [i] 13:10 Evropa dnes [i] 13:40 Kosmická energie ve službách zemědělců [i] 14:35 Rasputin: šílený mnich [i] 15:20 Chcete je? ZJ [i] 15:25 Království divočiny: Kolibříci, včelí ptáci [i] 15:55 Televizní klub neslyšících [i] 16:20 Naše krev je Sparta [i] 17:20 Planeta Země: Lesy mírného pásma [i] 18:10 Moje rodina VI [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Objevování planety Oceán: 1500 km nad zemí zázraků [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Madagaskar plný života [i] 21:00 Na cestě po Šalomounových ostrovech [i] 21:30 Bedekr [i] 21:55 Paralelní světy [i] 23:40 Na stojáka [i] 00:10 Kanadská soda II [i] 00:30 Expremiéři [i] 01:00 Křesťanský magazín [i] 01:25 Příběhy neobyčejné energie [i] 01:55 Chcete mě? ZJ [i] 02:20 Náš venkov: A kde nakupujete Vy? [i] 02:45 České chůvičky [i] 03:15 Zašlapané projekty [i] 03:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:00 Přísně tajné vraždy [i] 04:15 Na Rychtářském potoce [i] 04:30 Zahrada blízká přírodě [i] 04:40 Příběhy železné opony [i] 04:55 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2702 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Pravý táta 529 [i] 11:25 Dva a půl chlapa III 20 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla V: Kryj mě! 16 [i] 13:20 Odložené případy III: Perfektní den 9 [i] 14:20 Dr. House VI: Černá díra 16 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: To si nikdy neodpustím 154 [i] 16:30 Dva a půl chlapa III 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Miami V: Temná komora 8 [i] 18:25 Ulice 2703 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Uzavírání kapitol 79 [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba X: Šiva 12 [i] 22:35 Město [i] 01:00 Kriminálka Miami V: Temná komora 8 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Dr. House VI: Černá díra 16 [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: To si nikdy neodpustím 154 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Věčné zatmění 2/2 [i] 07:15 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Pusu, pusu. Zvířátka z drahokamu jsou kamarádi 26 [i] 07:45 M*A*S*H 212 [i] 08:35 M*A*S*H 213 [i] 09:30 To je vražda, napsala VIII: Až navěky 16 [i] 10:30 Walker, Texas Ranger V: Vánoce u Rangerů 13 [i] 11:30 Místo činu: Mnichov: Vražedný Oktoberfest 19 [i] 13:25 Wolffův revír V: Krevní msta 10 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy V: Stahující se mračna 1 [i] 15:25 Castle na zabití IV: Případ lovce pokladů 14 [i] 16:25 Komisař Rex III: Krvavé růže 12 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Časovaná bomba 303 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:30 Telebazar [i] 23:45 Hawaii 5-0 II: Školní autobus 11 [i] 00:40 Sběratelé kostí VII: Muž v balíku 4 [i] 01:40 Vraždy v Kitzbühelu VII: Smrtící obchody 9 [i] 02:35 Doktor z hor: Nové příběhy V: Stahující se mračna 1 [i] 03:20 Wolffův revír V: Krevní msta 10 [i] 04:10 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Mladí, krásni, skazení 129-131/131 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 52/142 [i] 11:10 Feriha 99-100/160 [i] 13:55 Skrytá vášeň 95-96/188 [i] 15:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 4/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Mamy tínedžerky I. 3/10 [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Odložený prípad VII. 16/22 [i] 21:30 Feriha 101-102/160 [i] 00:00 Tlkot srdca III. 5/10 [i] 00:55 Priatelia [i] 01:15 Adela show [i] 01:50 Bez servítky [i] 02:30 Smotánka [i] 03:15 Odložený prípad VII. 16/22 [i] 03:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:50 Tisíc a jedna noc 126-129/183 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Ptáčata [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Holky v balíku [i] 13:55 Barva pleti [i] 15:50 Pan Dokonalý [i] 17:30 Dívka na přání [i] 19:00 Poslední kat [i] 20:45 Speciální jednotka [i] 22:40 Extáze [i] 00:25 Výzva [i] 02:10 Mechanik zabiják [i] 03:35 Zkáza lodi Estonie [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Závody GT [i] 09:15 Vzpírání [i] 10:15 Vzpírání [i] 11:15 Fotbal [i] 12:00 Watts [i] 13:00 Vzpírání [i] 14:00 Vzpírání [i] 15:45 Watts [i] 16:00 Krasobruslení [i] 17:00 Fotbal [i] 19:00 Vzpírání [i] 20:00 Jezdectví [i] 20:30 Jezdectví [i] 20:35 Golf [i] 21:35 Golf [i] 21:45 Jachting [i] 22:15 Jachting [i] 22:20 Jachting [i] 22:40 Krasobruslení [i] 23:30 Vzpírání [i] 00:30 Vzpírání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 2: Strach a nenávist 2 [i] 06:20 Fakta nebo fikce 1: Přistání na Měsíci/UFO z Floridy 11 [i] 07:20 Městečko Haven 2: 3. díl 3 [i] 08:20 Agentura Jasno 3: Největší dobrodružství v dějinách veřejnoprávní televize 4