TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Dr. House II. 4/24 [i] 12:45 Kobra 11 XIII. 7/12 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 40/50 [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. 22/23 [i] 16:00 Mentalista IV. 18/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Revolúcia II. 6/22 [i] 23:55 Dva a pol chlapa X. 22/23 [i] 00:25 Kurz sebaovládania I. 40/50 [i] 00:55 Mentalista IV. 18/24 [i] 01:40 Kobra 11 XIII. 7/12 [i] 02:30 Hrdinovia IV. 7/19 [i] 03:10 FARMA [i] 04:05 Kobra 11 XIII. 7/12 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Destinácia svet: Tanzánia [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Sila lásky VI. 204 [i] 07:45 Doktorka Quinnová V.: Školská práca [i] 08:35 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Poklady sveta V.: Terasovité vinice v Lavaux - rozmaznávané tromi slnkami, Švajčiarsko [i] 09:40 Poklady sveta V.: Petroglyfy v Twyfelfonteine - Posolstvo zašifrované v kameni, Namíbia [i] 10:05 Muž s poslaním: Keď sa znovu narodím 11/16 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Občan za dverami [i] 15:05 District II.: Skleníkový efekt 16 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta V.: Palác katalánskej hudby v Barcelone - Sen, v ktorom počuť hudbu, Španielsko [i] 16:45 Poklady sveta V.: Ľvov - prebudenie zo spomienok, Ukrajina [i] 17:05 Recept na život 46/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:20 Grand hotel III: Výstraha 9/14 [i] 22:45 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Triky 11/23 [i] 23:25 District II.: Skleníkový efekt 16 [i] 00:10 Destinácia svet: Tanzánia [i] 01:00 Vínne cesty Slovenska: Požitavská vínna cesta [i] 01:25 Dámsky klub [i] 03:00 Sila lásky VI. 204 [i] 03:50 Doktorka Quinnová V.: Školská práca [i] 04:50 Destinácia svet: Botswana-africký raj [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Včela [i] 09:00 "Věra" [i] 09:55 Žena na konci sveta III. [i] 10:20 Národnostný magazín: Srbský [i] 10:50 Fokus práca [i] 11:35 Športové ozveny [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 12:55 Goralská svadba [i] 13:40 Staviteľ Solness [i] 15:05 Spišský Jeruzalem [i] 15:25 Orientácie [i] 15:50 Ukrajinský magazín [i] 16:20 Japonská mozaika VI [i] 16:45 Fokus zdravie [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Záchranári - pomoc v núdzi [i] 18:25 Encyklopédia slovenských obcí: Podproč [i] 18:45 Večerníček: Hlinené rozprávky [i] 18:50 Rozprávky na dobrú noc [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - zvieratká [i] 19:00 Veselá farma IV [i] 19:10 Traja medvedíci [i] 19:35 Moji zvierací priatelia [i] 19:50 Hlasy tichého sveta [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 V mene rasy a vedy, Strasbourg 1941 - 1944 [i] 21:00 Správy a komentáre - Komunálne voľby 2014 [i] 22:30 Večera s Havranom: Návrat do divočiny [i] 23:40 Berlín Alexanderplatz: Kladivo po hlave aj dušu zraní. [i] 00:40 On air [i] 01:00 Kvarteto [i] 01:30 Správy RTVS "N" [i] 02:15 Počasie [i] 02:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Vražda milenca [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Sledovačka [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Dobrá správa 44 [i] 11:00 Z chatrče do luxusu 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:20 TV ŠANCA [i] 14:00 Extrémne prípady: Cigánska fašírka [i] 15:25 TOP STAR [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Obecná cesta [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Aby bola zábava 45 [i] 21:40 Vtierka Castle VII. 1/22 [i] 22:40 Vtierka Castle V. 16 [i] 23:40 Podvodníci III. 6 [i] 00:40 Agent V. 3 [i] 01:35 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 5 [i] 02:25 Vtierka Castle VII. 1/22 [i] 03:05 Vtierka Castle V. 16 [i] 03:50 KRIMI 04:10 Agent V. 3 [i] 04:50 Podvodníci III. 6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Modrí templári III. 7 [i] 06:25 Faktor strachu IV. 20 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:25 Modrí templári III. 8 [i] 09:25 Deväť životov 9 [i] 10:40 18 kolies spravodlivosti II. 6 [i] 11:40 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 3 [i] 12:55 Kutyil s.r.o. II.: Výbavička 10 [i] 13:45 Profesionáli VI.: Fotky 2 [i] 14:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:10 Simpsonovci XIII. 7 [i] 15:40 Ničitelia mýtov V. 10 [i] 16:45 Faktor strachu IV. 21 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 4 [i] 18:45 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:15 Simpsonovci XIII. 8 [i] 19:45 Profesionáli II.: Nudisti 15 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 5 [i] 21:40 Hotelové Áno, šéfe! 2 [i] 22:35 Letecké katastrofy XII. 12 [i] 23:35 Letecké katastrofy X. 3 [i] 00:35 Ničitelia mýtov V. 10 [i] 01:30 Magnum VII. 4,5,6 [i] 03:50 Kutyil s.r.o. II.: Výbavička 10 [i] 04:20 Deväť životov 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Stargate Universe II. 13 [i] 08:00 Posel ztracených duší IV. 4 [i] 09:00 Posel ztracených duší IV. 5 [i] 10:00 Vlčí mládě III. 8 [i] 10:55 Merlin IV. 6 [i] 11:55 Stargate Universe II. 14 [i] 12:55 Posel ztracených duší IV. 5 [i] 13:55 Posel ztracených duší IV. 6 [i] 14:55 Havaj 5-0 I. 6 [i] 15:50 Vlčí mládě III. 9 [i] 16:45 Merlin IV. 7 [i] 17:45 Posel ztracených duší IV. 6 [i] 18:45 Drzá Jordan IV. 17 [i] 19:45 No limit I. 2 [i] 21:00 Dům na špatné adrese 1 [i] 23:15 Myšlenky zločince IX. 12 [i] 00:15 True Blood - Pravá krev 6 [i] 01:25 Dům na špatné adrese 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Potravinové obaly Tetra Pak/dům/sanitka [i] 06:00 Jak se to dělá 7 [i] 06:25 Králové aukcí: Zápasnický pás/strážci chrámu [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 26 [i] 07:15 Megastavitelé: Nejvyšší pozdvižení [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Nebezpečí na skotské vysočině [i] 09:05 Aljaška: poslední hranice: Cyklus života [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Buď všechno, nebo nic [i] 10:50 Dvojí přežití: Ztraceni v bažinách [i] 11:40 Rození obchodníci: Bond Bug [i] 12:35 Impozantní letadla: Omega [i] 13:30 Mrazivé zlato: Vzestup a pád rubínové říše [i] 14:25 Ben Earl: mistr triků 4 [i] 15:20 Podvody Keitha Barryho: Policajti a zloději [i] 16:15 Podvody Keitha Barryho: Randění a smělost [i] 17:10 Likvidátor 6 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 21 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Jako kaskadéři [i] 18:35 Králové aukcí: Lodní kanon/zařízení Vitapulser [i] 19:00 Jak se to dělá: vysněné vozy: Lucra LC470 [i] 19:30 Jak se to dělá: Mikrofony [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: Tekutá odvaha [i] 21:00 Tickle: Záhadný nepřítel [i] 21:30 Tickle: Smrt načerno páleným alkoholem [i] 22:00 Troy 4 [i] 23:00 Pekelní jezdci: Bratrstvo [i] 00:00 Hlídači čtvrtí 6 [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Jako kaskadéři [i] 01:25 Králové aukcí: Lodní kanon/zařízení Vitapulser [i] 01:50 Načerno pálený alkohol: Tekutá odvaha [i] 02:50 Tickle: Záhadný nepřítel [i] 03:20 Tickle: Smrt načerno páleným alkoholem [i] 03:50 Pekelní jezdci: Bratrstvo [i] 04:45 Impozantní letadla: Omega [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 13. komnata Milana Chovance [i] 09:30 Reportéři ČT [i] 10:10 Smolař [i] 10:40 Dlouhá míle 3/6 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:45 Na cestě po Českém středohoří [i] 15:10 Kriminálka Paříž: Bílá noc 43/92 [i] 16:05 Den otevřených dveří [i] 17:00 Postřehy odjinud [i] 17:05 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Já si ten život sním syrovej [i] 21:52 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Detektiv Martin Tomsa [i] 23:05 Kingová II: Josh Simpson 2/13 [i] 23:50 Otec Brown: Modrý kříž 10/10 [i] 00:40 Na stopě [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:25 Bydlení je hra [i] 04:50 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina VI [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Jak vyrobit srdce [i] 09:55 Jižní Dalmácie - kraj kolem [i] 10:40 Počesku [i] 10:50 Nedej se [i] 11:45 Letečtí stíhači v boji II.: První krev [i] 12:30 Němá barikáda [i] 14:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:10 Souboj vojevůdců: Vandegrift proti [i] 16:00 Generál Patton: Rozdrcení Třetí říše [i] 16:45 Vesmír: Nevysvětlené záhady [i] 17:30 Raport o Velké válce: Když umírá císař [i] 18:10 Moje rodina VI [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Interpol: Teror na obloze [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II.: Kamikaze [i] 20:50 Vyšetřování leteckých nehod: Lidské selhání [i] 21:45 Expremiéři [i] 22:15 Žert [i] 23:30 Sestřička Jackie IV [i] 00:00 Planeta šneků [i] 01:30 Babylon [i] 01:55 Příběhy neobyčejné energie [i] 02:25 Zapomenuté výpravy [i] 02:45 Bojovníci s klimatem [i] 03:00 Zlatá horečka nekončí [i] 03:25 Zašlapané projekty [i] 03:45 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:10 Přísně tajné vraždy [i] 04:25 Taťka Meisl [i] 04:40 Příběhy železné opony [i] 04:55 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2701 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: Ženské války 78 [i] 11:25 Dva a půl chlapa III 19 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla V: Vinný-nevinný 15 [i] 13:20 Odložené případy III: Čest 8 [i] 14:20 Dr. House VI: Soukromé životy 15 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Slon v porcelánu 153 [i] 16:30 Dva a půl chlapa III 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Miami V: Spanilá jízda 7 [i] 18:25 Ulice 2702 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Pravý táta 529 [i] 21:35 Víkend: Ať to má šťávu [i] 22:30 Lovci zločinců III 9 [i] 23:20 Nebezpečná identita 15 [i] 00:15 Kriminálka Miami V: Spanilá jízda 7 [i] 01:00 Dr. House VI: Soukromé životy 15 [i] 01:45 Novashopping 02:15 Lovci zločinců III 9 [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Slon v porcelánu 153 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Věčné zatmění 1/2 [i] 07:15 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Vrum, vrum. Návrat tria 25 [i] 07:45 M*A*S*H 211 [i] 08:35 M*A*S*H 212 [i] 09:30 To je vražda, napsala VIII: Případ zmizelého muže 15 [i] 10:30 Walker, Texas Ranger V: Nejnebezpečnější muž 12 [i] 11:30 Místo činu: Mnichov: Malíček 18 [i] 13:25 Wolffův revír V: Kočka a myš 9 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Na lásku a na smrt 15 [i] 15:25 Castle na zabití IV: Pes, přítel člověka 13 [i] 16:25 Komisař Rex III: Vražda na jídelníčku 11 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Rubínová svatba 34 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:25 Ano, šéfe! [i] 23:40 Myšlenky zločince VII 14 [i] 00:35 Spravedlnost v krvi III: Právo silnějšího 20 [i] 01:35 Vraždy v Kitzbühelu VII: Zlá pravda 8 [i] 02:30 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Na lásku a na smrt 15 [i] 03:15 Wolffův revír V: Kočka a myš 9 [i] 04:05 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Mladí, krásni, skazení 127-128/131 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 51/142 [i] 11:05 Feriha 97-98/160 [i] 14:05 Skrytá vášeň 93-94/188 [i] 16:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 3/22 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Mamy tínedžerky I. 2/10 [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Šiesty zmysel III. 8/13 [i] 21:30 Feriha 99-100/160 [i] 23:50 Tlkot srdca III. 4/10 [i] 00:45 Priatelia [i] 01:05 Adela show [i] 01:40 Bez servítky [i] 02:25 Smotánka [i] 03:05 Šiesty zmysel III. 8/13 [i] 03:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:40 Tisíc a jedna noc 125/183 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Loď lásky [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Svatba na spadnutí [i] 13:50 V zajetí rytmu