TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista IV. 16/24 [i] 06:40 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:10 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 07:30 Tom a Jerry [i] 07:40 Tom a Jerry: Kto dobehne pirátov? [i] 09:05 Dvojičky [i] 11:20 CHART SHOW [i] 14:10 Policajná akadémia 4 (HD) [i] 15:50 Transformers: Pomsta porazených (HD) [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Colombiana [i] 22:35 Špecialista [i] 00:55 Colombiana [i] 02:45 Profesionál [i] 04:15 Kredenc [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Drišľakoviny [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Myška Margo 6/13 [i] 07:30 Franklin a priatelia: Franklinov hrkotavý vozík 27/52 [i] 07:40 Poštár Pat I 38 [i] 08:00 Poštár Pat I 39 [i] 08:15 Bol raz jeden život 1/26 [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:10 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:40 Autosalón [i] 10:10 Hrady a zámky Európy: Estremadura v Portugalsku 4/5 [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Tajomstvo sídla Komíny [i] 15:10 Zlatá klasika: Oscar [i] 16:40 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Rómeo a Júlia 1/2 [i] 21:55 Rómeo a Júlia 2/2 [i] 23:35 Elisa z Rivombrosy III 6/8 [i] 01:25 Rómeo a Júlia 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:40 Test magazín [i] 09:50 Noc v archíve: Vysielanie v prednovembrovom duchu [i] 10:50 Orientácie [i] 11:20 Slovo [i] 11:30 On air [i] 11:50 Čudák Zerbino [i] 13:00 Hokej Nemecký pohár [i] 18:45 Večerníček: Hlinené rozprávky [i] 18:50 Rozprávky na dobrú noc [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb [i] 19:00 Veselá farma IV [i] 19:10 Traja medvedíci [i] 19:35 Moji zvierací priatelia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dielo z depozitára [i] 20:10 Dni slovenskej literatúry - Literatúra v obrazoch [i] 21:10 Odpískané [i] 21:55 Spoveď 1/2 [i] 23:00 Spoveď 2/2 [i] 00:10 Umenie [i] 00:40 Dielo z depozitára [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Počasie [i] 01:40 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Katastrofa výletnej lode Concordia [i] 06:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:00 Garfield [i] 08:45 Gumkáči III. [i] 09:50 VARÍ VÁM TO [i] 10:30 15 min. KUCHÁR [i] 11:15 Rozpútané peklo [i] 13:45 Hry o život: Skúška ohňom [i] 17:15 15 min. KUCHÁR [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 18:55 ZLATÉ VIANOCE [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 V SIEDMOM NEBI [i] 22:40 Štvanec [i] 01:10 Kráľ Škorpión 2: Návrat kráľa [i] 03:10 Štvanec [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Zberači 50, 51 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 Kto prežije XIX. 1/17 [i] 09:10 Ničitelia mýtov III.: - FINÁLE SÉRIE 29/29 [i] 10:20 Kravaťáci II. 7,8 [i] 12:20 Neumlčaní 5 [i] 12:40 100 rokov svedectiev [i] 13:10 Druhá svetová vojna: Adolf Hitler [i] 14:25 DA VINCI [i] 15:15 Pestovateľske mestá [i] 16:30 "Postřižiny" [i] 18:30 VARÍ VÁM TO [i] 19:15 KUKÁTKO [i] 20:15 Útek na Horu čarodejníc [i] 22:10 Kráľ Škorpión 2: Návrat kráľa [i] 00:25 Kto prežije XIX. 1/17 [i] 01:20 KUKÁTKO [i] 02:10 Zberači 51 [i] 02:50 Nevydarený plán [i] 04:15 Druhá svetová vojna: Adolf Hitler [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 The Millionaire Tour 15 [i] 07:25 Komisař Rex I. 12 [i] 08:25 Komisař Rex I. 13 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba VII. 10 [i] 10:25 Námořní vyšetřovací služba VII. 11 [i] 11:25 Na pomezí záhad I. 19 [i] 12:25 Drzá Jordan V. 16 [i] 13:25 Drzá Jordan V. 17 [i] 14:25 Havaj 5-0 I. 19 [i] 15:25 Dr. House ViII. 11 [i] 16:25 Dr. House ViII. 12 [i] 17:25 Kráska a zvíře I. 12 [i] 18:25 Láska ve hvězdách I. 1 [i] 19:25 Tajemná Calenda I. 5 [i] 21:00 Salt 1 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 12 [i] 00:00 Společná terapie I. 7 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 10 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 11 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba VIII. 12 [i] 03:30 Cesty života I. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Vyrobeno v továrně: Skříňky ve školních šatnách/mražená pizza/plastické železniční pražce [i] 06:00 Jak to dělají?: Svět v miniatuře / Testovací centrum hurikánů / Rebarbora [i] 06:25 Opravna vraků 2013: Impala z roku 2014 [i] 07:15 Megastavitelé: Živel krade síly [i] 08:10 Bořiči mýtů: Kulka přeměněná v bumerang [i] 09:05 Velká mozková soutěž: Vodopád [i] 09:55 Likvidátor: Krátká setkání [i] 10:25 Likvidátor: Velký obchod [i] 10:50 Ztraceno a prodáno 11 [i] 11:15 Ztraceno a prodáno 12 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 12 [i] 12:35 Králové aukcí: Mercedes Sugar Raye Leonarda/potápěčský oblek z 2. světové války [i] 13:05 Králové aukcí: Pláštěnka Evela Knievela/starožitná telefonní budka [i] 13:30 Dynamo: neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 14:25 Králové kouzel: Miami [i] 15:20 Troy 2 [i] 16:15 Ovládání myslí 3 [i] 16:45 Ovládání myslí 6 [i] 17:10 Kouzlo vědy: Smrtelný zdvih [i] 17:40 Kouzlo vědy: Nebezpečný skok [i] 18:05 Souboj motorek: Severní Kalifornie [i] 19:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot: Vozy Thunderbird a Superbird [i] 20:00 Automobilové podzemí: Nepodařený kšeft [i] 21:00 Připásáni: Great Smoky Mountains, Severní Karolína [i] 22:00 Napospas osudu s Edem Staffordem: Thajsko [i] 23:00 Nejnebezpečnější úlovek: Selhání [i] 00:00 Mrazivé zlato 9 [i] 00:55 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot: Vozy Thunderbird a Superbird [i] 01:50 Automobilové podzemí: Nepodařený kšeft [i] 02:50 Připásáni: Great Smoky Mountains, Severní Karolína [i] 03:50 Napospas osudu s Edem Staffordem: Thajsko [i] 04:45 Souboj motorek: Severní Kalifornie [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pečený sněhulák [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Okouzlení III 26/52 [i] 07:30 Zlaté dno [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera 2014 [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Bylo nás pět: Pěkné vysvědčení 1/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Kočičí princezna [i] 14:05 O třech stříbrných hřebenech [i] 14:45 Konec básníků v Čechách [i] 16:30 Znamení koně [i] 17:25 Pošta pro tebe [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Nevinné lži [i] 21:20 168 hodin [i] 21:53 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Smrt a Blažená paní [i] 23:15 Komisař Moulin [i] 00:45 13. komnata Milana Chovance [i] 01:10 Sváteční slovo jezuity Miroslava Herolda [i] 01:15 Království za koně [i] 01:35 Manéž Bolka Polívky [i] 02:45 Street style [i] 03:10 Přes nový práh [i] 03:30 Móda-Extravagance-Manýry [i] 03:55 Designtrend [i] 04:10 Kaleidoskop [i] 04:35 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Kanadská soda II [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:40 Babar [i] 07:05 Malý princ [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Špačkovi v síti času [i] 09:30 Československý filmový týdeník 1964 1015/2379 [i] 09:45 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 82 [i] 10:05 Raport o Velké válce: Když umírá císař [i] 10:45 Nedej se [i] 11:40 Letečtí stíhači v boji II.: První krev [i] 12:25 Chcete mě? ZJ [i] 12:50 Krásy evropského pobřeží: Útěk do [i] 13:00 Království divočiny: Kolibříci, včelí ptáci [i] 13:30 Sváteční slovo jezuity Miroslava Herolda [i] 13:35 Křesťanský magazín [i] 14:00 Uchem jehly [i] 14:25 Cesty víry: Otec Bob [i] 14:55 Na plovárně s Howardem Levym [i] 15:25 Jižní Dalmácie - kraj kolem [i] 16:10 Pyramidy? 2/5 [i] 16:55 Planeta Země: Lesy mírného pásma [i] 17:45 Naše tradice: Svatý Martin [i] 18:15 Příběhy neobyčejné energie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pancho Villa: psanec i hrdina [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Spálené stodoly [i] 21:40 Velká vlaková loupež [i] 23:30 Fenomén Underground [i] 00:25 Interpol: Osudové nutkání [i] 01:10 Objevování planety Oceán: 1500 km nad zemí zázraků [i] 02:00 Evropa dnes [i] 02:25 Folklorika [i] 02:55 Z očí do očí [i] 03:20 Bozkov [i] 03:40 Ve dveřích je A.G. [i] 04:05 Klub přátel dechovky [i] 04:40 Chodníčky větrných krajánků [i] 04:55 Bílá Telč [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:00 Želvy Ninja VII 27 [i] 06:30 Návrat do budoucnosti II 23 [i] 06:55 Legendy Chima 30 [i] 07:25 Tom a Jerry III 7 [i] 07:50 Jak vycvičit draky II 10 [i] 08:20 Pojišťovna štěstí: Dvě ženy 15 [i] 09:35 Ženich na útěku [i] 11:40 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Dieta 5 [i] 13:10 Aféry mé ženy [i] 15:10 Velká filmová loupež [i] 16:50 Pravá blondýnka [i] 18:50 Hospoda: Den poté 48 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl IV: Sprejeři 11 [i] 21:35 Comeback: Zdravý a nemocný [i] 22:05 Střepiny [i] 22:45 Úhel pohledu [i] 00:25 Kriminálka New York II 15 [i] 01:10 Výměna manželek IV [i] 02:20 Novashopping 02:50 Volejte Novu [i] 03:20 Áčko: Místo dovolené snů horor! [i] 04:10 Pojišťovna štěstí: Dvě ženy 15 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Avengers - Sjednocení: Strážci a vesmírní rytíři 22 [i] 07:10 Dokonalý Spider-Man I: Jen pro vaše oko 15 [i] 07:40 Jake a piráti ze Země Nezemě I: Izziina truhlička záhad; Pirátské hry 8 [i] 08:10 Tajemství války: Ultra Enigma 2 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty II: Křivák 11 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Božské dorty od Markéty [i] 12:20 Receptář prima nápadů [i] 13:25 Nedělní receptář extra 13:50 Big Ben II: Řád pro vraha 9 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XIII: Guillaumův meč [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 20:15 Vinaři: Špačci 11 [i] 21:30 TGM: Talkshow Geni a Míši [i] 22:45 Vycházející slunce [i] 01:25 Okrsek 22: Pouliční party 10 [i] 02:20 Tajemství války: Ultra Enigma 2 [i] 03:20 Vraždy v Midsomeru XIII: Guillaumův meč [i] 04:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Rosamunde Pilcherová: Ukradnuté leto [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Taká obyčajná rodinka II. 21-22/24 [i] 10:35 Môj nový tučný život III. 13/13 [i] 11:55 Gossip Girl IV. 19-20/22 [i] 14:05 Nezvestní II. 11-12/18 [i] 16:05 Doktorka Zoe III. 12-13/22 [i] 17:55 Seinfeld [i] 20:00 Rande s celebritou [i] 22:00 Skutočný príbeh: Šikana na strednej [i] 23:50 Rande s celebritou [i] 01:35 Skutočný príbeh: Šikana na strednej [i] 03:00 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Kohout na víně [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Arthur a Minimojové [i] 14:00 Loď lásky [i] 15:50 Láska a čest [i] 18:05 Okamžik vzkříšení [i] 19:55 Poslední píseň [i] 21:55 Experiment [i] 23:40 Machete [i] 01:25 96 hodin: Odplata [i] 03:05 Tmavomodrý svět [i] 04:50 Ezopovy bajky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Rally [i] 09:00 Watts [i] 10:00 Vzpírání [i] 11:00 Vzpírání [i] 12:45 Rally [i] 13:15 Watts [i] 14:00 Vzpírání [i] 15:45 Vzpírání [i] 16:45 Jezdectví [i] 18:00 Tenis [i] 20:00 Box [i] 21:30 Motorsport [i] 21:45 Krasobruslení [i] 23:45 Vzpírání [i] 00:15 Vzpírání [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk se střetne s playboyem 8 [i] 07:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a dvanáctý muž 9 [i] 08:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a kluk s novinami 10 [i] 09:00 Beethoven 2 [i] 11:00 Inteligence 1: Pacient nula 6 [i] 12:00 Námořní hlídka 2: Stíny mrtvých 5 [i] 13:00 Námořní hlídka 2: Birds 6 [i] 14:00 Námořní hlídka 2: Skrytý plán 7 [i] 15:00 Dobrá manželka 6 4 [i] 16:00 Spravedlnost v krvi 4: Svazující pouto 11 [i] 17:00 Spravedlnost v krvi 4: Strašák 12 [i] 18:00 Havaj 5-0 4: Odteď navždy 4 [i] 19:00 Rookie Blue 5: Smlouva s ďáblem 7 [i] 20:00 Inteligence 1: Pacient nula 6 [i] 21:00 Prci, prci, prcičky 2 [i] 23:10 Zabijácká hora [i] 01:00 Kill Bill 2 [i] 03:50 Fakta nebo fikce 1: Dozorce/Sekáč 6 [i] 04:50 Fakta nebo fikce 1: Mlha ve strašidelném domě / Mimozemské UFO 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Amazonka s Brucem Parrym 3 [i] 07:00 Budoucnost Odhalena 1 [i] 07:30 Budoucnost Odhalena 2 [i] 08:00 Po stopách obřího krokodýla0 [i] 09:00 Brutální chemie 2 [i] 10:00 Země z ptačí perspektivy: Afrika 2 [i] 11:00 Madagaskar: Země horka a prachu 2 [i] 12:00 V kůži maskotů 10 [i] 12:30 Úžasná jídla: Jídlo jako pohlazení na duši 10 [i] 13:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 8 [i] 14:00 Svět po Stevu Jobsovi0 [i] 15:00 Nejtěžší dostih na světě0 [i] 16:00 Šokující příběh elektřiny 2 [i] 17:00 Planetky: Prokletí, nebo požehnání?0 [i] 18:00 Nemilosrdní válečníci 9 [i] 18:55 Nemilosrdní válečníci 10 [i] 19:50