TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista IV. 15/24 [i] 06:40 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:05 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 07:30 Tom a Jerry [i] 07:55 Pekelná jedenástka [i] 10:10 Dva a pol chlapa X. 21/23 [i] 10:35 2 baby na mizine III. 5/24 [i] 11:00 Bláznivá strela 33 1/3: Posledný trapas [i] 12:45 Dvojičky [i] 15:00 Láska s výstrahou (HD) [i] 17:50 Kredenc [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 CHART SHOW [i] 23:00 Profesionál [i] 01:00 Pomsta Jackieho Chana [i] 03:10 Neľútostný zabijak [i] 04:45 2 baby na mizine III. 5/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Drišľakoviny mix [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Počasie [i] 07:10 Myška Margo 5/13 [i] 07:20 Franklin a priatelia: Franklin a Sam 26/52 [i] 07:30 Poštár Pat I 36 [i] 07:45 Poštár Pat I 37 [i] 08:05 Velikáni dejín: Thomas Alva Edison a elektrické svetlo 20/20 [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Trpaslíci [i] 09:30 Daj si čas: Legendárne legendy [i] 10:00 Legenda o rytieroch zo Sitna 7/10 [i] 10:25 Superhrdinovia: Ťaháky 10/12 [i] 11:05 Tanečná akadémia II.: Dobrý život 10/26 [i] 11:30 On air [i] 12:00 Toskánska vášeň II 10/14 [i] 13:35 Vínne cesty Slovenska: Požitavská vínna cesta [i] 14:05 Ćo je nové, mačička? [i] 15:55 Milujem Slovensko [i] 17:25 Krotitelia dlhov 7/12 [i] 17:55 Postav dom , zasaď strom [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Susedia [i] 21:45 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:30 Zbohom, Harry! [i] 00:05 Ćo je nové, mačička? [i] 01:55 Inšpektor Rocca: Tajomstvo svätej Brigity [i] 03:30 Zbohom, Harry! [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 Divoké Pyreneje: Symfónia farieb [i] 09:45 Cesta: Cesta [i] 10:10 Národnostné správy [i] 10:20 Energetika [i] 10:35 Tempo [i] 10:50 Halali [i] 11:05 Moja misia: Cez tri kontinenty [i] 11:35 Kvarteto [i] 12:00 5 minút po dvanástej: OTČIM, MACOCHA, JA [i] 13:05 Magazín Ligy majstrov [i] 13:40 Kapura [i] 14:25 Farmárska revue [i] 14:45 Test magazín [i] 14:55 Senior klub-magazín [i] 15:25 Pred rokmi... [i] 16:00 Hokej Nemecký pohár [i] 18:45 Večerníček: Príbehy z belasej maringotky [i] 18:55 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor [i] 19:05 Veselá farma IV [i] 19:10 Traja medvedíci [i] 19:35 Moji zvierací priatelia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dejiny: Zbohom, súdruhovia [i] 20:55 Paralelné životy: SAMOVRAŽDA V RÉŽII ŠTÁTNEJ BEZPEČNOSTI [i] 21:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Juraja Poláka [i] 22:00 Psie dni [i] 00:05 Kinorama [i] 00:30 Československý filmový týždenník [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Počasie [i] 01:35 ArtSpektrum [i] 01:40 Zbohom, súdruhovia: Rebélia 1989 [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 TOP STAR [i] 05:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:35 Transformers Prime [i] 07:00 Gumkáči III. [i] 08:05 Garfield [i] 09:45 Hotelové Áno, šéfe! 1/6 [i] 10:45 V SIEDMOM NEBI [i] 13:05 X-Men [i] 15:30 Život s Helen [i] 18:10 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 KINOPREMIÉRA: Hry o život: Skúška ohňom [i] 00:00 Kill Bill 2 [i] 02:45 Vzrušujúce príbehy [i] 03:10 Kill Bill 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Modrí templári III. 6 [i] 06:15 Faktor strachu IV. 19 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:20 Tak sa vozia milionári 10 [i] 08:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 09:15 Simpsonovci XIII. 6 [i] 09:45 Ničitelia mýtov V. 8 [i] 11:00 Planéta bez ľudí II. 8 [i] 12:00 Strážca zákona [i] 14:05 "Pane, vy jste vdova!" [i] 16:10 DA VINCI [i] 16:45 Major Payne [i] 18:50 Takešiho hrad II. - Špeciály 7 [i] 19:55 Profesionáli II.: Čierna vdova 13 [i] 20:45 Rozpútané peklo [i] 23:10 X-Men [i] 01:20 Major Payne [i] 03:00 "Pane, vy jste vdova!" [i] 04:40 100 rokov svedectiev [i] 04:55 Planéta bez ľudí II. 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 19 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 20 [i] 09:00 Merlin I. 7 [i] 10:00 Merlin I. 8 [i] 11:00 Na pomezí záhad I. 18 [i] 12:00 Komisař Rex I. 12 [i] 13:00 Komisař Rex I. 13 [i] 14:05 Jak prosté II. 13 [i] 15:00 Jak prosté II. 14 [i] 15:55 Profil zločinu IV. 8 [i] 17:00 Profil zločinu IV. 9 [i] 18:15 Havaj 5-0 I. 19 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba VII. 10 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 11 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 1 [i] 21:55 Myšlenky zločince VIII. 2 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba VIII. 11 [i] 23:55 Bez hranic II. 7 [i] 00:55 Jak prosté II. 13 [i] 01:50 Jak prosté II. 14 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba VIII. 11 [i] 03:20 Cesty života I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Nepřeřušitelný zdroj energie UPS/uhlí [i] 06:00 Jak to dělají?: Klobouky / Nejdelší silniční tunel na světě / odchytávač hadů [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Ford Galaxie – 1. část/soutěž v plavkách [i] 07:15 Pátá rychlost 10 [i] 08:10 Fantom Works 6 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Výsledek nezištného úsilí [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích: Disko a kostky [i] 09:55 Opravdový podvod 7 [i] 10:25 Opravdový podvod 8 [i] 10:50 Penn a Teller lžou: Hlava s vlasy může zvednou Mustanga [i] 11:40 Penn a Teller lžou: Lesní požár versus tryskový motor [i] 12:35 Penn a Teller lžou: Piraňa vás nezabije [i] 13:30 Penn a Teller lžou: Sejf lze otevřít kapalným dusíkem [i] 14:25 Jak to dělají?: Klobouky / Nejdelší silniční tunel na světě / odchytávač hadů [i] 14:55 Jak to dělají?: Svět v miniatuře / Testovací centrum hurikánů / Rebarbora [i] 15:20 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 3 [i] 16:15 Obnažená města: Tokio – město megazemětřesení [i] 17:10 Extrémní stroje 7 [i] 18:05 Záchrana klasických aut: Mercedes 450SL [i] 19:00 Automobiloví žraloci z Dallasu: Rockabilly hotrod [i] 19:30 Automobiloví žraloci z Dallasu: Pole Position [i] 20:00 Rychle a hlasitě: V přímém přenosu: necenzurováno [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 21:30 Králové aukcí: Motorka Harley/Lincolnův dokument [i] 22:00 Likvidátor: Kořist od soudu [i] 22:30 Hledači pokladů na aukcích: Buď, anebo [i] 23:00 Američtí kopáči: Mrazivé zlato [i] 23:30 Ropa za humny: Hledání ropy s čarodějem [i] 00:00 Berte to jako varování: Z nuly hrdinou [i] 00:55 Rychle a hlasitě: V přímém přenosu: necenzurováno [i] 01:50 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 02:20 Králové aukcí: Motorka Harley/Lincolnův dokument [i] 02:50 Likvidátor: Kořist od soudu [i] 03:20 Hledači pokladů na aukcích: Buď, anebo [i] 03:50 Američtí kopáči: Mrazivé zlato [i] 04:20 Ropa za humny: Hledání ropy s čarodějem [i] 04:45 Záchrana klasických aut: Mercedes 450SL [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Herbář [i] 06:35 Bláznivé lásky: Bez slitování 45/52 [i] 07:35 Na cestě po Antsirananě [i] 08:00 Gejzír [i] 08:30 Po stopách hvězd [i] 09:00 Dlouhá míle 3/6 [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown: Modrý kříž 10/10 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Drátařík a hruška moudrosti [i] 14:00 O líné Nitce a prstýnku s rubínem [i] 14:30 Ranč U Zelené sedmy [i] 15:00 Zlaté dno [i] 16:35 Čtyři sluhové a čtyři mušketýři [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Atlet roku [i] 22:27 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:30 RED [i] 00:20 MI5 VI 4/10 [i] 01:40 Designtrend [i] 01:55 Chalupa je hra [i] 02:15 Bydlení je hra [i] 02:40 Pod pokličkou [i] 03:05 Žiješ jenom 2x [i] 03:30 Brno Open 2011 [i] 04:35 AZ-kvíz [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete je? ZJ [i] 05:25 Moje rodina VI [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:40 Babar [i] 07:00 Malý princ [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: A kde nakupujete Vy? [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:20 Krásy evropského pobřeží: Úžasná místa starého kontinentu [i] 10:30 Bedekr [i] 10:55 Tajemství mrtvých mužů: Americká tajná válka [i] 11:45 Druhá světová válka v barvě: Kruh se uzavírá [i] 12:35 Babylon [i] 13:00 Bornholm mimo sezonu [i] 13:30 Šumné stopy [i] 14:00 Harvey [i] 15:40 Bohové a mýty staré Evropy [i] 16:00 Auto Moto Revue [i] 16:30 Kamera na cestách: Řecko v rytmu buzuki [i] 17:25 Zázračná planeta: Kouzla přírody [i] 18:15 Příběhy neobyčejné energie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Obří mosty 3/3 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hercule Poirot XI [i] 21:40 Borgiové III [i] 22:20 Borgiové III [i] 23:20 Brak [i] 00:45 Pološero - Můj přítel alkohol [i] 01:10 Cesty víry: Nepomucenum - Česká papežská kolej [i] 01:40 Uchem jehly [i] 02:05 Z očí do očí [i] 02:35 Hanácké písně a tance [i] 03:05 Sloup [i] 03:20 Ve dveřích je A.G. [i] 03:45 Klub přátel dechovky [i] 04:20 Nevýslovná pevnost [i] 04:45 Smrt Anežky Hrůzové [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:25 Želvy Ninja VII 26 [i] 06:55 Návrat do budoucnosti II 22 [i] 07:25 Legendy Chima 29 [i] 07:50 Tom a Jerry III 6 [i] 08:20 Tučňáci z Madagaskaru II 11 [i] 08:50 Návrat do budoucnosti 2 [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:45 Rychlovky Ládi Hrušky [i] 12:00 Rodinné trampoty oficiála Tříšky [i] 13:40 Výměna manželek IV [i] 15:15 Baba na zabití [i] 16:55 Tipy ptáka Loskutáka [i] 17:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:05 U Haliny v kuchyni [i] 18:45 Volejte Novu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 CHART SHOW [i] 23:05 Pařba ve Vegas [i] 01:05 Úlovek [i] 02:45 Novashopping 03:40 DO-RE-MI [i] 04:30 Víkend: Ustláno na růžích [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Avengers - Sjednocení: Lidský faktor 21 [i] 07:45 Dokonalý Spider-Man I: Úžasný Android 14 [i] 08:15 Jake a piráti ze Země Nezemě I: Za zlatou dýní; Pirátský Halloween 7 [i] 08:50 Autosalon [i] 10:05 Objekt mé lásky [i] 12:20 Zralé víno [i] 14:25 Pod Jezevčí skálou [i] 16:10 Vraždy v Midsomeru XIII: Vraždy šité na míru [i] 18:10 Karolína, domácí kuchařka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 20:15 Skyfall [i] 23:20 Rallye smrti [i] 01:30 Soumrak mrtvých [i] 03:25 Vraždy v Midsomeru XIII: Vraždy šité na míru [i] 04:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Inga Lindströmová: Tajomstvo Gripsholmu [i] 08:25 Karavan šou 4 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Môj nový tučný život III. 12/13 [i] 11:10 V Údolí divých ruží: Rieka lásky [i] 13:45 Nezvestní II. 9-10/18 [i] 15:40 Navždy stratené dieťa [i] 18:00 Hrôza na predmestí [i] 20:00 Inga Lindströmová: Iskra lásky [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Ukradnuté leto [i] 00:00 Vraždy podľa abecedy [i] 01:45 Hrôza na predmestí [i] 03:15 Na streche [i] 04:45 Dr. Oz [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Jonesovi [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Ester to rozčísne [i] 14:00 Krycí jméno: Čistič [i] 15:35 Ptáčata [i] 17:20 LOL [i] 19:00 Tmavomodrý svět [i] 21:00 Bouchači a bouchačky [i] 22:45 96 hodin: Odplata [i] 00:30 96 hodin [i] 02:00 Cashback [i] 03:35 Poslední obrněný vlak [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Rally [i] 09:00 Snooker [i] 11:00 Rally [i] 11:30 Tenis [i] 13:30 Watts [i] 14:00 Vzpírání [i] 15:45 Watts [i] 16:45 Snooker [i] 18:00 Tenis [i] 20:00 Box [i] 21:30 Box [i] 23:00 Rally [i] 23:30 Tenis [i] 00:00 Tenis [i] 01:30 Rally [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 4: Maják 13 [i] 06:30 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde do divadla 6 [i] 07:30 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a spící podezřelý 7 [i] 08:30 Shaolin fotbal [i] 10:20 Kate a Leopold [i] 12:30 Námořní hlídka 2: Rukojmí 3 [i] 13:30 Námořní hlídka 2: Rození kapitáni 4 [i] 14:30 Inteligence 1: Pacient nula 6 [i] 15:30 Beethoven 2 [i] 17:30 Taková normální holka [i] 19:30 Blues Brothers 2000 [i] 22:00 PREMIÉRA FILM Kill Bill 2 [i] 00:50 Zabijácká hora [i] 02:40 Prci, prci, prcičky 2 [i] 04:30 Bostonské tornádo [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Amazonka s Brucem Parrym 2 [i] 07:00 Nebezpečný svět: Nejnebezpečnější silnice světa 3 [i] 08:00 Rajky - ptáci z ráje0 [i] 09:05 Kouzlo modrých hlubin 2 [i] 10:00 Země z ptačí perspektivy: Severní Amerika 1 [i] 11:00 Madagaskar: Ostrov zázraků 1 [i] 12:00 V kůži maskotů 9 [i] 12:30 Úžasná jídla: Grilované potěšení 9 [i] 13:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 7 [i] 14:00 Záhady, mýty a legendy 1 [i] 15:00 Zemské jádro0 [i] 16:00 Brutální chemie 2 [i] 17:00 Potrhlý vynálezce Bob 6 [i] 17:30 Extrémní rybáři 6 [i] 18:00 Nemilosrdní válečníci 7 [i] 18:55 Nemilosrdní válečníci 8 [i]