TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Dr. House II. 2/24 [i] 12:50 Kobra 11 XIII. 5/12 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 39/50 [i] 15:35 Dva a pol chlapa X. 21/23 [i] 16:00 Mentalista IV. 16/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 Reflex [i] 18:15 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:15 Doktori 4/10 [i] 23:45 Mentalista IV. 16/24 [i] 00:40 Dr. House II. 2/24 [i] 01:25 Kurz sebaovládania I. 39/50 [i] 01:45 Kobra 11 XIII. 5/12 [i] 02:30 Hrdinovia IV. 5/19 [i] 03:15 Dr. House II. 2/24 [i] 03:55 Kobra 11 XIII. 5/12 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Destinácia svet: Florida [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Sila lásky VI. 202 [i] 07:45 Doktorka Quinnová V.: Hrádza [i] 08:35 Správy RTVS "N" [i] 09:25 Poklady sveta V.: Tsodilo - Botswana [i] 09:40 Poklady sveta V.: Bordeaux - Francúzsko [i] 10:05 Recept na život 44/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Slovensko v obrazoch [i] 14:15 Carl a Bertha [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta V.: Národný park Durmitor - Čierna Hora [i] 16:40 Poklady sveta V.: Kamčatka - Pekelný raj, Rusko [i] 17:00 Recept na život 45/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Superhrdinovia: Ťaháky 10/12 [i] 20:50 Milujem Slovensko [i] 22:15 Čo robiť v Denveri, keď je človek mŕtvy [i] 00:10 Nikto nie je dokonalý [i] 01:10 Čo robiť v Denveri, keď je človek mŕtvy [i] 03:00 Sila lásky VI. 202 [i] 03:50 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Polícia [i] 07:10 Profesionál [i] 07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Rozprávky 15 sestier [i] 09:05 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 09:15 Svet zvierat III: Najväčšie slony Afriky [i] 09:45 Rómsky magazín [i] 10:10 Fokus právo "N" [i] 10:55 ***** [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:20 ArtSpektrum [i] 12:25 Starý priateľ [i] 13:40 Ani Dubček nemlčal... [i] 14:30 Magazín Európskej ligy [i] 14:55 Tvárou v tvár [i] 15:25 Fokus rodina "N" [i] 16:15 Hokej Nemecký pohár [i] 19:00 Večerníček: Príbehy z belasej maringotky [i] 19:05 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:10 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 19:15 Veselá farma IV [i] 19:25 Traja medvedíci [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Divoké Pyreneje: Symfónia farieb [i] 21:00 Správy a komentáre - Komunálne voľby 2014 [i] 22:00 Hana a jej sestry [i] 23:45 Umenie [i] 00:10 Kinorama [i] 00:35 Andrea za hranicou: Moja svadba v Číne [i] 01:05 BJD 2013: Amadinda (Maďarsko) [i] 01:50 Správy RTVS "N" [i] 02:35 Počasie [i] 02:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Cestný konflikt [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Motorkár [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Pomôžte mi, prosím! 43 [i] 10:55 Najkrajšie bývanie - Kúpiť a predať 13/13 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:55 Aféry: Prekliata dedina 11 [i] 13:50 Súdna sieň: Matka notorička [i] 14:50 TV ŠANCA [i] 15:25 TOP STAR [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 Súdna sieň: Nechceš si ma zobrať [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Útek na Horu čarodejníc [i] 22:45 Adam hľadá Evu [i] 23:45 Gigolovia IV. 7 [i] 00:20 PIATKOVÁ NOC HRÔZY: PREMIÉRA: Černobyľské denníky [i] 02:25 Walking Dead III. 10 [i] 03:10 American Horror Story 10 [i] 03:55 Veľmi nebezpečné známosti [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 18 kolies spravodlivosti II. 4 [i] 05:45 Modrí templári III. 5 [i] 06:25 Faktor strachu IV. 18 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:20 Modrí templári III. 6 [i] 09:25 Deväť životov 7 [i] 10:40 18 kolies spravodlivosti II. 5 [i] 11:45 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 1/24 [i] 13:00 Kutyil s.r.o. II.: Plot 8 [i] 13:45 Profesionáli III.: Bobor je šéf 16 [i] 14:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:10 Simpsonovci XIII. 5 [i] 15:40 Ničitelia mýtov V. 8 [i] 16:45 Faktor strachu IV. 19 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 2 [i] 18:45 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:15 Simpsonovci XIII. 6 [i] 19:45 Profesionáli II.: Polícia má talent 12 [i] 20:45 Kravaťáci II. 7,8 [i] 22:40 Odvaha pod paľbou [i] 01:10 Niet úniku [i] 02:45 Černobyľské denníky [i] 04:15 Deväť životov 7 [i] 04:55 18 kolies spravodlivosti II. 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Stargate Universe II. 11 [i] 08:00 Vraždy v Sandhamnu III. 3 [i] 09:00 Posel ztracených duší IV. 3 [i] 10:00 Vlčí mládě III. 6 [i] 10:55 Merlin IV. 4 [i] 11:55 Stargate Universe II. 12 [i] 12:55 Posel ztracených duší IV. 3 [i] 13:55 Drzá Jordan IV. 15 [i] 14:50 Havaj 5-0 I. 4 [i] 15:45 Vlčí mládě III. 7 [i] 16:40 Merlin IV. 5 [i] 17:40 Posel ztracených duší IV. 4 [i] 18:35 Drzá Jordan IV. 16 [i] 19:35 No limit I. 1 [i] 21:00 Havaj 5-0 II. 19 [i] 22:00 Havaj 5-0 II. 20 [i] 23:00 Vražedná práva I. 1 [i] 00:00 Spartacus: Vengeance 4 [i] 01:10 Havaj 5-0 II. 19 [i] 02:05 Havaj 5-0 II. 20 [i] 02:50 Spartacus: Vengeance 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Voda/svítící diody/Ferrari [i] 06:00 Jak se to dělá 5 [i] 06:25 Králové aukcí: Potrhlý taxík/meč Olivera Northa [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 24 [i] 07:15 Megastavitelé: Přejezd Koloráda [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Čolci a kořínky [i] 09:05 Aljaška: poslední hranice: Manželské problémy [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Žádné fňukání [i] 10:50 Dvojí přežití: Porucha v poušti [i] 11:40 Rození obchodníci: Triumph Stag [i] 12:35 Rození obchodníci: směna za lepší: USA [i] 13:30 Souboj motorek: Jihozápad [i] 14:25 Kouzlo vědy: Damoklův meč [i] 14:55 Kouzlo vědy: Únik pod vodou [i] 15:20 Kouzlo vědy: Smrtelný zdvih [i] 15:50 Kouzlo vědy: Nebezpečný skok [i] 16:15 Kouzlo vědy: Dělová koule [i] 16:45 Kouzlo vědy: Nebezpečný pád [i] 17:10 Likvidátor 4 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 19 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Carolyn nahoře bez [i] 18:35 Králové aukcí: Motorka Harley/Lincolnův dokument [i] 19:00 Jak se to dělá: vysněné vozy: Rolls Royce Phantom [i] 19:30 Jak se to dělá: Technické sklo [i] 20:00 Co se dělo dál? 2 [i] 20:30 Co se dělo dál? 4 [i] 21:00 Impozantní lodě: Atomová letadlová loď U.S.S. Nimitz [i] 22:00 Ovládání myslí 5 [i] 22:30 Ovládání myslí 6 [i] 23:00 Neobjasněné případy: Zmrzačený skot a kletba ledové mumie [i] 00:00 Zakázané: Nebezpečné hry [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Carolyn nahoře bez [i] 01:25 Králové aukcí: Motorka Harley/Lincolnův dokument [i] 01:50 Co se dělo dál? 2 [i] 02:20 Co se dělo dál? 4 [i] 02:50 Impozantní lodě: Atomová letadlová loď U.S.S. Nimitz [i] 03:50 Ovládání myslí 5 [i] 04:20 Ovládání myslí 6 [i] 04:45 Velká mozková soutěž: Další skvělý vynálezce [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Bydlení je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Hobby naší doby [i] 09:30 Poselství přes rampu [i] 10:30 Toulavá kamera [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:40 Na cestě po Chodsku [i] 15:05 Profesionálové: Víkend na venkově 44/57 [i] 16:00 Na stopě [i] 16:20 Třída 8.A [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Neviditelní: Zabít spasitele se nevyplácí. 10/13 [i] 21:00 13. komnata Milana Chovance [i] 21:29 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Všechnopárty [i] 22:25 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:20 Arne Dahl [i] 01:20 Sama doma [i] 02:50 Postřehy odjinud [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Divnopis [i] 05:30 Moje rodina [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Cikády sedmnáctileté [i] 09:30 Hlídač [i] 11:00 Objevování pravdy: Nefertiti [i] 11:45 Naše krev je Sparta [i] 12:45 Aleje [i] 13:00 Planeta Země: Mělká moře [i] 13:50 Bojovníci s klimatem [i] 14:05 Chcete mě? ZJ [i] 14:30 Pyramidy? 1/5 [i] 15:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:00 Věda na vlastní kůži [i] 16:55 Zapomenuté výpravy [i] 17:20 Jak vyrobit srdce [i] 18:10 Moje rodina VI [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Fenomén Underground [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Kouzla přírody [i] 20:55 Panství Downton IV 10/10 [i] 21:50 Zločin III 10/10 [i] 22:50 Božská extáze [i] 00:15 Malý kousek nebe [i] 02:00 Babylon [i] 02:25 Tajemství podzemního království [i] 02:40 Z očí do očí [i] 03:10 Klokoty [i] 03:30 Ve dveřích je A.G. [i] 03:55 Klub přátel dechovky [i] 04:25 Být dýdžej [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2699 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Přesně podle plánu 528 [i] 11:25 Dva a půl chlapa III 17 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla V: Nesnáze v Malé Číně 13 [i] 13:20 Odložené případy III: Zachraňte Patricka Bubleyho 6 [i] 14:15 Dr. House VI: Tah na branku 13 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Výlety za hranice všedních dnů 151 [i] 16:35 Dva a půl chlapa III 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Miami V: Smrt ve veřejném zájmu 5 [i] 18:30 Ulice 2700 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Cesta na tajuplný ostrov 2 [i] 22:10 Nákaza [i] 00:20 Kriminálka Miami V: Smrt ve veřejném zájmu 5 [i] 01:10 Dr. House VI: Tah na branku 13 [i] 01:55 Novashopping 02:25 PRÁSK! [i] 02:55 Kolotoč [i] 03:35 DO-RE-MI [i] 04:25 Ordinace v růžové zahradě 2: Výlety za hranice všedních dnů 151 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:55 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Síla západu 23 [i] 07:25 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Vzrušující! Dian proti čtyřem čarodějkám 23 [i] 07:55 M*A*S*H 209 [i] 08:40 M*A*S*H 210 [i] 09:35 To je vražda, napsala VIII: Vraždy v Monte Carlu 14 [i] 10:35 Walker, Texas Ranger V: Cyklon 10 [i] 11:35 Místo činu: Mnichov: Anděl smrti 16 [i] 13:30 Wolffův revír V: Střelec 7 [i] 14:30 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Zoufalá láska 13 [i] 15:30 Castle na zabití IV: Dokud nás smrt nerozdělí 11 [i] 16:25 Komisař Rex III: Proč zemřel Romeo 9 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Nezastavitelný [i] 22:15 Hanebný pancharti [i] 01:35 Předtím a potom [i] 03:45 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Zoufalá láska 13 [i] 04:30 Wolffův revír V: Střelec 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Mladí, krásni, skazení 123-124/131 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 48/142 [i] 11:05 Feriha 95-96/160 [i] 13:55 Skrytá vášeň 89-90/188 [i] 15:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 1/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:25 Smotánka [i] 21:00 Doktorka Zoe III. 12-13/22 [i] 22:50 Diablov advokát 10/13 [i] 23:45 Spolok čarodejníc [i] 01:35 Diablov advokát 10/13 [i] 02:15 Bez servítky [i] 03:00 Na streche [i] 03:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:35 Dr. Oz [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Záhada sfingy [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Šéfe, jsem v tom! [i] 13:45 Skandál [i] 15:50 Zvířátka z farmy díl 9, 10 a 11. [i] 16:40 Tvrdá hra [i] 18:35 Poslední obrněný vlak [i] 20:55 Cashback [i] 22:45 96 hodin [i] 00:20 Zrůda [i] 02:00 Umírající zvíře [i] 03:55 Leningrad [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:30 Formule [i] 10:15 Watts [i] 11:30 Tenis [i] 13:30 Watts [i] 14:00 Snooker [i] 16:00 Watts [i] 17:00 Silové sporty [i] 18:00 Tenis [i] 20:00 Box [i] 21:00 Silové sporty [i] 22:00 Dřevorubecké sporty [i] 22:30 Watts [i] 22:45 Motorsport [i] 23:00 Rally [i] 23:30 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 4: Spi, miláčku, spi 12 [i] 06:00 Fakta nebo fikce 1: Muzikální duch / Létající humanoid 8 [i] 07:00 Městečko Haven 4: Maják 13 [i] 08:00 Agentura Jasno 3: Duchové 1 [i] 09:00 Milionový lékař 3: Má to háček 2 [i] 10:00 Shaolin fotbal [i] 11:50 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a dvanáctý muž 9 [i] 12:50 Námořní hlídka 2: Birds 6 [i] 13:50 Skandál 3: Ikarus 6 [i] 14:50 Milionový lékař 3: Velký úklid 3 [i] 15:50 Blues Brothers 2000 [i] 18:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a kluk s novinami 10 [i] 19:20 Námořní hlídka 2: Skrytý plán 7 [i] 20:20 Agentura Jasno 3: Třídní setkání po 13 letech 2 [i] 21:20 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 4: Svazující pouto 11 [i] 22:20 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 4: Strašák 12 [i] 23:20 Dobrá manželka 6 4