Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Dr. House II. 1/24 [i] 12:50 Kobra 11 XIII. 4/12 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 38/50 [i] 15:35 Dva a pol chlapa X. 20/23 [i] 16:00 Mentalista IV. 15/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Revolúcia II. 4/22 [i] 23:55 Dva a pol chlapa X. 20/23 [i] 00:25 Kurz sebaovládania I. 38/50 [i] 00:50 Mentalista IV. 15/24 [i] 01:40 Kobra 11 XIII. 4/12 [i] 02:30 Hrdinovia IV. 4/19 [i] 03:10 FARMA [i] 04:05 Kobra 11 XIII. 4/12 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Destinácia svet: Karibské súostrovia [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Sila lásky VI. 201 [i] 07:45 Doktorka Quinnová V.: Smrteľná choroba [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Poklady sveta V.: Jezuitské osady v Cordóbe a okolí - Argentína [i] 09:40 Poklady sveta V.: Opera v Sydney [i] 10:05 Recept na život 43/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Víkend [i] 14:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:05 District II.: Aj toto prejde 14 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta V.: Tsodilo - Botswana [i] 16:45 Poklady sveta V.: Bordeaux - Francúzsko [i] 17:00 Recept na život 44/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Carl a Bertha [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Banditi 7/13 [i] 23:00 District II.: Aj toto prejde 14 [i] 23:45 Destinácia svet: Karibské súostrovia [i] 00:40 Banditi 7/13 [i] 01:25 Reportéri [i] 01:50 Dámsky klub [i] 03:25 Sila lásky VI. 201 [i] 04:15 Doktorka Quinnová V.: Smrteľná choroba [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:40 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 09:00 Reportér [i] 09:30 Literatúra s náhubkom [i] 10:25 Maďarský magazín [i] 10:50 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 11:35 Pred rokmi... [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Keby skriňa bola oknom [i] 13:15 Hra bez lásky [i] 14:25 História jedného dokumentu: Väzenská kniha [i] 14:50 Senior klub [i] 15:30 Televízny klub nepočujúcich [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:25 Polícia [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Svet zvierat III: Najväčšie slony Afriky [i] 18:30 Halali [i] 18:45 Večerníček: Príbehy z belasej maringotky [i] 18:55 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 19:05 Veselá farma IV [i] 19:10 Traja medvedíci [i] 19:35 Moji zvierací priatelia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Andrea za hranicou: Moja svadba v Číne [i] 20:35 Futbal - Európska liga [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Ambulancia: Zničené srdcia - Kardiomyopatie [i] 23:35 Správy RTVS "N" [i] 00:20 Počasie [i] 00:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:30 Súdna sieň: Andrejka [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Šetrila som ako sprostá [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Nebezpečná fuška 42 [i] 10:55 Najkrajšie bývanie - Kúpiť a predať 12 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:55 Aféry: Posadnutý svokor 10 [i] 13:50 Súdna sieň: Blázon do dcéry [i] 14:50 TV ŠANCA [i] 15:25 TOP STAR [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Motorkár [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Pomôžte mi, prosím! 43 [i] 21:40 Adam hľadá Evu [i] 23:40 Miliónový doktor 4 [i] 00:40 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 4 [i] 01:40 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 11 [i] 02:35 Hawaii 5.0 IV. 15 [i] 03:20 Dvojičky 20 [i] 04:05 Adam hľadá Evu [i] 04:50 Miliónový doktor 4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 18 kolies spravodlivosti II. 3 [i] 05:45 Modrí templári III. 4 [i] 06:25 Faktor strachu IV. 17 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:25 Modrí templári III. 5 [i] 09:25 Deväť životov 6 [i] 10:40 18 kolies spravodlivosti II. 4 [i] 11:45 C.S.I.: Kriminálka Miami 24/24 [i] 13:00 Kutyil s.r.o. II.: Milenka 7 [i] 13:50 Profesionáli III.: Nesprávny šéf 15 [i] 14:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:20 Simpsonovci XIII. 4 [i] 15:50 Ničitelia mýtov V. 7 [i] 16:55 Faktor strachu IV. 18 [i] 17:55 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 1/24 [i] 18:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:20 Simpsonovci XIII. 5 [i] 19:45 Profesionáli II.: Sárin orgazmus 11 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 4 [i] 21:45 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 11 [i] 22:40 Hawaii 5.0 IV. 15 [i] 23:40 Dvojičky 20 [i] 00:35 Ničitelia mýtov V. 7 [i] 01:30 Magnum VII. 1,2,3/22 [i] 03:45 Kutyil s.r.o. II.: Milenka 7 [i] 04:20 Deväť životov 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 The Millionaire Tour 6 [i] 07:15 Stargate Universe II. 10 [i] 08:15 Vraždy v Sandhamnu III. 2 [i] 09:15 Posel ztracených duší IV. 2 [i] 10:15 Vlčí mládě III. 5 [i] 11:10 Merlin IV. 3 [i] 12:10 Stargate Universe II. 11 [i] 13:10 Posel ztracených duší IV. 2 [i] 14:10 Drzá Jordan IV. 14 [i] 15:10 Havaj 5-0 I. 3 [i] 16:05 Vlčí mládě III. 6 [i] 17:00 Merlin IV. 4 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 3 [i] 19:00 Drzá Jordan IV. 15 [i] 20:00 Vraždy v Sandhamnu III. 3 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 11 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 12 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 10 [i] 00:00 Havaj 5-0 II. 8 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 11 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 12 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 10 [i] 03:30 Cesty života I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Elektrická energie/jeřáb [i] 06:00 Jak se to dělá 4 [i] 06:25 Králové aukcí: Sportovní kartičky/Botellův obraz [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 23 [i] 07:15 Megastavitelé: Velký den Madridu [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Medvědí kuchyně [i] 09:05 Aljaška: poslední hranice: O losech a lidech [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Chamtivci [i] 10:50 Dvojí přežití: Nedostatek vzduchu [i] 11:40 Rození obchodníci: BMW 840 [i] 12:35 Vzestup strojů: 800tunové rypadlo [i] 13:30 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 1 [i] 14:25 Penn a Teller lžou: Hlava s vlasy může zvednou Mustanga [i] 15:20 Penn a Teller lžou: Lesní požár versus tryskový motor [i] 16:15 Penn a Teller lžou: Piraňa vás nezabije [i] 17:10 Likvidátor 3 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 18 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Z Filadelfie vždy se ziskem [i] 18:35 Králové aukcí: Výherní automat v podobě horala/motocykl BMW z divokého západu [i] 19:00 Jak se to dělá: vysněné vozy: Bugatti Veyron [i] 19:30 Jak se to dělá: Oštěpy [i] 20:00 Bitvy o zavazadla: Ceněné zbraně [i] 20:30 Bitvy o zavazadla: Úplně bez sebe [i] 21:00 Co ukrývá stodola?: Motocykl Peashooter [i] 21:30 Poklady z garáží: Modlitba za zisk [i] 22:00 Králové kouzel: Vancouver [i] 23:00 Boj o nemovitosti: Za dveřmi [i] 23:30 Zisk ze zabavených nemovitostí 1 [i] 00:00 Lovci odpadu 1 [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Z Filadelfie vždy se ziskem [i] 01:25 Králové aukcí: Výherní automat v podobě horala/motocykl BMW z divokého západu [i] 01:50 Bitvy o zavazadla: Ceněné zbraně [i] 02:20 Bitvy o zavazadla: Úplně bez sebe [i] 02:50 Co ukrývá stodola?: Motocykl Peashooter [i] 03:20 Poklady z garáží: Modlitba za zisk [i] 03:50 Králové kouzel: Vancouver [i] 04:45 Lovci odpadu 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Chalupa je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Kluci v akci [i] 09:30 Pošta pro tebe [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Pražský písničkář: Život za písničku 5/5 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:45 Na cestě po Lašsku [i] 15:10 Kingová II: Alina Minkusová 1/13 [i] 15:55 Vždycky jsem to já [i] 17:05 Besipky: Střídavá jízda [i] 17:10 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:50 Třída 8.A [i] 22:37 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:40 Na stopě [i] 23:05 MI5 VI 4/10 [i] 00:00 Paterčata [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:25 Dobré ráno [i] 03:55 Hodinový manžel [i] 04:20 Pod pokličkou [i] 04:40 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 V hlavní roli Maja [i] 10:35 Vyšetřování leteckých nehod: Terorismus [i] 11:25 Létající personál [i] 12:05 Krásy evropského pobřeží: Útěk do [i] 12:15 Auto Moto Revue [i] 12:45 Právo pro každého [i] 13:10 Souboj vojevůdců: Yamamoto proti [i] 14:00 Objevování planety Oceán: 1500 km nad zemí zázraků [i] 14:45 Chcete je? ZJ [i] 14:55 Obří mosty 3/3 [i] 15:45 Objevování pravdy: Nefertiti [i] 16:35 Tajemství na dně moří: Největší tragédie Královského námořnictva [i] 17:25 Zázračná planeta: Kouzla přírody [i] 18:15 Moje rodina [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 S ponorkou do Arktidy [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Naše krev je Sparta [i] 21:05 Cestománie [i] 21:35 Pološero - Můj přítel alkohol [i] 22:05 Raport o Velké válce: Když umírá císař [i] 22:45 Ve jménu vlasti II: Úsměv 1/12 [i] 23:40 Queer: Hranice tolerance [i] 00:05 Planeta šneků [i] 01:30 Sbohem, živote [i] 02:15 Putování za muzikou [i] 02:40 Chcete je? ZJ [i] 02:45 Oživlý obraz Gustava Courbeta [i] 03:00 Z očí do očí [i] 03:25 Jaroměřice u Jevíčka [i] 03:45 Ve dveřích je A.G. [i] 04:10 Vítr v černých brýlích [i] 04:25 Sejdeme se v Eurocampu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2698 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: Malé velké bílé lži 77 [i] 11:25 Dva a půl chlapa III 16 [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla V: Podfuk 12 [i] 13:20 Odložené případy III: Uvězněná 5 [i] 14:20 Dr. House VI: Výčitky svědomí 12 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Umělé dýchání, prosím! 150 [i] 16:30 Dva a půl chlapa III 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Miami V: Smrt podle poslední módy 4 [i] 18:30 Ulice 2699 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Přesně podle plánu 528 [i] 21:30 PRÁSK! [i] 22:15 Od kolébky do hrobu [i] 00:15 Kriminálka Miami V: Smrt podle poslední módy 4 [i] 01:00 Dr. House VI: Výčitky svědomí 12 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Áčko: Týrá mě moje dítě! [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Umělé dýchání, prosím! 150 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:55 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Síla jihu 22 [i] 07:25 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Vzlyk. Svatební smutek 22 [i] 07:55 M*A*S*H 208 [i] 08:40 M*A*S*H 209 [i] 09:35 To je vražda, napsala VIII: Vražda ve filmovém studiu 13 [i] 10:35 Walker, Texas Ranger V: Labutí píseň 9 [i] 11:35 Místo činu: Mnichov: Vánice 15 [i] 13:30 Wolffův revír V: Klíště 6 [i] 14:30 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Smíšené pocity 12 [i] 15:30 Castle na zabití IV: V poutech 10 [i] 16:25 Komisař Rex III: Pátrání po mrtvé 8 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Princezna 33 [i] 21:30 Kdo je kdo? [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:50 Slunečno, místy vraždy IV: Třetí kolo u vozu 8 [i] 00:45 Sběratelé kostí VII: Princezna v igelitu 3 [i] 01:45 Šestej smysl 1 [i] 02:35 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Smíšené pocity 12 [i] 03:25 Wolffův revír V: Klíště 6 [i] 04:15 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Tisíc a jedna noc 117-118/183 [i] 06:15 Mladí, krásni, skazení 121-122/131 [i] 08:30 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Perla Orientu 47/142 [i] 11:15 Feriha 93-94/160 [i] 14:05 Skrytá vášeň 87-88/188 [i] 16:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:10 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 22/22 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Šiesty zmysel III. 7/13 [i] 21:30 Feriha 95-96/160 [i] 23:55 Tlkot srdca III. 2/10 [i] 00:50 Priatelia [i] 01:10 Adela show [i] 01:45 Bez servítky [i] 02:30 Smotánka [i] 03:05 Šiesty zmysel III. 7/13 [i] 03:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:40 Tisíc a jedna noc 119-120/183 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Zvířátka z farmy díl 9 a 10. [i] 05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Cukr, med a feferonka [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Albatros [i] 13:50 Wordplay [i] 15:30 Šéfe, jsem v tom! [i] 17:05 Skandál [i] 19:05 Leningrad [i] 21:00 Umírající zvíře [i] 23:00 Zrůda [i] 00:50 Cesta [i] 02:35 3:10 Vlak do Yumy [i] 04:30 Nelítostná volba