TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Dr. House I. 21/22 [i] 12:50 Kobra 11 XIII. 2/12 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 36/50 [i] 15:35 Dva a pol chlapa X. 18/23 [i] 16:00 Mentalista IV. 13/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Revolúcia II. 2/22 [i] 23:55 Dva a pol chlapa X. 18/23 [i] 00:25 Kurz sebaovládania I. 36/50 [i] 00:55 Mentalista IV. 13/24 [i] 01:45 Kobra 11 XIII. 2/12 [i] 02:30 Hrdinovia IV. 2/19 [i] 03:10 FARMA [i] 04:05 Kobra 11 XIII. 2/12 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Destinácia svet: Island [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Sila lásky VI. 199 [i] 07:50 Doktorka Quinnová V.: Miesto, kde sa zomiera [i] 08:35 Správy RTVS "N" [i] 09:25 Poklady sveta V.: Ravenna Taliansko [i] 09:40 Poklady sveta V.: Paestum a Velia Taliansko [i] 10:10 Muž s poslaním: Keď to príde ako blesk z jasného neba 10/16 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Svet v obrazoch [i] 14:30 Občan za dverami [i] 15:00 District II.: Výbuch nenávisti 12 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta V.: Essaouira - Maroko [i] 16:40 Poklady sveta V.: Colonia del Sacramento - Urugvaj [i] 17:00 Recept na život 42/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:20 Grand hotel III: Nepriateľ doma 8/14 [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Dolu po špirále 10/23 [i] 23:35 District II.: Výbuch nenávisti 12 [i] 00:20 Destinácia svet: Island [i] 01:10 Vínne cesty Slovenska: Nitrianska vínna cesta [i] 01:35 Dámsky klub [i] 03:10 Sila lásky VI. 199 [i] 04:00 Doktorka Quinnová V.: Miesto, kde sa zomiera [i] 04:55 Destinácia svet: Malé a krásne Belize [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Bubeník Maťko [i] 09:00 Slová, ktoré zmenili svet: Willy Brandt [i] 10:00 Žena na konci sveta III. [i] 10:20 Národnostný magazín: Ruský [i] 10:50 Fokus práca "N" [i] 11:30 Športové ozveny [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:40 Neprišli sme naprázdno ... [i] 13:20 Tomáš a Zuzana [i] 14:10 Família: Família [i] 14:40 Prešiel som hranicu [i] 15:45 Orientácie [i] 16:10 Rusínsky magazín [i] 16:45 Fokus zdravie [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Záchranári - pomoc v núdzi [i] 18:25 Encyklopédia slovenských obcí: Tatranská Javorina [i] 18:45 Večerníček: Príbehy z belasej maringotky [i] 18:50 Rozprávky na dobrú noc [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - dotazník [i] 19:00 Veselá farma IV [i] 19:05 Traja medvedíci [i] 19:30 Moji zvierací priatelia [i] 19:50 Hlasy tichého sveta [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Boj o Tibet [i] 21:00 Správy a komentáre - Komunálne voľby 2014 [i] 22:30 Večera s Havranom: Prečo sa bojíme smrti [i] 23:40 Berlín Alexanderplatz: Ako mám žiť, keď nechcem umrieť [i] 00:40 Energetika [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:40 Počasie [i] 01:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Dohoda [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Baletka [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Ťažká noc 40 [i] 10:55 Najkrajšie bývanie - Kúpiť a predať 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:55 Aféry: Pravá viera 8 [i] 13:50 Súdna sieň: Uháňa ma deckom [i] 14:50 TV ŠANCA [i] 15:25 TOP STAR [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Náhradník [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Nahrávka 41 [i] 21:40 Vtierka Castle VI.: - FINÁLE SÉRIE 23/23 [i] 22:40 Vtierka Castle V. 15 [i] 23:40 Miliónový doktor 2 [i] 00:30 Agent V. 2 [i] 01:30 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 3 [i] 02:20 Vtierka Castle VI. 23/23 [i] 03:00 KRIMI 03:25 Vtierka Castle V. 15 [i] 04:05 Miliónový doktor 2 [i] 04:45 Agent V. 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Modrí templári III. 2 [i] 06:20 Faktor strachu IV. 15 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:25 Modrí templári III. 3 [i] 09:30 Deväť životov 4 [i] 10:40 18 kolies spravodlivosti II. 2 [i] 11:45 C.S.I.: Kriminálka Miami 22 [i] 13:00 Kutyil s.r.o. II.: Škatule 5 [i] 13:45 Profesionáli III.: Šéf je paroháč 13 [i] 14:45 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:15 Simpsonovci XIII. 2 [i] 15:45 Ničitelia mýtov V. 5 [i] 16:50 Faktor strachu IV. 16 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Miami 23 [i] 18:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:20 Simpsonovci XIII. 3 [i] 19:45 Profesionáli II.: Statočné srdce 9 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 3 [i] 21:40 Hotelové Áno, šéfe! 1/6 [i] 22:35 Letecké katastrofy XII. 11 [i] 23:35 Letecké katastrofy X. 2 [i] 00:35 Ničitelia mýtov V. 5 [i] 01:35 Magnum VI. 14,15,16 [i] 03:50 Kutyil s.r.o. II.: Škatule 5 [i] 04:20 Deväť životov 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 The Millionaire Tour 1 [i] 07:10 Stargate Universe II. 8 [i] 08:10 Posel ztracených duší III. 17 [i] 09:10 Posel ztracených duší III. 18 [i] 10:10 Vlčí mládě III. 3 [i] 11:05 Merlin IV. 1 [i] 12:05 Stargate Universe II. 9 [i] 13:05 Posel ztracených duší III. 18 [i] 14:05 Posel ztracených duší IV. 1 [i] 15:05 Havaj 5-0 I. 1 [i] 16:05 Vlčí mládě III. 4 [i] 17:00 Merlin IV. 2 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 1 [i] 19:00 Drzá Jordan IV. 13 [i] 20:00 Vraždy v Sandhamnu III. 1 [i] 21:00 Únos vlaku 1 2 3 1 [i] 23:10 Myšlenky zločince IX. 11 [i] 00:05 True Blood - Pravá krev 5 [i] 01:15 Únos vlaku 1 2 3 1 [i] 03:15 Vraždy v Sandhamnu III. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Panamský průplav/zavážka odpadu [i] 06:00 Jak se to dělá 2 [i] 06:25 Králové aukcí: Týrání, vlaky a miniaturní meč [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 21 [i] 07:15 Megastavitelé: Přenášet hory [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Zpráva v lahvi [i] 09:05 Aljaška: poslední hranice: Lov v oblacích [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Hodní hoši končí jako poslední [i] 10:50 Dvojí přežití: Panika v džungli [i] 11:40 Rození obchodníci: Ford Sierra Cosworth [i] 12:35 Impozantní letadla: NOAA [i] 13:30 Mrazivé zlato: Všude samé rubíny [i] 14:25 Ben Earl: mistr triků: Zločin [i] 15:20 Ben Earl: mistr triků: Umění [i] 16:15 Ben Earl: mistr triků: Věda [i] 17:10 Likvidátor 1 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 16 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Tak se ukaž [i] 18:35 Králové aukcí: Basebalový míček Cye Younga/televizor z 50. let [i] 19:00 Jak se to dělá: vysněné vozy: Pagani Huayra [i] 19:30 Jak se to dělá: Anatomické modely/hudební skříně/kukuřičné lupínky Tortilla/zapalovací svíčky [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: Následky [i] 21:00 Tickle: Bleskovou rychlostí [i] 21:30 Tickle: Pití na účet podniku [i] 22:00 Troy 3 [i] 23:00 Pouliční psanci: Přímou čarou do Kalifornie [i] 00:00 Hlídači čtvrtí 5 [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Tak se ukaž [i] 01:25 Králové aukcí: Basebalový míček Cye Younga/televizor z 50. let [i] 01:50 Načerno pálený alkohol: Následky [i] 02:50 Tickle: Bleskovou rychlostí [i] 03:20 Tickle: Pití na účet podniku [i] 03:50 Pouliční psanci: Přímou čarou do Kalifornie [i] 04:45 Impozantní letadla: NOAA [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 13. komnata Jana Kačera [i] 09:30 Reportéři ČT [i] 10:10 Sponzor [i] 10:40 Dlouhá míle 2/6 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:45 Na cestě po Jeseníkách [i] 15:15 Kriminálka Paříž: Letící rakev 42/92 [i] 16:10 Galasuperšou aneb Telemost [i] 17:05 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Poselství přes rampu [i] 21:52 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Detektiv Martin Tomsa [i] 23:05 Kingová II: Alina Minkusová 1/13 [i] 23:50 Otec Brown: Starosta a kouzelník 9/10 [i] 00:35 Na stopě [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Dobré ráno [i] 04:20 Designtrend [i] 04:35 Království za koně [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina V [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Lidské smysly: Hmat a zrak [i] 09:55 S ponorkou do Arktidy [i] 10:50 Nedej se [i] 11:40 Ať žije republika [i] 13:50 Skrytý ráj Podyjí [i] 14:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:15 Souboj vojevůdců: Yamamoto proti [i] 16:05 Generál Patton: Ardeny [i] 16:50 Vesmír: Souhvězdí [i] 17:30 Raport o Velké válce: Utrpení v čase ofenzív [i] 18:10 Moje rodina V [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Interpol: Osudové nutkání [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II.: První krev [i] 20:50 Vyšetřování leteckých nehod: Terorismus [i] 21:45 Expremiéři [i] 22:15 Zámek v Čechách [i] 23:50 Sestřička Jackie IV [i] 00:15 Touha po kráse [i] 01:10 Babylon [i] 01:40 Bojovníci s klimatem [i] 01:50 Z očí do očí [i] 02:20 Žarošice [i] 02:35 Ve dveřích je A.G. [i] 03:00 Klub přátel dechovky [i] 03:35 Brno Bohumila Vrzala [i] 03:50 Švédové před Brnem [i] 04:20 Útěky a odchody [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2696 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: Soudy a předsudky 76 [i] 11:25 Dva a půl chlapa III 14 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla V: Kamarádi na oko 10 [i] 13:25 Odložené případy III: Osudová chyba 3 [i] 14:20 Dr. House VI: Wilson 10 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Odmítám litovat 148 [i] 16:30 Dva a půl chlapa III 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Miami V: Motorky a zbraně 2 [i] 18:30 Ulice 2697 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Hurá do Egypta! 527 [i] 21:35 Víkend: Ustláno na růžích [i] 22:25 Lovci zločinců III: Jasné znamení 7 [i] 23:20 Nebezpečná identita 13 [i] 00:10 Kriminálka Miami V: Motorky a zbraně 2 [i] 01:00 Dr. House VI: Wilson 10 [i] 01:45 Novashopping 02:15 Kolotoč [i] 03:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Je to můj život 147 [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Odmítám litovat 148 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:55 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Klopýtnutí 20 [i] 07:25 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Zamilovaní. Valentýnské kouzlo 20 [i] 07:55 M*A*S*H 206 [i] 08:40 M*A*S*H 207 [i] 09:35 To je vražda, napsala VIII: Ďábelský tanec 11 [i] 10:35 Walker, Texas Ranger V: Kódový název: Vážka 7 [i] 11:35 Místo činu: Mnichov: Jenom hra 13 [i] 13:30 Wolffův revír V: Smrt je trik 4 [i] 14:30 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Nejdelší noc 10 [i] 15:30 Castle na zabití IV: Hotel plný vzpomínek 8 [i] 16:25 Komisař Rex III: Vrah panenek 6 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Královna ze Sáby 32 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:25 Ano, šéfe! [i] 23:40 Myšlenky zločince VII 13 [i] 00:35 Spravedlnost v krvi III: Ztráta důvěry 19 [i] 01:35 Vraždy v Kitzbühelu VII: Diamantová vražda 5 [i] 02:25 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Nejdelší noc 10 [i] 03:15 Wolffův revír V: Smrt je trik 4 [i] 04:00 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Mladí, krásni, skazení 117-118/131 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 45/142 [i] 11:05 Feriha 89-90/160 [i] 14:05 Skrytá vášeň 83-84/188 [i] 16:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 20/22 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Šiesty zmysel III. 6/13 [i] 21:30 Feriha 91-92/160 [i] 00:05 Bolesti slávnych III. 16/16 [i] 01:00 Priatelia [i] 01:25 Adela show [i] 02:00 Bez servítky [i] 02:45 Smotánka [i] 03:15 Šiesty zmysel III. 6/13 [i] 03:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:55 Tisíc a jedna noc 115-116/183 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Holky fotbal nehrajou [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Příběh Wendella Bakera [i] 13:55 Cesta za snem