TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Doktori 3/10 [i] 10:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:20 Susedia [i] 12:00 Dr. House I. 20/22 [i] 13:00 Kobra 11 XIII. 1/12 [i] 14:00 FARMA - DUEL [i] 16:00 Mentalista IV. 12/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Kredenc [i] 23:20 Revolúcia II. - NOVÁ SÉRIA 1/22 [i] 00:20 Mentalista IV. 12/24 [i] 01:15 Kobra 11 XIII. 1/12 [i] 02:05 Hrdinovia IV. 1/19 [i] 02:50 Dr. House I. 20/22 [i] 03:30 FARMA [i] 04:20 Kobra 11 XIII. 1/12 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Počasie [i] 06:55 Sila lásky VI. 198 [i] 07:45 Doktorka Quinnová V.: Oddelení ale rovnoprávni [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Poklady sveta V.: Las Médulas v Španielsku [i] 09:35 Poklady sveta V.: Visutá gondola v Portugalete [i] 10:05 Recept na život 41/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Nebíčko v papuľke: Gaštany [i] 15:00 District II.: Ruská zima 11 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta V.: Ravenna Taliansko [i] 16:40 Poklady sveta V.: Paestum a Velia Taliansko [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Blondiačik [i] 22:20 Víkend [i] 22:50 Muž s poslaním: Keď to príde ako blesk z jasného neba 10/16 [i] 23:30 District II.: Ruská zima 11 [i] 00:10 Blondiačik [i] 02:10 Dámsky klub [i] 03:40 Sila lásky VI. 198 [i] 04:30 Doktorka Quinnová V.: Oddelení ale rovnoprávni [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Janko Hraško [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál [i] 09:05 Reuma a Kĺbik [i] 09:30 Vyznanie pútnika [i] 10:25 Človek uprostred: Jozef Franko [i] 10:45 Tvárou v tvár [i] 11:10 Halali [i] 11:30 Obrázky z čičmianskej svadby [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Rosný bod [i] 13:40 Odpískané [i] 14:20 Magazín Ligy majstrov [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:30 Autosalón [i] 15:55 Národnostný magazín: Ruský [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Žena na konci sveta III. [i] 18:25 GEN.Sk: Martin Činovský [i] 18:45 Večerníček: Príbehy z belasej maringotky [i] 18:50 Rozprávky na dobrú noc [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál [i] 19:00 Veselá farma IV [i] 19:05 Traja medvedíci [i] 19:30 Moji zvierací priatelia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slová, ktoré zmenili svet: Willy Brandt [i] 21:00 Správy a komentáre - Komunálne voľby 2014 [i] 22:30 Milosrdné lži [i] 01:00 A predsa sa točí [i] 01:40 Správy RTVS "N" [i] 02:25 Počasie [i] 02:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Samota je smrť [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Pivnica [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Je po svadbe 39 [i] 10:55 Najkrajšie bývanie - Kúpiť a predať 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:55 Aféry: Zrkadlo 7 [i] 13:50 Súdna sieň: Mami, už nechcem! [i] 14:50 TV ŠANCA [i] 15:25 TOP STAR [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Baletka [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Ťažká noc 40 [i] 21:40 Spoveď [i] 22:40 Farmár hľadá ženu [i] 00:15 Miliónový doktor 1/11 [i] 01:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 18,19 [i] 02:55 Hannibal 7 [i] 03:35 Farmár hľadá ženu [i] 04:45 Miliónový doktor 1/11 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Liga snov III. 11,12,13/13 [i] 06:15 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 10 [i] 07:05 EUROMINÚTY [i] 08:15 Modrí templári III. 2 [i] 09:20 Deväť životov 3 [i] 10:30 "Holky z porcelánu" [i] 12:55 Kutyil s.r.o. II.: Celibát 4 [i] 13:50 Profesionáli III.: Návrat Iris 12 [i] 14:50 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 10 [i] 15:50 Ničitelia mýtov V. 4 [i] 16:50 Faktor strachu IV. 15 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Miami 22 [i] 18:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:20 Simpsonovci XIII. 2 [i] 19:50 Profesionáli II.: Miňo opäť policajtom 8 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 18,19 [i] 22:35 Hannibal 7 [i] 23:35 Homeland - Zradca III. - PREMIÉRA 3 [i] 00:50 Neumlčaní 5 [i] 01:20 V službách KGB 7 [i] 02:05 Dexter V. 3,4 [i] 03:40 KRIMI 04:00 Deväť životov 3 [i] 04:45 Homeland - Zradca III. 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Cesty života I. 2 [i] 07:35 Stargate Universe II. 7 [i] 08:35 Vraždy v Sandhamnu II. 3 [i] 09:35 Posel ztracených duší III. 17 [i] 10:35 Vlčí mládě III. 2 [i] 11:30 Stargate Universe II. 7 [i] 12:30 Stargate Universe II. 8 [i] 13:30 Posel ztracených duší III. 17 [i] 14:30 Drzá Jordan IV. 12 [i] 15:25 Vraždy v Sandhamnu II. 3 [i] 16:25 Vlčí mládě III. 3 [i] 17:20 Merlin IV. 1 [i] 18:20 Posel ztracených duší III. 18 [i] 19:20 Ozbrojení a nebezpeční 1 [i] 21:00 Vražedná práva I. 1 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 11 [i] 22:55 Bez hranic II. 6 [i] 23:55 Hannibal II. 11 [i] 00:55 Vražedná práva I. 1 [i] 01:50 Bez hranic II. 6 [i] 02:40 Hannibal II. 11 [i] 03:25 Cesty života I. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Vyrobeno v továrně: Pivo/hrnce/cihly/baseballové rukavice [i] 06:00 Jak se to dělá 1 [i] 06:25 Králové aukcí: Přístroj na seance [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 20 [i] 07:15 Megastavitelé: Mega most [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Zatopená amazonská džungle [i] 09:05 Aljaška: poslední hranice: Latríny, podprsenky pro krávy a medvědi [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Mrtví muži nemohou těžit zlato [i] 10:50 Dvojí přežití: Ztroskotání [i] 11:40 Rození obchodníci: Jensen Interceptor [i] 12:35 Impozantní lodě: Atomová letadlová loď U.S.S. Nimitz [i] 13:30 Velká mozková soutěž: Další skvělý vynálezce [i] 14:25 Berte to jako varování: Domácí hrdinové [i] 15:20 Berte to jako varování: Lidští pokusní králíci [i] 16:15 Berte to jako varování: Hledači vzrušení [i] 17:10 Války kontejnerů 13 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 15 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Ton lítá, Allen se plazí [i] 18:35 Králové aukcí: Dopis od Jeffersona Davise/ztracená nahrávka Marilyn Monroe [i] 19:00 Jak se to dělá: vysněné vozy: Alpha Romeo 4C [i] 19:30 Jak se to dělá: Dalekohledy/prskavky/gumové holínky/kotoučové pily [i] 20:00 Dvojí přežití 5 [i] 21:00 Nazí a vystrašení: Láska v džungli [i] 22:00 Dynamo: neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 23:00 Muž, žena a divočina: Oblast řeky Amazonky [i] 00:00 Nejhrůznější záběry: Jenom o vlásek [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Ton lítá, Allen se plazí [i] 01:25 Králové aukcí: Dopis od Jeffersona Davise/ztracená nahrávka Marilyn Monroe [i] 01:50 Dvojí přežití 5 [i] 02:50 Nazí a vystrašení: Láska v džungli [i] 03:50 Dynamo: neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 04:45 Muž, žena a divočina: Oblast řeky Amazonky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Kupé [i] 09:15 Zázraky přírody [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Neviditelní: Jak je možné, že jeziny propadly 9/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:45 Na cestě po Plzeňsku [i] 15:10 Panství Downton IV 9/10 [i] 15:55 Kuchařská pohotovost [i] 16:20 Galasuperšou aneb Šou na vlastní triko [i] 17:10 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance 20:00 Život a doba soudce A.K.: Odlišnost 10/13 [i] 21:00 Pečený sněhulák [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Profesionálové: Víkend na venkově 44/57 [i] 23:05 Hercule Poirot XI [i] 00:40 Kalendárium [i] 00:55 Sváteční slovo herce a hebraisty Jaroslava Achaba Haidlera [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:30 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:25 Bydlení je hra [i] 04:55 13. komnata Jana Kačera [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Bedekr [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Petrohrad, Benátky severu [i] 09:55 Angkor: Pohlcená civilizace [i] 10:50 Z Bangkoku na severovýchod [i] 11:20 Africa obscura [i] 12:15 Babylon [i] 12:40 Cesty víry: Nepomucenum - Česká papežská kolej [i] 13:10 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 13:35 Československý filmový týdeník 1964 1014/2379 [i] 13:50 Tajemství na dně moří: Ztroskotané lodě francouzské Východoindické společnosti [i] 14:45 Věda na vlastní kůži [i] 15:40 Pyramidy? 1/5 [i] 16:25 Interpol: Osudové nutkání [i] 17:15 Pancho Villa: psanec i hrdina [i] 18:00 Bojovníci s klimatem [i] 18:10 Moje rodina V [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Tajemství mrtvých mužů: Po stopách nacistického zlata [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Druhá světová válka v barvě: Kruh se uzavírá [i] 21:00 Obří mosty 3/3 [i] 21:50 Teď se nedívej [i] 23:40 Čas, který zbývá [i] 01:00 Queer: Space Made Man [i] 01:25 Uchem jehly [i] 01:55 Orbis Musicae Pictus - Kostel svatého Jakuba v Brně [i] 02:25 Z očí do očí [i] 02:50 Křtiny [i] 03:10 Ve dveřích je A.G. [i] 03:35 Klub přátel dechovky [i] 04:05 Akvabely [i] 04:20 Legie - Patria Nostra [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2695 [i] 10:05 Kriminálka Anděl IV: Boxer 10 [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla V: Konspirační teorie 9 [i] 13:20 Odložené případy III: Slib 2 [i] 14:20 Dr. House VI: Blažená nevědomost 9 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Je to můj život 147 [i] 16:30 Dva a půl chlapa III 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Miami V: Rio 1 [i] 18:30 Ulice 2696 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Soudy a předsudky 76 [i] 21:35 Kriminálka Las Vegas XIV: Štěstí ze zastavárny 6 [i] 22:30 Lovci zločinců III: Předčasná smrt 6 [i] 23:25 Nebezpečná identita 12 [i] 00:15 Kriminálka Miami V: Rio 1 [i] 01:25 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:55 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Perla hlubin 19 [i] 07:25 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Ne ne. Každý je king 19 [i] 07:55 M*A*S*H 205 [i] 08:40 M*A*S*H 206 [i] 09:35 To je vražda, napsala VIII: Seznam Jurije Lermentova 10 [i] 10:35 Walker, Texas Ranger V: Odsouzení 6 [i] 11:35 Místo činu: Mnichov: Vlk v beránčím rouše 12 [i] 13:30 Wolffův revír V: Otcové 3 [i] 14:30 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Není cesty zpět 9 [i] 15:30 Castle na zabití IV: Bezpečnostní schránka 7 [i] 16:25 Komisař Rex III: Annino tajemství 5 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Ztráty a nálezy 300 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:40 Partička [i] 23:15 Cesty k úspěchu [i] 23:25 Sólista [i] 01:50 Vraždy v Kitzbühelu VII: Amnézie 4 [i] 02:50 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Není cesty zpět 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Mladí, krásni, skazení 115-116/131 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 43-44/142 [i] 12:00 Inga Lindströmová: Tajomstvo Gripsholmu [i] 14:10 Skrytá vášeň 81-82/188 [i] 16:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:10 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 19/22 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Slečna úspešná 4/8 [i] 21:30 Feriha 89-90/160 [i] 00:05 Bolesti slávnych III. 15/16 [i] 01:00 Priatelia [i] 01:20 Adela show [i] 01:55 Bez servítky [i] 02:40 Smotánka [i] 03:15 Slečna úspešná 4/8 [i] 03:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:50 Tisíc a jedna noc 113-114/183 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Kitaro a odvěká kletba [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Ostrov pokladů [i] 13:55 Mary a Max [i] 15:35 Příběh Wendella Bakera [i] 17:20 Cesta za snem [i] 19:00 Kid