TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista IV. 11/24 [i] 06:40 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:05 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 07:30 Scooby-Doo v tábore duchov [i] 08:40 Tom a Jerry [i] 08:45 Olsen Twins: Mesačný kameň [i] 10:30 Neserte nám Popolušku [i] 12:15 Foter je lotor [i] 14:25 Policajná akadémia 3 (HD) [i] 16:05 Transformers [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Na úteku (HD) [i] 22:35 Nemilosrdná spravodlivosť [i] 00:20 Na úteku (HD) [i] 02:10 Nemilosrdná spravodlivosť [i] 03:40 Susedia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Počasie [i] 07:20 Myška Margo 4/13 [i] 07:30 Franklin a priatelia: Franklin vo hviezdach 25/52 [i] 07:40 Poštár Pat I 34 [i] 08:00 Poštár Pat I 35 [i] 08:15 Velikáni dejín: Louis Pasteur 19/20 [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:10 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:40 Autosalón [i] 10:10 Hrady a zámky Európy: Bádensko-Würtembersko 3/5 [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Plavý kôň [i] 15:05 Zlatá klasika: Grand restaurant pána Septima [i] 16:40 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Anna Kareninová 1/2 [i] 21:55 Anna Kareninová 2/2 [i] 23:35 Elisa z Rivombrosy III 5/8 [i] 01:20 Anna Kareninová 1/2 [i] 02:55 Anna Kareninová 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Extrémne v horách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín: Žehličky [i] 09:45 Kultúrne pamiatky Slovenska: Kostol svätého Egídia v Bardejove [i] 10:00 Svätá omša na Dušičky [i] 12:00 Niesť svoj kríž [i] 12:30 Niť života [i] 13:40 Orientácie [i] 14:05 Slovo [i] 14:15 Ešte jednu, na rozchodnú... [i] 15:45 Família: Família [i] 16:15 Anjeli strážni: Anjeli strážni Dalmy Špitzerovej [i] 16:50 Hokej - Extraliga [i] 19:25 Večerníček: Príbehy z belasej maringotky [i] 19:35 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:40 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dielo z depozitára [i] 20:10 Dokumentárny klub: Francúzske koncentračné tábory [i] 21:35 Odpískané [i] 22:15 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 23:15 Dielo z depozitára [i] 23:25 Správy RTVS "N" [i] 00:10 Počasie [i] 00:20 Umenie [i] 00:45 Francúzske koncentračné tábory [i] 02:10 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:55 Psie dobrodružstvá [i] 09:05 Gumkáči III. [i] 10:05 VARÍ VÁM TO [i] 10:45 15 min. KUCHÁR [i] 11:25 Denné svetlo [i] 14:00 Hry o život [i] 17:15 15 min. KUCHÁR [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 18:55 ZLATÉ VIANOCE [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 V SIEDMOM NEBI [i] 22:40 Deti moje [i] 01:15 Zúčtovanie v zóne 51 [i] 03:00 KRIMI 03:25 Deti moje [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Zberači 48, 49 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 Kto prežije XVIII. 16/16 [i] 09:10 Ničitelia mýtov III. 28 [i] 10:20 Kravaťáci II. 5,6 [i] 12:35 Neumlčaní 4 [i] 12:55 100 rokov svedectiev [i] 13:40 Heinrich Himmler: Masový vrah [i] 14:40 DA VINCI [i] 16:00 NA SALAŠI PASTIERSKA [i] 16:25 "Holky z porcelánu" [i] 18:30 VARÍ VÁM TO [i] 19:20 KUKÁTKO [i] 20:15 Deň po tom [i] 22:50 Zuby [i] 00:50 Kto prežije XVIII. 16/16 [i] 01:40 KUKÁTKO [i] 02:15 Zberači 49 [i] 03:00 Zuby [i] 04:30 Heinrich Himmler: Masový vrah [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex I. 10 [i] 08:05 Komisař Rex I. 11 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 9 [i] 10:05 Profil zločinu IV. 6 [i] 11:15 Na pomezí záhad I. 17 [i] 12:15 Drzá Jordan V. 14 [i] 13:15 Drzá Jordan V. 15 [i] 14:15 Havaj 5-0 I. 18 [i] 15:15 Dr. House ViII. 9 [i] 16:15 Dr. House ViII. 10 [i] 17:15 The Social Network 1 [i] 19:30 Tajemná Calenda I. 4 [i] 21:00 Ozbrojení a nebezpeční 1 [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba VIII. 10 [i] 23:40 Společná terapie I. 6 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba VII. 9 [i] 01:35 Dr. House ViII. 9 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba VIII. 10 [i] 03:10 Společná terapie I. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Vyrobeno v továrně: Balóny/auta/dopisní obálky/píšťalky [i] 06:00 Jak to dělají?: Víceúčelový nástroj Leatherman / Formule 1 / užitkové sklo [i] 06:25 Opravna vraků 2013: Victorův Ford Bronco 1967 [i] 07:15 Megastavitelé: Arktický ledoborec [i] 08:10 Bořiči mýtů: Odporné skryté pravdy [i] 09:05 Velká mozková soutěž: Roboti na triatlon [i] 09:55 Likvidátor: Přátelé s výhodami [i] 10:25 Likvidátor: Příliš mnoho kupujících [i] 10:50 Ztraceno a prodáno 9 [i] 11:15 Ztraceno a prodáno 10 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 12:35 Králové aukcí: Motorka Michaela Jordana/svícnový telefon [i] 13:05 Králové aukcí: Dinosauří výkaly/starodávná dýmka ve tvaru hlavy [i] 13:30 Dynamo: neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 14:25 Králové kouzel: New Orleans [i] 15:20 Troy 1 [i] 16:15 Ovládání myslí 1 [i] 16:45 Ovládání myslí 2 [i] 17:10 Kouzlo vědy: Damoklův meč [i] 17:40 Kouzlo vědy: Únik pod vodou [i] 18:05 Souboj motorek: Jihozápad [i] 19:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot: Vega poháněná oxidem dusným [i] 20:00 Rození obchodníci: Archivní záběry [i] 21:00 Připásáni: Pohoří Chugach Mountains, Aljaška [i] 22:00 Napospas osudu s Edem Staffordem: Borneo [i] 23:00 Nejnebezpečnější úlovek: Napínavá záchrana [i] 00:00 Mrazivé zlato: Vnitřní démoni [i] 00:55 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot: Vega poháněná oxidem dusným [i] 01:50 Rození obchodníci: Archivní záběry [i] 02:50 Připásáni: Pohoří Chugach Mountains, Aljaška [i] 03:50 Napospas osudu s Edem Staffordem: Borneo [i] 04:45 Souboj motorek: Jihozápad [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Bláznivé lásky: Alespoň ty na celém světě 46/52 [i] 07:30 Ryba na suchu [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera 2014 [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Pražský písničkář: Život za písničku 5/5 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O bílé paní [i] 14:05 Jak se mele babí hněv [i] 14:45 Jak básníkům chutná život [i] 16:30 Znamení koně [i] 17:25 Pošta pro tebe [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Nevinné lži [i] 21:20 168 hodin [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Srdíčko [i] 23:20 Komisař Moulin [i] 00:50 13. komnata Jana Kačera [i] 01:20 Sváteční slovo herce a hebraisty Jaroslava Achaba Haidlera [i] 01:25 Bydlení je hra [i] 01:50 Chalupa je hra [i] 02:10 Pod pokličkou [i] 02:35 Zahrada je hra [i] 03:05 Hodinový manžel [i] 03:30 Zkus mít vkus [i] 03:50 Designtrend [i] 04:05 Žiješ jenom 2x [i] 04:35 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sabotáž [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kanadská soda II [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:40 Babar [i] 07:00 Malý princ [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Špačkovi v síti času [i] 09:30 Království divočiny: Cikády sedmnáctileté [i] 10:00 Bohoslužba za zemřelé [i] 11:10 Nedej se [i] 12:05 Chcete mě? ZJ [i] 12:35 Raport o Velké válce: Utrpení v čase ofenzív [i] 13:15 Československý filmový týdeník 1964 1014/2379 [i] 13:30 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 81 [i] 13:50 Sváteční slovo herce a hebraisty Jaroslava Achaba Haidlera [i] 13:55 Křesťanský magazín [i] 14:20 Uchem jehly [i] 14:50 Cesty víry: Nepomucenum - Česká papežská kolej [i] 15:15 S ponorkou do Arktidy [i] 16:10 Pyramidy? 1/5 [i] 16:55 Planeta Země: Mělká moře [i] 17:50 Naše tradice: Dušičky [i] 18:15 Na plovárně s Robertem Kvačkem [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Johanka z Arku [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dobrodruh [i] 21:45 Cesta do Indie [i] 00:25 Fenomén Underground [i] 01:20 Interpol: Krádež historie [i] 02:05 Objevování planety Oceán: La Paz - město slunce a moře [i] 02:55 Kvarteto [i] 03:20 Folklorika [i] 03:50 Zašlapané projekty [i] 04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Zapomenuté výpravy [i] 04:55 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci [i] 06:25 Želvy Ninja VII 25 [i] 06:50 Návrat do budoucnosti II 21 [i] 07:20 Legendy Chima 28 [i] 07:45 Tom a Jerry III 5 [i] 08:15 Jak vycvičit draky II 9 [i] 08:45 Pojišťovna štěstí: Zpátky domů [i] 09:55 Život nebo něco takového [i] 11:55 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Neděle 4 [i] 13:20 Lásky jedné plavovlásky [i] 14:40 Mr. Bean [i] 15:10 Cesta peklem [i] 16:55 Táta na plný úvazek [i] 18:50 Hospoda: Klientka 47 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl IV: Boxer 10 [i] 21:30 Comeback: Lupiči [i] 22:05 Střepiny [i] 22:40 Křižovatka smrti 3: Tentokráte v Paříži [i] 00:15 Kriminálka New York II 11 [i] 01:00 Novashopping 01:30 Výměna manželek III [i] 02:40 Volejte Novu [i] 03:25 Áčko: Politika je svinstvo, ale někdo to dělat musí! [i] 04:10 Pojišťovna štěstí: Zpátky domů [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Avengers - Sjednocení: Den otce bohů 20 [i] 07:15 Dokonalý Spider-Man I: Soukromí 13 [i] 07:45 Jake a piráti ze Země Nezemě I: Hookoviny; Už se nevracej 6 [i] 08:15 Tajemství války 1 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty II: Mise v utajení 10 [i] 11:00 Partie [i] 12:10 Receptář prima nápadů [i] 13:15 Nedělní receptář extra 13:45 Big Ben II: Smrt z vesmíru 8 [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru XII: Náměsíčná [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 20:15 Vinaři: Cimbál 10 [i] 21:30 TGM: Talkshow Geni a Míši [i] 22:45 Ponorka U-571 [i] 01:10 Okrsek 22: Zlosynové a milenci 9 [i] 02:05 Tajemství války 1 [i] 03:00 Vraždy v Midsomeru XII: Náměsíčná [i] 04:35 Šestej smysl: Chlapec s kbelíkem 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Rosamunde Pilcherová: Túžba srdca [i] 08:10 Karavan šou 4 [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Taká obyčajná rodinka II. 19-20/24 [i] 10:40 Môj nový tučný život III. 11/13 [i] 11:55 Gossip Girl IV. 17-18/22 [i] 14:10 Nezvestní II. 7-8/18 [i] 16:00 Doktorka Zoe III. 10-11/22 [i] 17:55 Seinfeld II. [i] 20:00 Sedem životov [i] 22:30 Bratia [i] 00:40 Sedem životov [i] 02:40 Bratia [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Půlnoc v Paříži [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Modrý slon [i] 13:35 Cukr, med a feferonka [i] 15:35 Záhada sfingy [i] 17:15 Kohout na víně [i] 19:25 Králičí nora [i] 21:05 Nebezpečná kořist [i] 22:55 Sledování [i] 00:10 Šest pohřbů a jedna svatba [i] 01:45 Tsunami [i] 03:45 Poslední plavky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Vytrvalostní závody [i] 10:00 Watts [i] 10:15 Sports Insiders [i] 10:45 Závody GT [i] 12:00 Snooker [i] 12:30 Snooker [i] 15:30 Atletika [i] 18:00 Watts [i] 18:15 Závody GT [i] 19:00 Motorky [i] 20:00 Motorky [i] 21:00 Motorky [i] 21:30 Motorsport [i] 21:45 Jezdectví [i] 22:45 Snooker [i] 00:45 Motorky [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde na baseball 3 [i] 07:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde do cirkusu 4 [i] 08:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a velmi, velmi starý muž 5 [i] 09:00 Beethoven [i] 11:00 Inteligence 1: Záchranná akce 5 [i] 12:00 Námořní hlídka 1: Hodina Há 13 [i] 13:00 Námořní hlídka 2: Žoldáci 1 [i] 14:00 Námořní hlídka 2: Šťastná náhoda 2 [i] 15:00 Dobrá manželka 6 3 [i] 16:00 Spravedlnost v krvi 4: Zlá krev 9 [i] 17:00 Spravedlnost v krvi 4: Záměna totožnosti 10 [i] 18:00 Havaj 5-0 4: Pravda v nás 3 [i] 19:00 Rookie Blue 5: Dvě pravdy a jedna lež 6 [i] 20:00 Inteligence 1: Záchranná akce 5 [i] 21:00 D-Tox [i] 23:00 Vřískot 3 [i] 01:30 Kill Bill [i] 03:40 Vraždy v Midsomeru 12: Báječní a dobří 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Amazonka s Brucem Parrym 1 [i] 07:00 Nebezpečný svět: Pasti smrti 2 [i] 08:00 Návrat žraloka0 [i] 09:00 Brutální chemie 1 [i] 10:00 První život 2 [i] 11:00 Co říkají zvířata? 2 [i] 12:05 V kůži maskotů 8