TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista IV. 10/24 [i] 06:45 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:10 Scooby-Doo [i] 07:35 Tom a Jerry [i] 07:45 Pes, ktorý zachránil Halloween [i] 09:25 V tom dome straší! [i] 11:00 Susedia [i] 11:40 Pán prsteňov: Návrat kráľa (HD) [i] 15:45 Duch [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:15 Bláznivý Halloween (HD) [i] 00:00 Tango a Cash (HD) [i] 01:45 Nájomný zabijak [i] 03:10 Tango a Cash (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Drišľakoviny mix [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Myška Margo 3/13 [i] 07:15 Franklin a priatelia: Franklin a Snehová princezná 24/52 [i] 07:30 Poštár Pat I 32 [i] 07:45 Poštár Pat I 33 [i] 08:00 Velikáni dejín: Harriet Tubmanová 18/20 [i] 08:30 Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci [i] 09:25 Daj si čas [i] 09:55 Legenda o rytieroch zo Sitna 6/10 [i] 10:20 Superhrdinovia: Level 9/12 [i] 10:50 Tanečná akadémia II.: Pauza 9/26 [i] 11:15 Koleso osudu [i] 11:50 Toskánska vášeň II 8/14 [i] 13:20 Vínne cesty Slovenska: Nitrianska vínna cesta [i] 13:50 Zlatý tuleň [i] 15:25 Rozprávky bratov Grimmovcov: Brémski mestskí muzikanti [i] 16:25 Rozprávky H. Ch. Andersena: Dievčatko so zápalkami [i] 17:30 Posledná plavba [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Páter Pio 1/2 [i] 22:00 Páter Pio 2/2 [i] 23:45 Posledná plavba [i] 01:15 Páter Pio 1/2 [i] 03:00 Páter Pio 2/2 [i] 04:40 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 09:00 Najväčšia jaskyňa na svete [i] 09:50 Národnostné správy [i] 10:00 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:30 Svätá omša na sviatok Všetkých svätých z gotickej Katedrály sv. Martina a sv. Mikuláša v Leper (Ypres, Belgicko) [i] 11:50 Vetrom ošľahané,dažďom obmývané [i] 12:20 Nebojme sa slovenčiny [i] 12:35 Separé [i] 13:05 Magazín Ligy majstrov [i] 13:30 Bé rímska trojka lomeno šesť [i] 14:45 Kapura [i] 15:30 Farmárska revue [i] 15:50 Test magazín: Žehličky [i] 16:00 Senior klub [i] 16:30 Pred rokmi... [i] 17:00 Herecké legendy: Emília Vášáryová [i] 17:10 Klietka [i] 18:35 (Ne)celebrity: Pavel Siman [i] 18:45 Večerníček: Príbehy z belasej maringotky [i] 18:55 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor [i] 19:05 Veselá farma IV [i] 19:10 Traja medvedíci [i] 19:35 Moji zvierací priatelia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Sviatočné slovo [i] 20:05 Dejiny: Zbohom, súdruhovia [i] 21:05 Paralelné životy: VIERA PROTI MOCI [i] 21:35 Anjeli strážni: Anjeli strážni Dalmy Špitzerovej [i] 22:05 Posledné metro [i] 00:15 Kinorama [i] 00:45 Československý filmový týždenník [i] 00:55 Dejiny: Zbohom, súdruhovia [i] 01:50 Správy RTVS "N" [i] 02:40 Počasie [i] 02:45 ArtSpektrum [i] 02:50 Sviatočné slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 PANELÁK XIV.: Je po svadbe 39 [i] 06:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:05 Transformers Prime [i] 07:35 Gumkáči III. [i] 08:35 Psie dobrodružstvá [i] 10:30 Dom snov IX.: Rodiny z Joplinu v Missouri 31/31 [i] 11:30 V SIEDMOM NEBI [i] 13:50 Na krídlach vážky [i] 16:05 Kráľ Škorpión [i] 18:10 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 KINOPREMIÉRA: Hry o život [i] 23:45 Kill Bill [i] 02:10 Decká sú v pohode [i] 03:55 Kill Bill [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Modrí templári III. 1/23 [i] 06:10 Faktor strachu IV. 14 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:20 Tak sa vozia milionári 9 [i] 08:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 09:20 Simpsonovci XIII. 1/22 [i] 09:50 Ničitelia mýtov V. 2 [i] 11:05 Planéta bez ľudí II. 7 [i] 12:10 Zátoka [i] 14:00 "Hodíme se k sobě, miláčku?" [i] 16:15 CENA JE SPRÁVNA [i] 16:50 Poliš a bandita 2 [i] 18:55 Takešiho hrad II. - Špeciály 6 [i] 19:50 Profesionáli II.: Károly a Skajka 7 [i] 20:45 Denné svetlo [i] 23:15 Kráľ Škorpión [i] 01:05 Poliš a bandita 2 [i] 02:50 "Hodíme se k sobě, miláčku?" [i] 04:30 KRIMI 04:55 Planéta bez ľudí II. 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 17 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 18 [i] 09:00 Merlin I. 5 [i] 10:00 Merlin I. 6 [i] 11:00 Na pomezí záhad I. 16 [i] 12:00 Komisař Rex I. 10 [i] 13:05 Komisař Rex I. 11 [i] 14:05 Jak prosté II. 11 [i] 15:00 Jak prosté II. 12 [i] 15:55 Profil zločinu IV. 6 [i] 17:05 Profil zločinu IV. 7 [i] 18:15 Havaj 5-0 I. 18 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba VII. 9 [i] 20:10 The Social Network 1 [i] 22:25 Motel smrti 2 1 [i] 00:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 9 [i] 01:05 Bez hranic II. 6 [i] 02:05 Motel smrti 2 1 [i] 03:35 Cesty života I. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté [i] 06:00 Jak to dělají?: Žvýkačka / rybářské háčky / Legoland [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Oprava Ferrari, 2. část/REO 1917 [i] 07:15 Pátá rychlost 9 [i] 08:10 Fantom Works 5 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Útok čtyřkolky [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích: Buď, anebo [i] 09:55 Opravdový podvod 5 [i] 10:25 Opravdový podvod 6 [i] 10:50 Kouzlo vědy: Damoklův meč [i] 11:15 Kouzlo vědy: Únik pod vodou [i] 11:40 Kouzlo vědy: Smrtelný zdvih [i] 12:10 Kouzlo vědy: Nebezpečný skok [i] 12:35 Kouzlo vědy: Dělová koule [i] 13:05 Kouzlo vědy: Nebezpečný pád [i] 13:30 Kouzlo vědy: Skok s knihami [i] 14:00 Kouzlo vědy: Vzduchový kanon [i] 14:25 Jak to dělají?: Žvýkačka / rybářské háčky / Legoland [i] 14:55 Jak to dělají?: Víceúčelový nástroj Leatherman / Formule 1 / užitkové sklo [i] 15:20 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 2 [i] 16:15 Obnažená města: Benátky – potápějící se město [i] 17:10 Extrémní stroje 6 [i] 18:05 Záchrana klasických aut: Karavan VW [i] 19:00 Automobiloví žraloci z Dallasu: Na rybách [i] 19:30 Automobiloví žraloci z Dallasu: Závan minulosti [i] 20:00 Rychle a hlasitě: Vůbec první vozy Firebird 1 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 21:30 Králové aukcí: Výherní automat v podobě horala/motocykl BMW z divokého západu [i] 22:00 Likvidátor: Na aukci [i] 22:30 Hledači pokladů na aukcích: Útok čtyřkolky [i] 23:00 Američtí kopáči: Válečná kořist [i] 23:30 Ropa za humny: Baroni na humnech [i] 00:00 Berte to jako varování: Odvážlivci [i] 00:55 Rychle a hlasitě: Vůbec první vozy Firebird 1 [i] 01:50 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 02:20 Králové aukcí: Výherní automat v podobě horala/motocykl BMW z divokého západu [i] 02:50 Likvidátor: Na aukci [i] 03:20 Hledači pokladů na aukcích: Útok čtyřkolky [i] 03:50 Američtí kopáči: Válečná kořist [i] 04:20 Ropa za humny: Baroni na humnech [i] 04:45 Záchrana klasických aut: Karavan VW [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Herbář [i] 06:30 Bláznivé lásky: Bez slitování 45/52 [i] 07:30 Na cestě po východní Jávě [i] 08:00 Gejzír [i] 08:30 Po stopách hvězd [i] 08:55 Dlouhá míle 2/6 [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown: Starosta a kouzelník 9/10 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Pohádka o prolhaném království [i] 14:10 Klíček ke štěstí [i] 14:45 Ranč U Zelené sedmy [i] 15:15 Ryba na suchu [i] 16:45 Tři mušketýři 2 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Bavíme se s imitátory [i] 22:08 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Černý tulipán [i] 00:00 Oko [i] 01:35 MI5 VI 3/10 [i] 02:30 Manéž Bolka Polívky [i] 03:40 Chalupa je hra [i] 04:05 Království za koně [i] 04:25 Zahrada je hra [i] 04:45 Designtrend [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete je? ZJ [i] 05:25 Moje rodina V [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:40 Babar [i] 07:00 Malý princ [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Pohádková země [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Bedekr [i] 10:50 Tajemství mrtvých mužů: Po stopách nacistického zlata [i] 11:35 Druhá světová válka v barvě: Operace Overlord [i] 12:30 Příběh létající pevnosti [i] 13:15 Babylon [i] 13:40 Šumné stopy [i] 14:10 Omlazovací prostředek [i] 15:45 Kamera na cestách: Petrohrad, Benátky severu [i] 16:40 Bohové a mýty staré Evropy [i] 17:00 Zázračná planeta: Kouzla přírody [i] 17:50 Právo pro každého [i] 18:15 Auto Moto Revue [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Nejrychlejší mořští predátoři [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hercule Poirot XI [i] 21:40 Borgiové III [i] 22:25 Borgiové III [i] 23:20 Válka barev [i] 00:50 Pološero - Marihuana - dar i prokletí [i] 01:15 Cesty víry: Když vás chrání všichni svatí... [i] 01:45 Uchem jehly [i] 02:10 Lidé na obtíž [i] 02:35 Zašlapané projekty [i] 02:55 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:20 Po stopách třetího odboje [i] 03:50 Osudové okamžiky [i] 04:05 Šťastný domov [i] 04:20 Ztracené adresy [i] 04:40 Zapomenuté výpravy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci [i] 06:15 Želvy Ninja VII 24 [i] 06:45 Návrat do budoucnosti II 20 [i] 07:10 Legendy Chima 27 [i] 07:40 Tom a Jerry III 4 [i] 08:05 Tučňáci z Madagaskaru II 10 [i] 08:30 Dva a půl chlapa III 13 [i] 08:55 Návrat do budoucnosti [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:55 Rychlovky Ládi Hrušky [i] 12:05 Florenc 13.30 [i] 13:40 Výměna manželek III [i] 15:05 Přes noc třicítkou [i] 17:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:10 U Haliny v kuchyni [i] 18:45 Volejte Novu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kameňák 4 [i] 22:00 Na život a na smrt [i] 00:20 Nezvratný osud 3 [i] 01:55 Novashopping 02:25 Áčko: Rodina zuří, pracuji v noci [i] 03:45 DO-RE-MI [i] 04:35 Víkend: Oko za oko [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Avengers - Sjednocení: Velvyslanec 19 [i] 06:40 Dokonalý Spider-Man I: V říši snů 12 [i] 07:05 Jake a piráti ze Země Nezemě I: Vzhůru k výškám; Bárka se jen tak nedá 5 [i] 07:40 Autosalon [i] 08:45 Autosalon Extra 09:10 Báječný svět shopaholiků [i] 11:25 Bouřlivé víno [i] 14:20 Láska z pasáže [i] 16:05 Vraždy v Midsomeru XII: Slídil [i] 18:10 Karolína, domácí kuchařka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 20:15 Quantum of Solace [i] 22:30 Nezahrávej si s ohněm [i] 00:35 Za nepřátelskou linií [i] 02:30 Vraždy v Midsomeru XII: Slídil [i] 04:05 Quantum of Solace [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Inga Lindströmová: Ľadové srdce [i] 08:10 Karavan šou 4 [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Taká obyčajná rodinka II. 17-18/24 [i] 10:40 Môj nový tučný život III. 10/13 [i] 11:55 Mesto duchov [i] 14:20 Nezvestní II. 5-6/18 [i] 16:20 Babička 1-2/2 [i] 20:00 Inga Lindströmová: Tajomstvo Gripsholmu [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Túžba srdca [i] 00:00 Vráťte mi dcéru! [i] 01:40 Vízie vraždy: Danielin príbeh [i] 03:10 Na streche [i] 04:35 Dr. Oz [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Poznáš muže svých snů [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Kitaro a odvěká kletba [i] 14:15 Holky fotbal nehrajou [i] 15:55 Milenec je zločinec! [i] 17:40 Jonesovi [i] 19:25 Poslední plavky [i] 21:05 Tsunami [i] 23:10 Šest pohřbů a jedna svatba [i] 00:50 Oko [i] 02:20 Záhada Lucy Keyes [i] 03:50 Symbol smrti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:30 Watts [i] 11:00 Motorky [i] 12:30 Snooker [i] 15:30 Snooker [i] 16:15 Sports Insiders [i] 16:45 Motorky [i] 19:00 Motorky [i] 20:00 Snooker [i] 21:00 Box [i] 23:00 Závody GT [i] 23:45 Motorky [i] 00:15 Snooker [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:05 Městečko Haven 4: Drtivý tlak 8 [i] 06:20 Fakta nebo fikce 2: Dubový duch a záhada v márnici 23 [i] 07:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk se vrací do školy 1 [i] 08:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jede do Mexika 2 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 12: Chybná teorie 4 [i] 11:20 Vraždy v Midsomeru 12: Malá milosrdenství 5 [i] 13:20 Námořní hlídka 1: Tajná zásilka 11 [i] 14:20 Námořní hlídka 1: Temná voda 12 [i] 15:20 Inteligence 1: Záchranná akce 5 [i] 16:20 Beethoven [i] 18:20 Smrtící sestup [i] 20:10 Bostonské tornádo [i] 22:00 Kill Bill [i] 00:15 Boj o dědictví [i] 02:15 D-Tox