TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Dr. House I. 19/22 [i] 12:50 Kobra 11 XI. 10/10 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 35/50 [i] 15:35 Dva a pol chlapa X. 17/23 [i] 16:00 Mentalista IV. 11/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:35 Reflex [i] 18:15 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Doktori 3/10 [i] 22:00 Tango a Cash (HD) [i] 00:05 Kobra 11 XI. 10/10 [i] 01:05 Dr. House I. 19/22 [i] 01:55 Mentalista IV. 11/24 [i] 02:35 Dva a pol chlapa X. 17/23 [i] 02:55 Kurz sebaovládania I. 35/50 [i] 03:15 Dr. House I. 19/22 [i] 03:55 Kobra 11 XI. 10/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Počasie [i] 06:55 Sila lásky VI. 197 [i] 07:40 Doktorka Quinnová V.: Tornádo [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Poklady sveta V.: Regensburg Nemecko [i] 09:35 Poklady sveta V.: Nadčasová hala vo Vroclavi [i] 10:00 Recept na život 40/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Srdce matky [i] 14:55 Pošta pre teba [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta V.: Las Médulas v Španielsku [i] 16:45 Poklady sveta V.: Visutá gondola v Portugalete [i] 17:00 Recept na život 41/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Superhrdinovia: Level 9/12 [i] 20:50 Milujem Slovensko [i] 22:20 Majster šarkanov [i] 00:20 Nikto nie je dokonalý [i] 01:25 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 02:10 Sila lásky VI. 197 [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Destinácia svet: Bohatá pestrosť Juhoafrickej republiky [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Polícia [i] 06:40 Profesionál [i] 07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Holič Britva a duch Vydriduch [i] 09:05 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 09:10 Psí vojaci z Aljašky [i] 10:05 Cena prírody III.: 21 gigatonová bomba [i] 10:30 Rómsky magazín [i] 10:55 Fokus právo "N" [i] 11:40 Spektrum vedy: Výskum na katedre reštaurovania VŠVU [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:35 Juraj Kubánka [i] 13:25 Pod lampou [i] 15:50 Tvárou v tvár [i] 16:20 Fedor Fridrich Ruppeldt - Hlas nepotlačeného svedomia [i] 17:00 Evanjelické služby Božie na Pamiatku reformácie [i] 18:30 Nebojme sa slovenčiny [i] 18:45 Večerníček: Bratislavské rozprávky [i] 18:55 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 19:05 Veselá farma IV [i] 19:10 Traja medvedíci [i] 19:35 Moji zvierací priatelia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Sviatočné slovo [i] 20:05 Najväčšia jaskyňa na svete [i] 21:00 Umenie [i] 21:30 Kinorama [i] 22:00 Purpurová ruža z Káhiry [i] 23:20 Andrea za hranicou: S kosákom na vlasy [i] 23:50 BJD 2013: Nikolaj Nikitin Quintet feat Gabriel Jonáš & Juraj Griglák [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Počasie [i] 01:30 ArtSpektrum [i] 01:40 Sviatočné slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:30 Súdna sieň: Ruleta [i] 08:55 Súdna sieň: Musíte mi veriť! [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Je po svadbe 39 [i] 10:55 Najkrajšie bývanie - Kúpiť a predať 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:55 Aféry: Školský kabinet 6 [i] 13:50 Súdna sieň: Povinné očkovanie [i] 14:50 TV ŠANCA [i] 15:25 TOP STAR [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Pivnica [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Deň po tom [i] 23:15 Kuriér 12/12 [i] 00:20 PIATKOVÁ NOC HRÔZY: Halloween II. [i] 02:40 Walking Dead III. 9 [i] 03:20 American Horror Story 9 [i] 04:00 Luxusná spoločníčka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 18 kolies spravodlivosti 22/22 [i] 05:45 Modrí templári II.: - FINÁLE SÉRIE 22/22 [i] 06:25 Faktor strachu IV. 13 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:25 Modrí templári III. 1/23 [i] 09:25 Deväť životov 2 [i] 10:40 18 kolies spravodlivosti II. 1/22 [i] 11:40 C.S.I.: Kriminálka Miami 20 [i] 12:50 Kutyil s.r.o. [i] 13:40 Profesionáli III.: Prekliaty Fero 11 [i] 14:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:10 Simpsonovci XII.: - FINÁLE SÉRIE 21/21 [i] 15:40 Ničitelia mýtov V. 3 [i] 16:45 Faktor strachu IV. 14 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Miami 21 [i] 18:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:15 Simpsonovci XIII. 1/22 [i] 19:45 Profesionáli II.: Vodná kríza 6 [i] 20:45 Kravaťáci II. 5,6 [i] 22:40 Jánošík - Pravdivá história [i] 01:40 Luxusná spoločníčka [i] 03:00 Halloween II. [i] 04:50 Deväť životov 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 The Millionaire Tour 6 [i] 07:20 Hvězdná brána: Hluboký vesmír II. 6 [i] 08:20 Vraždy v Sandhamnu II. 2 [i] 09:20 Posel ztracených duší III. 16 [i] 10:20 Vlčí mládě III. 1 [i] 11:15 Námořní vyšetřovací služba LA III. 23 [i] 12:10 Hvězdná brána: Hluboký vesmír II. 7 [i] 13:10 Posel ztracených duší III. 16 [i] 14:10 Drzá Jordan IV. 11 [i] 15:10 Vraždy v Sandhamnu II. 2 [i] 16:10 Vlčí mládě III. 2 [i] 17:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 24 [i] 18:05 Posel ztracených duší III. 17 [i] 19:05 Drzá Jordan IV. 12 [i] 20:00 Vraždy v Sandhamnu II. 3 [i] 21:00 Havaj 5-0 II. 17 [i] 22:00 Havaj 5-0 II. 18 [i] 23:00 Myšlenky zločince IX. 10 [i] 00:00 Spartakus: Pomsta 3 [i] 01:05 Havaj 5-0 II. 17 [i] 02:00 Havaj 5-0 II. 18 [i] 02:45 Spartakus: Pomsta 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil [i] 06:00 Jak se to dělá: Pojízdné sekačky na trávu [i] 06:25 Králové aukcí: Trojkolka Harley Servi-Car [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 19 [i] 07:15 Nebezpečné rybaření 2 [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Mangrovníky ostrova Andros [i] 09:05 Aljaška: poslední hranice: Dojírny a záchody [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Stres ze zlata [i] 10:50 Megastavitelé: Stadion na světové úrovni - Jižní Afrika [i] 11:40 Rození obchodníci: Archivní záběry [i] 12:35 Rození obchodníci: směna za lepší: Brazílie [i] 13:30 Souboj motorek: Střed amerického průmyslu [i] 14:25 Sibiřský podíl: Ledová výzva [i] 15:20 Sibiřský podíl: Naprostý neúspěch [i] 16:15 Sibiřský podíl 6 [i] 17:10 Války kontejnerů 12 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 14 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Záměna [i] 18:35 Králové aukcí: Zápasnický pás/strážci chrámu [i] 19:00 Jak se to dělá: Pojízdné sekačky na trávu [i] 19:30 Jak se to dělá 10 [i] 20:00 Co se dělo dál? 9 [i] 20:30 Co se dělo dál? 1 [i] 21:00 Impozantní lodě: Námořní transportér Fairplayer [i] 22:00 Ovládání myslí 3 [i] 22:30 Ovládání myslí 4 [i] 23:00 Neobjasněné případy: Podivné požáry & opuštěná jachta [i] 00:00 Zakázané: Posedlost zvířaty [i] 00:55 Králové aukcí: Zápasnický pás/strážci chrámu [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Záměna [i] 01:50 Co se dělo dál? 9 [i] 02:20 Co se dělo dál? 1 [i] 02:50 Impozantní lodě: Námořní transportér Fairplayer [i] 03:50 Neobjasněné případy: Podivné požáry & opuštěná jachta [i] 04:45 Superlidé: Síla mysli [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Hobby naší doby [i] 09:30 Legendární historky [i] 10:20 Postřehy odjinud [i] 10:30 Toulavá kamera [i] 11:00 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:40 Na cestě po Valašsku [i] 15:05 Profesionálové: Dvojí přístup 43/57 [i] 16:00 Na stopě [i] 16:25 Třída 8.A [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Neviditelní: Jak je možné, že jeziny propadly 9/13 [i] 21:00 13. komnata Jana Kačera [i] 21:29 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Všechnopárty [i] 22:25 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:20 Perlivý kyanid [i] 00:55 Pečený sněhulák [i] 01:25 Sama doma [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina V [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Darwinovy pěnkavy [i] 09:30 Škola otců [i] 11:10 Angkor: Pohlcená civilizace [i] 12:05 Peking, město proměn [i] 13:00 Planeta Země: Džungle [i] 13:50 Bojovníci s klimatem [i] 14:00 Chcete mě? ZJ [i] 14:30 Bitvy starověku: Jozue - Biblické válčení [i] 15:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:00 Věda na vlastní kůži [i] 16:55 Zapomenuté výpravy [i] 17:20 Lidské smysly: Hmat a zrak [i] 18:10 Moje rodina V [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Fenomén Underground [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Kouzla přírody [i] 20:55 Panství Downton IV 9/10 [i] 21:45 Zločin III 9/10 [i] 22:45 Víkend na Zuydcoote [i] 00:45 Kluci jsou zpět [i] 02:25 Babylon [i] 02:50 Nenasytný národ [i] 03:20 Zašlapané projekty [i] 03:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:05 Po stopách třetího odboje [i] 04:30 Zapomenuté výpravy [i] 04:55 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2694 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Lež má krátké nohy 526 [i] 11:25 Dva a půl chlapa III 12 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla V: 36 hodin 8 [i] 13:20 Odložené případy III: Rodina 1 [i] 14:20 Dr. House VI: Týmová práce 8 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Nesmíš mi odejít 146 [i] 16:35 Dva a půl chlapa III 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Miami IV: Jeden z nás [i] 18:25 Ulice 2695 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Snowboarďáci [i] 22:30 96 hodin [i] 00:20 Kriminálka Miami IV: Jeden z nás [i] 01:10 Dr. House VI: Týmová práce 8 [i] 01:55 Novashopping 02:25 PRÁSK! [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Nesmíš mi odejít 146 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Let sněhového orla 18 [i] 07:10 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Napínavé! Dnešek je poslední den lidstva 18 [i] 07:40 M*A*S*H 204 [i] 08:30 M*A*S*H 205 [i] 09:20 To je vražda, napsala VIII: Tajný výbor 9 [i] 10:25 Walker, Texas Ranger V: Mor 5 [i] 11:25 Místo činu: Mnichov: Mládeži nepřístupno 11 [i] 13:25 Wolffův revír V: Bombarďák 2 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Muži a ženy 8 [i] 15:25 Castle na zabití IV: Démoni 6 [i] 16:25 Komisař Rex III: Vražedná vášeň 4 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Zrození planety opic [i] 22:25 Červený drak [i] 01:05 Krvavý román [i] 02:50 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Muži a ženy 8 [i] 03:35 Wolffův revír V: Bombarďák 2 [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Mladí, krásni, skazení 113-114/131 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 42/142 [i] 11:10 Feriha 87-88/160 [i] 13:55 Skrytá vášeň 79-80/188 [i] 15:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 18/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:25 Smotánka [i] 21:00 Doktorka Zoe III. 10-11/22 [i] 22:50 Diablov advokát 9/13 [i] 23:45 Vízie vraždy: Danielin príbeh [i] 01:30 Niekto ma sleduje [i] 02:55 Na streche [i] 03:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:40 Dr. Oz [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:30 Hačikó - příběh psa [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Náhradnice [i] 13:45 Ve stínu Beethovena [i] 15:35 Ostrov pokladů [i] 17:20 Mary a Max [i] 19:00 Symbol smrti [i] 21:00 Záhada Lucy Keyes [i] 22:40 Oko [i] 00:20 Ochránce [i] 01:55 Odpor [i] 04:00 Beowulf: král barbarů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:30 Snooker [i] 12:30 Snooker [i] 15:30 Motorky [i] 17:00 Watts [i] 18:30 Sports Insiders [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Sports Insiders [i] 23:30 Cestovní vozy [i] 00:00 Motorsport [i] 00:15 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 4: Spočinout 7 [i] 06:20 Fakta nebo fikce 1: Z hlubin/Domácí duch 3 [i] 07:20 Městečko Haven 4: Drtivý tlak 8 [i] 08:20 Agentura Jasno 2: Něco na té Miře je 11 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Zlato v hrdle 15 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 12: Báječní a dobří 7 [i] 12:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde do cirkusu 4 [i] 13:20 Námořní hlídka 2: Žoldáci 1 [i] 14:20 Agentura Jasno 2: Staří a neklidní 12 [i] 15:20 Milionový lékař 2: Až naprší a uschne 16 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 16: Tajemství pánského domu 1