Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Dr. House I. 18/22 [i] 12:50 Kobra 11 XI. 9/10 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 34/50 [i] 15:35 Dva a pol chlapa X. 16/23 [i] 16:00 Mentalista IV. 10/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Revolúcia I. 20/20 [i] 23:55 Dva a pol chlapa X. 16/23 [i] 00:25 Kurz sebaovládania I. 34/50 [i] 00:50 Mentalista IV. 10/24 [i] 01:45 Kobra 11 XI. 9/10 [i] 02:30 Dr. House I. 18/22 [i] 03:10 FARMA [i] 04:05 Kobra 11 XI. 9/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Destinácia svet: Jamajka kus Ameriky v Karibskom mori [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Sila lásky VI. 196 [i] 07:45 Doktorka Quinnová V.: Legenda [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Poklady sveta V.: Pevnosť Bahrajn - Arabský záliv [i] 09:35 Poklady sveta V.: Zavlažovací systém Ománu [i] 10:05 Recept na život 39/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Víkend [i] 14:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:05 District II.: Štvrtok 10 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta V.: Regensburg Nemecko [i] 16:40 Poklady sveta V.: Nadčasová hala vo Vroclavi [i] 17:00 Recept na život 40/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kuchynské blues [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Banditi 5/13 [i] 23:00 Banditi 6/13 [i] 23:50 District II.: Štvrtok 10 [i] 00:30 Destinácia svet: Jamajka kus Ameriky v Karibskom mori [i] 01:20 Reportéri [i] 01:50 Dámsky klub [i] 03:20 Sila lásky VI. 196 [i] 04:10 Doktorka Quinnová V.: Legenda [i] 04:55 Destinácia svet: Bohatá pestrosť Juhoafrickej republiky [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 09:00 Ján Ilavský [i] 09:25 Osudy umeleckých diel: Emmanuel Fremiet - Gorila unášajúca ženu [i] 09:50 Maďarský magazín [i] 10:20 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 11:05 Pred rokmi... [i] 11:35 Živá panoráma [i] 12:15 ArtSpektrum [i] 12:25 Nestárnuce melódie [i] 12:55 Hriech [i] 14:20 Colnica: Cudzinci [i] 14:50 Senior klub-magazín [i] 15:25 Cesta: Cesta [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:25 Polícia [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Cena prírody III.: 21 gigatonová bomba [i] 18:25 Halali [i] 18:45 Večerníček: Bratislavské rozprávky [i] 18:50 Rozprávky na dobrú noc [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 19:00 Veselá farma IV [i] 19:10 Traja medvedíci [i] 19:35 Vstúpte do sveta tanca [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Andrea za hranicou: S kosákom na vlasy [i] 20:30 Spektrum vedy: Výskum na katedre reštaurovania VŠVU [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Família: Família [i] 22:00 Pod lampou [i] 00:05 Ambulancia: A už znovu vidím... choroby sietnice oka [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Počasie [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:30 Súdna sieň: Na truc [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Obyčajná závisť [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Nový plán 38 [i] 10:55 Najkrajšie bývanie - Kúpiť a predať 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:55 Aféry: Jedna žena nestačí 5 [i] 13:50 Súdna sieň: Nevlastní súrodenci [i] 14:50 TV ŠANCA [i] 15:25 TOP STAR [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 Súdna sieň: Musíte mi veriť! [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Je po svadbe 39 [i] 21:40 STRATENÉ HVIEZDY 1 [i] 22:40 Dr. Ema 9,10 [i] 01:20 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 2 [i] 02:05 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 9 [i] 02:55 Hawaii 5.0 IV. 14 [i] 03:40 KRIMI 04:05 STRATENÉ HVIEZDY (1 [i] 04:45 Dvojičky 19 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 18 kolies spravodlivosti 21 [i] 05:45 Modrí templári II. 21 [i] 06:25 Faktor strachu IV. 12 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:25 Modrí templári II.: - FINÁLE SÉRIE 22/22 [i] 09:25 Deväť životov 1/10 [i] 10:35 18 kolies spravodlivosti 22/22 [i] 11:40 C.S.I.: Kriminálka Miami 19 [i] 12:50 Kutyil s.r.o. [i] 13:40 Profesionáli III.: Sedemnásty 10 [i] 14:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:10 Simpsonovci XII. 20 [i] 15:40 Ničitelia mýtov V. 2 [i] 16:45 Faktor strachu IV. 13 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Miami 20 [i] 18:45 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:15 Simpsonovci XII.: - FINÁLE SÉRIE 21/21 [i] 19:45 Profesionáli II.: PR a očistná diéta 5 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 2 [i] 21:40 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 9 [i] 22:40 Hawaii 5.0 IV. 14 [i] 23:40 Dvojičky 19 [i] 00:35 Ničitelia mýtov V. 2 [i] 01:30 Magnum VI. 12,13 [i] 03:05 KRIMI 03:30 Kutyil s.r.o. [i] 04:00 Napoleon Dynamit [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 The Millionaire Tour 1 [i] 07:15 Hvězdná brána: Hluboký vesmír II. 5 [i] 08:15 Vraždy v Sandhamnu II. 1 [i] 09:15 Posel ztracených duší III. 15 [i] 10:15 Vražedná číslaIII. 24 [i] 11:15 Námořní vyšetřovací služba LA III. 21 [i] 12:10 Hvězdná brána: Hluboký vesmír II. 6 [i] 13:10 Posel ztracených duší III. 15 [i] 14:10 Drzá Jordan IV. 10 [i] 15:05 Vraždy v Sandhamnu II. 1 [i] 16:05 Vlčí mládě III. 1 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 22 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 16 [i] 19:00 Drzá Jordan IV. 11 [i] 20:00 Vraždy v Sandhamnu II. 2 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 9 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 10 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 9 [i] 00:00 Havaj 5-0 II. 7 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 9 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 10 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 9 [i] 03:30 AXN Insider - Bez hranic 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi [i] 06:00 Jak se to dělá: Detektory kovů [i] 06:25 Králové aukcí: Zapalovač doutníků [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Tonova cesta [i] 07:15 Nebezpečné rybaření 1 [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Lesní požár v Lousianě [i] 09:05 Aljaška: poslední hranice: Jarní chuťovka [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Hořký konec [i] 10:50 Megastavitelé: Most šejka Zayeda v Abu Dhabi [i] 11:40 Rození obchodníci: Lincoln Continental [i] 12:35 Vzestup strojů: Těžkotonážní helikoptéra [i] 13:30 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 5 [i] 14:25 Připásáni 1 [i] 15:20 Připásáni 2 [i] 16:15 Připásáni 3 [i] 17:10 Války kontejnerů 11 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 13 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Do hlubin [i] 18:35 Králové aukcí: Podomácku zhotovený hot rod/buben ze zebry [i] 19:00 Jak se to dělá: Detektory kovů [i] 19:30 Jak se to dělá 9 [i] 20:00 Bitvy o zavazadla: Drahý dinosaurus [i] 20:30 Bitvy o zavazadla: Profit za Big Boye [i] 21:00 Co ukrývá stodola?: Prodejní přehlídka v Devenportu [i] 21:30 Poklady z garáží: Hrůza a panenky [i] 22:00 Králové kouzel: Miami [i] 23:00 Hra o kameny: Hra o milion [i] 00:00 Podvody Keitha Barryho: Prodejce ojetých aut [i] 00:55 Králové aukcí: Podomácku zhotovený hot rod/buben ze zebry [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Do hlubin [i] 01:50 Bitvy o zavazadla: Drahý dinosaurus [i] 02:20 Bitvy o zavazadla: Profit za Big Boye [i] 02:50 Co ukrývá stodola?: Prodejní přehlídka v Devenportu [i] 03:20 Poklady z garáží: Hrůza a panenky [i] 03:50 Králové kouzel: Miami [i] 04:45 Hra o kameny: Hra o milion [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Padající květináč [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 Kluci v akci [i] 09:30 Pošta pro tebe [i] 10:25 Postřehy odjinud [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Pražský písničkář: Úspěchy plné ztrát 4/5 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Banánové rybičky [i] 14:45 Na cestě po Šumavě [i] 15:10 Svědectví [i] 15:35 Život plný písniček [i] 17:00 Besipky: Ojeté pneu [i] 17:05 Cestománie [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:50 Třída 8.A [i] 22:34 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:35 Na stopě [i] 23:05 MI5 VI 3/10 [i] 00:00 Paterčata [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:25 Dobré ráno [i] 04:00 Kaleidoskop [i] 04:25 Designtrend [i] 04:40 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina V [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Můj život v Neuilly [i] 10:30 Deset století architektury: Pardubice, Pernštejnové - stavebníci I. [i] 10:45 Talenty po letech aneb Ještě hořím! [i] 11:35 Texas s Miroslavem Konvalinou [i] 12:05 Auto Moto Revue [i] 12:35 Právo pro každého [i] 13:00 Souboj vojevůdců: Žukov proti von [i] 13:45 Objevování planety Oceán: La Paz - město slunce a moře [i] 14:35 Chcete je? ZJ [i] 14:40 Obří mosty 2/3 [i] 15:35 Angkor: Pohlcená civilizace [i] 16:30 Tajemství na dně moří: Ztroskotané lodě francouzské Východoindické společnosti [i] 17:25 Zázračná planeta: Kouzla přírody [i] 18:15 Moje rodina V [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VII [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Peking, město proměn [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Pološero - Marihuana - dar i prokletí [i] 22:00 Raport o Velké válce: Utrpení v čase ofenzív [i] 22:40 Ve jménu vlasti: Marine One - 2. část 13/13 [i] 23:25 Queer: Space Made Man [i] 23:50 Touha po kráse [i] 00:45 Pověsil jsem Eichmanna [i] 01:45 Putování za muzikou [i] 02:15 Chcete je? ZJ [i] 02:20 Veteráni, druh na vymření? [i] 02:45 Zašlapané projekty [i] 03:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:30 Po stopách třetího odboje [i] 03:55 Podoby nejbližšího světa [i] 04:15 Král z Polanky [i] 04:30 Zapomenuté výpravy [i] 04:55 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2693 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: Konce a začátky a nečestné prostředky 75 [i] 11:25 Dva a půl chlapa III 11 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla V: Charlie neumí surfovat 7 [i] 13:20 Odložené případy II: Les 23 [i] 14:20 Dr. House VI: Známí neznámí 7 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejsme bozi 145 [i] 16:35 Dva a půl chlapa III 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Miami IV: Běsnění [i] 18:25 Ulice 2694 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Lež má krátké nohy 526 [i] 21:30 PRÁSK! [i] 22:10 Double Team [i] 00:05 Kriminálka Miami IV: Běsnění [i] 00:50 Dr. House VI: Známí neznámí 7 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Áčko: Z porodnice jsem si odnesla trauma [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejsme bozi 145 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Les na kusy 17 [i] 07:10 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Obava! Tvrdá zkouška čarodějnic 17 [i] 07:40 M*A*S*H 203 [i] 08:30 M*A*S*H 204 [i] 09:20 To je vražda, napsala VIII: Vražda v Las Vegas 8 [i] 10:25 Walker, Texas Ranger V: Bratrstvo spravedlivých 4 [i] 11:25 Místo činu: Mnichov: Jateční čtvrť 10 [i] 13:25 Wolffův revír V: Tanec s ďáblem 1 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Neodbytné podezření 7 [i] 15:25 Castle na zabití IV: Pěst kapitalismu 5 [i] 16:25 Komisař Rex III: Smrt v muzeu 3 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Lampiony štěstí 31 [i] 21:30 Kdo je kdo? [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:50 Slunečno, místy vraždy IV: Bohatý vdovec 7 [i] 00:45 Sběratelé kostí VII: Vzpomínky v mělkém hrobě 1 [i] 01:45 Procitnutí: Bludný kruh 13 [i] 02:35 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Neodbytné podezření 7 [i] 03:20 Wolffův revír V: Tanec s ďáblem 1 [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Mladí, krásni, skazení 111-112/131 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Perla Orientu 41/142 [i] 11:15 Feriha 85-86/160 [i] 14:05 Skrytá vášeň 77-78/188 [i] 16:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 17/22 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Šiesty zmysel III. 5/13 [i] 21:30 Feriha 87-88/160 [i] 23:55 Bolesti slávnych III. 14/16 [i] 00:55 Láska a trest 121-124/124 [i] 03:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:35 Tisíc a jedna noc 109-110/183 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:30 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Camille [i] 13:50 Agora [i] 16:00 Náhradnice [i] 17:35 Ve stínu Beethovena [i] 19:25 Beowulf: král barbarů [i] 21:15 Odpor [i] 23:30 Ochránce [i] 01:10 Zběsilý útěk [i] 03:05 Svatý boj [i] 04:30 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Snooker [i] 15:30 Krasobruslení [i] 16:30 Sports Insiders [i] 17:15 Watts [i] 19:00 Snooker [i] 21:00 Box [i] 23:00 Silové sporty [i] 00:00 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 4: Odpočítávání 6 [i] 06:20 Fakta nebo fikce 1: Nevítaná návštěva/Podivná podívaná 2 [i] 07:20 Městečko Haven 4: Spočinout 7