TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 11:50 Dr. House I. 16/22 [i] 12:50 Kobra 11 XI. 7/10 [i] 13:50 FARMA [i] 15:05 Kurz sebaovládania I. 32/50 [i] 15:35 Dva a pol chlapa X. 14/23 [i] 16:00 Mentalista IV. 8/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Revolúcia I. 18/20 [i] 23:55 Dva a pol chlapa X. 14/23 [i] 00:25 Kurz sebaovládania I. 32/50 [i] 00:55 Mentalista IV. 8/24 [i] 01:45 Kobra 11 XI. 7/10 [i] 02:30 Dr. House I. 16/22 [i] 03:10 FARMA [i] 04:05 Kobra 11 XI. 7/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Destinácia svet: Tajné zdroje Namíbie [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Sila lásky VI. 194 [i] 07:45 Doktorka Quinnová V.: Čo je správne a čo nie [i] 08:35 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Poklady sveta V.: Údolie Orchonu - Mongolsko [i] 09:40 Poklady sveta V.: Liadková baňa Santa Laura - Chile [i] 10:05 Muž s poslaním: Keď komunikácia zlyhá 9/16 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Občan za dverami [i] 15:05 District II.: Boj o nadvládu 8 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta V.: Macao, ostrov šťastia - Čína [i] 16:40 Poklady sveta V.: Gebel Barkal - Sudán [i] 17:00 Recept na život 38/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:20 Grand hotel III: Dračí variant 7/14 [i] 22:45 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Stratený cestujúci 9/23 [i] 23:30 District II.: Boj o nadvládu 8 [i] 00:15 Destinácia svet: Tajné zdroje Namíbie [i] 01:05 Vínne cesty Slovenska: Malokarpatská vínna cesta VI. (Červenokamenské panstvo a Trnava) [i] 01:35 Dámsky klub [i] 03:10 Sila lásky VI. 194 [i] 04:00 Doktorka Quinnová V.: Čo je správne a čo nie [i] 04:45 Destinácia svet: Tajomné pralesy N.Guiney [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Rodina [i] 09:00 Slová, ktoré zmenili svet: Salvador Allende [i] 10:00 Žena na konci sveta III. [i] 10:25 Národnostný magazín: Srbský [i] 10:55 Fokus práca "N" [i] 11:40 Športové ozveny [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Keď sa kosí lúka [i] 13:25 Dekanský termín [i] 14:55 Família: Miesto pod Tatrami [i] 15:20 Orientácie [i] 15:50 Ukrajinský magazín [i] 16:20 Japonská mozaika VI [i] 16:45 Fokus zdravie [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Záchranári - pomoc v núdzi [i] 18:25 Encyklopédia slovenských obcí: Vyšné Ružbachy [i] 18:45 Večerníček: Bratislavské rozprávky [i] 18:50 Rozprávky na dobrú noc [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - telefón [i] 19:00 Veselá farma IV [i] 19:10 Traja medvedíci [i] 19:35 Vstúpte do sveta tanca [i] 19:50 Hlasy tichého sveta [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Žiarivky: Úsporné a nebezpečné [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Ambulancia: A už znovu vidím... choroby sietnice oka [i] 22:00 Večera s Havranom: Československo nezaniklo [i] 23:10 Berlín Alexanderplatz 1/14: Trest sa začína [i] 00:35 On air [i] 00:55 Tempo [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i] 01:55 Počasie [i] 02:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:30 Súdna sieň: Čórka [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Študentky [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Kto z koho 36 [i] 10:55 Najkrajšie bývanie - Kúpiť a predať 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:55 Aféry: Taxikár 3 [i] 13:50 Súdna sieň: Stále mi ničíš život [i] 14:50 TV ŠANCA [i] 15:25 TOP STAR [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Nechaj ma, nič nebude [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Chlapská debata 37 [i] 21:40 Vtierka Castle VI. 22 [i] 22:40 Vtierka Castle V. 13 [i] 23:40 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Miliónový doktor - Pilot 1/2 [i] 00:30 Agent V. 1/18 [i] 01:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IX.: - FINÁLE SÉRIE 22/22 [i] 02:20 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 1/19 [i] 03:00 KRIMI 03:25 Vtierka Castle VI. 22 [i] 04:05 Vtierka Castle V. 13 [i] 04:45 Miliónový doktor - Pilot 1/2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Modrí templári II. 19 [i] 06:15 Faktor strachu IV. 10 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 Modrí templári II. 20 [i] 09:15 Ochrana svedkov V. 7 [i] 10:25 18 kolies spravodlivosti 20 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Miami 17 [i] 12:45 Kutyil s.r.o. [i] 13:40 Profesionáli III.: Tehotná Skarlet 8 [i] 14:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:05 Simpsonovci XII. 18 [i] 15:35 Ničitelia mýtov IV.: - FINÁLE SÉRIE - PREMIÉRA 30/30 [i] 16:40 Faktor strachu IV. 11 [i] 17:40 C.S.I.: Kriminálka Miami 18 [i] 18:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:15 Simpsonovci XII. 19 [i] 19:45 Profesionáli II.: Supermegaextrapoliš 3 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Miami IX.: - FINÁLE SÉRIE 22/22 [i] 21:40 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 1/19 [i] 22:40 Letecké katastrofy XII. 10 [i] 23:40 Letecké katastrofy X. 1/6 [i] 00:35 Ničitelia mýtov IV.: - FINÁLE SÉRIE 30/30 [i] 01:30 Napoleon Dynamit 4,5,6/6 [i] 02:35 Magnum VI. 8,9 [i] 04:05 KRIMI 04:30 Kutyil s.r.o. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 GT Akademie 3 [i] 07:30 Hvězdná brána: Hluboký vesmír II. 3 [i] 08:25 Vraždy v Sandhamnu I. 2 [i] 09:25 Nora Roberts: Městečko Angels Fall 1 [i] 11:20 Námořní vyšetřovací služba LA III. 17 [i] 12:15 Hvězdná brána: Hluboký vesmír II. 4 [i] 13:15 Nora Roberts: Posedlost ohněm 1 [i] 15:10 Vraždy v Sandhamnu I. 2 [i] 16:10 Vražedná číslaIII. 23 [i] 17:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 18 [i] 18:05 Posel ztracených duší III. 14 [i] 19:05 Drzá Jordan IV. 9 [i] 20:00 Vraždy v Sandhamnu I. 3 [i] 21:00 Síla úderu 1 [i] 22:45 Myšlenky zločince IX. 9 [i] 23:45 True Blood - Pravá krev VI. 4 [i] 00:55 Síla úderu 1 [i] 02:35 True Blood - Pravá krev VI. 4 [i] 03:30 GT Akademie 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování [i] 06:00 Jak se to dělá: Autosoučástky z uhlíkových vláken [i] 06:25 Králové aukcí: Poklady z občanské války [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Tenisové rakety [i] 07:15 Nebezpečné rybaření 11 [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Opuštěné město Montserrat [i] 09:05 Aljaška: poslední hranice: Rodinná vynalézavost [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Heuréka! [i] 10:50 Megastavitelé: Největší ropný vrt světa [i] 11:40 Rození obchodníci: BMW Z1 [i] 12:35 Impozantní letadla: Blue Angels [i] 13:30 Mrazivé zlato: Ztráty [i] 14:25 Podmořští lovci: Nové začátky [i] 15:20 Podmořští lovci 2 [i] 16:15 Podmořští lovci 3 [i] 17:10 Války kontejnerů 9 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Jako raketa [i] 18:35 Králové aukcí: Sportovní kartičky/Botellův obraz [i] 19:00 Jak se to dělá: Autosoučástky z uhlíkových vláken [i] 19:30 Jak se to dělá 7 [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: Ohnivá voda [i] 21:00 Tickle: Rozvážka alkoholu [i] 21:30 Tickle: Opilá historie [i] 22:00 Troy 2 [i] 23:00 Pouliční psanci: Problém se zákonem [i] 00:00 Hlídači čtvrtí 4 [i] 00:55 Králové aukcí: Sportovní kartičky/Botellův obraz [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Jako raketa [i] 01:50 Načerno pálený alkohol: Ohnivá voda [i] 02:50 Tickle: Rozvážka alkoholu [i] 03:20 Tickle: Opilá historie [i] 03:50 Pouliční psanci: Problém se zákonem [i] 04:45 Impozantní letadla: Blue Angels [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 168 hodin [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Lesní panna [i] 07:15 O pyšném panovníkovi [i] 08:20 Róza, strážné strašidlo [i] 09:30 Strašidlo cantervillské [i] 10:50 O chudém královstvíčku [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:05 Slavnostní shromáždění k 96. výročí vzniku Československé republiky [i] 12:55 Modrý pták [i] 14:15 O líném Honzovi [i] 14:55 Jak chutná láska [i] 16:00 Anička s lískovými oříšky [i] 17:30 Sedmero krkavců [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Losování loterie Euromiliony 20:00 Předávání státních vyznamenání prezidentem republiky [i] 21:00 České století [i] 22:17 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:20 Postřižiny [i] 23:55 Otec Brown: Maska smrti 8/10 [i] 00:45 Na stopě [i] 01:05 Designtrend [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Móda - Extravagance - Manýry [i] 02:10 Bydlení je hra [i] 02:35 Chalupa je hra [i] 03:00 Pod pokličkou [i] 03:55 Magický Špilberk [i] 04:45 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina V [i] 06:00 Nedej se [i] 06:55 Lidské smysly: Sluch a rovnováha [i] 07:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Nejrychlejší mořští predátoři [i] 09:55 Ta naše písnička česká [i] 11:10 Tomáš Garrigue Masaryk [i] 11:50 Příběh kamenných bot [i] 12:05 Tenkrát byl Bůh příliš vysoko... [i] 12:45 Tenkrát byl Bůh příliš vysoko... a neodpovídal [i] 13:25 Příběh bronzového letce [i] 13:45 Souboj vojevůdců: Žukov proti von [i] 14:30 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 15:00 Modlitba za domov [i] 16:30 Letopísně: Bílý kvíteček - 1917 [i] 16:35 Hvězda zvaná Pelyněk [i] 18:00 Raport o Velké válce: Jako lvi [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Můj děda byl voják, válčil na Piavě [i] 19:55 Postřehy odjinud [i] 20:00 Smrt krásných srnců [i] 21:40 Expremiéři [i] 22:10 Plukovník Redl 1,2/2 [i] 00:35 Zvláštní let [i] 02:15 Babylon [i] 02:40 O vědě a vědcích: Zákeřní nepřátelé [i] 03:05 Bojovníci s klimatem [i] 03:15 Řemeslo už nemá zlaté dno? [i] 03:40 Návrat ovocných stromů do krajiny [i] 03:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:15 Po stopách třetího odboje [i] 04:45 Valšův Důl [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:05 Balto [i] 07:35 Labakan [i] 08:55 Kaňka do pohádky [i] 10:25 Už tam jsme? [i] 12:20 Madagaskar [i] 14:00 Záměna [i] 16:20 Krásná pokojská [i] 18:25 Ulice 2692 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Den držkopádů 525 [i] 21:35 Víkend: Oko za oko [i] 22:30 Lovci zločinců III: Ruská spojka 5 [i] 23:20 Nebezpečná identita 11 [i] 00:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Moje dobré jméno [i] 01:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Soudci [i] 01:45 Novashopping 02:25 Lovci zločinců III: Ruská spojka 5 [i] 03:05 Áčko: Mí rodiče nejsou mí rodiče [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Jak vzbudit Šípkovou Růženku [i] 07:55 Horton [i] 09:45 Hudba z Marsu [i] 11:45 Šest medvědů s Cibulkou [i] 13:40 Léto s kovbojem [i] 15:40 Černí baroni [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Běží ti čas 30 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:25 Ano, šéfe! [i] 23:40 Myšlenky zločince VII 12 [i] 00:35 Spravedlnost v krvi III: Nelítostně 18 [i] 01:35 Vraždy v Kitzbühelu VII: Vražedný komplot 2 [i] 02:25 Horton [i] 03:50 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Mladí, krásni, skazení 107-108/131 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 39/142 [i] 11:15 Feriha 81-82/160 [i] 14:00 Skrytá vášeň 73-74/188 [i] 16:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:10 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 15/22 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Šiesty zmysel III. 4/13 [i] 21:30 Feriha 83-84/160 [i] 23:45 Bolesti slávnych III. 12/16 [i] 00:45 Priatelia [i] 01:05 Adela show [i] 01:50 Láska a trest 114-116/124 [i] 04:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:55 Tisíc a jedna noc 105-106/183 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Obyčejný spratek [i] 14:10 Tristan a Isolda [i] 16:20 Náhradní plán [i] 17:50 Krása na scéně [i] 19:50 Hezké sny [i] 21:30 Tři [i] 23:15 Teror [i] 00:45 Coriolanus [i] 02:40 Nepohodlný