TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Doktori 2/10 [i] 10:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:20 Susedia [i] 12:00 Dr. House I. 15/22 [i] 13:00 Kobra 11 XI. 6/10 [i] 14:00 FARMA - DUEL [i] 16:00 Mentalista IV. 7/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Revolúcia I. 17/20 [i] 00:00 Mentalista IV. 7/24 [i] 00:55 Kobra 11 XI. 6/10 [i] 01:45 Dr. House I. 15/22 [i] 02:30 Mentalista IV. 7/24 [i] 03:10 FARMA [i] 04:05 Kobra 11 XI. 6/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:50 Sila lásky VI. 193 [i] 07:40 Doktorka Quinnová V.: Noví Američania [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:15 Poklady sveta IV.: Il Sen Luj. Mesto žien. Senegal [i] 09:35 Poklady sveta IV.: Limes. Hranica s barbarmi. Nemecko [i] 10:00 Recept na život 37/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:30 Krotitelia dlhov 6/12 [i] 15:05 District II.: Buldogov duch 7 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta V.: Údolie Orchonu - Mongolsko [i] 16:40 Poklady sveta V.: Liadková baňa Santa Laura - Chile [i] 17:00 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kohút na víne [i] 22:15 Víkend [i] 22:45 Muž s poslaním: Keď komunikácia zlyhá 9/16 [i] 23:25 District II.: Buldogov duch 7 [i] 00:10 Kohút na víne [i] 02:10 Dámsky klub [i] 03:45 Sila lásky VI. 193 [i] 04:30 Doktorka Quinnová V.: Noví Američania [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Janko Hraško [i] 08:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - tekvica [i] 09:00 Rekonštrukcia Reduty 2010 - 2012 [i] 09:25 Ján Literát [i] 10:40 Tvárou v tvár [i] 11:10 Fokus rodina "N" [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Folklórne slávnosti pod Poľanou v Detve 2005: Jubilanti [i] 13:40 Odpískané [i] 14:20 Magazín Ligy majstrov [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:30 Autosalón [i] 15:55 Národnostný magazín: Srbský [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Žena na konci sveta III. [i] 18:25 GEN.Sk: Oľga Feldeková [i] 18:45 Večerníček: Bratislavské rozprávky [i] 18:50 Rozprávky na dobrú noc [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - tekvica [i] 19:00 Veselá farma IV [i] 19:10 Traja medvedíci [i] 19:35 Vstúpte do sveta tanca [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slová, ktoré zmenili svet: Salvador Allende [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 VAT: Embryoskop [i] 22:00 Jeden musí z kola von [i] 00:05 Memento [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i] 02:00 Počasie [i] 02:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:30 Súdna sieň: Môj syn je hyena [i] 08:50 Súdna sieň: Uniesol mi deti [i] 09:55 PANELÁK XIV.: Zbaľ sa a vypadni! 35 [i] 10:55 Najkrajšie bývanie - Kúpiť a predať 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:55 Aféry: Magnet na ženy 2 [i] 13:50 Súdna sieň: Tabuľa hanby [i] 14:50 TV ŠANCA [i] 15:25 TOP STAR [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Študentky [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Kto z koho 36 [i] 21:40 Šanghajskí rytieri [i] 00:10 Life: Najbohatší policajt II. 21/21 [i] 01:05 Vzrušujúce príbehy 13/13 [i] 01:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 17 [i] 02:30 Šanghajskí rytieri [i] 04:20 KRIMI 04:45 Finder: Šiesty zmysel 13/13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Liga snov III. 9,10 [i] 06:15 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 9 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 Modrí templári II. 19 [i] 09:15 Ochrana svedkov V. 6 [i] 10:25 "Srdečný pozdrav ze zeměkoule" [i] 12:55 Kutyil s.r.o. [i] 13:50 Profesionáli III.: Brat 7 [i] 14:45 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 9 [i] 15:45 Ničitelia mýtov IV. IV. 29 [i] 16:45 Faktor strachu IV. 10 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Miami 17 [i] 18:45 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:15 Simpsonovci XII. 18 [i] 19:45 Profesionáli II.: Reklama 2 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 17 [i] 21:45 Vikingovia II.: - FINÁLE SÉRIE - PREMIÉRA 10/10 [i] 22:45 Hannibal 6 [i] 23:40 Homeland - Zradca III. 2 [i] 00:50 Neumlčaní 4 [i] 01:15 V službách KGB 6 [i] 02:10 Napoleon Dynamit 1,2,3/6 [i] 03:15 Dexter V. 1,2/12 [i] 04:45 Homeland - Zradca III. 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hvězdná brána: Hluboký vesmír II. 2 [i] 08:05 Vraždy v Sandhamnu I. 1 [i] 09:05 Ghost Rider 1 [i] 11:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 16 [i] 12:05 Hvězdná brána: Hluboký vesmír II. 3 [i] 13:05 Posel ztracených duší III. 12 [i] 14:05 Drzá Jordan IV. 7 [i] 15:05 Vraždy v Sandhamnu I. 1 [i] 16:05 Vražedná číslaIII. 22 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 17 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 13 [i] 19:00 Drzá Jordan IV. 8 [i] 20:00 Vraždy v Sandhamnu I. 2 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 9 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 10 [i] 23:00 Bez hranic II. 5 [i] 00:00 Hannibal II. 10 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 17 [i] 02:00 Drzá Jordan IV. 8 [i] 02:45 Hannibal II. 10 [i] 03:30 AXN Insider - Hannibal 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 6 [i] 06:00 Jak se to dělá: Kombinované klíče [i] 06:25 Králové aukcí: Mustang1965 /starožitné svačinové kufříky [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Allen versus Ton [i] 07:15 Nebezpečné rybaření 10 [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Kalifornská poušť ve vysoké nadmořské výšce [i] 09:05 Aljaška: poslední hranice: Ponorková nemoc [i] 09:55 Zlato z Beringova moře: Role kapitána [i] 10:50 Megastavitelé: Most Incheon Grand Bridge [i] 11:40 Rození obchodníci: VW s děleným předním sklem [i] 12:35 Impozantní lodě: Námořní transportér Fairplayer [i] 13:30 Skvělé špinavé stroje 4 [i] 14:25 Říční příšery 5 [i] 15:20 Říční příšery 6 [i] 16:15 Říční příšery – na návštěvě u domorodců [i] 17:10 Války kontejnerů 8 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Výhra, prohra či klání [i] 18:35 Králové aukcí: Foukačka/dřevěný Harley [i] 19:00 Jak se to dělá: Kombinované klíče [i] 19:30 Jak se to dělá 6 [i] 20:00 Dvojí přežití 4 [i] 21:00 Nazí a vystrašení: Srdce temnoty [i] 22:00 Dynamo: neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 23:00 Muž, žena a divočina: Aitutaki [i] 00:00 Nejhrůznější záběry: Přistání letadel [i] 00:55 Králové aukcí: Foukačka/dřevěný Harley [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Výhra, prohra či klání [i] 01:50 Dvojí přežití 4 [i] 02:50 Nazí a vystrašení: Srdce temnoty [i] 03:50 Muž, žena a divočina: Aitutaki [i] 04:45 Nejhrůznější záběry: Přistání letadel [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Zázraky přírody [i] 10:00 Neviditelní: Kdo je ve skutečnosti doktorka 8/13 [i] 10:55 Český Honza [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Můj brácha má prima bráchu [i] 14:00 Svatby pana Voka [i] 15:40 Jehlice Sluneční paní [i] 16:20 O zatoulané princezně [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 AZ-kvíz [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Život a doba soudce A.K.: Kladivo na důchodce 9/13 [i] 21:00 Pečený sněhulák [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Profesionálové: Dvojí přístup 43/57 [i] 23:05 Hercule Poirot XI [i] 00:40 Kalendárium [i] 00:50 Sváteční slovo emeritního kazatele Církve bratrské Jaroslava Orawského [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Postřehy odjinud [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:30 13. komnata Otakara Černého [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pavel Tománek, profesor nanotechnolog [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Bedekr [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Rozmanitý západ [i] 09:55 Vzestup a pád pyramid [i] 10:50 Babylon [i] 11:20 Cesty víry: Když vás chrání všichni svatí... [i] 11:45 Klíč [i] 12:15 Skrytý ráj Podyjí [i] 12:55 Československý filmový týdeník 1964 1013/2379 [i] 13:10 Tajemství na dně moří: Ztracená města [i] 14:05 Generál Patton: Obléhání [i] 14:50 Věda na vlastní kůži [i] 15:40 Bitvy starověku: Jozue - Biblické válčení [i] 16:25 Interpol: Krádež historie [i] 17:15 Johanka z Arku [i] 18:00 Bojovníci s klimatem [i] 18:10 Moje rodina V [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VII [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Druhá světová válka v barvě: Operace Overlord [i] 21:00 Obří mosty 2/3 [i] 21:55 Šlechetná srdce a šlechtické korunky [i] 23:40 Dvanáct 12 [i] 02:15 Queer: Říkají mi Krychlič [i] 02:40 Uchem jehly [i] 03:05 Ať žije průměrnost! [i] 03:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:00 Po stopách třetího odboje [i] 04:25 Zapomenuté výpravy [i] 04:50 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2690 [i] 10:05 Kriminálka Anděl IV: Smrt v láhvi 9 [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Vražedná čísla V: Scan Man 5 [i] 13:20 Odložené případy II: Noční nestvůry 21 [i] 14:20 Dr. House VI: Okamžitá karma 5 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Napořád 143 [i] 16:30 Dva a půl chlapa III 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista IV: Zrudlý klobouk 24 [i] 18:25 Ulice 2691 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Alternativní terapie 74 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas XIV: Okénko po okénku 5 [i] 22:30 Lovci zločinců III: Oběť nebo pachatel 4 [i] 23:25 Nebezpečná identita 10 [i] 00:15 Mentalista IV: Zrudlý klobouk 24 [i] 01:00 Dr. House VI: Okamžitá karma 5 [i] 01:45 Novashopping 02:15 Lovci zločinců III: Oběť nebo pachatel 4 [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Napořád 143 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Zdrcený 15 [i] 07:10 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Dojemné. Princ na bílém koni 15 [i] 07:40 M*A*S*H 200 [i] 08:30 M*A*S*H 201 [i] 09:20 To je vražda, napsala VIII: Nesuď 6 [i] 10:25 Walker, Texas Ranger V: Vlastenec 2 [i] 11:25 Místo činu: Mnichov: Na mušce 8 [i] 13:25 Wolffův revír IV: Dokud nás smrt... 26 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Boj zblízka 5 [i] 15:25 Castle na zabití IV: Hlavní je hlava 3 [i] 16:25 Komisař Rex III: Závod smrti 1 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Musíš z domu 298 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:40 Partička [i] 23:15 Cesty k úspěchu [i] 23:25 Zítra zemřeš [i] 01:20 Vraždy v Kitzbühelu VII: Vražedné dědictví 1 [i] 02:15 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Boj zblízka 5 [i] 03:00 Wolffův revír IV: Dokud nás smrt... 26 [i] 03:50 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Mladí, krásni, skazení 105-106/131 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 37-38/142 [i] 12:05 Inga Lindströmová: Ľadové srdce [i] 14:10 Skrytá vášeň 71-72/188 [i] 16:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:10 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 14/22 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Slečna úspešná 3/8 [i] 21:30 Feriha 81-82/160 [i] 23:55 Bolesti slávnych III. 11/16 [i] 00:55 Priatelia [i] 01:40 Láska a trest 111-113/124 [i] 03:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:40 Tisíc a jedna noc 103-104/183 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Lassie [i] 09:00 Teleshopping 12:05 O Malence [i] 13:30 Na území žen [i] 15:15 Obyčejný spratek [i] 17:15 Tristan a Isolda [i] 19:25 Hazard [i] 21:25 Nepohodlný [i] 23:30 Coriolanus [i] 01:30 Veronika se rozhodla zemřít [i] 03:20 Helen [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 15:30 Krasobruslení [i] 17:30 Fotbal [i] 18:15 Watts [i] 18:45 Snooker [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i]